www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 11/06/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale D

speeldag 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Olen United-

Punt-Larum

1-2
.

Heultje

-Tongerlo2-0
18:30

Oevel

-Rosselaar-Hulsen 5-1
19:00

Wezel B

-Sint-Dimpna B3-0
19:30Ramsel-

Booischot

0-1
.

KSK Herentals

-Immer Voort3-0

zondag 25/08/2019

15:00Ezaart-

Netezonen

1-4
.Zammel-Alberta2-2

vrij: Wiekevorst

speeldag 2

woensdag 28/08/2019

19:00

Alberta

-Ramsel2-1
.Tongerlo-

Oevel

2-3
.

Netezonen

-Olen United1-0
.Booischot-

KSK Herentals

0-2
.

Punt-Larum

-Heultje5-4
.Sint-Dimpna B-

Ezaart

1-3
.Wiekevorst-

Wezel B

2-3
19:30Rosselaar-Hulsen -

Zammel

0-2

vrij: Immer Voort

speeldag 3

zaterdag 31/08/2019

18:00Heultje-

Netezonen

1-2
.Olen United-

Sint-Dimpna B

0-1
19:30KSK Herentals-Alberta1-1
.

Ramsel

-Rosselaar-Hulsen 3-1

zondag 01/09/2019

15:00Immer Voort-

Booischot

1-2
.Zammel-

Tongerlo

1-2
.

Oevel

-Punt-Larum5-2
.

Ezaart

-Wiekevorst2-1

vrij: Wezel B

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

17:30Wezel B-

Ezaart

1-3
19:30Rosselaar-Hulsen -

KSK Herentals

2-5

zondag 08/09/2019

15:00Netezonen-Oevel1-1
.Tongerlo-

Ramsel

2-4
.

Alberta

-Immer Voort4-1
.

Punt-Larum

-Zammel2-0
.

Sint-Dimpna B

-Heultje3-2
.Wiekevorst-

Olen United

0-3

vrij: Booischot

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

19:30

Zammel

-Netezonen2-1
.

KSK Herentals

-Tongerlo3-0
.Ramsel-

Punt-Larum

1-3

zondag 15/09/2019

15:00

Immer Voort

-Rosselaar-Hulsen 3-2
.Oevel-Sint-Dimpna B1-1
.Booischot-

Alberta

0-2
.

Heultje

-Wiekevorst2-1
.

Olen United

-Wezel B2-1

vrij: Ezaart

speeldag 6

vrijdag 20/09/2019

20:00

Wezel B

-Heultje2-0

zaterdag 21/09/2019

18:00

Sint-Dimpna B

-Zammel1-0

zondag 22/09/2019

15:00Ezaart-

Olen United

1-2
.

Punt-Larum

-KSK Herentals3-2
.Tongerlo-

Immer Voort

2-3
.Wiekevorst-

Oevel

0-3
.

Netezonen

-Ramsel2-1

zaterdag 01/02/2020

19:30Rosselaar-Hulsen -

Booischot

0-1

vrij: Alberta

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

19:30

KSK Herentals

-Netezonen3-0
.

Ramsel

-Sint-Dimpna B4-0

zondag 29/09/2019

15:00Alberta-Rosselaar-Hulsen 1-1
.Oevel-

Wezel B

2-4
.Heultje-

Ezaart

1-4
.Immer Voort-

Punt-Larum

0-3
.

Zammel

-Wiekevorst3-0
.Booischot-

Tongerlo

1-4

vrij: Olen United

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

18:00Sint-Dimpna B-

KSK Herentals

2-3

zondag 06/10/2019

15:00

Wiekevorst

-Ramsel1-0
.

Wezel B

-Zammel2-1
.Ezaart-

Oevel

1-2
.

Olen United

-Heultje3-1
.

Tongerlo

-Alberta3-1
.Punt-Larum-Booischot1-1
.

Netezonen

-Immer Voort3-1

vrij: Rosselaar-Hulsen

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

19:30Ramsel-

Wezel B

1-2
.

KSK Herentals

-Wiekevorst5-1
.Rosselaar-Hulsen -

Tongerlo

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

Immer Voort

-Sint-Dimpna B2-1
.Booischot-

Netezonen

0-1
.Alberta-

Punt-Larum

1-3
.

Oevel

-Olen United5-1
.

