www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/09/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zondag 06/09/2020

15:00City Pirates B-Mariaburg B-PP
.Ranst B-Alberta Schilde-PP
.Schoten-Tub.Borgerhout-PP
.Antwerpen Noord-sGravenw.-Schilde B-PP
.Wijnegem B-Antonia B-PP

zondag 20/09/2020

15:00Ekeren Donk-

Ternesse B

5-8

vrij: FC Merksem en Oelegem

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:30Antonia B-

FC Merksem

1-4
.

sGravenw.-Schilde B

-City Pirates B2-0
.

Ternesse B

-Schoten7-1

zondag 13/09/2020

15:00Mariaburg B-

Wijnegem B

0-5
.

Oelegem

-Antwerpen Noord6-0
.

Alberta Schilde

-Ekeren Donk4-1

vrij: Tub.Borgerhout en Ranst B

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

19:00Wijnegem B-

FC Merksem

0-6

zondag 20/09/2020

15:00

City Pirates B

-Oelegem3-2
.Mariaburg B-

sGravenw.-Schilde B

0-1
.Schoten-

Alberta Schilde

0-2
.Antwerpen Noord-

Tub.Borgerhout

3-4
.Ranst B-Antonia B-PP

vrij: Ekeren Donk en Ternesse B

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:30sGravenw.-Schilde B-Wijnegem B-
.Ternesse B-Antwerpen Noord-
20:00Tub.Borgerhout-City Pirates B-

zondag 27/09/2020

15:00FC Merksem-Ranst B-
.Oelegem-Mariaburg B-

maandag 16/05/2022

00:00Antonia B-Ekeren Donk-

vrij: Alberta Schilde en Schoten

speeldag 5

periode 1

zaterdag 03/10/2020

19:30sGravenw.-Schilde B-Oelegem-

zondag 04/10/2020

15:00City Pirates B-Ternesse B-
.Mariaburg B-Tub.Borgerhout-
.Ekeren Donk-FC Merksem-
.Schoten-Antonia B-
.Antwerpen Noord-Alberta Schilde-
.Wijnegem B-Ranst B-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 10/10/2020

19:30Ternesse B-Mariaburg B-
20:00Tub.Borgerhout-sGravenw.-Schilde B-

zondag 11/10/2020

15:00FC Merksem-Schoten-
.Ranst B-Ekeren Donk-
.Oelegem-Wijnegem B-
.Alberta Schilde-City Pirates B-

vrij: Antonia B en Antwerpen Noord

speeldag 7

periode 1

zaterdag 17/10/2020

19:30sGravenw.-Schilde B-Ternesse B-

zondag 18/10/2020

15:00Mariaburg B-Alberta Schilde-
.Oelegem-Tub.Borgerhout-
.Schoten-Ranst B-
.Antwerpen Noord-Antonia B-
.Wijnegem B-Ekeren Donk-

vrij: City Pirates B en FC Merksem

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Antonia B-City Pirates B-
.FC Merksem-Antwerpen Noord-
.Ekeren Donk-Schoten-
.Tub.Borgerhout-Wijnegem B-
.Ternesse B-Oelegem-
.Alberta Schilde-sGravenw.-Schilde B-

vrij: Ranst B en Mariaburg B

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00City Pirates B-FC Merksem-
.Mariaburg B-Antonia B-
.Oelegem-Alberta Schilde-
.Tub.Borgerhout-Ternesse B-
.Antwerpen Noord-Ranst B-
.Wijnegem B-Schoten-

vrij: sGravenw.-Schilde B en Ekeren Donk

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Antonia B-sGravenw.-Schilde B-
.FC Merksem-Mariaburg B-
.Ranst B-City Pirates B-
.Ekeren Donk-Antwerpen Noord-
.Ternesse B-Wijnegem B-
.Alberta Schilde-Tub.Borgerhout-

vrij: Schoten en Oelegem

speeldag 11

periode 1

zondag 08/05/2022

00:00City Pirates B-Ekeren Donk-
.Mariaburg B-Ranst B-
.sGravenw.-Schilde B-FC Merksem-
.Oelegem-Antonia B-
.Ternesse B-Alberta Schilde-
.Antwerpen Noord-Schoten-

vrij: Tub.Borgerhout en Wijnegem B

speeldag 12

periode 1

maandag 09/05/2022

00:00Antonia B-Tub.Borgerhout-
.FC Merksem-Oelegem-
.Ranst B-sGravenw.-Schilde B-
.Ekeren Donk-Mariaburg B-
.Schoten-City Pirates B-
.Alberta Schilde-Wijnegem B-

vrij: Antwerpen Noord en Ternesse B

speeldag 13

periode 1

dinsdag 10/05/2022

00:00Mariaburg B-Schoten-
.sGravenw.-Schilde B-Ekeren Donk-
.Oelegem-Ranst B-
.Tub.Borgerhout-FC Merksem-
.Ternesse B-Antonia B-
.Wijnegem B-Antwerpen Noord-

vrij: Alberta Schilde en City Pirates B

speeldag 14

periode 1

woensdag 11/05/2022

00:00Antonia B-Alberta Schilde-
.FC Merksem-Ternesse B-
.Ranst B-Tub.Borgerhout-
.Ekeren Donk-Oelegem-
.Schoten-sGravenw.-Schilde B-
.Antwerpen Noord-City Pirates B-

vrij: Mariaburg B en Wijnegem B

speeldag 15

periode 1

donderdag 12/05/2022

00:00City Pirates B-Wijnegem B-
.Mariaburg B-Antwerpen Noord-
.Oelegem-Schoten-
.Tub.Borgerhout-Ekeren Donk-
.Ternesse B-Ranst B-
.Alberta Schilde-FC Merksem-

vrij: sGravenw.-Schilde B en Antonia B

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Mariaburg B-City Pirates B-
.Alberta Schilde-Ranst B-
.Ternesse B-Ekeren Donk-
.Tub.Borgerhout-Schoten-
.sGravenw.-Schilde B-Antwerpen Noord-
.Antonia B-Wijnegem B-

vrij: FC Merksem en Oelegem

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00FC Merksem-Antonia B-
.Wijnegem B-Mariaburg B-
.City Pirates B-sGravenw.-Schilde B-
.Antwerpen Noord-Oelegem-
.Schoten-Ternesse B-
.Ekeren Donk-Alberta Schilde-

vrij: Tub.Borgerhout en Ranst B

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Oelegem-City Pirates B-
.sGravenw.-Schilde B-Mariaburg B-
.Antonia B-Ranst B-
.Alberta Schilde-Schoten-
.Tub.Borgerhout-Antwerpen Noord-
.FC Merksem-Wijnegem B-

vrij: Ekeren Donk en Ternesse B

speeldag 19

periode 2

zondag 27/09/2020

15:00Ekeren Donk-Antonia B-

maandag 16/05/2022

00:00Ranst B-FC Merksem-
.Wijnegem B-sGravenw.-Schilde B-
.Mariaburg B-Oelegem-
.City Pirates B-Tub.Borgerhout-
.Antwerpen Noord-Ternesse B-

vrij: Alberta Schilde en Schoten

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Ternesse B-City Pirates B-
.Tub.Borgerhout-Mariaburg B-
.Oelegem-sGravenw.-Schilde B-
.FC Merksem-Ekeren Donk-
.Antonia B-Schoten-
.Alberta Schilde-Antwerpen Noord-
.Ranst B-Wijnegem B-

speeldag 21

periode 2

woensdag 18/05/2022

00:00Schoten-FC Merksem-
.Ekeren Donk-Ranst B-
.Wijnegem B-Oelegem-
.sGravenw.-Schilde B-Tub.Borgerhout-
.Mariaburg B-Ternesse B-
.City Pirates B-Alberta Schilde-

vrij: Antonia B en Antwerpen Noord

speeldag 22

periode 2

donderdag 19/05/2022

00:00Alberta Schilde-Mariaburg B-
.Ternesse B-sGravenw.-Schilde B-
.Tub.Borgerhout-Oelegem-
.Ranst B-Schoten-
.Antonia B-Antwerpen Noord-
.Ekeren Donk-Wijnegem B-

vrij: City Pirates B en FC Merksem

speeldag 23

periode 2

vrijdag 20/05/2022

00:00City Pirates B-Antonia B-
.Antwerpen Noord-FC Merksem-
.Schoten-Ekeren Donk-
.Wijnegem B-Tub.Borgerhout-
.Oelegem-Ternesse B-
.sGravenw.-Schilde B-Alberta Schilde-

