www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Antwerpen : 4de Provinciale C
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Alberta Schilde | 2
| - | 4
| |
19:30 | Sint-Job B | - | St.Lenaarts B | 4
| - | 4
| |
. | Maria t.Heide | - | Mariaburg B | 2
| - | 4
| |
20:00 | Heibos | - | Noorse | 4
| - | 1
| |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Wildert | - | Antw.Noord A | 5
| - | 0
| F1 |
. | Bucovina Loenhout | - | sGravenw.-Schilde B | 4
| - | 0 | |
. | Putte SK | - | Antonia B | 1
| - | 3 | |
. | Ekeren Donk | - | Brecht | 3
| - | 1 | |
zaterdag 20/04/2024 |
19:30 | Antw.Noord A | 0 | - |
10 | Heibos | | - | |
zondag 21/04/2024 |
12:30 | sGravenw.-Schilde B | 12 | - |
7 | Ekeren Donk | | - | |
13:30 | Noorse | 7 |
- | 4 | Zandvliet B | | - | |
15:00 | St.Lenaarts B | 7 | - | 4 | Mariaburg B | | - | |
. | Alberta Schilde | 10 | - | 0 | Maria t.Heide | | - | |
. | Antonia B | 8 | - | 9 | Sint-Job B | | - | |
. | Wildert | 10 |
- | 1 | Putte SK | | - | |
. | Brecht | 7 | - | 3 | Bucovina Loenhout | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale C --> Zandvliet B
periode 1
10/10 |
| Sint-Job B | 25 |
2. | Alberta Schilde | 23 |
3. | Heibos | 23 |
4. | Ekeren Donk | 20 |
5. | Antonia B | 19 |
6. | sGravenw.-Schilde B | 16 |
7. | St.Lenaarts B | 16 |
8. | Brecht | 14 |
9. | Wildert | 14 |
10. | Mariaburg B | 12 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Putte SK | 10 |
13. | Zandvliet B | 9 |
14. | Bucovina Loenhout | 9 |
15. | Maria t.Heide | 5 |
16. | Antw.Noord A | 3 |
periode 2
10/10 |
| Heibos | 25 |
2. | Wildert | 25 |
3. | Alberta Schilde | 23 |
4. | Antonia B | 22 |
5. | Zandvliet B | 21 |
6. | St.Lenaarts B | 19 |
7. | Ekeren Donk | 16 |
8. | Brecht | 16 |
9. | Putte SK | 15 |
10. | Bucovina Loenhout | 10 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Sint-Job B | 8 |
13. | Maria t.Heide | 7 |
14. | sGravenw.-Schilde B | 6 |
15. | Antw.Noord A | 6 |
16. | Mariaburg B | 1 |
periode 3
8/10 |
1. | Heibos | 22 | |
2. | Wildert | 20 | |
3. | Alberta Schilde | 17 | |
4. | Sint-Job B | 16 | |
5. | Antonia B | 15 | x |
6. | Ekeren Donk | 14 | x |
7. | Brecht | 13 | x |
8. | sGravenw.-Schilde B | 12 | x |
9. | Bucovina Loenhout | 12 | x |
10. | Noorse | 10 | x |
11. | St.Lenaarts B | 8 | x |
12. | Mariaburg B | 7 | x |
13. | Zandvliet B | 7 | x |
14. | Putte SK | 7 | x |
15. | Maria t.Heide | 3 | x |
16. | Antw.Noord A | 0 | x |
Noorse
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Mariaburg B | - | Noorse | 6 - | 4 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Noorse | - | Ekeren Donk | 0 - | 3 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Antonia B | - | Noorse | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Noorse | - | St.Lenaarts B | 1 - | 3 | | 0 | 1 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 16 | - |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Noorse | - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | 0 | 1 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wildert | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 16 | - |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Noorse | - | Bucovina Loenhout | 5 - | 4 | | 3 | 4 | | 13 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Brecht | - | Noorse | 3 - | 4 | | 3 | 7 | | 13 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Noorse | - | sGravenw.-Schilde B | 2 - | 0 | | 3 | 10 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zandvliet B | - | Noorse | 2 - | 1 | | 0 | 10 | | 13 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Maria t.Heide | - | Noorse | 3 - | 5 | | 3 | 13 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Putte SK | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 13 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Noorse | - | Sint-Job B | 1 - | 0 | | 3 | 16 | | 12 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Noorse | - | Wildert | 0 - | 0 | | 1 | 17 | | 12 | |
12. | Za-06/01/24 | 20:00 | Noorse | - | Heibos | 0 - | 5 | | 0 | 17 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Alberta Schilde | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 17 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Noorse | - | Antonia B | 1 - | 3 | | 0 | 17 | | 12 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | St.Lenaarts B | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 17 | | 13 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Noorse | - | Antw.Noord A | 5 - | 2 | | 3 | 20 | | 12 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Noorse | - | Mariaburg B | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Noorse | 2 - | 1 | | 0 | 21 | | 13 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Noorse | - | Brecht | 0 - | 1 | | 0 | 21 | | 13 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Sint-Job B | - | Noorse | 0 - | 2 | | 3 | 24 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Noorse | - | Putte SK | 3 - | 2 | | 3 | 27 | | 12 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout | - | Noorse | 4 - | 2 | | 0 | 27 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Noorse | - | Maria t.Heide | 6 - | 0 | | 3 | 30 | | 12 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Heibos | - | Noorse | 4 - | 1 | | 0 | 30 | | 13 | |