Zammel

-Ezaart2-1

vrij: Heultje

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:30Wezel B-

KSK Herentals

2-3
.Sint-Dimpna B-

Booischot

0-5

zondag 20/10/2019

15:00Wiekevorst-

Immer Voort

2-4
.

Ezaart

-Ramsel5-0
.

Olen United

-Zammel1-0
.Heultje-

Oevel

1-7
.

Punt-Larum

-Rosselaar-Hulsen 5-0
.

Netezonen

-Alberta4-0

vrij: Tongerlo

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

19:30Ramsel-

Olen United

0-3
.

KSK Herentals

-Ezaart1-0
.Rosselaar-Hulsen -

Netezonen

3-7

zondag 27/10/2019

15:00

Immer Voort

-Wezel B2-0
.

Booischot

-Wiekevorst3-1
.Alberta-Sint-Dimpna B1-1
.

Zammel

-Heultje3-1

zondag 08/03/2020

15:00Tongerlo-

Punt-Larum

0-1

vrij: Oevel

speeldag 12

zaterdag 02/11/2019

18:00

Sint-Dimpna B

-Rosselaar-Hulsen 4-1

zondag 03/11/2019

14:30Wiekevorst-

Alberta

1-4
.

Wezel B

-Booischot5-3
.

Ezaart

-Immer Voort2-1
.Olen United-KSK Herentals0-0
.Heultje-

Ramsel

1-2
.

Oevel

-Zammel4-0
.

Netezonen

-Tongerlo3-2

vrij: Punt-Larum

speeldag 13

vrijdag 08/11/2019

20:00Punt-Larum-

Netezonen

1-2

zaterdag 09/11/2019

19:30Ramsel-

Oevel

1-4
.

Rosselaar-Hulsen

-Wiekevorst1-0
.

KSK Herentals

-Heultje7-2

zondag 10/11/2019

14:30

Immer Voort

-Olen United1-0
.Booischot-

Ezaart

0-1
.

Alberta

-Wezel B1-0
.

Tongerlo

-Sint-Dimpna B3-1

vrij: Zammel

speeldag 14

vrijdag 15/11/2019

20:00

Wezel B

-Rosselaar-Hulsen 8-0

zondag 17/11/2019

14:30Wiekevorst-

Tongerlo

1-3
.Ezaart-Alberta0-0
.

Olen United

-Booischot4-1
.Oevel-KSK Herentals1-1
.

Zammel

-Ramsel1-0
.Sint-Dimpna B-

Punt-Larum

3-5

zondag 29/03/2020

00:00Heultje-Immer Voort-PP

vrij: Netezonen

speeldag 15

zaterdag 23/11/2019

19:30KSK Herentals-

Zammel

0-1
.Rosselaar-Hulsen -

Ezaart

2-4

zondag 24/11/2019

14:30Immer Voort-Oevel2-2
.

Booischot

-Heultje3-1
.Alberta-Olen United2-2
.Tongerlo-Wezel B3-3
.

Punt-Larum

-Wiekevorst3-1
.

Netezonen

-Sint-Dimpna B1-0

vrij: Ramsel

speeldag 16

vrijdag 29/11/2019

20:00Wezel B-

Punt-Larum

1-2

zaterdag 30/11/2019

19:30

Ramsel

-KSK Herentals2-1
.

Zammel

-Immer Voort2-0

zondag 01/12/2019

14:30Wiekevorst-

Netezonen

2-4
.Ezaart-Tongerlo1-1
.

Olen United

-Rosselaar-Hulsen 3-0
.Heultje-

Alberta

1-2
.

Oevel

-Booischot6-3

vrij: Sint-Dimpna B

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

18:00Sint-Dimpna B-

Wiekevorst

0-1
19:30Rosselaar-Hulsen -

Heultje

0-3

zondag 08/12/2019

14:30

Immer Voort

-Ramsel1-0
.

Booischot

-Zammel3-0
.Alberta-

Oevel

0-1
.Tongerlo-Olen United2-2
.Punt-Larum-

Ezaart

2-3
.

Netezonen

-Wezel B1-0

vrij: KSK Herentals

speeldag 18

vrijdag 13/12/2019

20:00

Punt-Larum

-Olen United3-1

zaterdag 14/12/2019

18:00Sint-Dimpna B-Wezel B2-2

zondag 15/12/2019

14:30Immer Voort-

KSK Herentals

1-4
.Netezonen-

Ezaart

1-2
.Tongerlo-Heultje1-1
.Rosselaar-Hulsen -

Oevel

0-5
.

