www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale D

zaterdag 14/09/2019

19:30

Zammel

-Netezonen2-1
.

KSK Herentals

-Tongerlo3-0
.Ramsel-

Punt-Larum

1 -3

zondag 15/09/2019

15:00

Immer Voort

-Rosselaar-Hulsen 3 -2
.Oevel-Sint-Dimpna B1-1
.Booischot-

Alberta

0-2
.

Heultje

-Wiekevorst2-1
.

Olen United

-Wezel B2-1

vrijdag 20/09/2019

20:00Wezel B3- 0Heultje-

zaterdag 21/09/2019

18:00Sint-Dimpna B3- 3Zammel-

zondag 22/09/2019

15:00Booischot0 -0Rosselaar-Hulsen -
.Ezaart3-3Olen United-
.Punt-Larum6-6KSK Herentals-
.Tongerlo0-0Immer Voort-
.Wiekevorst0 -4Oevel-
.Netezonen4-3Ramsel-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

5/32

1.KSK Herentals1310.3
2.Punt-Larum129
3.Oevel118-1.(1)
4.Alberta1110
5.Netezonen107
6.Ezaart*99.-4(0)
7.Zammel76.1
8.Sint-Dimpna B77
9.Wezel B*66
10.Olen United66-3.(3)
11.Heultje63.-2(3)
12.Ramsel662.
13.Booischot*66
14.Immer Voort*334.
15.Tongerlo33
16.Wiekevorst*00
17.Rosselaar-Hulsen 00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale D --> Sint-Dimpna B

periode 1

-/-

1.KSK Herentals5/1113
2.Punt-Larum5/1112
3.Oevel5/1012
4.Alberta5/1012
5.Netezonen5/1110
6.Ezaart4/1010
7.Wezel B4/107
8.Olen United5/107
9.Heultje5/107
10.Zammel5/117
11.Booischot4/107
12.Sint-Dimpna B5/117
13.Ramsel5/116
14.Immer Voort4/103
15.Tongerlo5/103
16.Wiekevorst4/100
17.Rosselaar-Hulsen 5/100

periode 2

-/-

1.Netezonen0/110
Punt-Larum0/110
Booischot0/110
Oevel0/120
Tongerlo0/120
KSK Herentals0/110
Olen United0/120
Wiekevorst0/110
Ezaart0/110
Zammel0/110
Alberta0/110
Heultje0/120
Ramsel0/110
Sint-Dimpna B0/110
Immer Voort0/110
Rosselaar-Hulsen 0/120
Wezel B0/110

periode 3

-/-

1.Netezonen0/100
Punt-Larum0/100
Booischot0/110
Oevel0/100
Tongerlo0/100
KSK Herentals0/100
Olen United0/100
Wiekevorst0/110
Ezaart0/110
Zammel0/100
Alberta0/110
Heultje0/100
Ramsel0/100
Sint-Dimpna B0/100
Immer Voort0/110
Rosselaar-Hulsen 0/100
Wezel B0/110

