www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale C

zaterdag 09/11/2019

19:30KFC Duffel B-

SC Mechelen A

0-3

zondag 10/11/2019

14:30

Rumst

-Heindonk1-0
.

Grasheide

-Rijmenam1-0
.Heffen-

BO Beerzel

2 -4
.Blaasveld-

KSK Wavria B

0 -4
.

Muizen

-Katelijne B2-0
.

Elzestraat

-Rita Berlaar2-1
.Peulis-Reet1-1
15:00Suraye Mechelen-

Lint

0-1

zondag 17/11/2019

12:30KSK Wavria B3- 6Muizen-
14:30BO Beerzel8- 1Blaasveld-
.SC Mechelen A6 - 9Heffen-
.Rijmenam9-0KFC Duffel B-
.Heindonk9-6Grasheide-
.Reet7-2Rumst-
.Lint12 -6Peulis-
.Katelijne B9-6Elzestraat-
15:00Rita Berlaar6-4Suraye Mechelen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

13/34

1.BO Beerzel3210
2.Elzestraat2910
3.Lint279-3.(0)
4.Rita Berlaar249
5.Peulis232.-2(3)
6.SC Mechelen A2212
7.Rijmenam224
8.Reet227.-4(3)
9.Grasheide203.1
10.Heffen196.3
11.Rumst194-1.(0)
12.Heindonk166
13.Suraye Mechelen133
14.Muizen124
15.KSK Wavria B109
16.Katelijne B106
17.Blaasveld904.
18.KFC Duffel B002.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale C --> Heindonk

periode 1

11/11

BO Beerzel26
2.Lint24
3.Peulis22
4.Elzestraat*22
5.Rita Berlaar21
6.Rijmenam*18
7.Reet18
8.Grasheide17
9.SC Mechelen A16
10.Heffen16
11.Rumst16
12.Heindonk13
13.Suraye Mechelen13
14.Muizen9
15.Blaasveld9
16.KSK Wavria B7
17.Katelijne B7
18.KFC Duffel B0

periode 2

3/12

1.Elzestraat7
2.BO Beerzel*6
3.SC Mechelen A*6
4.Rijmenam4
5.Reet*4
6.KSK Wavria B*3
7.Rita Berlaar*3
8.Grasheide*3
9.Lint*3
Heindonk*3
11.Katelijne B*3
12.Rumst*3
Heffen*3
Muizen*3
15.Peulis*1
16.Suraye Mechelen*0
17.Blaasveld*0
18.KFC Duffel B*0

periode 3

0/11

1.Lint0
Rita Berlaar0
Peulis0
Reet0
SC Mechelen A0
BO Beerzel0
Rumst0
Rijmenam0
Heffen0
Muizen0
Heindonk0
Elzestraat0
Grasheide0
Blaasveld0
Suraye Mechelen0
Katelijne B0
KSK Wavria B0
KFC Duffel B0

Heindonk

1.Zo-25/08/1915:00

Heindonk

-Muizen5 -1

3

33
2.Wo-28/08/1919:00Elzestraat-

Heindonk

3 -1038
3.Zo-01/09/1915:00

Heindonk

-Rita Berlaar1 -20311
4.Zo-08/09/1915:00Katelijne B-

Heindonk

1 -11412
5.Zo-15/09/1915:00

Heindonk

-KSK Wavria B3 -2

3

713
6.Zo-22/09/1915:00BO Beerzel-

Heindonk

5 -00713
7.Zo-29/09/1915:00

Heindonk

-SC Mechelen A2 -30713
8.Zo-06/10/1915:00Rijmenam-

Heindonk

3 -10714
9.Zo-13/10/1915:00Suraye Mechelen-

Heindonk

1 -4

3

1012
10.Zo-20/10/1915:00

Heindonk

-Reet3 -2

3

1311
11.Zo-27/10/1915:00Lint-

Heindonk

4 -101312
12.Zo-03/11/1914:30

Heindonk

-Peulis1 -0

3

1611
13.Zo-10/11/1914:30Rumst-

Heindonk

1 -001612
14.Zo-17/11/1914:30

Heindonk

-Grasheide -.
15.Za-23/11/1919:30KFC Duffel B-

Heindonk

-.
16.Zo-01/12/1914:30

Heindonk

-Heffen -.
17.Zo-08/12/1914:30Blaasveld-

Heindonk

-.
18.Zo-15/12/1914:30Muizen-

Heindonk

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Heindonk

-Elzestraat -.
20.Zo-12/01/2000:00Rita Berlaar-

Heindonk

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Heindonk

-Katelijne B -.
22.Zo-26/01/2000:00KSK Wavria B-

Heindonk

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Heindonk

-BO Beerzel -.
24.Zo-09/02/2000:00SC Mechelen A-

Heindonk

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Heindonk

-Rijmenam -.
26.Zo-23/02/2000:00

Heindonk

-Suraye Mechelen -.
27.Zo-01/03/2000:00Reet-

Heindonk

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Heindonk

-Lint -.
29.Zo-15/03/2000:00Peulis-

Heindonk

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Heindonk

-Rumst -.
31.Zo-29/03/2000:00Grasheide-

Heindonk

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Heindonk

-KFC Duffel B -.
33.Zo-19/04/2000:00Heffen-

Heindonk

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Heindonk

-Blaasveld -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Grasheide

1.Zo-25/08/1915:00Rumst-Grasheide2 -10013
2.Wo-28/08/1920:00Grasheide-Suraye Mechelen4 -41111
3.Zo-01/09/1915:00Grasheide-KFC Duffel B10 -0