Alberta

-Zammel2-0
.

Booischot

-Ramsel4-2

vrij: Wiekevorst

speeldag 19

zaterdag 04/01/2020

19:30

Wezel B

-Wiekevorst6-1
.Ramsel-

Alberta

0-3
.

KSK Herentals

-Booischot5-1

zondag 05/01/2020

14:30

Zammel

-Rosselaar-Hulsen 2-1
.Oevel-Tongerlo1-1
.Heultje-

Punt-Larum

0-2
.

Olen United

-Netezonen3-2
.

Ezaart

-Sint-Dimpna B3-0

vrij: Immer Voort

speeldag 20

zaterdag 11/01/2020

18:00Sint-Dimpna B-

Olen United

1-2
19:30Rosselaar-Hulsen -

Ramsel

0-2
20:00Punt-Larum-

Oevel

0-1

zondag 12/01/2020

14:30

Alberta

-KSK Herentals3-1
.

Booischot

-Immer Voort3-2
.Wiekevorst-

Ezaart

0-2
.

Netezonen

-Heultje2-0
.

Tongerlo

-Zammel3-2

vrij: Wezel B

speeldag 21

zaterdag 18/01/2020

19:30

Ramsel

-Tongerlo4-1
.

KSK Herentals

-Rosselaar-Hulsen 3-0

zondag 19/01/2020

14:30Olen United-Wiekevorst0-0
.

Ezaart

-Wezel B5-1
.Immer Voort-

Alberta

2-3
.Zammel-

Punt-Larum

1-2
.

Oevel

-Netezonen1-0
.Heultje-

Sint-Dimpna B

0-1

vrij: Booischot

speeldag 22

zaterdag 25/01/2020

18:00Sint-Dimpna B-

Oevel

1-3
19:30

Rosselaar-Hulsen

-Immer Voort4-2

zondag 26/01/2020

14:30

Tongerlo

-KSK Herentals4-2
.

Alberta

-Booischot4-0
.Wezel B-

Olen United

1-3
.Wiekevorst-Heultje1-1
.

Netezonen

-Zammel2-0
.

Punt-Larum

-Ramsel2-0

vrij: Ezaart

speeldag 23

zondag 22/09/2019

15:00

Booischot

-Rosselaar-Hulsen 4-0

zaterdag 01/02/2020

19:30Ramsel-

Netezonen

0-3
.Zammel-

Sint-Dimpna B

1-2
.KSK Herentals-

Punt-Larum

1-4

zondag 02/02/2020

15:00

Oevel

-Wiekevorst5-1
.Heultje-

Wezel B

1-4
.Olen United-

Ezaart

2-4
.Immer Voort-

Tongerlo

3-5

vrij: Alberta

speeldag 24

zaterdag 08/02/2020

19:30Rosselaar-Hulsen -

Alberta

2-5

woensdag 08/04/2020

00:00Sint-Dimpna B-Ramsel-PP
.Netezonen-KSK Herentals-PP
.Tongerlo-Booischot-PP
.Punt-Larum-Immer Voort-PP
.Wiekevorst-Zammel-PP
.Ezaart-Heultje-PP
.Wezel B-Oevel-PP

vrij: Olen United

speeldag 25

zaterdag 15/02/2020

19:30

KSK Herentals

-Sint-Dimpna B2-0

zondag 16/02/2020

15:00Ramsel-

Wiekevorst

1-3
.Zammel-

Wezel B

1-2
.Oevel-

Ezaart

2-3
.

Heultje

-Olen United2-1
.Alberta-

Tongerlo

0-3
.Booischot-Punt-Larum2-2
.Immer Voort-

Netezonen

1-6

vrij: Rosselaar-Hulsen

speeldag 26

vrijdag 21/02/2020

20:00Punt-Larum-Alberta1-1

zaterdag 22/02/2020

18:00

Sint-Dimpna B

-Immer Voort1-0

zondag 23/02/2020

15:00Wiekevorst-

KSK Herentals

1-6
.Netezonen-

Booischot

0-3
.

Tongerlo

-Rosselaar-Hulsen 6-0
.Olen United-Oevel1-1
.

Ezaart

-Zammel3-1

woensdag 01/04/2020

00:00Wezel B-Ramsel-PP

vrij: Heultje

speeldag 27

zaterdag 29/02/2020

19:30

KSK Herentals

-Wezel B2-0
.Rosselaar-Hulsen -

Punt-Larum

2-5
.

