www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale D

vrijdag 20/09/2019

20:00

Wezel B

-Heultje2-0

zaterdag 21/09/2019

18:00

Sint-Dimpna B

-Zammel1-0

zondag 22/09/2019

15:00

Booischot

-Rosselaar-Hulsen 4 -0
.Ezaart-

Olen United

1-2
.

Punt-Larum

-KSK Herentals3 -2
.Tongerlo-

Immer Voort

2 -3
.Wiekevorst-

Oevel

0-3
.

Netezonen

-Ramsel2-1

zaterdag 28/09/2019

19:30KSK Herentals4- 3Netezonen-
.Ramsel3- 4Sint-Dimpna B-

zondag 29/09/2019

15:00Alberta6 -0Rosselaar-Hulsen -
.Oevel4-3Wezel B-
.Heultje3-6Ezaart-
.Immer Voort3-3Punt-Larum-
.Zammel3 -0Wiekevorst-
.Booischot3-3Tongerlo-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Punt-Larum159-3.(0)
2.Oevel148
3.KSK Herentals137
4.Netezonen137.-2(3)
5.Alberta*1110
6.Sint-Dimpna B1010-1.(0)
7.Wezel B*962.
8.Olen United994.
9.Booischot*96
10.Ezaart*99.3
11.Zammel73
12.Ramsel66
13.Heultje63
14.Immer Voort*66
15.Tongerlo33.-4(0)
16.Wiekevorst*00.1
17.Rosselaar-Hulsen 00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale D --> Zammel

periode 1

-/-

1.Punt-Larum6/1115
2.Oevel6/1015
3.KSK Herentals6/1113
4.Netezonen6/1113
5.Alberta5/1012
6.Wezel B5/1010
7.Olen United6/1010
8.Ezaart5/1010
9.Sint-Dimpna B6/1110
10.Zammel6/117
11.Heultje6/107
12.Booischot4/107
13.Immer Voort5/107
14.Ramsel6/116
15.Tongerlo6/103
16.Wiekevorst5/100
17.Rosselaar-Hulsen 5/100

periode 2

-/-

1.Booischot1/113
2.Netezonen0/110
Punt-Larum0/110
Oevel0/120
Tongerlo0/120
KSK Herentals0/110
Olen United0/120
Wiekevorst0/110
Ezaart0/110
Zammel0/110
Alberta0/110
Heultje0/120
Ramsel0/110
Sint-Dimpna B0/110
Immer Voort0/110
Wezel B0/110
17.Rosselaar-Hulsen 1/120

periode 3

-/-

1.Netezonen0/100
Punt-Larum0/100
Booischot0/110
Oevel0/100
Tongerlo0/100
KSK Herentals0/100
Olen United0/100
Wiekevorst0/110
Ezaart0/110
Zammel0/100
Alberta0/110
Heultje0/100
Ramsel0/100
Sint-Dimpna B0/100
Immer Voort0/110
Rosselaar-Hulsen 0/100
Wezel B0/110

