www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 07/12/2019

19:30Latem-Haasdonk A1-1
20:00

Dendermonde

-Eendr.Zele A1-0

zondag 08/12/2019

14:30

Exc.Mariakerke

-SK Denderhoutem2-1
.Aalter-

Elene-Grotenberge A

1 -4
.Adegem-

Jong Zulte

0-3
.Voorde-Appelterre-HO Kalken A2 -2
.Ardennen-

Bambrugge

0-3
15:00Kruibeke-

Berlare

0 -5

zaterdag 14/12/2019

19:30Aalter6- 3Exc.Mariakerke-
.Kruibeke0- 5Haasdonk A-
.Latem8 -6Jong Zulte-
20:00Dendermonde4-6Elene-Grotenberge A-

zondag 15/12/2019

14:30Ardennen3-5HO Kalken A-
.Voorde-Appelterre8-6Berlare-
.Adegem3 -4Eendr.Zele A-
.Bambrugge12-3SK Denderhoutem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

15/30

1.Bambrugge3312
2.Voorde-Appelterre335
3.Elene-Grotenberge A316
4.HO Kalken A297
5.Dendermonde2510
6.Eendr.Zele A247
7.Aalter236
8.SK Denderhoutem214
9.Jong Zulte206
10.Latem207
11.Ardennen182
12.Exc.Mariakerke154
13.Berlare143
14.Adegem144
15.Kruibeke103
16.Haasdonk A83
punten uit de laatste 4 wedstrijden

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

5/10

1.Bambrugge15
2.HO Kalken A10
3.Dendermonde10
4.Elene-Grotenberge A9
5.Voorde-Appelterre8
6.Latem8
7.SK Denderhoutem7
8.Eendr.Zele A7
9.Berlare6
10.Jong Zulte6
11.Aalter6
12.Haasdonk A6
13.Adegem4
14.Exc.Mariakerke4
15.Kruibeke3
16.Ardennen3

periode 3

0/10

1.Bambrugge0
Eendr.Zele A0
Aalter0
Exc.Mariakerke0
Elene-Grotenberge A0
Voorde-Appelterre0
Jong Zulte0
HO Kalken A0
Ardennen0
Dendermonde0
Adegem0
Latem0
SK Denderhoutem0
Kruibeke0
Haasdonk A0
Berlare0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (15/30)

  • Bambrugge

    12
  • Voorde-Appelterre

    12
  • Elene-Grotenberge A

    14
  • HO Kalken A

    16
  • Dendermonde

    20
  • Eendr.Zele A

    21
  • Aalter

    22
  • SK Denderhoutem

    24
  • Jong Zulte

    25
  • Latem

    25
  • Ardennen

    27
  • Exc.Mariakerke

    30
  • Berlare

    31
  • Adegem

    31
  • Kruibeke

    35
  • Haasdonk A

    37

thuis (8/15)

  • Eendr.Zele A*

    3
  • Elene-Grotenberge A*

    3
  • Voorde-Appelterre

    4
  • Bambrugge*

    4
  • HO Kalken A*

    5
  • Aalter

    8
  • Dendermonde

    8
  • SK Denderhoutem

    9
  • Latem

    10
  • Jong Zulte*

    12
  • Exc.Mariakerke

    15
  • Ardennen*

    15
  • Adegem

    16
  • Haasdonk A*

    19
  • Berlare*

    19
  • Kruibeke

    20

uit (8/15)

  • Bambrugge

    8
  • Voorde-Appelterre*

    8
  • Elene-Grotenberge A

    11
  • HO Kalken A

    11
  • Berlare

    12
  • Ardennen

    12
  • Dendermonde*

    12
  • Jong Zulte

    13
  • Aalter*

    14
  • Exc.Mariakerke*

    15
  • Latem*

    15
  • SK Denderhoutem*

    15
  • Kruibeke*

    15
  • Adegem*

    15
  • Eendr.Zele A

    18
  • Haasdonk A

    18

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (15/30)

  • Bambrugge

    40
  • Elene-Grotenberge A

    40
  • Voorde-Appelterre

    36
  • Berlare

    32
  • HO Kalken A

    30
  • Aalter

    28
  • SK Denderhoutem

    28
  • Dendermonde

    26
  • Latem

    26
  • Ardennen

    25
  • Jong Zulte

    24
  • Eendr.Zele A

    23
  • Exc.Mariakerke

    18
  • Adegem

    15
  • Haasdonk A

    13
  • Kruibeke

    8

thuis (8/15)

  • Elene-Grotenberge A*

    26
  • Bambrugge*

    24
  • Voorde-Appelterre

    22
  • HO Kalken A*

    19
  • Aalter

    17
  • Latem

    17
  • SK Denderhoutem

    17
  • Dendermonde

    13
  • Eendr.Zele A*

    12
  • Ardennen*

    11
  • Adegem

    11
  • Jong Zulte*

    9
  • Exc.Mariakerke

    8
  • Berlare*

    7
  • Kruibeke

    4
  • Haasdonk A*

    4

uit (8/15)

  • Berlare

    25
  • Bambrugge

    16
  • Jong Zulte

    15
  • Elene-Grotenberge A

    14
  • Voorde-Appelterre*

    14
  • Ardennen

    14
  • Dendermonde*

    13
  • Eendr.Zele A

    11
  • Aalter*

    11
  • HO Kalken A

    11
  • SK Denderhoutem*

    11
  • Exc.Mariakerke*

    10
  • Latem*

    9
  • Haasdonk A

    9
  • Adegem*

    4
  • Kruibeke*

    4

de minste tegengoals

alle wedstrijden (15/30)

  • Bambrugge

    17
  • Eendr.Zele A

    18
  • HO Kalken A

    18
  • Jong Zulte

    20
  • Voorde-Appelterre

    21
  • Elene-Grotenberge A

    22
  • Dendermonde

    22
  • Adegem

    23
  • Latem

    24
  • Ardennen

    27
  • SK Denderhoutem

    29
  • Aalter

    30
  • Haasdonk A

    30
  • Berlare

    31
  • Exc.Mariakerke

    32
  • Kruibeke

    48

thuis (8/15)

  • Eendr.Zele A*

    2
  • Latem

    6
  • HO Kalken A*

    7
  • Dendermonde

    7
  • Jong Zulte*

    9
  • Bambrugge*

    10
  • Exc.Mariakerke

    11
  • Voorde-Appelterre

    11
  • SK Denderhoutem

    12
  • Haasdonk A*

    13
  • Elene-Grotenberge A*

    14
  • Adegem

    14
  • Ardennen*

    15
  • Aalter

    16
  • Berlare*

    16
  • Kruibeke

    28

uit (8/15)

  • Bambrugge

    7
  • Elene-Grotenberge A

    8
  • Adegem*

    9
  • Voorde-Appelterre*

    10
  • Jong Zulte

    11
  • HO Kalken A

    11
  • Ardennen

    12
  • Aalter*

    14
  • Dendermonde*

    15
  • Berlare

    15
  • Eendr.Zele A

    16
  • SK Denderhoutem*

    17
  • Haasdonk A

    17
  • Latem*

    18
  • Kruibeke*

    20
  • Exc.Mariakerke*

    21

het aantal keer ...