Ramsel

-Ezaart4-1

zondag 01/03/2020

15:00Immer Voort-Wiekevorst2-2
.Zammel-

Olen United

1-4
.

Oevel

-Heultje5-1
.Alberta-

Netezonen

0-1
.

Booischot

-Sint-Dimpna B2-0

vrij: Tongerlo

speeldag 28

zaterdag 26/10/2019

19:30

Punt-Larum

-Tongerlo5-3

zondag 08/03/2020

15:00

Ezaart

-KSK Herentals3-1
.Wiekevorst-

Booischot

2-4
.Sint-Dimpna B-

Alberta

1-4
.

Netezonen

-Rosselaar-Hulsen 7-1
.Heultje-Zammel2-2
.

Olen United

-Ramsel4-2

zondag 12/04/2020

00:00Wezel B-Immer Voort-PP

vrij: Oevel

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00KSK Herentals-Olen United-PP
.Ramsel-Heultje-PP
.Rosselaar-Hulsen -Sint-Dimpna B-PP
.Alberta-Wiekevorst-PP
.Booischot-Wezel B-PP
.Immer Voort-Ezaart-PP
.Zammel-Oevel-PP
.Tongerlo-Netezonen-PP

vrij: Punt-Larum

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Wezel B-Alberta-PP
.Sint-Dimpna B-Tongerlo-PP
.Heultje-KSK Herentals-PP
.Olen United-Immer Voort-PP
.Ezaart-Booischot-PP
.Wiekevorst-Rosselaar-Hulsen -PP
.Netezonen-Punt-Larum-PP
.Oevel-Ramsel-PP

vrij: Zammel

speeldag 31

zondag 17/11/2019

14:30Immer Voort-

Heultje

3-4

zondag 29/03/2020

00:00Punt-Larum-Sint-Dimpna B-PP
.KSK Herentals-Oevel-PP
.Rosselaar-Hulsen -Wezel B-PP
.Ramsel-Zammel-PP
.Booischot-Olen United-PP
.Tongerlo-Wiekevorst-PP
.Alberta-Ezaart-PP

vrij: Netezonen

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Sint-Dimpna B-Netezonen-PP
.Wezel B-Tongerlo-PP
.Zammel-KSK Herentals-PP
.Oevel-Immer Voort-PP
.Heultje-Booischot-PP
.Olen United-Alberta-PP
.Ezaart-Rosselaar-Hulsen -PP
.Wiekevorst-Punt-Larum-PP

vrij: Ramsel

speeldag 33

zondag 19/04/2020

00:00Netezonen-Wiekevorst-PP
.Punt-Larum-Wezel B-PP
.Tongerlo-Ezaart-PP
.Rosselaar-Hulsen -Olen United-PP
.Alberta-Heultje-PP
.Booischot-Oevel-PP
.Immer Voort-Zammel-PP
.KSK Herentals-Ramsel-PP

vrij: Sint-Dimpna B

speeldag 34

zondag 26/04/2020

00:00Ramsel-Immer Voort-PP
.Zammel-Booischot-PP
.Oevel-Alberta-PP
.Heultje-Rosselaar-Hulsen -PP
.Olen United-Tongerlo-PP
.Ezaart-Punt-Larum-PP
.Wezel B-Netezonen-PP
.Wiekevorst-Sint-Dimpna B-PP

vrij: KSK Herentals

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

26/26

1

2

3

4

5

6

7

Punt-Larum6019+326911+1836
2.xOevel*59,2817,68+48,8879,049,36+23,9234,32
3.xNetezonen5819+32619+1533
4.xEzaart*55,1217,68+2660,3210,4+12,4832,24
5.xKSK Herentals5116+33676+731
6.xAlberta4613+16497+1028
7.xOlen United4413+13486+424
8.xBooischot*42,6413,52+4,16526,24-3,1226
9.xWezel B***39,5712,43+13,5759,915,65-3,3924,87
10.xTongerlo*39,5211,44+12,4863,446,24+4,1631,2
11.xZammel299-12312-169
12.xRamsel*24,968,32-16,6436,43,12-11,4414,56
13.xImmer Voort**24,927,58-23,8341,172,17-1315,17
14.xSint-Dimpna B247-26283-158
15.xHeultje*18,725,2-32,2436,42,08-17,6821,84
16.xWiekevorst*12,483,12-45,7627,042,08-20,813,52
17.xRosselaar-Hulsen 72-75250-468

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden