www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/09/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 05/09/2020

19:30Maldegem-Meetjesland-PP

zondag 06/09/2020

15:00Kleit-Bellem-PP
.Merendree-Lovendegem-PP
.Zomergem-St.Laureins-PP
.Belzele-Poesele-PP
.Lembeke-Evergem-Center-PP
.Destelbergen A-St.Denijs-PP
.Assenede-Adegem-PP

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:00Evergem-Center-

Destelbergen A

1-3
20:00

Meetjesland

-Zomergem1-0
.Lovendegem-

Maldegem

1-4

zondag 13/09/2020

15:00

Adegem

-Merendree4-1
.Bellem-

Assenede

1-2
.St.Denijs-

Kleit

1-3
.Poesele-Lembeke3-3
.

St.Laureins

-Belzele5-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

19:30

Maldegem

-Adegem3-1

zondag 20/09/2020

15:00Kleit-

Evergem-Center

0-2
.Bellem-

St.Denijs

0-2
.Zomergem-Lovendegem1-1
.

Belzele

-Meetjesland3-2
.

Lembeke

-St.Laureins3-2
.

Destelbergen A

-Poesele4-1
.

Assenede

-Merendree2-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:00Evergem-Center-Bellem-
.Adegem-Zomergem-
20:00Meetjesland-Lembeke-
.Lovendegem-Belzele-

zondag 27/09/2020

15:00Merendree-Maldegem-
.St.Denijs-Assenede-
.Poesele-Kleit-
.St.Laureins-Destelbergen A-

speeldag 5

periode 1

zondag 04/10/2020

15:00Kleit-St.Laureins-
.Bellem-Poesele-
.St.Denijs-Evergem-Center-
.Zomergem-Merendree-
.Belzele-Adegem-
.Lembeke-Lovendegem-
.Destelbergen A-Meetjesland-
.Assenede-Maldegem-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 10/10/2020

19:00Evergem-Center-Assenede-
.Adegem-Lembeke-
19:30Maldegem-Zomergem-
20:00Lovendegem-Destelbergen A-
.Meetjesland-Kleit-

zondag 11/10/2020

15:00Merendree-Belzele-
.Poesele-St.Denijs-
.St.Laureins-Bellem-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 17/10/2020

19:00Evergem-Center-Poesele-

zondag 18/10/2020

15:00Kleit-Lovendegem-
.Bellem-Meetjesland-
.St.Denijs-St.Laureins-
.Belzele-Maldegem-
.Lembeke-Merendree-
.Destelbergen A-Adegem-
.Assenede-Zomergem-

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Adegem-Kleit-
.Merendree-Destelbergen A-
.Maldegem-Lembeke-
.Zomergem-Belzele-
.Poesele-Assenede-
.St.Laureins-Evergem-Center-
.Meetjesland-St.Denijs-
.Lovendegem-Bellem-

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00Kleit-Merendree-
.Bellem-Adegem-
.St.Denijs-Lovendegem-
.Evergem-Center-Meetjesland-
.Poesele-St.Laureins-
.Lembeke-Zomergem-
.Destelbergen A-Maldegem-
.Assenede-Belzele-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Adegem-St.Denijs-
.Merendree-Bellem-
.Maldegem-Kleit-
.Zomergem-Destelbergen A-
.Belzele-Lembeke-
.St.Laureins-Assenede-
.Meetjesland-Poesele-
.Lovendegem-Evergem-Center-

speeldag 11

periode 2

zondag 08/05/2022

00:00Kleit-Zomergem-
.Bellem-Maldegem-
.St.Denijs-Merendree-
.Evergem-Center-Adegem-
.Poesele-Lovendegem-
.St.Laureins-Meetjesland-
.Destelbergen A-Belzele-
.Assenede-Lembeke-

speeldag 12

periode 2

maandag 09/05/2022

00:00Adegem-Poesele-
.Merendree-Evergem-Center-
.Maldegem-St.Denijs-
.Zomergem-Bellem-
.Belzele-Kleit-
.Lembeke-Destelbergen A-
.Meetjesland-Assenede-
.Lovendegem-St.Laureins-

speeldag 13

periode 2

dinsdag 10/05/2022

00:00Kleit-Lembeke-
.Bellem-Belzele-
.St.Denijs-Zomergem-
.Evergem-Center-Maldegem-
.Poesele-Merendree-
.St.Laureins-Adegem-
.Meetjesland-Lovendegem-
.Assenede-Destelbergen A-

speeldag 14

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Adegem-Meetjesland-
.Merendree-St.Laureins-
.Maldegem-Poesele-
.Zomergem-Evergem-Center-
.Belzele-St.Denijs-
.Lembeke-Bellem-
.Destelbergen A-Kleit-
.Assenede-Lovendegem-

speeldag 15

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Kleit-Assenede-
.Bellem-Destelbergen A-
.St.Denijs-Lembeke-
.Evergem-Center-Belzele-
.Poesele-Zomergem-
.St.Laureins-Maldegem-
.Meetjesland-Merendree-
.Lovendegem-Adegem-

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Bellem-Kleit-
.Lovendegem-Merendree-
.Meetjesland-Maldegem-
.St.Laureins-Zomergem-
.Poesele-Belzele-
.Evergem-Center-Lembeke-
.St.Denijs-Destelbergen A-
.Adegem-Assenede-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Merendree-Adegem-
.Assenede-Bellem-
.Kleit-St.Denijs-
.Destelbergen A-Evergem-Center-
.Lembeke-Poesele-
.Belzele-St.Laureins-
.Zomergem-Meetjesland-
.Maldegem-Lovendegem-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Evergem-Center-Kleit-
.St.Denijs-Bellem-
.Adegem-Maldegem-
.Lovendegem-Zomergem-
.Meetjesland-Belzele-
.St.Laureins-Lembeke-
.Poesele-Destelbergen A-
.Merendree-Assenede-

