www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale C
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Sint-Job B | - | Mariaburg B | 1 | - | 0 |
20:00 | Brecht | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 0 |
. | Heibos | - | Alberta Schilde | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Putte SK | - | Maria t.Heide | 4
| - | 3
|
. | Ekeren Donk | - | Antw.Noord A | 9
| - | 2
|
. | Antonia B | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Noorse | 4
| - | 2
|
. | Wildert | - | Zandvliet B | 3 | - | 0 |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | St.Lenaarts B | 9 | - |
12 | Wildert | | - | |
. | Brecht | 4 | - |
9 | Sint-Job B | | - | |
. | Antw.Noord A | 0 |
- | 4 | Zandvliet B | | - | |
. | sGravenw.-Schilde B | 9 | - | 4 | Putte SK | | - | |
20:00 | Noorse | 7 | - | 0 | Maria t.Heide | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Mariaburg B | 3 | - | 4 | Ekeren Donk | | - | |
. | Antonia B | 7 |
- | 12 | Heibos | | - | |
. | Alberta Schilde | 10 | - | 3 | Bucovina Loenhout | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale C --> Heibos
periode 1
10/10 |
| Sint-Job B | 25 |
2. | Alberta Schilde | 23 |
3. | Heibos | 23 |
4. | Ekeren Donk | 20 |
5. | Antonia B | 19 |
6. | sGravenw.-Schilde B | 16 |
7. | St.Lenaarts B | 16 |
8. | Brecht | 14 |
9. | Wildert | 14 |
10. | Mariaburg B | 12 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Putte SK | 10 |
13. | Zandvliet B | 9 |
14. | Bucovina Loenhout | 9 |
15. | Maria t.Heide | 5 |
16. | Antw.Noord A | 3 |
periode 2
10/10 |
| Heibos | 25 |
2. | Wildert | 25 |
3. | Alberta Schilde | 23 |
4. | Antonia B | 22 |
5. | Zandvliet B | 21 |
6. | St.Lenaarts B | 19 |
7. | Ekeren Donk | 16 |
8. | Brecht | 16 |
9. | Putte SK | 15 |
10. | Bucovina Loenhout | 10 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Sint-Job B | 8 |
13. | Maria t.Heide | 7 |
14. | sGravenw.-Schilde B | 6 |
15. | Antw.Noord A | 6 |
16. | Mariaburg B | 1 |
periode 3
6/10 |
1. | Heibos | 18 | |
2. | Wildert | 16 | |
3. | Sint-Job B | 15 | |
4. | Alberta Schilde | 11 | |
5. | Antonia B | 11 | |
6. | Brecht | 10 | |
7. | sGravenw.-Schilde B | 9 | |
8. | Bucovina Loenhout | 9 | |
9. | Ekeren Donk | 8 | |
10. | Noorse | 7 | |
11. | Putte SK | 7 | |
12. | St.Lenaarts B | 6 | |
13. | Mariaburg B | 4 | x |
14. | Zandvliet B | 4 | x |
15. | Maria t.Heide | 3 | x |
16. | Antw.Noord A | 0 | x |
Antonia B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Antonia B | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Antonia B | - | Putte SK | 5 - | 1 | | | 3 | 4 | | 4 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Antonia B | - | Noorse | 1 - | 1 | | | 1 | 5 | | 6 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Sint-Job B | - | Antonia B | 3 - | 2 | | | 0 | 5 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Antonia B | - | Mariaburg B | 2 - | 0 | | | 3 | 8 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Maria t.Heide | - | Antonia B | 1 - | 4 | | | 3 | 11 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout | - | Antonia B | 1 - | 1 | | | 1 | 12 | | 7 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Antonia B | - | Antw.Noord A | 6 - | 0 | | | 3 | 15 | | 6 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | St.Lenaarts B | - | Antonia B | 0 - | 0 | | | 1 | 16 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Antonia B | - | Wildert | 3 - | 1 | | | 3 | 19 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Brecht | - | Antonia B | 1 - | 7 | | | 3 | 22 | | 4 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Antonia B | - | Alberta Schilde | 1 - | 3 | | | 0 | 22 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | sGravenw.-Schilde B | - | Antonia B | 0 - | 2 | | | 3 | 25 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Antonia B | - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | | 1 | 26 | | 5 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Heibos | - | Antonia B | 4 - | 5 | | | 3 | 29 | | 5 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Antonia B | - | Bucovina Loenhout | 3 - | 1 | | | 3 | 32 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Antw.Noord A | - | Antonia B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 35 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Noorse | - | Antonia B | 1 - | 3 | | | 3 | 38 | | 3 | |
18. | Do-01/02/24 | 14:30 | Antonia B | - | Maria t.Heide | 5 - | 2 | | | 3 | 41 | | 2 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Antonia B | - | Brecht | 1 - | 2 | | | 0 | 41 | | 3 | |
21. | Zo-18/02/24 | 13:00 | Zandvliet B | - | Antonia B | 1 - | 2 | | | 3 | 44 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Antonia B | - | Ekeren Donk | 2 - | 2 | | | 1 | 45 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wildert | - | Antonia B | 2 - | 0 | | | 0 | 45 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Antonia B | - | St.Lenaarts B | 2 - | 0 | | | 3 | 48 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Alberta Schilde | - | Antonia B | 4 - | 4 | | | 1 | 49 | | 4 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Antonia B | - | sGravenw.-Schilde B | 2 - | 1 | | | 3 | 52 | | 4 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Antonia B | - | Heibos | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Putte SK | - | Antonia B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Antonia B | - | Sint-Job B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Mariaburg B | - | Antonia B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Heibos
1. | Za-02/09/23 | 18:30 | Maria t.Heide | - | Heibos | 0 - | 3 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Heibos | - | Mariaburg B | 3 - | 2 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout | - | Heibos | 3 - | 5 | | 3 | 9 | | 2 | |
4. | Vr-22/09/23 | 20:00 | Heibos | - | Antw.Noord A | 6 - | 0 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Wildert | - | Heibos | 4 - | 1 | | 0 | 12 | | 3 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Heibos | - | Brecht | 2 - | 2 | | 1 | 13 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Alberta Schilde | - | Heibos | 3 - | 3 | | 1 | 14 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Heibos | - | Zandvliet B | 5 - | 0 | | 3 | 17 | | 3 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Heibos | 0 - | 4 | | 3 | 20 | | 3 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Putte SK | - | Heibos | 1 - | 2 | | 3 | 23 | | 3 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Heibos | - | Ekeren Donk | 4 - | 3 | | 3 | 26 | | 2 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Heibos | - | Sint-Job B | 3 - | 3 | | 1 | 27 | | 3 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | St.Lenaarts B | - | Heibos | 0 - | 4 | | 3 | 30 | | 2 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Heibos | - | Antonia B | 4 - | 5 | | 0 | 30 | | 2 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Brecht | - | Heibos | 0 - | 2 | | 3 | 33 | | 2 | |
12. | Za-06/01/24 | 20:00 | Noorse | - | Heibos | 0 - | 5 | | 3 | 36 | | 2 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Heibos | - | Putte SK | 5 - | 3 | | 3 | 39 | | 2 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Heibos | - | sGravenw.-Schilde B | 2 - | 1 | | 3 | 42 | | 1 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Sint-Job B | - | Heibos | 0 - | 1 | | 3 | 45 | | 1 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Heibos | 2 - | 3 | | 3 | 48 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Heibos | - | Bucovina Loenhout | 7 - | 0 | | 3 | 51 | | 1 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Mariaburg B | - | Heibos | 0 - | 4 | | 3 | 54 | | 1 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Heibos | - | St.Lenaarts B | 4 - | 1 | | 3 | 57 | | 1 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Heibos | - | Maria t.Heide | 7 - | 1 | | 3 | 60 | | 1 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Zandvliet B | - | Heibos | 2 - | 5 | | 3 | 63 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Heibos | - | Alberta Schilde | 2 - | 1 | | 3 | 66 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Antonia B | - | Heibos | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Heibos | - | Noorse | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Antw.Noord A | - | Heibos | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Heibos | - | Wildert | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Alberta Schilde | 32 | +39 |
2 | Heibos | 32 | +32 |
3 | Wildert | 30 | +14 |
4 | Antonia B | 27 | +19 |
5 | Sint-Job B | 26 | +11 |
6 | Zandvliet B | 25 | +7 |
7 | sGravenw.-Schilde B | 24 | +1 |
8 | Ekeren Donk | 23 | +22 |
9 | St.Lenaarts B | 23 | +4 |
10 | Bucovina Loenhout | 21 | +2 |
11 | Brecht | 20 | +6 |
12 | Putte SK | 18 | 0 |
13 | Noorse | 17 | -6 |
14 | Mariaburg B | 13 | -5 |
15 | Maria t.Heide | 6 | -23 |
16 | Antw.Noord A | 6 | -39 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Heibos | 66 | +59 |
2 | Alberta Schilde | 57 | +61 |
3 | Wildert | 55 | +29 |
4 | Antonia B | 52 | +36 |
5 | Sint-Job B | 48 | +12 |
6 | Ekeren Donk | 44 | +33 |
7 | St.Lenaarts B | 41 | -3 |
8 | Brecht | 40 | +3 |
9 | Zandvliet B | 34 | -14 |
10 | Putte SK | 32 | -12 |
11 | sGravenw.-Schilde B | 31 | -9 |
12 | Bucovina Loenhout | 28 | -19 |
13 | Noorse | 27 | -17 |
14 | Mariaburg B | 17 | -21 |
15 | Maria t.Heide | 15 | -46 |
16 | Antw.Noord A | 9 | -92 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Heibos | 34 | +27 |
2 | Wildert | 25 | +15 |
3 | Alberta Schilde | 25 | +22 |
4 | Antonia B | 25 | +17 |
5 | Sint-Job B | 22 | +1 |
6 | Ekeren Donk | 21 | +11 |
7 | Brecht | 20 | -3 |
8 | St.Lenaarts B | 18 | -7 |
9 | Putte SK | 14 | -12 |
10 | Noorse | 10 | -11 |
11 | Zandvliet B | 9 | -21 |
12 | Maria t.Heide | 9 | -23 |
13 | sGravenw.-Schilde B | 7 | -10 |
14 | Bucovina Loenhout | 7 | -21 |
15 | Mariaburg B | 4 | -16 |
16 | Antw.Noord A | 3 | -53 |