www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale A
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Tollembeek | - | Lennik B | 4
| - | 0 |
. | Galmaarden B | - | Oetingen B | 0
| - | 4 |
. | Kester-Gooik B | - | Lembeek | 2
| - | 6
|
. | Rhode-De Hoek B | - | Eizeringen A | 5
| - | 1
|
. | Brussels Academy | - | Schepdaal B | 1
| - | 4
|
. | Zuun B | - | Huizingen B | 0
| - | 7
|
. | Herne B | - | Beersel Drogenb.B | 10
| - | 0
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Beersel Drogenb.B | 3 | - |
1 | Zuun B | | - | |
. | Eizeringen A | 10 | - | 1 | Brussels Academy | | - | |
. | Groot-Dilbeek B | 12 |
- | 2 | Galmaarden B | | - | |
. | Huizingen B | 10 | - | 3 | Herne B | | - | |
. | Schepdaal B | 1 | - | 6 | Rhode-De Hoek B | | - | |
. | Lennik B | 5 | - | 9 | Kester-Gooik B | | - | |
17:00 | Oetingen B | 0 |
- | 9 | Tollembeek | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale A --> Oetingen B
periode 1
-/- |
| Tollembeek | 10/10 | 24 |
2. | Huizingen B | 9/9 | 23 |
3. | Rhode-De Hoek B | 10/10 | 23 |
4. | Lembeek | 9/9 | 22 |
5. | Groot-Dilbeek B | 10/10 | 22 |
6. | Eizeringen A | 9/9 | 18 |
7. | Oetingen B | 10/10 | 17 |
8. | Schepdaal B | 9/9 | 16 |
9. | Brussels Academy | 9/9 | 14 |
10. | Kester-Gooik B | 9/9 | 10 |
11. | Herne B | 10/10 | 10 |
12. | Galmaarden B | 9/9 | 7 |
13. | Lennik B | 9/9 | 4 |
14. | Beersel Drogenb.B | 9/9 | 3 |
15. | Zuun B | 9/9 | 0 |
periode 2
-/- |
| Lembeek | 10/10 | 26 |
2. | Groot-Dilbeek B | 9/9 | 24 |
3. | Kester-Gooik B | 9/9 | 23 |
4. | Eizeringen A | 10/10 | 21 |
5. | Huizingen B | 9/9 | 20 |
6. | Tollembeek | 8/8 | 19 |
7. | Rhode-De Hoek B | 9/9 | 17 |
8. | Herne B | 9/9 | 13 |
9. | Oetingen B | 8/8 | 11 |
10. | Brussels Academy | 10/10 | 11 |
11. | Schepdaal B | 9/9 | 10 |
12. | Zuun B | 10/10 | 6 |
13. | Lennik B | 10/10 | 6 |
14. | Galmaarden B | 10/10 | 4 |
15. | Beersel Drogenb.B | 10/10 | 3 |
periode 3
-/- |
1. | Eizeringen A | 8/9 | 23 | |
2. | Groot-Dilbeek B | 8/9 | 23 | |
3. | Lembeek | 9/9 | 22 | x |
4. | Rhode-De Hoek B | 8/9 | 18 | x |
5. | Kester-Gooik B | 9/10 | 18 | x |
6. | Huizingen B | 9/10 | 17 | x |
7. | Tollembeek | 9/10 | 16 | x |
8. | Schepdaal B | 9/10 | 11 | x |
9. | Brussels Academy | 8/9 | 9 | x |
10. | Herne B | 8/9 | 9 | x |
11. | Oetingen B | 9/10 | 7 | x |
12. | Beersel Drogenb.B | 8/9 | 7 | x |
13. | Lennik B | 8/9 | 6 | x |
14. | Zuun B | 8/9 | 4 | x |
15. | Galmaarden B | 8/9 | 2 | x |
Oetingen B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Brussels Academy | 2 - | 2 | | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Huizingen B | - | Oetingen B | 5 - | 2 | | | 0 | 1 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Lennik B | 7 - | 1 | | | 3 | 4 | | 7 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Oetingen B | 0 - | 6 | | | 3 | 7 | | 5 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Oetingen B | 4 - | 1 | | | 0 | 7 | | 7 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Galmaarden B | 2 - | 0 | | | 3 | 10 | | 7 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Zuun B | - | Oetingen B | 0 - | 1 | | | 3 | 13 | | 7 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Rhode-De Hoek B | 2 - | 4 | | | 0 | 13 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Oetingen B | 2 - | 2 | | | 1 | 14 | | 7 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Schepdaal B | 3 - | 0 | | | 3 | 17 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Herne B | - | Oetingen B | 3 - | 0 | | | 0 | 17 | | 7 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Kester-Gooik B | - | Oetingen B | 2 - | 0 | | | 0 | 17 | | 8 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Lembeek | 1 - | 2 | | | 0 | 17 | | 10 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Eizeringen A | - | Oetingen B | 5 - | 1 | | | 0 | 17 | | 11 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Zuun B | 6 - | 0 | | | 3 | 20 | | 10 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Rhode-De Hoek B | - | Oetingen B | 5 - | 0 | | | 0 | 20 | | 10 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Oetingen B | - | Beersel Drogenb.B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 23 | | 9 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Oetingen B | - | Herne B | 3 - | 2 | | | 3 | 26 | | 8 | |
21. | Zo-18/02/24 | 14:00 | Brussels Academy | - | Oetingen B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 26 | | 9 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Oetingen B | - | Huizingen B | 1 - | 4 | | | 0 | 26 | | 9 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Schepdaal B | - | Oetingen B | 1 - | 2 | | | 3 | 29 | | 8 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Oetingen B | - | Kester-Gooik B | 2 - | 4 | | | 0 | 29 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Oetingen B | - | Groot-Dilbeek B | 2 - | 4 | | | 0 | 29 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Lennik B | - | Oetingen B | 1 - | 1 | | | 1 | 30 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Oetingen B | - | Eizeringen A | 1 - | 6 | | | 0 | 30 | | 10 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Lembeek | - | Oetingen B | 5 - | 1 | | | 0 | 30 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Galmaarden B | - | Oetingen B | 0 - | 4 | | | 3 | 33 | | 9 | |
