www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/11/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Kleit-

Zomergem

0-2
19:00

Sleidinge

-DKW Evergem2-1

zondag 01/09/2019

15:00

Merendree

-Evergem Center4-0
.Assenede-Lovendegem1-1
.

Bellem

-Meetjesland1-0
.Ursel-

St.Laureins

0-3
.Lembeke-

Drongen

1-5
.

Belzele

-Maldegem3-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Evergem Center-Kleit2-2
19:30

Lovendegem

-Ursel2-1
.Maldegem-Assenede2-2
20:00Meetjesland-

Sleidinge

1-2

zondag 08/09/2019

15:00

DKW Evergem

-Belzele1-0
.Drongen-Bellem4-4
.Zomergem-

Lembeke

1-2
.

St.Laureins

-Merendree3-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

18:00Lembeke-Evergem Center3-3
19:00Sleidinge-

Drongen

0-1
19:30

Maldegem

-DKW Evergem5-0

zondag 15/09/2019

15:00Kleit-St.Laureins2-2
.Assenede-Ursel2-2
.

Merendree

-Lovendegem4-0
.Bellem-

Zomergem

2-4
.Belzele-

Meetjesland

1-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:00Evergem Center-Bellem3-3
20:00

Meetjesland

-Maldegem2-1

zondag 22/09/2019

15:00DKW Evergem-

Assenede

2-3
.

Drongen

-Belzele8-2
.

St.Laureins

-Lembeke5-2
.Ursel-

Merendree

0-2
.

Lovendegem

-Kleit3-1
.Zomergem-

Sleidinge

1-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00

Sleidinge

-Evergem Center9-0
19:30Maldegem-

Drongen

2-5

zondag 29/09/2019

15:00

Belzele

-Zomergem3-2
.DKW Evergem-

Meetjesland

0-4
.Kleit-Ursel0-0
.Lembeke-Lovendegem0-0
.Bellem-

St.Laureins

2-5
.

Assenede

-Merendree3-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Evergem Center-Belzele1-1
20:00Meetjesland-

Assenede

1-3

zondag 06/10/2019

15:00Lovendegem-

Bellem

0-3
.Ursel-

Lembeke

0-3
.Merendree-

Kleit

1-2
.

Drongen

-DKW Evergem6-1
.Zomergem-

Maldegem

1-3
.

St.Laureins

-Sleidinge5-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Maldegem-

Evergem Center

0-2
20:00Meetjesland-Drongen1-1

zondag 13/10/2019

15:00Belzele-St.Laureins0-0
.DKW Evergem-

Zomergem

0-3
.Lembeke-

Merendree

1-2
.

Bellem

-Ursel4-2
.

Sleidinge

-Lovendegem5-2
.Assenede-

Kleit

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00

Evergem Center

-DKW Evergem3-2

zondag 20/10/2019

15:00Lovendegem-

Belzele

3-4
.

Ursel

-Sleidinge3-0
.

Merendree

-Bellem1-0
.

Kleit

-Lembeke4-3
.Drongen-

Assenede

1-2
.

Zomergem

-Meetjesland2-0
.St.Laureins-

Maldegem

1-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Maldegem

-Lovendegem4-2
.Belzele-

Ursel

0-1
20:00Meetjesland-Evergem Center2-2

zondag 27/10/2019

15:00DKW Evergem-

St.Laureins

0-3
.

Drongen

-Zomergem4-3
.

Bellem

-Kleit1-0
.

Sleidinge

-Merendree2-1
.

Assenede

-Lembeke1-0

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30

Lovendegem

-DKW Evergem3-1
.Ursel-

Maldegem

2-4
.

Merendree

-Belzele3-1
.Kleit-

Sleidinge

0-1
.

Lembeke

-Bellem2-1
.

Zomergem

-Assenede3-0
.

Evergem Center

-Drongen3-1
.St.Laureins-Meetjesland1-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

20:00

Maldegem

-Merendree2-1
.

Meetjesland

-Lovendegem3-1

zondag 10/11/2019

14:30Belzele-Kleit3-3
.

