www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/09/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale D

speeldag 1

periode 1

zondag 06/09/2020

13:00KSK Wavria B-Leest United-PP
15:00Heindonk-Katelijne B-PP
.SC Mechelen-Kalfort Puursica-PP
.Hombeek-Elzestraat-PP
.Muizen-Sint-Amands-PP
.Hingene-Rijmenam-PP
.Suraye Mechelen-Blaasveld-PP

vrij: Heffen

speeldag 2

periode 1

zondag 13/09/2020

12:45Katelijne B-

SC Mechelen

1-5
15:00Blaasveld-

KSK Wavria B

3-6
.

Rijmenam

-Suraye Mechelen3-1
.

Sint-Amands

-Hingene8-0
.Elzestraat-Muizen0-0
.

Kalfort Puursica

-Hombeek2-1
.Heffen-Heindonk-PP

vrij: Leest United

speeldag 3

periode 1

zondag 20/09/2020

13:00KSK Wavria B-Rijmenam-
15:00Leest United-Blaasveld-
.SC Mechelen-Heffen-
.Hombeek-Katelijne B-
.Muizen-Kalfort Puursica-
.Hingene-Elzestraat-
18:00Suraye Mechelen-Sint-Amands-

vrij: Heindonk

speeldag 4

periode 1

zondag 27/09/2020

12:45Katelijne B-Muizen-
15:00Heffen-Hombeek-
.Heindonk-SC Mechelen-
.Rijmenam-Leest United-
.Sint-Amands-KSK Wavria B-
.Elzestraat-Suraye Mechelen-
.Kalfort Puursica-Hingene-

vrij: Blaasveld

speeldag 5

periode 1

zondag 04/10/2020

13:00KSK Wavria B-Elzestraat-
15:00Leest United-Sint-Amands-
.Blaasveld-Rijmenam-
.Hombeek-Heindonk-
.Muizen-Heffen-
.Hingene-Katelijne B-
18:00Suraye Mechelen-Kalfort Puursica-

vrij: SC Mechelen

speeldag 6

periode 1

zondag 11/10/2020

12:45Katelijne B-Suraye Mechelen-
15:00Heffen-Hingene-
.Heindonk-Muizen-
.SC Mechelen-Hombeek-
.Sint-Amands-Blaasveld-
.Elzestraat-Leest United-
.Kalfort Puursica-KSK Wavria B-

vrij: Rijmenam

speeldag 7

periode 1

woensdag 04/05/2022

00:00KSK Wavria B-Katelijne B-
.Leest United-Kalfort Puursica-
.Blaasveld-Elzestraat-
.Rijmenam-Sint-Amands-
.Muizen-SC Mechelen-
.Hingene-Heindonk-
.Suraye Mechelen-Heffen-

vrij: Hombeek

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Heffen-KSK Wavria B-
.Heindonk-Suraye Mechelen-
.SC Mechelen-Hingene-
.Hombeek-Muizen-
.Elzestraat-Rijmenam-
.Kalfort Puursica-Blaasveld-
.Katelijne B-Leest United-

vrij: Sint-Amands

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00KSK Wavria B-Heindonk-
.Leest United-Heffen-
.Blaasveld-Katelijne B-
.Rijmenam-Kalfort Puursica-
.Sint-Amands-Elzestraat-
.Hingene-Hombeek-
.Suraye Mechelen-SC Mechelen-

vrij: Muizen

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Heffen-Blaasveld-
.Heindonk-Leest United-
.SC Mechelen-KSK Wavria B-
.Hombeek-Suraye Mechelen-
.Muizen-Hingene-
.Kalfort Puursica-Sint-Amands-
.Katelijne B-Rijmenam-

vrij: Elzestraat

speeldag 11

periode 1

zondag 08/05/2022

00:00KSK Wavria B-Hombeek-
.Leest United-SC Mechelen-
.Blaasveld-Heindonk-
.Rijmenam-Heffen-
.Sint-Amands-Katelijne B-
.Elzestraat-Kalfort Puursica-
.Suraye Mechelen-Muizen-

