www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zondag 25/08/2019

15:00

Rumst

-Grasheide2-1
.

Suraye Mechelen

-KSK Wavria B4-1
.

Heindonk

-Muizen5-1
.

BO Beerzel

-Katelijne B7-1
.Lint-Heffen1-1
.

Peulis

-KFC Duffel B10-0
.Reet-Blaasveld2-2
.SC Mechelen A-

Rita Berlaar

0-2

zondag 15/12/2019

14:30Rijmenam-Elzestraat-

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00

Elzestraat

-Heindonk3-1
.KSK Wavria B-

BO Beerzel

1-4
.Katelijne B-

SC Mechelen A

2-4
.Heffen-

Peulis

0-1
.Blaasveld-

Lint

0-2
.Muizen-Reet1-1
19:30KFC Duffel B-

Rumst

0-5F1
20:00

Rita Berlaar

-Rijmenam1-0
.Grasheide-Suraye Mechelen4-4

speeldag 3

periode 1

zondag 01/09/2019

15:00

Rijmenam

-Katelijne B3-0
.Lint-Muizen1-1
.

Peulis

-Blaasveld4-1
.Reet-

Elzestraat

2-4
.

Rumst

-Heffen3-1
.Suraye Mechelen-

BO Beerzel

1-2
.Heindonk-

Rita Berlaar

1-2
.

Grasheide

-KFC Duffel B10-0
.

SC Mechelen A

-KSK Wavria B6-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30KFC Duffel B-

Suraye Mechelen

1-5
20:00Rita Berlaar-

Reet

0-1

zondag 08/09/2019

13:00KSK Wavria B-

Rijmenam

0-2
15:00

Heffen

-Grasheide4-0
.

BO Beerzel

-SC Mechelen A6-2
.Muizen-

Peulis

1-3
.Blaasveld-Rumst2-2
.Katelijne B-Heindonk1-1
.

Elzestraat

-Lint2-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30KFC Duffel B-

Heffen

1-6

zondag 15/09/2019

15:00

Grasheide

-Blaasveld4-0
.Peulis-

Elzestraat

0-1
.

Rumst

-Muizen4-3
.

Lint

-Rita Berlaar4-0
.

Reet

-Katelijne B6-1
.

Heindonk

-KSK Wavria B3-2
.

Rijmenam

-BO Beerzel3-2
.Suraye Mechelen-SC Mechelen A1-1

speeldag 6

periode 1

vrijdag 20/09/2019

20:30Rita Berlaar-

Peulis

1-2

zondag 22/09/2019

13:00KSK Wavria B-

Reet

4-6
15:00Muizen-

Grasheide

1-2
.

BO Beerzel

-Heindonk5-0
.Katelijne B-

Lint

1-2
.Elzestraat-Rumst2-2
.SC Mechelen A-

Rijmenam

2-3
.

Blaasveld

-KFC Duffel B6-3
.Heffen-Suraye Mechelen1-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30KFC Duffel B-

Muizen

0-7

zondag 29/09/2019

15:00

Peulis

-Katelijne B5-3
.

Lint

-KSK Wavria B3-1
.Grasheide-Elzestraat1-1
.Heindonk-

SC Mechelen A

2-3
.Rumst-

Rita Berlaar

1-3
.Heffen-Blaasveld0-0
.Reet-

BO Beerzel

0-4
17:00Suraye Mechelen-Rijmenam1-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

20:00Rita Berlaar-

Grasheide

2-3

zondag 06/10/2019

13:00KSK Wavria B-

Peulis

0-4
15:00BO Beerzel-Lint1-1
.SC Mechelen A-

Reet

2-3
.

Rijmenam

-Heindonk3-1
.

Blaasveld

-Suraye Mechelen1-0
.Muizen-

Heffen

0-3
.

Elzestraat

-KFC Duffel B12-0
.

Katelijne B

-Rumst2-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30KFC Duffel B-

Rita Berlaar

0-5

zondag 13/10/2019

15:00Rumst-KSK Wavria B3-3
.

Grasheide

-Katelijne B5-0
.Heffen-Elzestraat2-2
.Blaasveld-

Muizen

2-4
.Reet-Rijmenam0-0
.