DKW Evergem

-Ursel2-0
.

Sleidinge

-Lembeke1-0
.Assenede-

Bellem

0-1
.

Zomergem

-Evergem Center2-0
15:00Drongen-

St.Laureins

1-3

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00Evergem Center-

Assenede

0-3

zondag 17/11/2019

14:30Lovendegem-

Drongen

0-5
.Ursel-

Meetjesland

1-3
.

Merendree

-DKW Evergem4-0
.Kleit-Maldegem2-2
.

Lembeke

-Belzele1-0
.Bellem-Sleidinge2-2
.St.Laureins-

Zomergem

1-5

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:00Evergem Center-St.Laureins-
19:30Maldegem-Lembeke-
.Belzele-Bellem-
20:00Meetjesland-Merendree-

zondag 24/11/2019

14:30DKW Evergem-Kleit-
.Assenede-Sleidinge-
.Zomergem-Lovendegem-
15:00Drongen-Ursel-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

14:30Lovendegem-Evergem Center-
.Ursel-Zomergem-
.Merendree-Drongen-
.Kleit-Meetjesland-
.Lembeke-DKW Evergem-
.Bellem-Maldegem-
.Sleidinge-Belzele-
.Assenede-St.Laureins-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00DKW Evergem-Bellem-
19:30Maldegem-Sleidinge-
20:00Meetjesland-Lembeke-

zondag 08/12/2019

14:30Belzele-Assenede-
.Zomergem-Merendree-
.Evergem Center-Ursel-
.St.Laureins-Lovendegem-
15:00Drongen-Kleit-

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00Evergem Center-Merendree-
19:30Maldegem-Belzele-
20:00Meetjesland-Bellem-

zondag 15/12/2019

14:30St.Laureins-Ursel-
.Zomergem-Kleit-
.DKW Evergem-Sleidinge-
.Lovendegem-Assenede-
15:00Drongen-Lembeke-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Ursel-Lovendegem-
.Assenede-Maldegem-
.Belzele-DKW Evergem-
.Sleidinge-Meetjesland-
.Bellem-Drongen-
.Lembeke-Zomergem-
.Kleit-Evergem Center-
.Merendree-St.Laureins-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Meetjesland-Belzele-
.DKW Evergem-Maldegem-
.Lovendegem-Merendree-
.St.Laureins-Kleit-
.Evergem Center-Lembeke-
.Zomergem-Bellem-
.Drongen-Sleidinge-
.Ursel-Assenede-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Kleit-Lovendegem-
.Merendree-Ursel-
.Assenede-DKW Evergem-
.Maldegem-Meetjesland-
.Belzele-Drongen-
.Sleidinge-Zomergem-
.Bellem-Evergem Center-
.Lembeke-St.Laureins-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Zomergem-Belzele-
.Drongen-Maldegem-
.Meetjesland-DKW Evergem-
.Ursel-Kleit-
.Lovendegem-Lembeke-
.St.Laureins-Bellem-
.Evergem Center-Sleidinge-
.Merendree-Assenede-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Bellem-Lovendegem-
.Lembeke-Ursel-
.Kleit-Merendree-
.Assenede-Meetjesland-
.DKW Evergem-Drongen-
.Maldegem-Zomergem-
.Belzele-Evergem Center-
.Sleidinge-St.Laureins-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00St.Laureins-Belzele-
.Evergem Center-Maldegem-
.Zomergem-DKW Evergem-
.Drongen-Meetjesland-
.Merendree-Lembeke-
.Ursel-Bellem-
.Lovendegem-Sleidinge-
.Kleit-Assenede-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Belzele-Lovendegem-
.Sleidinge-Ursel-
.Bellem-Merendree-
.Lembeke-Kleit-
.Assenede-Drongen-
.Meetjesland-Zomergem-
.DKW Evergem-Evergem Center-
.Maldegem-St.Laureins-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Ursel-Belzele-
.Lovendegem-Maldegem-
.St.Laureins-DKW Evergem-
.Evergem Center-Meetjesland-
.Zomergem-Drongen-
.Kleit-Bellem-
.Merendree-Sleidinge-
.Lembeke-Assenede-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00DKW Evergem-Lovendegem-
.Maldegem-Ursel-
.Belzele-Merendree-
.Sleidinge-Kleit-
.Bellem-Lembeke-
.Assenede-Zomergem-
.Drongen-Evergem Center-
.Meetjesland-St.Laureins-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Kleit-Belzele-
.Merendree-Maldegem-
.Ursel-DKW Evergem-
.Lovendegem-Meetjesland-
.St.Laureins-Drongen-
.Evergem Center-Zomergem-
.Lembeke-Sleidinge-
.Bellem-Assenede-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Drongen-Lovendegem-
.Meetjesland-Ursel-
.DKW Evergem-Merendree-
.Maldegem-Kleit-
.Belzele-Lembeke-
.Sleidinge-Bellem-
.Assenede-Evergem Center-
.Zomergem-St.Laureins-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Bellem-Belzele-
.Lembeke-Maldegem-
.Kleit-DKW Evergem-
.Merendree-Meetjesland-
.Ursel-Drongen-
.Lovendegem-Zomergem-
.St.Laureins-Evergem Center-
.Sleidinge-Assenede-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Evergem Center-Lovendegem-
.Zomergem-Ursel-
.Drongen-Merendree-
.Meetjesland-Kleit-
.DKW Evergem-Lembeke-
.Maldegem-Bellem-
.Belzele-Sleidinge-
.St.Laureins-Assenede-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Assenede-Belzele-
.Sleidinge-Maldegem-
.Bellem-DKW Evergem-
.Lembeke-Meetjesland-
.Kleit-Drongen-
.Merendree-Zomergem-
.Ursel-Evergem Center-
.Lovendegem-St.Laureins-