30. | Zo-28/04/24 | 17:00 | Oetingen B | - | Tollembeek | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Tollembeek
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Eizeringen A | - | Tollembeek | 0 - | 1 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Beersel Drogenb.B | 6 - | 2 | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Brussels Academy | 5 - | 0 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Lennik B | - | Tollembeek | 0 - | 2 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Oetingen B | 4 - | 1 | | 3 | 15 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Lembeek | - | Tollembeek | 5 - | 3 | | 0 | 15 | | 1 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Tollembeek | 3 - | 1 | | 0 | 15 | | 3 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Zuun B | 4 - | 0 | | 3 | 18 | | 3 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Galmaarden B | - | Tollembeek | 1 - | 4 | | 3 | 21 | | 1 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Herne B | 4 - | 2 | | 3 | 24 | | 1 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Kester-Gooik B | 3 - | 3 | | 1 | 25 | | 3 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Rhode-De Hoek B | - | Tollembeek | 4 - | 5 | | 3 | 28 | | 1 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Schepdaal B | 8 - | 1 | | 3 | 31 | | 1 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Huizingen B | - | Tollembeek | 2 - | 1 | | 0 | 31 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Groot-Dilbeek B | 2 - | 2 | | 1 | 32 | | 3 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Zuun B | - | Tollembeek | 1 - | 7 | | 3 | 35 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:00 | Brussels Academy | - | Tollembeek | 3 - | 4 | | 3 | 38 | | 2 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Tollembeek | - | Lembeek | 1 - | 1 | | 1 | 39 | | 3 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Schepdaal B | - | Tollembeek | 0 - | 3 | | 3 | 42 | | 3 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Tollembeek | - | Eizeringen A | 0 - | 1 | | 0 | 42 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Herne B | - | Tollembeek | 0 - | 9 | | 3 | 45 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Tollembeek | - | Galmaarden B | 1 - | 1 | | 1 | 46 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Kester-Gooik B | - | Tollembeek | 1 - | 0 | | 0 | 46 | | 5 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Tollembeek | - | Rhode-De Hoek B | 3 - | 4 | | 0 | 46 | | 6 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Tollembeek | - | Huizingen B | 4 - | 1 | | 3 | 49 | | 6 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Tollembeek | 0 - | 5 | | 3 | 52 | | 5 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tollembeek | - | Lennik B | 4 - | 0 | | 3 | 55 | | 5 | |
30. | Zo-28/04/24 | 17:00 | Oetingen B | - | Tollembeek | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Groot-Dilbeek B* | 35 | +33 |
2 | Lembeek | 35 | +32 |
3 | Eizeringen A* | 31 | +26 |
4 | Huizingen B* | 31 | +24 |
5 | Rhode-De Hoek B | 29 | +27 |
6 | Kester-Gooik B | 28 | +31 |
7 | Tollembeek | 28 | +30 |
8 | Brussels Academy | 21 | +4 |
9 | Oetingen B* | 19 | +8 |
10 | Herne B | 18 | +1 |
11 | Schepdaal B* | 16 | +7 |
12 | Galmaarden B | 10 | -23 |
13 | Lennik B* | 10 | -14 |
14 | Zuun B | 6 | -36 |
15 | Beersel Drogenb.B* | 6 | -51 |
alle wedstrijden (28/28)
1 | Lembeek | 66 | +61 |
2 | Groot-Dilbeek B* | 65 | +57 |
3 | Eizeringen A* | 58 | +45 |
4 | Huizingen B* | 56 | +41 |
5 | Tollembeek* | 55 | +55 |
6 | Rhode-De Hoek B* | 54 | +41 |
7 | Kester-Gooik B* | 48 | +33 |
8 | Schepdaal B* | 34 | -3 |
9 | Oetingen B* | 33 | -9 |
10 | Brussels Academy* | 32 | -11 |
11 | Herne B* | 30 | -10 |
12 | Lennik B* | 15 | -47 |
13 | Beersel Drogenb.B* | 12 | -120 |
14 | Galmaarden B* | 12 | -57 |
15 | Zuun B* | 10 | -76 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Lembeek | 31 | +29 |
2 | Groot-Dilbeek B | 30 | +24 |
3 | Tollembeek* | 27 | +25 |
4 | Eizeringen A | 27 | +19 |
5 | Rhode-De Hoek B* | 25 | +14 |
6 | Huizingen B | 25 | +17 |
7 | Kester-Gooik B* | 20 | +2 |
8 | Schepdaal B | 18 | -10 |
9 | Oetingen B | 14 | -17 |
10 | Herne B* | 12 | -11 |
11 | Brussels Academy* | 11 | -15 |
12 | Beersel Drogenb.B | 6 | -69 |
13 | Lennik B | 5 | -33 |
14 | Zuun B* | 4 | -40 |
15 | Galmaarden B* | 2 | -34 |