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Zomergem-Adegem-
.Maldegem-Merendree-
.Assenede-St.Denijs-
.Bellem-Evergem-Center-
.Kleit-Poesele-
.Destelbergen A-St.Laureins-
.Lembeke-Meetjesland-
.Belzele-Lovendegem-

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00St.Laureins-Kleit-
.Poesele-Bellem-
.Evergem-Center-St.Denijs-
.Merendree-Zomergem-
.Adegem-Belzele-
.Lovendegem-Lembeke-
.Meetjesland-Destelbergen A-
.Maldegem-Assenede-

speeldag 21

periode 3

woensdag 18/05/2022

00:00Lembeke-Adegem-
.Belzele-Merendree-
.Zomergem-Maldegem-
.Assenede-Evergem-Center-
.St.Denijs-Poesele-
.Bellem-St.Laureins-
.Kleit-Meetjesland-
.Destelbergen A-Lovendegem-

speeldag 22

periode 3

donderdag 19/05/2022

00:00Lovendegem-Kleit-
.Meetjesland-Bellem-
.St.Laureins-St.Denijs-
.Poesele-Evergem-Center-
.Maldegem-Belzele-
.Merendree-Lembeke-
.Adegem-Destelbergen A-
.Zomergem-Assenede-

speeldag 23

periode 3

vrijdag 20/05/2022

00:00Kleit-Adegem-
.Destelbergen A-Merendree-
.Lembeke-Maldegem-
.Belzele-Zomergem-
.Assenede-Poesele-
.Evergem-Center-St.Laureins-
.St.Denijs-Meetjesland-
.Bellem-Lovendegem-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Merendree-Kleit-
.Adegem-Bellem-
.Lovendegem-St.Denijs-
.Meetjesland-Evergem-Center-
.St.Laureins-Poesele-
.Zomergem-Lembeke-
.Maldegem-Destelbergen A-
.Belzele-Assenede-

speeldag 25

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00St.Denijs-Adegem-
.Bellem-Merendree-
.Kleit-Maldegem-
.Destelbergen A-Zomergem-
.Lembeke-Belzele-
.Assenede-St.Laureins-
.Poesele-Meetjesland-
.Evergem-Center-Lovendegem-

speeldag 26

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Zomergem-Kleit-
.Maldegem-Bellem-
.Merendree-St.Denijs-
.Adegem-Evergem-Center-
.Lovendegem-Poesele-
.Meetjesland-St.Laureins-
.Belzele-Destelbergen A-
.Lembeke-Assenede-

speeldag 27

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Poesele-Adegem-
.Evergem-Center-Merendree-
.St.Denijs-Maldegem-
.Bellem-Zomergem-
.Kleit-Belzele-
.Destelbergen A-Lembeke-
.Assenede-Meetjesland-
.St.Laureins-Lovendegem-

speeldag 28

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Lembeke-Kleit-
.Belzele-Bellem-
.Zomergem-St.Denijs-
.Maldegem-Evergem-Center-
.Merendree-Poesele-
.Adegem-St.Laureins-
.Lovendegem-Meetjesland-
.Destelbergen A-Assenede-

speeldag 29

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00Meetjesland-Adegem-
.St.Laureins-Merendree-
.Poesele-Maldegem-
.Evergem-Center-Zomergem-
.St.Denijs-Belzele-
.Bellem-Lembeke-
.Kleit-Destelbergen A-
.Lovendegem-Assenede-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Assenede-Kleit-
.Destelbergen A-Bellem-
.Lembeke-St.Denijs-
.Belzele-Evergem-Center-
.Zomergem-Poesele-
.Maldegem-St.Laureins-
.Merendree-Meetjesland-
.Adegem-Lovendegem-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Maldegem62+571+34
2.Destelbergen A62+571+23
3.Assenede62+241+12
4.Lembeke41+16003
5.St.Laureins31+370-12
6.Adegem31+150-21
7.Kleit31031+23
8.Evergem-Center31031+22
St.Denijs31031+22
10.Meetjesland31030-12
11.Belzele31-340-41
12.Zomergem10-110-10
13.Poesele10-340-31
14.Lovendegem10-32001
15.Bellem00-31000
16.Merendree00-420-42

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

1.Maldegem62+5
Destelbergen A62+5
3.Assenede62+2
4.Lembeke41+1
5.St.Laureins31+3
6.Adegem31+1
7.Meetjesland310
Kleit310
Evergem-Center310
St.Denijs310
11.Belzele31-3
12.Zomergem10-1
13.Lovendegem10-3
Poesele10-3
15.Bellem00-3
16.Merendree00-4

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Adegem000
Zomergem000
St.Laureins000
Meetjesland000
Merendree000
Maldegem000
Lovendegem000
Kleit000
Poesele000
Assenede000
Bellem000
Evergem-Center000
Belzele000
Lembeke000
Destelbergen A000
St.Denijs000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Adegem000
Zomergem000
St.Laureins000
Meetjesland000
Merendree000
Maldegem000
Lovendegem000
Kleit000
Poesele000
Assenede000
Bellem000
Evergem-Center000
Belzele000
Lembeke000
Destelbergen A000
St.Denijs000