Zammel

1.Zo-25/08/1915:00

Zammel

-Alberta2 -2119
2.Wo-28/08/1919:30Rosselaar-Hulsen -

Zammel

0 -2

3

46
3.Zo-01/09/1915:00

Zammel

-Tongerlo1 -2049
4.Zo-08/09/1915:00Punt-Larum-

Zammel

2 -00411
5.Za-14/09/1919:30

Zammel

-Netezonen2 -1

3

77
6.Za-21/09/1918:00Sint-Dimpna B-

Zammel

1 -00711
7.Zo-29/09/1915:00

Zammel

-Wiekevorst -.
8.Zo-06/10/1915:00Wezel B-

Zammel

-.
9.Zo-13/10/1915:00

Zammel

-Ezaart -.
10.Zo-20/10/1915:00Olen United-

Zammel

-.
11.Zo-27/10/1900:00

Zammel

-Heultje -.
12.Zo-03/11/1900:00Oevel-

Zammel

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Zammel

-Ramsel -.
15.Zo-24/11/1900:00KSK Herentals-

Zammel

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Zammel

-Immer Voort -.
17.Zo-08/12/1900:00Booischot-

Zammel

-.
18.Zo-15/12/1900:00Alberta-

Zammel

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Zammel

-Rosselaar-Hulsen -.
20.Zo-12/01/2000:00Tongerlo-

Zammel

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Zammel

-Punt-Larum -.
22.Zo-26/01/2000:00Netezonen-

Zammel

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Zammel

-Sint-Dimpna B -.
24.Zo-09/02/2000:00Wiekevorst-

Zammel

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Zammel

-Wezel B -.
26.Zo-23/02/2000:00Ezaart-

Zammel

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Zammel

-Olen United -.
28.Zo-08/03/2000:00Heultje-

Zammel

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Zammel

-Oevel -.
31.Zo-29/03/2000:00Ramsel-

Zammel

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Zammel

-KSK Herentals -.
33.Zo-19/04/2000:00Immer Voort-

Zammel

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Zammel

-Booischot -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Wiekevorst

2.Wo-28/08/1919:00Wiekevorst-Wezel B2 -30011
3.Zo-01/09/1915:00Ezaart-Wiekevorst2 -10014
4.Zo-08/09/1915:00Wiekevorst-Olen United0 -30015
5.Zo-15/09/1915:00Heultje-Wiekevorst2 -10016
6.Zo-22/09/1915:00Wiekevorst-Oevel0 -30016
7.Zo-29/09/1915:00

Zammel

-Wiekevorst -.
8.Zo-06/10/1915:00Wiekevorst-Ramsel -.
9.Za-12/10/1919:30KSK Herentals-Wiekevorst -.
10.Zo-20/10/1915:00Wiekevorst-Immer Voort -.
11.Zo-27/10/1900:00Booischot-Wiekevorst -.
12.Zo-03/11/1900:00Wiekevorst-Alberta -.
13.Zo-10/11/1900:00Rosselaar-Hulsen -Wiekevorst -.
14.Zo-17/11/1900:00Wiekevorst-Tongerlo -.
15.Zo-24/11/1900:00Punt-Larum-Wiekevorst -.
16.Zo-01/12/1900:00Wiekevorst-Netezonen -.
17.Zo-08/12/1900:00Sint-Dimpna B-Wiekevorst -.
19.Zo-05/01/2000:00Wezel B-Wiekevorst -.
20.Zo-12/01/2000:00Wiekevorst-Ezaart -.
21.Zo-19/01/2000:00Olen United-Wiekevorst -.
22.Zo-26/01/2000:00Wiekevorst-Heultje -.
23.Zo-02/02/2000:00Oevel-Wiekevorst -.
24.Zo-09/02/2000:00Wiekevorst-

Zammel

-.
25.Zo-16/02/2000:00Ramsel-Wiekevorst -.
26.Zo-23/02/2000:00Wiekevorst-KSK Herentals -.
27.Zo-01/03/2000:00Immer Voort-Wiekevorst -.
28.Zo-08/03/2000:00Wiekevorst-Booischot -.
29.Zo-15/03/2000:00Alberta-Wiekevorst -.
30.Zo-22/03/2000:00Wiekevorst-Rosselaar-Hulsen -.
31.Zo-29/03/2000:00Tongerlo-Wiekevorst -.
32.Zo-05/04/2000:00Wiekevorst-Punt-Larum -.
33.Zo-19/04/2000:00Netezonen-Wiekevorst -.
34.Zo-26/04/2000:00Wiekevorst-Sint-Dimpna B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/16)

1Punt-Larum910:6+4
2Oevel711:4+7
3KSK Herentals77:1+6
4Netezonen74:2+2
5Alberta*66:2+4
6Wezel B66:3+3
7Heultje65:3+2
8Sint-Dimpna B65:50
9Zammel45:50
10Booischot34:40
.Immer Voort*34:40
12Ramsel34:5-1
13Olen United33:4-1
14Ezaart34:7-3
15Tongerlo06:10-4
16Rosselaar-Hulsen *02:7-5
17Wiekevorst02:9-7

alle wedstrijden (6/32)

1Punt-Larum1517:13+4
2Oevel1418:7+11
3KSK Herentals1316:6+10
4Netezonen1311:6+5
5Alberta*1111:5+6
6Sint-Dimpna B107:9-2
7Wezel B*910:7+3
8Olen United98:6+2
9Booischot*97:5+2
10Ezaart*910:9+1
11Zammel77:8-1
12Ramsel610:11-1
13Heultje611:13-2
14Immer Voort*68:13-5
15Tongerlo38:16-8
16Wiekevorst*04:13-9
17Rosselaar-Hulsen 06:22-16

uitwedstrijden (3/16)

1Oevel*77:3+4
2KSK Herentals*69:5+4
3Ezaart**66:2+4
4Netezonen*67:4+3
5Olen United*65:2+3
6Booischot**63:1+2
7Punt-Larum*67:70
8Alberta*55:3+2
9Sint-Dimpna B*42:4-2
10Ramsel*36:60
11Wezel B**34:40
12Zammel*32:3-1
13Tongerlo*32:6-4
14Immer Voort*34:9-5
15Wiekevorst**02:4-2
16Heultje*06:10-4
17Rosselaar-Hulsen 04:15-11