29. | Zo-21/04/24 | 13:30 | Noorse | - | Zandvliet B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Noorse | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Zandvliet B
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Zandvliet B | - | Wildert | 2 - | 1 | | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Zandvliet B | 3 - | 2 | | | 0 | 3 | | 9 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Brecht | - | Zandvliet B | 4 - | 2 | | | 0 | 3 | | 11 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Zandvliet B | - | Bucovina Loenhout | 4 - | 1 | | | 3 | 6 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Alberta Schilde | - | Zandvliet B | 6 - | 1 | | | 0 | 6 | | 9 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Zandvliet B | - | Antw.Noord A | 4 - | 0 | | | 3 | 9 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Zandvliet B | - | Putte SK | 1 - | 2 | | | 0 | 9 | | 11 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Heibos | - | Zandvliet B | 5 - | 0 | | | 0 | 9 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Zandvliet B | - | Sint-Job B | 2 - | 3 | | | 0 | 9 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Mariaburg B | - | Zandvliet B | 3 - | 0 | | | 0 | 9 | | 13 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zandvliet B | - | Noorse | 2 - | 1 | | | 3 | 12 | | 11 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Maria t.Heide | - | Zandvliet B | 1 - | 2 | | | 3 | 15 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Zandvliet B | - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | | | 3 | 18 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Antonia B | - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | | 1 | 19 | | 9 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Zandvliet B | - | St.Lenaarts B | 2 - | 1 | | | 3 | 22 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Putte SK | - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | | 1 | 23 | | 8 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Zandvliet B | - | Brecht | 1 - | 1 | | | 1 | 24 | | 9 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Zandvliet B | - | Maria t.Heide | 3 - | 2 | | | 3 | 27 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout | - | Zandvliet B | 6 - | 2 | | | 0 | 27 | | 9 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:00 | Sint-Job B | - | Zandvliet B | 0 - | 3 | | | 3 | 30 | | 9 | |
21. | Zo-18/02/24 | 13:00 | Zandvliet B | - | Antonia B | 1 - | 2 | | | 0 | 30 | | 9 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | St.Lenaarts B | - | Zandvliet B | 4 - | 2 | | | 0 | 30 | | 9 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Zandvliet B | - | Mariaburg B | 2 - | 1 | | | 3 | 33 | | 9 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | | 1 | 34 | | 9 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Zandvliet B | - | Heibos | 2 - | 5 | | | 0 | 34 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Wildert | - | Zandvliet B | 3 - | 0 | | | 0 | 34 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Zandvliet B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 37 | | 9 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Zandvliet B | - | Alberta Schilde | 2 - | 4 | | | 0 | 37 | | 9 | |
29. | Zo-21/04/24 | 13:30 | Noorse | - | Zandvliet B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zandvliet B | - | sGravenw.-Schilde B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Alberta Schilde | 35 | +44 |
2 | Heibos | 35 | +35 |
3 | Wildert | 33 | +19 |
4 | Antonia B | 28 | +19 |
5 | sGravenw.-Schilde B | 27 | +3 |
6 | Sint-Job B | 27 | +11 |
7 | Ekeren Donk | 26 | +24 |
8 | Zandvliet B | 25 | +5 |
9 | Bucovina Loenhout | 24 | +6 |
10 | St.Lenaarts B | 24 | +4 |
11 | Brecht | 23 | +7 |
12 | Noorse | 20 | 0 |
13 | Putte SK | 18 | -2 |
14 | Mariaburg B | 13 | -8 |
15 | Maria t.Heide | 6 | -25 |
16 | Antw.Noord A | 6 | -44 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Heibos | 70 | +62 |
2 | Alberta Schilde | 63 | +68 |
3 | Wildert | 59 | +34 |
4 | Antonia B | 56 | +38 |
5 | Ekeren Donk | 50 | +38 |
6 | Sint-Job B | 49 | +11 |
7 | Brecht | 43 | +2 |
8 | St.Lenaarts B | 43 | -3 |
9 | Zandvliet B | 37 | -11 |
10 | sGravenw.-Schilde B | 34 | -11 |
11 | Putte SK | 32 | -16 |
12 | Bucovina Loenhout | 31 | -20 |
13 | Noorse | 30 | -14 |
14 | Mariaburg B | 20 | -22 |
15 | Maria t.Heide | 15 | -54 |
16 | Antw.Noord A | 9 | -102 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Heibos | 35 | +27 |
2 | Alberta Schilde | 28 | +24 |
3 | Antonia B | 28 | +19 |
4 | Wildert | 26 | +15 |
5 | Ekeren Donk | 24 | +14 |
6 | Sint-Job B | 22 | 0 |
7 | Brecht | 20 | -5 |
8 | St.Lenaarts B | 19 | -7 |
9 | Putte SK | 14 | -14 |
10 | Zandvliet B | 12 | -16 |
11 | Noorse | 10 | -14 |
12 | Maria t.Heide | 9 | -29 |
13 | sGravenw.-Schilde B | 7 | -14 |
14 | Mariaburg B | 7 | -14 |
15 | Bucovina Loenhout | 7 | -26 |
16 | Antw.Noord A | 3 | -58 |