Lint

-SC Mechelen A3-1
.Peulis-

BO Beerzel

1-2
.Suraye Mechelen-

Heindonk

1-4

speeldag 10

periode 1

zondag 20/10/2019

13:00

KSK Wavria B

-Grasheide4-3
15:00BO Beerzel-Rumst2-2
.

SC Mechelen A

-Peulis2-0
.Rijmenam-

Lint

1-4
.

Heindonk

-Reet3-2
.Muizen-

Suraye Mechelen

1-2
.

Elzestraat

-Blaasveld3-2
.

Rita Berlaar

-Heffen1-0
.

Katelijne B

-KFC Duffel B4-1

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30KFC Duffel B-

KSK Wavria B

2-6

zondag 27/10/2019

15:00Rumst-

SC Mechelen A

0-1
.Grasheide-

BO Beerzel

1-2
.

Heffen

-Katelijne B6-0
.Blaasveld-

Rita Berlaar

2-3
.Muizen-Elzestraat0-0
.

Lint

-Heindonk4-1
.Peulis-Rijmenam3-3
.Suraye Mechelen-

Reet

1-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

20:00

Rita Berlaar

-Muizen4-1

zondag 03/11/2019

12:30KSK Wavria B-

Heffen

0-1
14:30

BO Beerzel

-KFC Duffel B15-1
.

SC Mechelen A

-Grasheide2-1
.

Rijmenam

-Rumst4-2
.

Heindonk

-Peulis1-0
.

Reet

-Lint1-0
.

Elzestraat

-Suraye Mechelen3-1
.

Katelijne B

-Blaasveld4-3

speeldag 13

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30KFC Duffel B-

SC Mechelen A

0-3

zondag 10/11/2019

14:30

Rumst

-Heindonk1-0
.

Grasheide

-Rijmenam1-0
.Heffen-

BO Beerzel

2-4
.Blaasveld-

KSK Wavria B

0-4
.

Muizen

-Katelijne B2-0
.

Elzestraat

-Rita Berlaar2-1
.Peulis-Reet1-1
15:00Suraye Mechelen-

Lint

0-1

speeldag 14

periode 2

zondag 17/11/2019

12:30

KSK Wavria B

-Muizen4-2
14:30

BO Beerzel

-Blaasveld7-0
.

SC Mechelen A

-Heffen4-1
.

Rijmenam

-KFC Duffel B4-0
.Heindonk-

Grasheide

1-2
.

Reet

-Rumst3-0
.

Lint

-Peulis2-1
.Katelijne B-

Elzestraat

0-3
15:00Rita Berlaar-Suraye Mechelen2-2

speeldag 15

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30KFC Duffel B-Heindonk-

zondag 24/11/2019

14:30Rumst-Lint-
.Grasheide-Reet-
.Heffen-Rijmenam-
.Blaasveld-SC Mechelen A-
.Muizen-BO Beerzel-
.Elzestraat-KSK Wavria B-
15:00Rita Berlaar-Katelijne B-
.Suraye Mechelen-Peulis-

speeldag 16

periode 2

zondag 01/12/2019

12:30KSK Wavria B-Rita Berlaar-
14:30BO Beerzel-Elzestraat-
.SC Mechelen A-Muizen-
.Rijmenam-Blaasveld-
.Heindonk-Heffen-
.Reet-KFC Duffel B-
.Lint-Grasheide-
.Peulis-Rumst-
15:00Suraye Mechelen-Katelijne B-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30KFC Duffel B-Lint-
20:00Rita Berlaar-BO Beerzel-

zondag 08/12/2019

14:30Rumst-Suraye Mechelen-
.Grasheide-Peulis-
.Heffen-Reet-
.Blaasveld-Heindonk-
.Muizen-Rijmenam-
.Elzestraat-SC Mechelen A-
.Katelijne B-KSK Wavria B-

speeldag 18

periode 2

zondag 25/08/2019

15:00Elzestraat-Rijmenam2-2

zaterdag 14/12/2019

19:30KFC Duffel B-Peulis-

zondag 15/12/2019

12:30KSK Wavria B-Suraye Mechelen-
14:30Heffen-Lint-
.Muizen-Heindonk-
.Blaasveld-Reet-
.Grasheide-Rumst-
.Katelijne B-BO Beerzel-
15:00Rita Berlaar-SC Mechelen A-

speeldag 19

periode 2

zondag 05/01/2020

14:30BO Beerzel-KSK Wavria B-
.Rumst-KFC Duffel B-
.Peulis-Heffen-
.Lint-Blaasveld-
.Reet-Muizen-
.Heindonk-Elzestraat-
.Rijmenam-Rita Berlaar-
.SC Mechelen A-Katelijne B-
15:00Suraye Mechelen-Grasheide-

speeldag 20

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Heffen-Rumst-
.KFC Duffel B-Grasheide-
.KSK Wavria B-SC Mechelen A-
.Katelijne B-Rijmenam-
.Rita Berlaar-Heindonk-
.Elzestraat-Reet-
.Muizen-Lint-
.Blaasveld-Peulis-
.BO Beerzel-Suraye Mechelen-

speeldag 21

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Rijmenam-KSK Wavria B-
.SC Mechelen A-BO Beerzel-
.Suraye Mechelen-KFC Duffel B-
.Grasheide-Heffen-
.Rumst-Blaasveld-
.Peulis-Muizen-
.Lint-Elzestraat-
.Reet-Rita Berlaar-
.Heindonk-Katelijne B-

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Muizen-Rumst-
.Blaasveld-Grasheide-
.Heffen-KFC Duffel B-
.BO Beerzel-Rijmenam-
.KSK Wavria B-Heindonk-
.Katelijne B-Reet-
.Rita Berlaar-Lint-
.Elzestraat-Peulis-
.SC Mechelen A-Suraye Mechelen-

speeldag 23

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00Reet-KSK Wavria B-
.Heindonk-BO Beerzel-
.Rijmenam-SC Mechelen A-
.Suraye Mechelen-Heffen-
.KFC Duffel B-Blaasveld-
.Grasheide-Muizen-
.Rumst-Elzestraat-
.Peulis-Rita Berlaar-
.Lint-Katelijne B-

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Rita Berlaar-Rumst-
.Elzestraat-Grasheide-
.Muizen-KFC Duffel B-
.Blaasveld-Heffen-
.SC Mechelen A-Heindonk-
.BO Beerzel-Reet-
.KSK Wavria B-Lint-
.Katelijne B-Peulis-
.Rijmenam-Suraye Mechelen-

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Peulis-KSK Wavria B-
.Lint-BO Beerzel-
.Reet-SC Mechelen A-
.Heindonk-Rijmenam-
.Suraye Mechelen-Blaasveld-
.Heffen-Muizen-
.KFC Duffel B-Elzestraat-
.Grasheide-Rita Berlaar-
.Rumst-Katelijne B-

speeldag 26

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00KSK Wavria B-Rumst-
.Katelijne B-Grasheide-
.Rita Berlaar-KFC Duffel B-
.Elzestraat-Heffen-
.Muizen-Blaasveld-
.Rijmenam-Reet-
.SC Mechelen A-Lint-
.BO Beerzel-Peulis-
.Heindonk-Suraye Mechelen-

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Grasheide-KSK Wavria B-
.Rumst-BO Beerzel-
.Peulis-SC Mechelen A-
.Lint-Rijmenam-
.Reet-Heindonk-
.Suraye Mechelen-Muizen-
.Blaasveld-Elzestraat-
.Heffen-Rita Berlaar-
.KFC Duffel B-Katelijne B-

speeldag 28

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00SC Mechelen A-Rumst-
.BO Beerzel-Grasheide-
.KSK Wavria B-KFC Duffel B-
.Katelijne B-Heffen-
.Rita Berlaar-Blaasveld-
.Elzestraat-Muizen-
.Heindonk-Lint-
.Rijmenam-Peulis-
.Reet-Suraye Mechelen-

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Heffen-KSK Wavria B-
.KFC Duffel B-BO Beerzel-
.Grasheide-SC Mechelen A-
.Rumst-Rijmenam-
.Peulis-Heindonk-
.Lint-Reet-
.Suraye Mechelen-Elzestraat-
.Muizen-Rita Berlaar-
.Blaasveld-Katelijne B-

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Heindonk-Rumst-
.Rijmenam-Grasheide-
.SC Mechelen A-KFC Duffel B-
.BO Beerzel-Heffen-
.KSK Wavria B-Blaasveld-
.Katelijne B-Muizen-
.Rita Berlaar-Elzestraat-
.Reet-Peulis-
.Lint-Suraye Mechelen-

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Muizen-KSK Wavria B-
.Blaasveld-BO Beerzel-
.Heffen-SC Mechelen A-
.KFC Duffel B-Rijmenam-
.Grasheide-Heindonk-
.Rumst-Reet-
.Peulis-Lint-
.Suraye Mechelen-Rita Berlaar-
.Elzestraat-Katelijne B-

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Lint-Rumst-
.Reet-Grasheide-
.Heindonk-KFC Duffel B-
.Rijmenam-Heffen-
.SC Mechelen A-Blaasveld-
.BO Beerzel-Muizen-
.KSK Wavria B-Elzestraat-
.Katelijne B-Rita Berlaar-
.Peulis-Suraye Mechelen-

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Rita Berlaar-KSK Wavria B-
.Elzestraat-BO Beerzel-
.Muizen-SC Mechelen A-
.Blaasveld-Rijmenam-
.Heffen-Heindonk-
.KFC Duffel B-Reet-
.Grasheide-Lint-
.Rumst-Peulis-
.Katelijne B-Suraye Mechelen-

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Suraye Mechelen-Rumst-
.Peulis-Grasheide-
.Lint-KFC Duffel B-
.Reet-Heffen-
.Heindonk-Blaasveld-
.Rijmenam-Muizen-
.SC Mechelen A-Elzestraat-
.BO Beerzel-Rita Berlaar-
.KSK Wavria B-Katelijne B-

14/34

1.BO Beerzel3512
2.Elzestraat3210
3.Lint309
4.SC Mechelen A2512
5.Rita Berlaar257
6.Rijmenam257
7.Reet2510
8.Peulis232
9.Grasheide236
10.Heffen196
11.Rumst193
12.Heindonk163
13.Suraye Mechelen141
14.KSK Wavria B139
15.Muizen124
16.Katelijne B103
17.Blaasveld90
18.KFC Duffel B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

14/34

1

2

3

4

5

6

7

1.BO Beerzel3511+47636+1120
2.Elzestraat329+26403+611
3.Lint309+16284+410
4.SC Mechelen A258+9334+115
5.Rita Berlaar258+8275+616
6.Rijmenam257+10292+111
7.Reet257+7304+416
8.Peulis237+17354+411
9.Grasheide237+15383-412
10.Heffen195+10283+313
11.Rumst195+1281-114
12.Heindonk165-6241-108
13.Suraye Mechelen143-1242+215
14.KSK Wavria B134-13302-417
15.Muizen123-6252-119
16.Katelijne B103-30190-295
17.Blaasveld92-21210-168
18.KFC Duffel B00-8990-565

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

11/11

1

2

3

4

BO Beerzel268+2437
2.Lint247+1525
3.Peulis227+1933
4.Elzestraat*226+2030
5.Rita Berlaar217+620
6.Rijmenam*185+519
7.Reet185+325
8.Grasheide175+1434
9.SC Mechelen A165+224
10.Heffen164+1424
11.Rumst164+525
12.Heindonk134-522
13.Suraye Mechelen133+221
14.Muizen92-320
15.Blaasveld92-918
16.KSK Wavria B72-1822
17.Katelijne B72-2615
18.KFC Duffel B00-688

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

4/12

1

2

3

4

1.Elzestraat103+610
2.BO Beerzel*93+2326
3.SC Mechelen A*93+79
4.Rijmenam72+510
5.Reet*72+45
6.KSK Wavria B*62+58
7.Grasheide*62+14
8.Lint*62+13
9.Rita Berlaar*41+27
10.Heindonk*31-12
11.Muizen*31-35
12.Heffen*31-44
Katelijne B*31-44
14.Rumst*31-43
15.Peulis*10-22
16.Suraye Mechelen*10-33
17.Blaasveld*00-123
18.KFC Duffel B*00-211

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/11

1

2

3

4

1.Lint0000
Rita Berlaar0000
Peulis0000
Reet0000
SC Mechelen A0000
BO Beerzel0000
Rumst0000
Rijmenam0000
Heffen0000
Muizen0000
Heindonk0000
Elzestraat0000
Grasheide0000
Blaasveld0000
Suraye Mechelen0000
Katelijne B0000
KSK Wavria B0000
KFC Duffel B0000