www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Antwerpen : 4de Provinciale C
zaterdag 20/04/2024 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Heibos | 0
| - | 4 |
zondag 21/04/2024 |
12:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Ekeren Donk | 0 | - | 2 |
13:30 | Noorse | - | Zandvliet B | 5
| - | 0
|
15:00 | St.Lenaarts B | - | Mariaburg B | 2 | - | 1 |
. | Alberta Schilde | - | Maria t.Heide | 6
| - | 1
|
. | Antonia B | - | Sint-Job B | 0 | - | 0 |
. | Wildert | - | Putte SK | 3 | - | 0 |
. | Brecht | - | Bucovina Loenhout | 2
| - | 2 |
zaterdag 27/04/2024 |
20:00 | Mariaburg B | 3 | - |
7 | Antonia B | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Ekeren Donk | 7 | - |
3 | Noorse | | - | |
. | Putte SK | 6 |
- | 0 | Antw.Noord A | | - | |
. | Zandvliet B | 3 | - | 0 | sGravenw.-Schilde B | | - | |
. | Maria t.Heide | 3 | - | 6 | Brecht | | - | |
. | Heibos | 12 | - | 10 | Wildert | | - | |
. | Bucovina Loenhout | 9 |
- | 1 | St.Lenaarts B | | - | |
. | Sint-Job B | 7 | - | 7 | Alberta Schilde | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale C --> Ekeren Donk
periode 1
10/10 |
| Sint-Job B | 25 |
2. | Alberta Schilde | 23 |
3. | Heibos | 23 |
4. | Ekeren Donk | 20 |
5. | Antonia B | 19 |
6. | sGravenw.-Schilde B | 16 |
7. | St.Lenaarts B | 16 |
8. | Brecht | 14 |
9. | Wildert | 14 |
10. | Mariaburg B | 12 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Putte SK | 10 |
13. | Zandvliet B | 9 |
14. | Bucovina Loenhout | 9 |
15. | Maria t.Heide | 5 |
16. | Antw.Noord A | 3 |
periode 2
10/10 |
| Heibos | 25 |
2. | Wildert | 25 |
3. | Alberta Schilde | 23 |
4. | Antonia B | 22 |
5. | Zandvliet B | 21 |
6. | St.Lenaarts B | 19 |
7. | Ekeren Donk | 16 |
8. | Brecht | 16 |
9. | Putte SK | 15 |
10. | Bucovina Loenhout | 10 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Sint-Job B | 8 |
13. | Maria t.Heide | 7 |
14. | sGravenw.-Schilde B | 6 |
15. | Antw.Noord A | 6 |
16. | Mariaburg B | 1 |
periode 3
9/10 |
1. | Heibos | 25 | |
2. | Wildert | 23 | |
3. | Alberta Schilde | 20 | x |
4. | Ekeren Donk | 17 | x |
5. | Sint-Job B | 17 | x |
6. | Antonia B | 16 | x |
7. | Brecht | 14 | x |
8. | Noorse | 13 | x |
9. | Bucovina Loenhout | 13 | x |
10. | sGravenw.-Schilde B | 12 | x |
11. | St.Lenaarts B | 11 | x |
12. | Mariaburg B | 7 | x |
13. | Putte SK | 7 | x |
14. | Zandvliet B | 7 | x |
15. | Maria t.Heide | 3 | x |
16. | Antw.Noord A | 0 | x |
Ekeren Donk
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Antonia B | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Noorse | - | Ekeren Donk | 0 - | 3 | | | 3 | 4 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Putte SK | 5 - | 1 | | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Maria t.Heide | - | Ekeren Donk | 3 - | 4 | | | 3 | 10 | | 2 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout | - | Ekeren Donk | 1 - | 3 | | | 3 | 13 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Wildert | 4 - | 2 | | | 3 | 16 | | 1 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Brecht | - | Ekeren Donk | 1 - | 1 | | | 1 | 17 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | St.Lenaarts B | 1 - | 2 | | | 0 | 17 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Ekeren Donk | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 20 | | 4 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 0 | 20 | | 4 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Heibos | - | Ekeren Donk | 4 - | 3 | | | 0 | 20 | | 5 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | sGravenw.-Schilde B | 5 - | 2 | | | 3 | 23 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Zandvliet B | - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | | | 0 | 23 | | 5 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Sint-Job B | - | Ekeren Donk | 2 - | 2 | | | 1 | 24 | | 6 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Mariaburg B | 3 - | 0 | | | 3 | 27 | | 6 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Maria t.Heide | 8 - | 0 | | | 3 | 30 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wildert | - | Ekeren Donk | 0 - | 3 | | | 3 | 33 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Bucovina Loenhout | 1 - | 0 | | | 3 | 36 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde | - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | | | 0 | 36 | | 4 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Heibos | 2 - | 3 | | | 0 | 36 | | 5 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Sint-Job B | 2 - | 5 | | | 0 | 36 | | 6 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Antonia B | - | Ekeren Donk | 2 - | 2 | | | 1 | 37 | | 7 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Putte SK | - | Ekeren Donk | 4 - | 2 | | | 0 | 37 | | 7 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | | 1 | 38 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | St.Lenaarts B | - | Ekeren Donk | 3 - | 5 | | | 3 | 41 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Antw.Noord A | 9 - | 2 | | | 3 | 44 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Mariaburg B | - | Ekeren Donk | 1 - | 4 | | | 3 | 47 | | 6 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Brecht | 3 - | 1 | | | 3 | 50 | | 5 | |
