www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale C

vrijdag 20/09/2019

20:30Rita Berlaar-

Peulis

1-2

zondag 22/09/2019

13:00KSK Wavria B-

Reet

4 -6
15:00Muizen-

Grasheide

1-2
.

BO Beerzel

-Heindonk5 -0
.Katelijne B-

Lint

1-2
.Elzestraat-Rumst2 -2
.SC Mechelen A-

Rijmenam

2 -3
.

Blaasveld

-KFC Duffel B6 -3
.Heffen-Suraye Mechelen1-1

zaterdag 28/09/2019

19:30KFC Duffel B0- 1Muizen-

zondag 29/09/2019

15:00Peulis3- 0Katelijne B-
.Lint4 - 0KSK Wavria B-
.Grasheide6-6Elzestraat-
.Heindonk3-1SC Mechelen A-
.Rumst6-3Rita Berlaar-
.Heffen4 -0Blaasveld-
.Reet3-3BO Beerzel-
17:00Suraye Mechelen1-6Rijmenam-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/34

1.BO Beerzel1592.
2.Peulis159
3.Rumst148
4.Elzestraat1410-3.(0)
5.Rijmenam13124.
6.Reet119
7.Lint117
8.Grasheide109
9.Rita Berlaar93.-2(3)
10.Suraye Mechelen95
11.Heffen87
12.SC Mechelen A74.3
13.Heindonk74
14.Blaasveld54
15.Muizen21.-4(1)
16.Katelijne B11-1.(3)
17.KSK Wavria B00.1
18.KFC Duffel B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale C --> Lint

periode 1

6/11

1.BO Beerzel15
2.Peulis15
3.Rumst14
4.Elzestraat*13
5.Rijmenam*12
6.Reet11
7.Lint11
8.Grasheide10
9.Rita Berlaar9
10.Suraye Mechelen9
11.Heffen8
12.SC Mechelen A7
13.Heindonk7
14.Blaasveld5
15.Muizen2
16.Katelijne B1
17.KSK Wavria B0
18.KFC Duffel B0

periode 2

1/12

1.Rijmenam1
Elzestraat1
3.Lint*0
Rita Berlaar*0
Peulis*0
Reet*0
SC Mechelen A*0
BO Beerzel*0
Rumst*0
Heffen*0
Muizen*0
Heindonk*0
Grasheide*0
Blaasveld*0
Suraye Mechelen*0
Katelijne B*0
KSK Wavria B*0
KFC Duffel B*0

periode 3

0/11

1.Lint0
Rita Berlaar0
Peulis0
Reet0
SC Mechelen A0
BO Beerzel0
Rumst0
Rijmenam0
Heffen0
Muizen0
Heindonk0
Elzestraat0
Grasheide0
Blaasveld0
Suraye Mechelen0
Katelijne B0
KSK Wavria B0
KFC Duffel B0

