www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale D
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Sp.Club Duffel B | - | Rijmenam | 4
| - | 2
|
. | Lint B | - | Wavria B | 2
| - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
13:00 | Bonheiden B | - | VV Duffel | 3
| - | 4
|
15:00 | Muizen | - | FC Putte B | 7
| - | 1
|
. | Elzestraat | - | Leest | 1 | - | 1 |
. | SC Mechelen | - | Grasheide | 1
| - | 3 |
. | Hombeek | - | Beerzel | 2
| - | 2 |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Beerzel | 9 | - |
4 | Kontich B | | - | |
. | FC Putte B | 7 | - | 0 | Rijmenam | | - | |
20:00 | Grasheide | 9 |
- | 3 | Sp.Club Duffel B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
13:00 | Bonheiden B | 3 | - | 9 | Elzestraat | | - | |
. | Wavria B | 3 | - | 3 | Muizen | | - | |
15:00 | SC Mechelen | 3 | - | 3 | Lint B | | - | |
. | Leest | 12 |
- | 8 | Hombeek | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale D --> FC Putte B
periode 1
-/- |
| SC Mechelen | 9/9 | 24 |
2. | Leest | 10/10 | 24 |
3. | Elzestraat | 9/9 | 22 |
4. | Grasheide | 9/9 | 22 |
5. | Hombeek | 9/9 | 22 |
6. | VV Duffel | 10/10 | 20 |
7. | Kontich B | 9/9 | 13 |
8. | Rijmenam | 9/9 | 13 |
9. | Muizen | 9/9 | 12 |
10. | Bonheiden B | 10/10 | 10 |
11. | Lint B | 9/9 | 9 |
12. | Wavria B | 10/10 | 7 |
13. | Beerzel | 9/9 | 7 |
14. | FC Putte B | 9/9 | 4 |
15. | Sp.Club Duffel B | 10/10 | 3 |
periode 2
-/- |
| Elzestraat | 9/9 | 27 |
2. | Leest | 8/8 | 23 |
3. | Grasheide | 9/9 | 23 |
4. | VV Duffel | 9/9 | 20 |
5. | SC Mechelen | 10/10 | 19 |
6. | Muizen | 10/10 | 17 |
7. | Beerzel | 10/10 | 17 |
8. | Kontich B | 10/10 | 16 |
9. | Lint B | 10/10 | 13 |
10. | FC Putte B | 9/9 | 12 |
11. | Hombeek | 9/9 | 10 |
12. | Rijmenam | 10/10 | 7 |
13. | Wavria B | 9/9 | 7 |
14. | Bonheiden B | 9/9 | 4 |
15. | Sp.Club Duffel B | 9/9 | 2 |
periode 3
-/- |
1. | Leest | 6/10 | 16 | |
2. | Grasheide | 6/10 | 15 | |
3. | VV Duffel | 6/9 | 14 | |
4. | Beerzel | 6/9 | 14 | |
5. | Elzestraat | 6/10 | 13 | |
6. | Hombeek | 6/10 | 12 | |
7. | Lint B | 6/9 | 11 | |
8. | Sp.Club Duffel B | 6/9 | 8 | |
9. | Muizen | 5/9 | 7 | |
10. | Kontich B | 5/9 | 7 | |
11. | FC Putte B | 6/10 | 6 | |
12. | Wavria B | 5/9 | 4 | |
13. | Bonheiden B | 5/9 | 0 | x |
14. | Rijmenam | 5/9 | 0 | x |
15. | SC Mechelen | 5/9 | 0 | x |
FC Putte B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Leest | - | FC Putte B | 9 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | FC Putte B | - | Hombeek | 1 - | 7 | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | SC Mechelen | - | FC Putte B | 9 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | FC Putte B | - | VV Duffel | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Beerzel | - | FC Putte B | 2 - | 3 | | 3 | 3 | | 12 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | FC Putte B | - | Wavria B | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 13 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | FC Putte B | - | Muizen | 2 - | 3 | | 0 | 4 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 12:30 | Bonheiden B | - | FC Putte B | 3 - | 0 | | 0 | 4 | | 14 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | FC Putte B | - | Grasheide | 1 - | 3 | | 0 | 4 | | 14 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Kontich B | - | FC Putte B | 6 - | 1 | | 0 | 4 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rijmenam | - | FC Putte B | 4 - | 6 | | 3 | 7 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sp.Club Duffel B | - | FC Putte B | 2 - | 4 | | 3 | 10 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | FC Putte B | - | Elzestraat | 0 - | 2 | | 0 | 10 | | 14 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | FC Putte B | - | Lint B | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 12:30 | Wavria B | - | FC Putte B | 2 - | 4 | | 3 | 14 | | 12 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | FC Putte B | - | SC Mechelen | 2 - | 3 | | 0 | 14 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | VV Duffel | - | FC Putte B | 2 - | 0 | | 0 | 14 | | 12 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | FC Putte B | - | Beerzel | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 12 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | FC Putte B | - | Leest | 0 - | 3 | | 0 | 15 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Grasheide | - | FC Putte B | 4 - | 1 | | 0 | 15 | | 12 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | FC Putte B | - | Bonheiden B | 5 - | 1 | | 3 | 18 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Elzestraat | - | FC Putte B | 10 - | 1 | | 0 | 18 | | 12 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | FC Putte B | - | Sp.Club Duffel B | 3 - | 0 | | 3 | 21 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Muizen | - | FC Putte B | 7 - | 1 | | 0 | 21 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | FC Putte B | - | Rijmenam | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Lint B | - | FC Putte B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | FC Putte B | - | Kontich B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Hombeek | - | FC Putte B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Rijmenam
