www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Maldegem | 1 | - | 2 |
19:30 | KFC Eeklo | - | Merendree | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Beervelde | - | St-Laureins A | 2
| - | 3
|
. | Lochristi | - | Sleidinge | 1 | - | 1 |
. | Zaffelare | - | Lovendegem | 1 | - | 0 |
. | Knesselare | - | Evergem 2020 | 1 | - | 2 |
. | Poesele A | - | VSV Gent A | 2
| - | 2 |
. | Assenede | - | St-Kruis-Winkel | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
18:30 | Merendree | 7 | - |
3 | Zaffelare | | - | |
19:30 | Evergem 2020 | 8 | - |
9 | Lochristi | | - | |
. | Sleidinge | 6 |
- | 10 | Maldegem | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | VSV Gent A | 3 | - | 1 | Beervelde | | - | |
. | Assenede | 6 | - | 7 | Knesselare | | - | |
. | Poesele A | 5 | - | 4 | KFC Eeklo | | - | |
. | Lovendegem | 9 |
- | 8 | St-Laureins A | | - | |
. | St-Kruis-Winkel | 4 | - | 8 | Laarne-Kalken A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A --> Laarne-Kalken A
periode 1
10/10 |
| St-Laureins A | 25 |
2. | Evergem 2020 | 25 |
3. | Laarne-Kalken A | 21 |
4. | KFC Eeklo | 20 |
5. | Sleidinge | 18 |
6. | Merendree | 14 |
7. | Lovendegem | 14 |
8. | Maldegem | 13 |
9. | St-Kruis-Winkel | 13 |
10. | Zaffelare | 13 |
11. | Poesele A | 12 |
12. | Knesselare | 12 |
13. | Lochristi | 10 |
14. | Assenede | 8 |
15. | Beervelde | 7 |
16. | VSV Gent A | 4 |
periode 2
10/10 |
| Sleidinge | 23 |
2. | Evergem 2020 | 21 |
3. | Assenede | 19 |
4. | Laarne-Kalken A | 19 |
5. | Merendree | 18 |
6. | St-Laureins A | 17 |
7. | KFC Eeklo | 16 |
8. | Knesselare | 16 |
9. | Zaffelare | 15 |
10. | Maldegem | 14 |
11. | Lovendegem | 13 |
12. | VSV Gent A | 9 |
13. | Poesele A | 9 |
14. | Lochristi | 7 |
15. | St-Kruis-Winkel | 4 |
16. | Beervelde | 4 |
periode 3
6/10 |
1. | Maldegem | 15 | |
2. | St-Laureins A | 14 | |
3. | Lovendegem | 13 | |
4. | Laarne-Kalken A | 13 | |
5. | Assenede | 12 | |
6. | KFC Eeklo | 11 | |
7. | Lochristi | 10 | |
8. | Evergem 2020 | 10 | |
9. | Knesselare | 8 | |
10. | Sleidinge | 7 | |
11. | Merendree | 7 | |
12. | Poesele A | 5 | |
13. | VSV Gent A | 4 | |
14. | Zaffelare | 3 | |
15. | St-Kruis-Winkel | 3 | |
16. | Beervelde | 1 | x |
St-Kruis-Winkel
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Assenede | 1 - | 4 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Merendree | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | St-Laureins A | 1 - | 5 | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Lovendegem | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 3 | | 3 | 3 | | 13 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Beervelde | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 12 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Evergem 2020 | - | St-Kruis-Winkel | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 13 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Knesselare | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lochristi | - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 4 | | 3 | 10 | | 9 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Poesele A | 4 - | 5 | | 0 | 10 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Sleidinge | 2 - | 0 | | 3 | 13 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | VSV Gent A | - | St-Kruis-Winkel | 4 - | 2 | | 0 | 13 | | 10 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Zaffelare | 1 - | 6 | | 0 | 13 | | 11 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Laarne-Kalken A | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 12 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | KFC Eeklo | 3 - | 4 | | 0 | 13 | | 14 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Maldegem | - | St-Kruis-Winkel | 4 - | 1 | | 0 | 13 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Merendree | 1 - | 2 | | 0 | 13 | | 14 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | St-Laureins A | - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 2 | | 0 | 13 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Sleidinge | - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 0 | | 0 | 13 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Lovendegem | 1 - | 1 | | 1 | 14 | | 14 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | St-Kruis-Winkel | - | VSV Gent A | 2 - | 1 | | 3 | 17 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 16:00 | Beervelde | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 3 | | 3 | 20 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Maldegem | 1 - | 5 | | 0 | 20 | | 14 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | KFC Eeklo | - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 0 | | 0 | 20 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Poesele A | - | St-Kruis-Winkel | 8 - | 1 | | 0 | 20 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Lochristi | 2 - | 4 | | 0 | 20 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Assenede | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 0 | 20 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Laarne-Kalken A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Knesselare | - | St-Kruis-Winkel | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Evergem 2020 | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zaffelare | - | St-Kruis-Winkel | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Laarne-Kalken A