vrij: Hingene

speeldag 12

periode 1

maandag 09/05/2022

00:00Heffen-Sint-Amands-
.Heindonk-Rijmenam-
.SC Mechelen-Blaasveld-
.Hombeek-Leest United-
.Muizen-KSK Wavria B-
.Hingene-Suraye Mechelen-
.Katelijne B-Elzestraat-

vrij: Kalfort Puursica

speeldag 13

periode 1

dinsdag 10/05/2022

00:00KSK Wavria B-Hingene-
.Leest United-Muizen-
.Blaasveld-Hombeek-
.Rijmenam-SC Mechelen-
.Sint-Amands-Heindonk-
.Elzestraat-Heffen-
.Kalfort Puursica-Katelijne B-

vrij: Suraye Mechelen

speeldag 14

periode 1

woensdag 11/05/2022

00:00Heffen-Kalfort Puursica-
.Heindonk-Elzestraat-
.SC Mechelen-Sint-Amands-
.Hombeek-Rijmenam-
.Muizen-Blaasveld-
.Hingene-Leest United-
.Suraye Mechelen-KSK Wavria B-

vrij: Katelijne B

speeldag 15

periode 1

donderdag 12/05/2022

00:00Leest United-Suraye Mechelen-
.Blaasveld-Hingene-
.Rijmenam-Muizen-
.Sint-Amands-Hombeek-
.Elzestraat-SC Mechelen-
.Kalfort Puursica-Heindonk-
.Katelijne B-Heffen-

vrij: KSK Wavria B

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Leest United-KSK Wavria B-
.Katelijne B-Heindonk-
.Kalfort Puursica-SC Mechelen-
.Elzestraat-Hombeek-
.Sint-Amands-Muizen-
.Rijmenam-Hingene-
.Blaasveld-Suraye Mechelen-

vrij: Heffen

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Heindonk-Heffen-
.KSK Wavria B-Blaasveld-
.Suraye Mechelen-Rijmenam-
.Hingene-Sint-Amands-
.Muizen-Elzestraat-
.Hombeek-Kalfort Puursica-
.SC Mechelen-Katelijne B-

vrij: Leest United

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Rijmenam-KSK Wavria B-
.Blaasveld-Leest United-
.Heffen-SC Mechelen-
.Katelijne B-Hombeek-
.Kalfort Puursica-Muizen-
.Elzestraat-Hingene-
.Sint-Amands-Suraye Mechelen-

vrij: Heindonk

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Hombeek-Heffen-
.SC Mechelen-Heindonk-
.Leest United-Rijmenam-
.KSK Wavria B-Sint-Amands-
.Suraye Mechelen-Elzestraat-
.Hingene-Kalfort Puursica-
.Muizen-Katelijne B-

vrij: Blaasveld

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Elzestraat-KSK Wavria B-
.Sint-Amands-Leest United-
.Rijmenam-Blaasveld-
.Heindonk-Hombeek-
.Heffen-Muizen-
.Katelijne B-Hingene-
.Kalfort Puursica-Suraye Mechelen-

vrij: SC Mechelen

speeldag 21

periode 2

woensdag 18/05/2022

00:00Hingene-Heffen-
.Muizen-Heindonk-
.Hombeek-SC Mechelen-
.Blaasveld-Sint-Amands-
.Leest United-Elzestraat-
.KSK Wavria B-Kalfort Puursica-
.Suraye Mechelen-Katelijne B-

vrij: Rijmenam

speeldag 22

periode 2

donderdag 19/05/2022

00:00Katelijne B-KSK Wavria B-
.Kalfort Puursica-Leest United-
.Elzestraat-Blaasveld-
.Sint-Amands-Rijmenam-
.SC Mechelen-Muizen-
.Heindonk-Hingene-
.Heffen-Suraye Mechelen-

vrij: Hombeek

speeldag 23

periode 2

vrijdag 20/05/2022

00:00KSK Wavria B-Heffen-
.Suraye Mechelen-Heindonk-
.Hingene-SC Mechelen-
.Muizen-Hombeek-
.Rijmenam-Elzestraat-
.Blaasveld-Kalfort Puursica-
.Leest United-Katelijne B-