Sint-Dimpna B

1.Za-24/08/1919:00Wezel B-

Sint-Dimpna B

3 -00015
2.Wo-28/08/1919:00

Sint-Dimpna B

-Ezaart1 -30016
3.Za-31/08/1918:00Olen United-

Sint-Dimpna B

0 -1

3

313
4.Zo-08/09/1915:00

Sint-Dimpna B

-Heultje3 -2

3

610
5.Zo-15/09/1915:00Oevel-

Sint-Dimpna B

1 -1178
6.Za-21/09/1918:00

Sint-Dimpna B

-Zammel -.
7.Za-28/09/1919:30Ramsel-

Sint-Dimpna B

-.
8.Za-05/10/1918:00

Sint-Dimpna B

-KSK Herentals -.
9.Zo-13/10/1915:00Immer Voort-

Sint-Dimpna B

-.
10.Za-19/10/1919:30

Sint-Dimpna B

-Booischot -.
11.Zo-27/10/1900:00Alberta-

Sint-Dimpna B

-.
12.Zo-03/11/1900:00

Sint-Dimpna B

-Rosselaar-Hulsen -.
13.Zo-10/11/1900:00Tongerlo-

Sint-Dimpna B

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Sint-Dimpna B

-Punt-Larum -.
15.Zo-24/11/1900:00Netezonen-

Sint-Dimpna B

-.
17.Zo-08/12/1900:00

Sint-Dimpna B

-Wiekevorst -.
18.Zo-15/12/1900:00

Sint-Dimpna B

-Wezel B -.
19.Zo-05/01/2000:00Ezaart-

Sint-Dimpna B

-.
20.Zo-12/01/2000:00

Sint-Dimpna B

-Olen United -.
21.Zo-19/01/2000:00Heultje-

Sint-Dimpna B

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Sint-Dimpna B

-Oevel -.
23.Zo-02/02/2000:00Zammel-

Sint-Dimpna B

-.
24.Zo-09/02/2000:00

Sint-Dimpna B

-Ramsel -.
25.Zo-16/02/2000:00KSK Herentals-

Sint-Dimpna B

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Sint-Dimpna B

-Immer Voort -.
27.Zo-01/03/2000:00Booischot-

Sint-Dimpna B

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Sint-Dimpna B

-Alberta -.
29.Zo-15/03/2000:00Rosselaar-Hulsen -

Sint-Dimpna B

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Sint-Dimpna B

-Tongerlo -.
31.Zo-29/03/2000:00Punt-Larum-

Sint-Dimpna B

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Sint-Dimpna B

-Netezonen -.
34.Zo-26/04/2000:00Wiekevorst-

Sint-Dimpna B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zammel

1.Zo-25/08/1915:00Zammel-Alberta2 -2119
2.Wo-28/08/1919:30Rosselaar-Hulsen -Zammel0 -2

3

46
3.Zo-01/09/1915:00Zammel-Tongerlo1 -2049
4.Zo-08/09/1915:00Punt-Larum-Zammel2 -00411
5.Za-14/09/1919:30Zammel-Netezonen2 -1

3

77
6.Za-21/09/1918:00

Sint-Dimpna B

-Zammel -.
7.Zo-29/09/1915:00Zammel-Wiekevorst -.
8.Zo-06/10/1915:00Wezel B-Zammel -.
9.Zo-13/10/1915:00Zammel-Ezaart -.
10.Zo-20/10/1915:00Olen United-Zammel -.
11.Zo-27/10/1900:00Zammel-Heultje -.
12.Zo-03/11/1900:00Oevel-Zammel -.
14.Zo-17/11/1900:00Zammel-Ramsel -.
15.Zo-24/11/1900:00KSK Herentals-Zammel -.
16.Zo-01/12/1900:00Zammel-Immer Voort -.
17.Zo-08/12/1900:00Booischot-Zammel -.
18.Zo-15/12/1900:00Alberta-Zammel -.
19.Zo-05/01/2000:00Zammel-Rosselaar-Hulsen -.
20.Zo-12/01/2000:00Tongerlo-Zammel -.
21.Zo-19/01/2000:00Zammel-Punt-Larum -.
22.Zo-26/01/2000:00Netezonen-Zammel -.
23.Zo-02/02/2000:00Zammel-

Sint-Dimpna B

-.
24.Zo-09/02/2000:00Wiekevorst-Zammel -.
25.Zo-16/02/2000:00Zammel-Wezel B -.
26.Zo-23/02/2000:00Ezaart-Zammel -.
27.Zo-01/03/2000:00Zammel-Olen United -.
28.Zo-08/03/2000:00Heultje-Zammel -.
29.Zo-15/03/2000:00Zammel-Oevel -.
31.Zo-29/03/2000:00Ramsel-Zammel -.
32.Zo-05/04/2000:00Zammel-KSK Herentals -.
33.Zo-19/04/2000:00Immer Voort-Zammel -.
34.Zo-26/04/2000:00Zammel-Booischot -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/16)

1Oevel711:4+7
2KSK Herentals77:1+6
3Alberta*66:2+4
4Punt-Larum*67:4+3
5Heultje65:3+2
6Netezonen*42:1+1
7Zammel45:50
8Wezel B*34:3+1
9Immer Voort*34:40
10Ramsel34:5-1
.Sint-Dimpna B*34:5-1
12Olen United33:4-1
13Ezaart*33:5-2
14Tongerlo*04:7-3
15Wiekevorst*02:6-4
16Booischot*00:4-4
17Rosselaar-Hulsen *02:7-5

alle wedstrijden (5/32)

1KSK Herentals1314:3+11
2Punt-Larum1214:11+3
3Oevel1115:7+8
4Alberta1111:5+6
5Netezonen109:5+4
6Ezaart*99:7+2
7Zammel77:70
8Sint-Dimpna B76:9-3
9Wezel B*68:7+1
10Olen United66:5+1
11Heultje611:110
12Ramsel69:90
13Booischot*63:5-2
14Immer Voort*35:11-6
15Tongerlo36:13-7
16Wiekevorst*04:10-6
17Rosselaar-Hulsen 06:18-12

uitwedstrijden (3/16)

1KSK Herentals*67:2+5
2Ezaart*66:2+4
3Netezonen67:4+3
4Booischot*63:1+2
5Punt-Larum67:70
6Alberta55:3+2
7Oevel*44:3+1
8Sint-Dimpna B42:4-2
9Olen United*33:1+2
10Ramsel*35:4+1
11Wezel B*34:40
12Zammel*32:20
13Tongerlo32:6-4
14Heultje*06:8-2
15Wiekevorst*02:4-2
16Immer Voort*01:7-6
17Rosselaar-Hulsen 04:11-7