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Maldegem | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 1 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Zaffelare | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sleidinge | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 2 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | VSV Gent A | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 2 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | KFC Eeklo | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 3 | |
6. | Za-07/10/23 | 17:00 | Lochristi | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 2 | | 3 | 14 | | 3 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Lovendegem | 4 - | 1 | | 3 | 17 | | 2 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Knesselare | - | Laarne-Kalken A | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 3 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | St-Laureins A | 3 - | 4 | | 0 | 18 | | 4 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Poesele A | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 4 | | 3 | 21 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Laarne-Kalken A | - | Evergem 2020 | 1 - | 1 | | 1 | 22 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Laarne-Kalken A | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 3 | 25 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Merendree | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 3 | | 3 | 28 | | 4 | |
15. | Zo-10/12/23 | 16:00 | Laarne-Kalken A | - | Assenede | 1 - | 3 | | 0 | 28 | | 5 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Lovendegem | - | Laarne-Kalken A | 2 - | 2 | | 1 | 29 | | 5 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Beervelde | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 2 | | 3 | 32 | | 3 | |
17. | Za-13/01/24 | 18:00 | Laarne-Kalken A | - | Lochristi | 3 - | 0 | | 3 | 35 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Laarne-Kalken A | - | Knesselare | 1 - | 1 | | 1 | 36 | | 5 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | VSV Gent A | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 3 | | 3 | 39 | | 3 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Evergem 2020 | - | Laarne-Kalken A | 2 - | 2 | | 1 | 40 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Merendree | 2 - | 0 | | 3 | 43 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Assenede | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 2 | | 3 | 46 | | 3 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Poesele A | 3 - | 0 | | 3 | 49 | | 2 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Laarne-Kalken A | 1 - | 2 | | 3 | 52 | | 2 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | St-Laureins A | - | Laarne-Kalken A | 3 - | 3 | | 1 | 53 | | 3 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Maldegem | 1 - | 2 | | 0 | 53 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Laarne-Kalken A | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Sleidinge | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Laarne-Kalken A | - | Beervelde | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | KFC Eeklo | - | Laarne-Kalken A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Evergem 2020 | 33 | +22 |
2 | St-Laureins A | 30 | +23 |
3 | KFC Eeklo | 29 | +18 |
4 | Sleidinge | 25 | +14 |
5 | Lovendegem | 25 | +9 |
6 | Maldegem | 22 | +12 |
7 | Merendree | 22 | +10 |
8 | Laarne-Kalken A | 22 | +11 |
9 | Poesele A | 18 | +9 |
10 | Assenede | 17 | +2 |
11 | Lochristi | 17 | -6 |
12 | Knesselare | 17 | -1 |
13 | Zaffelare | 14 | -2 |
14 | St-Kruis-Winkel | 11 | -16 |
15 | VSV Gent A | 9 | -22 |
16 | Beervelde | 9 | -23 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | St-Laureins A | 56 | +34 |
2 | Evergem 2020 | 56 | +25 |
3 | Laarne-Kalken A | 53 | +31 |
4 | Sleidinge | 48 | +21 |
5 | KFC Eeklo | 47 | +15 |
6 | Maldegem | 42 | +14 |
7 | Lovendegem | 40 | +11 |
8 | Assenede | 39 | +12 |
9 | Merendree | 39 | +8 |
10 | Knesselare | 36 | +2 |
11 | Zaffelare | 31 | 0 |
12 | Lochristi | 27 | -18 |
13 | Poesele A | 26 | -9 |
14 | St-Kruis-Winkel | 20 | -40 |
15 | VSV Gent A | 17 | -39 |
16 | Beervelde | 12 | -67 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Laarne-Kalken A | 31 | +20 |
2 | St-Laureins A | 26 | +11 |
3 | Sleidinge | 23 | +7 |
4 | Evergem 2020 | 23 | +3 |
5 | Assenede | 22 | +10 |
6 | Maldegem | 20 | +2 |
7 | Knesselare | 19 | +3 |
8 | KFC Eeklo | 18 | -3 |
9 | Zaffelare | 17 | +2 |
10 | Merendree | 17 | -2 |
11 | Lovendegem | 15 | +2 |
12 | Lochristi | 10 | -12 |
13 | St-Kruis-Winkel | 9 | -24 |
14 | VSV Gent A | 8 | -17 |
15 | Poesele A | 8 | -18 |
16 | Beervelde | 3 | -44 |