Lint

1.Zo-25/08/1915:00

Lint

-Heffen1 -11112
2.Wo-28/08/1919:00Blaasveld-

Lint

0 -2

3

47
3.Zo-01/09/1915:00

Lint

-Muizen1 -1157
4.Zo-08/09/1915:00Elzestraat-

Lint

2 -0059
5.Zo-15/09/1915:00

Lint

-Rita Berlaar4 -0

3

89
6.Zo-22/09/1915:00Katelijne B-

Lint

1 -2

3

117
7.Zo-29/09/1915:00

Lint

-KSK Wavria B -.
8.Zo-06/10/1915:00BO Beerzel-

Lint

-.
9.Zo-13/10/1915:00

Lint

-SC Mechelen A -.
10.Zo-20/10/1915:00Rijmenam-

Lint

-.
11.Zo-27/10/1900:00

Lint

-Heindonk -.
12.Zo-03/11/1900:00Reet-

Lint

-.
13.Zo-10/11/1900:00Suraye Mechelen-

Lint

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Lint

-Peulis -.
15.Zo-24/11/1900:00Rumst-

Lint

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Lint

-Grasheide -.
17.Zo-08/12/1900:00KFC Duffel B-

Lint

-.
18.Zo-15/12/1900:00Heffen-

Lint

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Lint

-Blaasveld -.
20.Zo-12/01/2000:00Muizen-

Lint

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Lint

-Elzestraat -.
22.Zo-26/01/2000:00Rita Berlaar-

Lint

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Lint

-Katelijne B -.
24.Zo-09/02/2000:00KSK Wavria B-

Lint

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Lint

-BO Beerzel -.
26.Zo-23/02/2000:00SC Mechelen A-

Lint

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Lint

-Rijmenam -.
28.Zo-08/03/2000:00Heindonk-

Lint

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Lint

-Reet -.
30.Zo-22/03/2000:00

Lint

-Suraye Mechelen -.
31.Zo-29/03/2000:00Peulis-

Lint

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Lint

-Rumst -.
33.Zo-19/04/2000:00Grasheide-

Lint

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Lint

-KFC Duffel B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

KSK Wavria B

1.Zo-25/08/1915:00Suraye Mechelen-KSK Wavria B4 -10015
2.Wo-28/08/1919:00KSK Wavria B-BO Beerzel1 -40016
3.Zo-01/09/1915:00SC Mechelen A-KSK Wavria B6 -00017
4.Zo-08/09/1913:00KSK Wavria B-Rijmenam0 -20017
5.Zo-15/09/1915:00Heindonk-KSK Wavria B3 -20017
6.Zo-22/09/1913:00KSK Wavria B-Reet4 -60017
7.Zo-29/09/1915:00

Lint

-KSK Wavria B -.
8.Zo-06/10/1913:00KSK Wavria B-Peulis -.
9.Zo-13/10/1915:00Rumst-KSK Wavria B -.
10.Zo-20/10/1913:00KSK Wavria B-Grasheide -.
11.Zo-27/10/1900:00KFC Duffel B-KSK Wavria B -.
12.Zo-03/11/1900:00KSK Wavria B-Heffen -.
13.Zo-10/11/1900:00Blaasveld-KSK Wavria B -.
14.Zo-17/11/1900:00KSK Wavria B-Muizen -.
15.Zo-24/11/1900:00Elzestraat-KSK Wavria B -.
16.Zo-01/12/1900:00KSK Wavria B-Rita Berlaar -.
17.Zo-08/12/1900:00Katelijne B-KSK Wavria B -.
18.Zo-15/12/1900:00KSK Wavria B-Suraye Mechelen -.
19.Zo-05/01/2000:00BO Beerzel-KSK Wavria B -.
20.Zo-12/01/2000:00KSK Wavria B-SC Mechelen A -.
21.Zo-19/01/2000:00Rijmenam-KSK Wavria B -.
22.Zo-26/01/2000:00KSK Wavria B-Heindonk -.
23.Zo-02/02/2000:00Reet-KSK Wavria B -.
24.Zo-09/02/2000:00KSK Wavria B-

Lint

-.
25.Zo-16/02/2000:00Peulis-KSK Wavria B -.
26.Zo-23/02/2000:00KSK Wavria B-Rumst -.
27.Zo-01/03/2000:00Grasheide-KSK Wavria B -.
28.Zo-08/03/2000:00KSK Wavria B-KFC Duffel B -.
29.Zo-15/03/2000:00Heffen-KSK Wavria B -.
30.Zo-22/03/2000:00KSK Wavria B-Blaasveld -.
31.Zo-29/03/2000:00Muizen-KSK Wavria B -.
32.Zo-05/04/2000:00KSK Wavria B-Elzestraat -.
33.Zo-19/04/2000:00Rita Berlaar-KSK Wavria B -.
34.Zo-26/04/2000:00KSK Wavria B-Katelijne B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/17)

1BO Beerzel*918:3+15
2Rumst*99:5+4
3Elzestraat89:5+4
4Grasheide*718:4+14
5Peulis*614:2+12
6Heindonk*69:5+4
7Rijmenam**66:2+4
8Lint*56:2+4
9Reet*410:7+3
10Heffen*45:2+3
11Suraye Mechelen*46:4+2
12Blaasveld*48:7+1
13SC Mechelen A*38:5+3
14Rita Berlaar*32:3-1
15Katelijne B*14:7-3
16Muizen*13:6-3
17KSK Wavria B*05:12-7
18KFC Duffel B*02:16-14

alle wedstrijden (6/34)

1BO Beerzel1526:8+18
2Peulis1520:4+16
3Rumst1418:9+9
4Elzestraat1414:7+7
5Rijmenam1313:7+6
6Reet1118:12+6
7Lint1110:5+5
8Grasheide1021:11+10
9Rita Berlaar96:8-2
10Suraye Mechelen916:10+6
11Heffen813:7+6
12SC Mechelen A715:14+1
13Heindonk711:14-3
14Blaasveld511:17-6
15Muizen28:16-8
16Katelijne B16:23-17
17KSK Wavria B08:25-17
18KFC Duffel B05:42-37

uitwedstrijden (4/17)

1Peulis*96:2+4
2Reet*78:5+3
3Rijmenam77:5+2
4BO Beerzel*68:5+3
5Elzestraat**65:2+3
6Lint*64:3+1
7Rita Berlaar*64:5-1
8Rumst*59:4+5
9Suraye Mechelen*510:6+4
10Heffen*48:5+3
11SC Mechelen A*47:9-2
12Grasheide*33:7-4
13Muizen*15:10-5
14Blaasveld*13:10-7
15Heindonk*12:9-7
16KSK Wavria B*03:13-10
17Katelijne B*02:16-14
18KFC Duffel B*03:26-23