vrij: Ranst B en Mariaburg B

speeldag 24

periode 2

zaterdag 21/05/2022

00:00FC Merksem-City Pirates B-
.Antonia B-Mariaburg B-
.Alberta Schilde-Oelegem-
.Ternesse B-Tub.Borgerhout-
.Ranst B-Antwerpen Noord-
.Schoten-Wijnegem B-

vrij: sGravenw.-Schilde B en Ekeren Donk

speeldag 25

periode 2

zondag 22/05/2022

00:00sGravenw.-Schilde B-Antonia B-
.Mariaburg B-FC Merksem-
.City Pirates B-Ranst B-
.Antwerpen Noord-Ekeren Donk-
.Wijnegem B-Ternesse B-
.Tub.Borgerhout-Alberta Schilde-

vrij: Schoten en Oelegem

speeldag 26

periode 2

maandag 23/05/2022

00:00Ekeren Donk-City Pirates B-
.Ranst B-Mariaburg B-
.FC Merksem-sGravenw.-Schilde B-
.Antonia B-Oelegem-
.Alberta Schilde-Ternesse B-
.Schoten-Antwerpen Noord-

vrij: Tub.Borgerhout en Wijnegem B

speeldag 27

periode 2

dinsdag 24/05/2022

00:00Tub.Borgerhout-Antonia B-
.Oelegem-FC Merksem-
.sGravenw.-Schilde B-Ranst B-
.Mariaburg B-Ekeren Donk-
.City Pirates B-Schoten-
.Wijnegem B-Alberta Schilde-

vrij: Antwerpen Noord en Ternesse B

speeldag 28

periode 2

woensdag 25/05/2022

00:00Schoten-Mariaburg B-
.Ekeren Donk-sGravenw.-Schilde B-
.Ranst B-Oelegem-
.FC Merksem-Tub.Borgerhout-
.Antonia B-Ternesse B-
.Antwerpen Noord-Wijnegem B-

vrij: Alberta Schilde en City Pirates B

speeldag 29

periode 2

donderdag 26/05/2022

00:00Alberta Schilde-Antonia B-
.Ternesse B-FC Merksem-
.Tub.Borgerhout-Ranst B-
.Oelegem-Ekeren Donk-
.sGravenw.-Schilde B-Schoten-
.City Pirates B-Antwerpen Noord-

vrij: Mariaburg B en Wijnegem B

speeldag 30

periode 2

vrijdag 27/05/2022

00:00Wijnegem B-City Pirates B-
.Antwerpen Noord-Mariaburg B-
.Schoten-Oelegem-
.Ekeren Donk-Tub.Borgerhout-
.Ranst B-Ternesse B-
.FC Merksem-Alberta Schilde-

vrij: sGravenw.-Schilde B en Antonia B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Ternesse B62+9151+38
2.FC Merksem62+9102+910
3.Alberta Schilde62+561+22
4.sGravenw.-Schilde B62+331+11
5.Oelegem31+580-12
6.Tub.Borgerhout*31+141+14
7.Wijnegem B31-151+55
8.City Pirates B31-130-20
9.Ranst B**0000000
10.Antonia B*00-31000
11.Ekeren Donk00-660-31
12.Mariaburg B00-60000
13.Antwerpen Noord00-730-60
14.Schoten00-810-61

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

2/13

1

2

3

1.FC Merksem62+9
Ternesse B62+9
3.Alberta Schilde62+5
4.sGravenw.-Schilde B62+3
5.Oelegem31+5
6.Tub.Borgerhout*31+1
7.City Pirates B31-1
Wijnegem B31-1
9.Ranst B**000
10.Antonia B*00-3
11.Ekeren Donk00-6
Mariaburg B00-6
13.Antwerpen Noord00-7
14.Schoten00-8

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/13

1

2

3

1.FC Merksem000
sGravenw.-Schilde B000
Alberta Schilde000
Oelegem000
Ekeren Donk000
Antonia B000
Tub.Borgerhout000
Antwerpen Noord000
City Pirates B000
Ranst B000
Mariaburg B000
Ternesse B000
Schoten000
Wijnegem B000