vrij: Sint-Amands

speeldag 24

periode 2

zaterdag 21/05/2022

00:00Heindonk-KSK Wavria B-
.Heffen-Leest United-
.Katelijne B-Blaasveld-
.Kalfort Puursica-Rijmenam-
.Elzestraat-Sint-Amands-
.Hombeek-Hingene-
.SC Mechelen-Suraye Mechelen-

vrij: Muizen

speeldag 25

periode 2

zondag 22/05/2022

00:00Blaasveld-Heffen-
.Leest United-Heindonk-
.KSK Wavria B-SC Mechelen-
.Suraye Mechelen-Hombeek-
.Hingene-Muizen-
.Sint-Amands-Kalfort Puursica-
.Rijmenam-Katelijne B-

vrij: Elzestraat

speeldag 26

periode 2

maandag 23/05/2022

00:00Hombeek-KSK Wavria B-
.SC Mechelen-Leest United-
.Heindonk-Blaasveld-
.Heffen-Rijmenam-
.Katelijne B-Sint-Amands-
.Kalfort Puursica-Elzestraat-
.Muizen-Suraye Mechelen-

vrij: Hingene

speeldag 27

periode 2

dinsdag 24/05/2022

00:00Sint-Amands-Heffen-
.Rijmenam-Heindonk-
.Blaasveld-SC Mechelen-
.Leest United-Hombeek-
.KSK Wavria B-Muizen-
.Suraye Mechelen-Hingene-
.Elzestraat-Katelijne B-

vrij: Kalfort Puursica

speeldag 28

periode 2

woensdag 25/05/2022

00:00Hingene-KSK Wavria B-
.Muizen-Leest United-
.Hombeek-Blaasveld-
.SC Mechelen-Rijmenam-
.Heindonk-Sint-Amands-
.Heffen-Elzestraat-
.Katelijne B-Kalfort Puursica-

vrij: Suraye Mechelen

speeldag 29

periode 2

donderdag 26/05/2022

00:00Kalfort Puursica-Heffen-
.Elzestraat-Heindonk-
.Sint-Amands-SC Mechelen-
.Rijmenam-Hombeek-
.Blaasveld-Muizen-
.Leest United-Hingene-
.KSK Wavria B-Suraye Mechelen-

vrij: Katelijne B

speeldag 30

periode 2

vrijdag 27/05/2022

00:00Suraye Mechelen-Leest United-
.Hingene-Blaasveld-
.Muizen-Rijmenam-
.Hombeek-Sint-Amands-
.SC Mechelen-Elzestraat-
.Heindonk-Kalfort Puursica-
.Heffen-Katelijne B-

vrij: KSK Wavria B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

1/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Sint-Amands31+88000
2.SC Mechelen31+451+45
3.KSK Wavria B31+361+36
4.Rijmenam31+23000
5.Kalfort Puursica31+12000
6.Elzestraat1000000
Muizen1000000
8.Leest United*0000000
Heindonk*0000000
Heffen*0000000
11.Hombeek00-110-11
12.Suraye Mechelen00-210-21
13.Blaasveld00-33000
14.Katelijne B00-41000
15.Hingene00-800-80

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

1/14

1

2

3

1.Sint-Amands31+8
2.SC Mechelen31+4
3.KSK Wavria B31+3
4.Rijmenam31+2
5.Kalfort Puursica31+1
6.Elzestraat100
Muizen100
8.Leest United*000
Heindonk*000
Heffen*000
11.Hombeek00-1
12.Suraye Mechelen00-2
13.Blaasveld00-3
14.Katelijne B00-4
15.Hingene00-8

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/14

1

2

3

1.Leest United000
Hombeek000
SC Mechelen000
Sint-Amands000
Elzestraat000
Kalfort Puursica000
Rijmenam000
Heindonk000
Heffen000
Muizen000
Suraye Mechelen000
KSK Wavria B000
Katelijne B000
Hingene000
Blaasveld000