12/30

1.Sleidinge2510
2.St.Laureins247
3.Drongen236
4.Zomergem219
5.Merendree216
6.Assenede216
7.Maldegem2010
8.Meetjesland188
9.Bellem187
10.Lembeke146
11.Kleit142
12.Evergem Center144
13.Belzele121
14.Lovendegem113
15.Ursel83
16.DKW Evergem63
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Sleidinge258+11283-39
2.St.Laureins247+12324+1116
3.Drongen237+20424+1118
4.Zomergem217+12294+919
5.Merendree217+12262-29
6.Assenede216+4214+413
7.Maldegem206+7303+415
8.Meetjesland185+4203+410
9.Bellem185+1242+212
10.Lembeke144-5182-210
11.Kleit143-2192011
12.Evergem Center143-13191-137
13.Belzele123-9181-98
14.Lovendegem113-15170-116
15.Ursel82-13121-46
16.DKW Evergem62-26100-185

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Sleidinge217+1025
2.St.Laureins216+1428
3.Drongen206+1736
4.Merendree186+921
5.Assenede185+218
6.Maldegem165+626
7.Zomergem155+622
8.Bellem144021
9.Evergem Center143-819
10.Meetjesland123014
11.Kleit123-214
12.Lembeke113-517
13.Lovendegem113-816
14.Belzele113-815
15.Ursel82-911
16.DKW Evergem31-248

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

4

1.Zomergem62+67
2.Meetjesland62+46
3.Maldegem41+14
4.Sleidinge41+13
Bellem41+13
6.Drongen31+36
7.Merendree31+35
8.Assenede31+23
9.Lembeke3101
10.St.Laureins31-24
11.DKW Evergem31-22
12.Kleit2005
13.Belzele10-13
14.Ursel00-41
15.Evergem Center00-50
16.Lovendegem00-71

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Drongen0000
Zomergem0000
Lembeke0000
Sleidinge0000
Kleit0000
Maldegem0000
Lovendegem0000
Meetjesland0000
Bellem0000
Merendree0000
Assenede0000
St.Laureins0000
Evergem Center0000
Ursel0000
DKW Evergem0000
Belzele0000