3

48
4.Zo-08/09/1915:00Heffen-Grasheide4 -00411
5.Zo-15/09/1915:00Grasheide-Blaasveld4 -0

3

710
6.Zo-22/09/1915:00Muizen-Grasheide1 -2

3

108
7.Zo-29/09/1915:00Grasheide-Elzestraat1 -11118
8.Za-05/10/1920:00Rita Berlaar-Grasheide2 -3

3

146
9.Zo-13/10/1915:00Grasheide-Katelijne B5 -0

3

176
10.Zo-20/10/1913:00KSK Wavria B-Grasheide4 -30177
11.Zo-27/10/1915:00Grasheide-BO Beerzel1 -20178
12.Zo-03/11/1914:30SC Mechelen A-Grasheide2 -101710
13.Zo-10/11/1914:30Grasheide-Rijmenam1 -0

3

209
14.Zo-17/11/1914:30

Heindonk

-Grasheide -.
15.Zo-24/11/1914:30Grasheide-Reet -.
16.Zo-01/12/1914:30Lint-Grasheide -.
17.Zo-08/12/1914:30Grasheide-Peulis -.
18.Zo-15/12/1914:30Grasheide-Rumst -.
19.Zo-05/01/2000:00Suraye Mechelen-Grasheide -.
20.Zo-12/01/2000:00KFC Duffel B-Grasheide -.
21.Zo-19/01/2000:00Grasheide-Heffen -.
22.Zo-26/01/2000:00Blaasveld-Grasheide -.
23.Zo-02/02/2000:00Grasheide-Muizen -.
24.Zo-09/02/2000:00Elzestraat-Grasheide -.
25.Zo-16/02/2000:00Grasheide-Rita Berlaar -.
26.Zo-23/02/2000:00Katelijne B-Grasheide -.
27.Zo-01/03/2000:00Grasheide-KSK Wavria B -.
28.Zo-08/03/2000:00BO Beerzel-Grasheide -.
29.Zo-15/03/2000:00Grasheide-SC Mechelen A -.
30.Zo-22/03/2000:00Rijmenam-Grasheide -.
31.Zo-29/03/2000:00Grasheide-

Heindonk

-.
32.Zo-05/04/2000:00Reet-Grasheide -.
33.Zo-19/04/2000:00Grasheide-Lint -.
34.Zo-26/04/2000:00Peulis-Grasheide -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (8/17)

1Elzestraat2029:9+20
2BO Beerzel**1436:7+29
3Grasheide*1426:7+19
4Lint**1416:5+11
5Rumst*1314:12+2
6Heindonk**1215:10+5
7Rijmenam***1214:9+5
8Peulis*1124:11+13
9Katelijne B**1014:12+2
10SC Mechelen A**914:9+5
11Rita Berlaar**99:7+2
12Heffen*915:8+7
13Reet**811:110
14Blaasveld*713:18-5
15Suraye Mechelen*59:12-3
16Muizen*56:11-5
17KSK Wavria B**39:20-11
18KFC Duffel B*04:37-33

alle wedstrijden (13/34)

1BO Beerzel3256:16+40
2Elzestraat2937:14+23
3Lint2726:11+15
4Rita Berlaar2425:17+8
5Peulis2334:16+18
6SC Mechelen A2229:23+6
7Rijmenam2225:19+6
8Reet2227:23+4
9Grasheide2036:22+14
10Heffen1927:14+13
11Rumst1928:24+4
12Heindonk1623:28-5
13Suraye Mechelen1322:23-1
14Muizen1223:27-4
15KSK Wavria B1026:41-15
16Katelijne B1019:46-27
17Blaasveld921:35-14
18KFC Duffel B09:94-85

uitwedstrijden (8/17)

1BO Beerzel*1820:9+11
2Rita Berlaar*1516:10+6
3Reet*1416:12+4
4Lint*1310:6+4
5SC Mechelen A*1315:14+1
6Peulis**1210:5+5
7Heffen**1012:6+6
8Rijmenam1011:10+1
9Elzestraat***98:5+3
10Suraye Mechelen**813:11+2
11Muizen**717:16+1
12KSK Wavria B*717:21-4
13Grasheide**610:15-5
14Rumst**614:12+2
15Heindonk*48:18-10
16Blaasveld**28:17-9
17Katelijne B*05:34-29
18KFC Duffel B**05:57-52