29. | Zo-21/04/24 | 12:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Ekeren Donk | 0 - | 2 | | | 3 | 53 | | 5 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Noorse | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Noorse
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Mariaburg B | - | Noorse | 6 - | 4 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Noorse | - | Ekeren Donk | 0 - | 3 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Antonia B | - | Noorse | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Noorse | - | St.Lenaarts B | 1 - | 3 | | 0 | 1 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 16 | - |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Noorse | - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | 0 | 1 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wildert | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 16 | - |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Noorse | - | Bucovina Loenhout | 5 - | 4 | | 3 | 4 | | 13 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Brecht | - | Noorse | 3 - | 4 | | 3 | 7 | | 13 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Noorse | - | sGravenw.-Schilde B | 2 - | 0 | | 3 | 10 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zandvliet B | - | Noorse | 2 - | 1 | | 0 | 10 | | 13 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Maria t.Heide | - | Noorse | 3 - | 5 | | 3 | 13 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Putte SK | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 13 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Noorse | - | Sint-Job B | 1 - | 0 | | 3 | 16 | | 12 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Noorse | - | Wildert | 0 - | 0 | | 1 | 17 | | 12 | |
12. | Za-06/01/24 | 20:00 | Noorse | - | Heibos | 0 - | 5 | | 0 | 17 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Alberta Schilde | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 17 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Noorse | - | Antonia B | 1 - | 3 | | 0 | 17 | | 12 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | St.Lenaarts B | - | Noorse | 3 - | 1 | | 0 | 17 | | 13 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Noorse | - | Antw.Noord A | 5 - | 2 | | 3 | 20 | | 12 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Noorse | - | Mariaburg B | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Noorse | 2 - | 1 | | 0 | 21 | | 13 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Noorse | - | Brecht | 0 - | 1 | | 0 | 21 | | 13 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Sint-Job B | - | Noorse | 0 - | 2 | | 3 | 24 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Noorse | - | Putte SK | 3 - | 2 | | 3 | 27 | | 12 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout | - | Noorse | 4 - | 2 | | 0 | 27 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Noorse | - | Maria t.Heide | 6 - | 0 | | 3 | 30 | | 12 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Heibos | - | Noorse | 4 - | 1 | | 0 | 30 | | 13 | |
29. | Zo-21/04/24 | 13:30 | Noorse | - | Zandvliet B | 5 - | 0 | | 3 | 33 | | 11 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Noorse | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Alberta Schilde | 38 | +49 |
2 | Wildert | 36 | +22 |
3 | Heibos* | 35 | +35 |
4 | Antonia B | 29 | +19 |
5 | sGravenw.-Schilde B | 27 | +1 |
6 | Sint-Job B* | 27 | +11 |
7 | St.Lenaarts B | 27 | +5 |
8 | Ekeren Donk* | 26 | +24 |
9 | Zandvliet B* | 25 | +5 |
10 | Brecht | 24 | +7 |
11 | Bucovina Loenhout* | 24 | +6 |
12 | Noorse | 23 | +5 |
13 | Putte SK* | 18 | -2 |
14 | Mariaburg B* | 13 | -8 |
15 | Maria t.Heide* | 6 | -25 |
16 | Antw.Noord A | 6 | -48 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Heibos | 73 | +66 |
2 | Alberta Schilde | 66 | +73 |
3 | Wildert | 62 | +37 |
4 | Antonia B | 57 | +38 |
5 | Ekeren Donk | 53 | +40 |
6 | Sint-Job B | 50 | +11 |
7 | St.Lenaarts B | 46 | -2 |
8 | Brecht | 44 | +2 |
9 | Zandvliet B | 37 | -16 |
10 | sGravenw.-Schilde B | 34 | -13 |
11 | Noorse | 33 | -9 |
12 | Putte SK | 32 | -19 |
13 | Bucovina Loenhout | 32 | -20 |
14 | Mariaburg B | 20 | -23 |
15 | Maria t.Heide | 15 | -59 |
16 | Antw.Noord A | 9 | -106 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Heibos | 38 | +31 |
2 | Alberta Schilde* | 28 | +24 |
3 | Antonia B* | 28 | +19 |
4 | Ekeren Donk | 27 | +16 |
5 | Wildert* | 26 | +15 |
6 | Sint-Job B | 23 | 0 |
7 | Brecht* | 20 | -5 |
8 | St.Lenaarts B* | 19 | -7 |
9 | Putte SK | 14 | -17 |
10 | Zandvliet B | 12 | -21 |
11 | Noorse* | 10 | -14 |
12 | Maria t.Heide | 9 | -34 |
13 | Bucovina Loenhout | 8 | -26 |
14 | sGravenw.-Schilde B* | 7 | -14 |
15 | Mariaburg B | 7 | -15 |
16 | Antw.Noord A* | 3 | -58 |