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Rijmenam | - | Lint B | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Elzestraat | - | Rijmenam | 5 - | 1 | | 0 | 1 | | 10 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | VV Duffel | - | Rijmenam | 4 - | 2 | | 0 | 1 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Rijmenam | - | Hombeek | 2 - | 1 | | 3 | 4 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 13:00 | Bonheiden B | - | Rijmenam | 1 - | 2 | | 3 | 7 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Rijmenam | - | SC Mechelen | 0 - | 4 | | 0 | 7 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Grasheide | - | Rijmenam | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 8 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Rijmenam | - | Wavria B | 4 - | 1 | | 3 | 11 | | 8 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Rijmenam | - | Muizen | 1 - | 1 | | 1 | 12 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Beerzel | - | Rijmenam | 1 - | 0 | | 0 | 12 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Rijmenam | - | Kontich B | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 9 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rijmenam | - | FC Putte B | 4 - | 6 | | 0 | 13 | | 10 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Leest | - | Rijmenam | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 10 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Rijmenam | - | Sp.Club Duffel B | 1 - | 0 | | 3 | 16 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Hombeek | - | Rijmenam | 1 - | 5 | | 3 | 19 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Rijmenam | - | VV Duffel | 1 - | 5 | | 0 | 19 | | 10 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Kontich B | - | Rijmenam | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rijmenam | - | Beerzel | 0 - | 5 | | 0 | 19 | | 11 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | SC Mechelen | - | Rijmenam | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Rijmenam | - | Grasheide | 1 - | 3 | | 0 | 19 | | 11 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Muizen | - | Rijmenam | 4 - | 2 | | 0 | 19 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Rijmenam | - | Elzestraat | 1 - | 2 | | 0 | 19 | | 11 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Lint B | - | Rijmenam | 6 - | 4 | | 0 | 19 | | 11 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Sp.Club Duffel B | - | Rijmenam | 4 - | 2 | | 0 | 19 | | 12 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | FC Putte B | - | Rijmenam | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Rijmenam | - | Leest | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wavria B | - | Rijmenam | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Rijmenam | - | Bonheiden B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | Elzestraat* | 34 | +42 |
2 | Leest* | 33 | +27 |
3 | Grasheide* | 26 | +14 |
4 | Hombeek* | 23 | +11 |
5 | SC Mechelen* | 22 | +22 |
6 | Lint B | 22 | -3 |
7 | VV Duffel | 21 | +10 |
8 | Muizen* | 20 | +19 |
9 | Beerzel* | 20 | +4 |
10 | Kontich B* | 19 | +6 |
11 | Wavria B* | 12 | -11 |
12 | Rijmenam* | 12 | -13 |
13 | FC Putte B* | 9 | -9 |
14 | Sp.Club Duffel B* | 8 | -21 |
15 | Bonheiden B* | 7 | -13 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | Leest* | 58 | +48 |
2 | Elzestraat* | 57 | +62 |
3 | Grasheide* | 56 | +37 |
4 | VV Duffel | 51 | +25 |
5 | SC Mechelen* | 41 | +30 |
6 | Hombeek* | 41 | +18 |
7 | Beerzel | 36 | -5 |
8 | Muizen* | 34 | +11 |
9 | Kontich B* | 34 | +7 |
10 | Lint B | 31 | -27 |
11 | FC Putte B* | 21 | -47 |
12 | Rijmenam* | 19 | -26 |
13 | Wavria B* | 17 | -39 |
14 | Bonheiden B* | 14 | -40 |
15 | Sp.Club Duffel B | 12 | -54 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | Grasheide* | 30 | +23 |
2 | VV Duffel* | 30 | +15 |
3 | Leest* | 25 | +21 |
4 | Elzestraat* | 23 | +20 |
5 | SC Mechelen* | 19 | +8 |
6 | Hombeek* | 18 | +7 |
7 | Beerzel | 16 | -9 |
8 | Kontich B* | 15 | +1 |
9 | Muizen* | 14 | -8 |
10 | FC Putte B* | 12 | -38 |
11 | Lint B* | 9 | -24 |
12 | Rijmenam* | 7 | -13 |
13 | Bonheiden B* | 7 | -27 |
14 | Wavria B* | 5 | -28 |
15 | Sp.Club Duffel B | 4 | -33 |