gewonnen

  • Bambrugge

    10
  • Elene-Grotenberge A

    10
  • Voorde-Appelterre

    10
  • HO Kalken A

    8
  • Dendermonde

    8
  • Eendr.Zele A

    7
  • Aalter

    7
  • Jong Zulte

    6
  • Latem

    6
  • SK Denderhoutem

    6
  • Ardennen

    5
  • Exc.Mariakerke

    4
  • Berlare

    4
  • Adegem

    3
  • Kruibeke

    3
  • Haasdonk A

    1

gelijk

  • HO Kalken A

    5
  • Adegem

    5
  • Haasdonk A

    5
  • Bambrugge

    3
  • Eendr.Zele A

    3
  • Exc.Mariakerke

    3
  • Voorde-Appelterre

    3
  • Ardennen

    3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Aalter

    2
  • Jong Zulte

    2
  • Latem

    2
  • Berlare

    2
  • Elene-Grotenberge A

    1
  • Dendermonde

    1
  • Kruibeke

    1

verloren

  • Bambrugge

    2
  • Voorde-Appelterre

    2
  • HO Kalken A

    2
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • Eendr.Zele A

    5
  • Aalter

    6
  • Dendermonde

    6
  • SK Denderhoutem

    6
  • Jong Zulte

    7
  • Ardennen

    7
  • Adegem

    7
  • Latem

    7
  • Exc.Mariakerke

    8
  • Haasdonk A

    9
  • Berlare

    9
  • Kruibeke

    11
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Bambrugge

    7
  • Elene-Grotenberge A

    6
  • Voorde-Appelterre

    6
  • HO Kalken A

    5
  • Latem

    4
  • Berlare

    4
  • Aalter

    4
  • SK Denderhoutem

    4
  • Jong Zulte

    3
  • Dendermonde

    3
  • Adegem

    2
  • Ardennen

    2
  • Eendr.Zele A

    2
  • Haasdonk A

    1
  • Kruibeke

    0
  • Exc.Mariakerke

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Bambrugge

    1
  • Jong Zulte

    1
  • Dendermonde

    1
  • Voorde-Appelterre

    2
  • HO Kalken A

    2
  • Eendr.Zele A

    2
  • Elene-Grotenberge A

    3
  • Latem

    3
  • Aalter

    3
  • Ardennen

    3
  • Berlare

    4
  • SK Denderhoutem

    4
  • Adegem

    5
  • Haasdonk A

    5
  • Exc.Mariakerke

    5
  • Kruibeke

    9
gewonnen met één
goal verschil
  • Dendermonde

    5
  • Eendr.Zele A

    5
  • Voorde-Appelterre

    4
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • Exc.Mariakerke

    4
  • Bambrugge

    3
  • Jong Zulte

    3
  • HO Kalken A

    3
  • Aalter

    3
  • Ardennen

    3
  • Kruibeke

    3
  • Latem

    2
  • SK Denderhoutem

    2
  • Adegem

    1
  • Berlare

    0
  • Haasdonk A

    0
verloren met één
goal verschil
  • Voorde-Appelterre

    0
  • HO Kalken A

    0
  • Elene-Grotenberge A

    1
  • Bambrugge

    1
  • Kruibeke

    2
  • SK Denderhoutem

    2
  • Adegem

    2
  • Eendr.Zele A

    3
  • Exc.Mariakerke

    3
  • Aalter

    3
  • Ardennen

    4
  • Latem

    4
  • Haasdonk A

    4
  • Dendermonde

    5
  • Berlare

    5
  • Jong Zulte

    6

de nul vastgehouden

  • HO Kalken A

    7
  • Voorde-Appelterre

    6
  • Eendr.Zele A

    6
  • Bambrugge

    5
  • Latem

    5
  • Dendermonde

    5
  • Jong Zulte

    5
  • Adegem

    4
  • Elene-Grotenberge A

    3
  • Kruibeke

    3
  • Aalter

    3
  • Ardennen

    3
  • SK Denderhoutem

    2
  • Exc.Mariakerke

    2
  • Haasdonk A

    2
  • Berlare

    2

men niet kon scoren

  • Voorde-Appelterre

    0
  • HO Kalken A

    2
  • Eendr.Zele A

    2
  • Dendermonde

    2
  • Bambrugge

    3
  • Aalter

    3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Latem

    4
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • Ardennen

    4
  • Exc.Mariakerke

    4
  • Berlare

    4
  • Jong Zulte

    5
  • Haasdonk A

    6
  • Kruibeke

    8
  • Adegem

    9

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Bambrugge

    +6
  • Voorde-Appelterre

    5
  • Elene-Grotenberge A

    4
  • Dendermonde

    4
  • HO Kalken A

    3
  • Aalter

    3
  • Ardennen

    3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Eendr.Zele A

    2
  • Exc.Mariakerke

    2
  • Latem

    2
  • Jong Zulte

    +1
  • Adegem

    1
  • Haasdonk A

    1
  • Kruibeke

    1
  • Berlare

    +1

zonder nederlaag

  • Voorde-Appelterre

    8
  • HO Kalken A

    8
  • Bambrugge

    +6
  • Elene-Grotenberge A

    6
  • Aalter

    5
  • Jong Zulte

    5
  • Dendermonde

    +4
  • Ardennen

    3
  • SK Denderhoutem

    3
  • Eendr.Zele A

    3
  • Exc.Mariakerke

    3
  • Latem

    +3
  • Adegem

    3
  • Haasdonk A

    +3
  • Kruibeke

    1
  • Berlare

    +1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen