www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Kleit-

Zomergem

0-2
19:00

Sleidinge

-DKW Evergem2-1

zondag 01/09/2019

15:00

Merendree

-Evergem Center4-0
.Assenede-Lovendegem1-1
.

Bellem

-Meetjesland1-0
.Ursel-

St.Laureins

0-3
.Lembeke-

Drongen

1-5
.

Belzele

-Maldegem3-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Evergem Center-Kleit2-2
19:30

Lovendegem

-Ursel2-1
.Maldegem-Assenede2-2
20:00Meetjesland-

Sleidinge

1-2

zondag 08/09/2019

15:00

DKW Evergem

-Belzele1-0
.Drongen-Bellem4-4
.Zomergem-

Lembeke

1-2
.

St.Laureins

-Merendree3-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

18:00Lembeke-Evergem Center3-3
19:00Sleidinge-

Drongen

0-1
19:30

Maldegem

-DKW Evergem5-0

zondag 15/09/2019

15:00Kleit-St.Laureins2-2
.Assenede-Ursel2-2
.

Merendree

-Lovendegem4-0
.Bellem-

Zomergem

2-4
.Belzele-

Meetjesland

1-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:00Evergem Center-Bellem3-3
20:00

Meetjesland

-Maldegem2-1

zondag 22/09/2019

15:00DKW Evergem-

Assenede

2-3
.

Drongen

-Belzele8-2
.

St.Laureins

-Lembeke5-2
.Ursel-

Merendree

0-2
.

Lovendegem

-Kleit3-1
.Zomergem-

Sleidinge

1-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00

Sleidinge

-Evergem Center9-0
19:30Maldegem-

Drongen

2-5

zondag 29/09/2019

15:00

Belzele

-Zomergem3-2
.DKW Evergem-

Meetjesland

0-4
.Kleit-Ursel0-0
.Lembeke-Lovendegem0-0
.Bellem-

St.Laureins

2-5
.

Assenede

-Merendree3-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Evergem Center-Belzele1-1
20:00Meetjesland-

Assenede

1-3

zondag 06/10/2019

15:00Lovendegem-

Bellem

0-3
.Ursel-

Lembeke

0-3
.Merendree-

Kleit

1-2
.

Drongen

-DKW Evergem6-1
.Zomergem-

Maldegem

1-3
.

St.Laureins

-Sleidinge5-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Maldegem-

Evergem Center

0-2
20:00Meetjesland-Drongen1-1

zondag 13/10/2019

15:00Belzele-St.Laureins0-0
.DKW Evergem-

Zomergem

0-3
.Lembeke-

Merendree

1-2
.

Bellem

-Ursel4-2
.

Sleidinge

-Lovendegem5-2
.Assenede-

Kleit

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00

Evergem Center

-DKW Evergem3-2

zondag 20/10/2019

15:00Lovendegem-

Belzele

3-4
.

Ursel

-Sleidinge3-0
.

Merendree

-Bellem1-0
.

Kleit

-Lembeke4-3
.Drongen-

Assenede

1-2
.

Zomergem

-Meetjesland2-0
.St.Laureins-

Maldegem

1-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Maldegem

-Lovendegem4-2
.Belzele-

Ursel

0-1
20:00Meetjesland-Evergem Center2-2

zondag 27/10/2019

15:00DKW Evergem-

St.Laureins

0-3
.

Drongen

-Zomergem4-3
.

Bellem

-Kleit1-0
.

Sleidinge

-Merendree2-1
.

Assenede

-Lembeke1-0

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30

Lovendegem

-DKW Evergem3-1
.Ursel-

Maldegem

2-4
.

Merendree

-Belzele3-1
.Kleit-

Sleidinge

0-1
.

Lembeke

-Bellem2-1
.

Zomergem

-Assenede3-0
.

Evergem Center

-Drongen3-1
.St.Laureins-Meetjesland1-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

20:00

Maldegem

-Merendree2-1
.

Meetjesland

-Lovendegem3-1

zondag 10/11/2019

14:30Belzele-Kleit3-3
.

DKW Evergem

-Ursel2-0
.

Sleidinge

-Lembeke1-0
.Assenede-

Bellem

0-1
.

Zomergem

-Evergem Center2-0
15:00Drongen-

St.Laureins

1-3

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00Evergem Center-

Assenede

0-3

zondag 17/11/2019

14:30Lovendegem-

Drongen

0-5
.Ursel-

Meetjesland

1-3
.

Merendree

-DKW Evergem4-0
.Kleit-Maldegem2-2
.

Lembeke

-Belzele1-0
.Bellem-Sleidinge2-2
.St.Laureins-

Zomergem

1-5

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:00

Evergem Center

-St.Laureins2-1
19:30

Maldegem

-Lembeke3-1
.

Belzele

-Bellem1-0
20:00

Meetjesland

-Merendree1-0

zondag 24/11/2019

14:30DKW Evergem-

Kleit

0-2
.Assenede-

Sleidinge

0-4
.

Zomergem

-Lovendegem2-1
15:00

Drongen

-Ursel4-2

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

14:30Lovendegem-

Evergem Center

2-3
.Ursel-

Zomergem

0-2
.Merendree-

Drongen

1-2
.

Kleit

-Meetjesland1-0
.Lembeke-DKW Evergem4-4
.

Bellem

-Maldegem1-0
.

Sleidinge

-Belzele4-1
.

Assenede

-St.Laureins3-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00

Evergem Center

-Ursel4-2
19:30Maldegem-

Sleidinge

1-4
20:00

Meetjesland

-Lembeke3-1

zondag 08/12/2019

14:30

DKW Evergem

-Bellem1-0
.

Belzele

-Assenede3-1
.Zomergem-Merendree3-3
.St.Laureins-

Lovendegem

2-5
15:00

Drongen

-Kleit3-2

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00Evergem Center-

Merendree

0-4
20:00

Maldegem

-Belzele3-1
.

Meetjesland

-Bellem3-0

zondag 15/12/2019

14:30DKW Evergem-

Sleidinge

1-3
.

St.Laureins

-Ursel3-0
.Zomergem-Kleit2-2
.Lovendegem-Assenede3-3
15:00

Drongen

-Lembeke1-0

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

14:30Ursel-

Lovendegem

0-3
.

Assenede

-Maldegem2-0
.Sleidinge-Meetjesland4-4
.Bellem-Drongen1-1
.Lembeke-

Zomergem

0-1
.

Kleit

-Evergem Center3-1
.

Merendree

-St.Laureins5-2
.Belzele-

DKW Evergem

1-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:00Evergem Center-

Lembeke

2-3
20:00Meetjesland-Belzele1-1

zondag 12/01/2020

14:30DKW Evergem-

Maldegem

2-4
.

Lovendegem

-Merendree3-2
.

St.Laureins

-Kleit5-1
.Zomergem-

Bellem

0-2
.Ursel-

Assenede

2-3
15:00

Drongen

-Sleidinge4-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Merendree

-Ursel3-0
.Maldegem-Meetjesland1-1

zondag 19/01/2020

15:00Kleit-

Lovendegem

3-4
.Assenede-

DKW Evergem

1-2
.Belzele-Drongen0-0
.Sleidinge-

Zomergem

0-4
.Bellem-Evergem Center1-1
.Lembeke-

St.Laureins

1-4

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

15:00Zomergem-Belzele1-1
.

Drongen

-Maldegem2-1
.

Meetjesland

-DKW Evergem2-0
.Ursel-

Kleit

1-4
.

Lovendegem

-Lembeke4-1
.

St.Laureins

-Bellem3-0
.Evergem Center-

Sleidinge

1-3
.

Merendree

-Assenede3-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30

Maldegem

-Zomergem2-0

zondag 02/02/2020

15:00Bellem-

Lovendegem

0-3
.Lembeke-

Ursel

0-1
.Kleit-Merendree2-2
.Assenede-

Meetjesland

0-3
.DKW Evergem-

Drongen

1-3
.Belzele-Evergem Center1-1
.Sleidinge-

St.Laureins

2-4

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:00

Evergem Center

-Maldegem4-0

zondag 23/02/2020

15:00St.Laureins-Belzele-
.Zomergem-DKW Evergem-
.Drongen-Meetjesland-
.Merendree-Lembeke-
.Ursel-Bellem-
.Lovendegem-Sleidinge-
.Kleit-Assenede-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Maldegem-St.Laureins2-2
20:00

Meetjesland

-Zomergem2-1

zondag 16/02/2020

15:00Belzele-

Lovendegem

0-6
.

Sleidinge

-Ursel3-1
.

Bellem

-Merendree2-1
.Lembeke-

Kleit

0-2

zondag 05/04/2020

00:00DKW Evergem-Evergem Center-
.Assenede-Drongen-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:00Evergem Center-Meetjesland-

zondag 01/03/2020

15:00Ursel-Belzele-
.Lovendegem-Maldegem-
.St.Laureins-DKW Evergem-
.Zomergem-Drongen-
.Kleit-Bellem-
.Merendree-Sleidinge-
.Lembeke-Assenede-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Maldegem-Ursel-
20:00Meetjesland-St.Laureins-

zondag 08/03/2020

15:00DKW Evergem-Lovendegem-
.Belzele-Merendree-
.Sleidinge-Kleit-
.Bellem-Lembeke-
.Assenede-Zomergem-
.Drongen-Evergem Center-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:00Evergem Center-Zomergem-
19:30Merendree-Maldegem-

zondag 15/03/2020

15:00Kleit-Belzele-
.Ursel-DKW Evergem-
.Lovendegem-Meetjesland-
.St.Laureins-Drongen-
.Lembeke-Sleidinge-
.Bellem-Assenede-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Maldegem-Kleit-
20:00Meetjesland-Ursel-

zondag 22/03/2020

15:00Drongen-Lovendegem-
.DKW Evergem-Merendree-
.Belzele-Lembeke-
.Sleidinge-Bellem-
.Assenede-Evergem Center-
.Zomergem-St.Laureins-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Bellem-Belzele-
.Lembeke-Maldegem-
.Kleit-DKW Evergem-
.Merendree-Meetjesland-
.Ursel-Drongen-
.Lovendegem-Zomergem-
.St.Laureins-Evergem Center-
.Sleidinge-Assenede-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Evergem Center-Lovendegem-
.Zomergem-Ursel-
.Drongen-Merendree-
.Meetjesland-Kleit-
.DKW Evergem-Lembeke-
.Maldegem-Bellem-
.Belzele-Sleidinge-
.St.Laureins-Assenede-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Assenede-Belzele-
.Sleidinge-Maldegem-
.Bellem-DKW Evergem-
.Lembeke-Meetjesland-
.Kleit-Drongen-
.Merendree-Zomergem-
.Ursel-Evergem Center-
.Lovendegem-St.Laureins-

23/30

1.Drongen**46109
2.Sleidinge*4468
3.St.Laureins*40108
4.Meetjesland*39108
5.Zomergem*3648
6.Merendree*3578
7.Maldegem3447
8.Lovendegem*33128
9.Assenede**3139
10.Kleit*3178
11.Bellem*2948
12.Evergem Center*2858
13.Belzele*2238
14.Lembeke*1808
15.DKW Evergem**1639
16.Ursel*1138
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Drongen**4614+31626+1424
2.Sleidinge*4414+18567+524
3.St.Laureins*4012+17586+929
4.Meetjesland*3911+15404+618
5.Zomergem*3611+15457+1327
6.Merendree*3511+20503-121
7.Maldegem3410+4474-220
8.Lovendegem*3310+3515+428
9.Assenede**319-2355+121
10.Kleit*318+2415+224
11.Bellem*298-6313-414
12.Evergem Center*287-14382-1413
13.Belzele*225-18281-1412
14.xLembeke*185-19293-916
15.xDKW Evergem**165-33232-1813
16.xUrsel*113-33212-1512

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Sleidinge217+1025
2.St.Laureins216+1428
3.Drongen206+1736
4.Merendree186+921
5.Assenede185+218
6.Maldegem165+626
7.Zomergem155+622
8.Bellem144021
9.Evergem Center143-819
10.Meetjesland123014
11.Kleit123-214
12.Lembeke113-517
13.Lovendegem113-816
14.Belzele113-815
15.Ursel82-911
16.DKW Evergem31-248

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Drongen237+1223
2.Zomergem216+1222
3.Meetjesland216+1121
4.Sleidinge206+826
5.Merendree165+1226
6.Lovendegem165+226
7.St.Laureins155+124
8.Kleit154+223
9.Maldegem144017
10.Assenede134-117
11.DKW Evergem134-714
12.Bellem123-48
13.Evergem Center103-1014
14.Belzele102-412
15.Lembeke72-1112
16.Ursel00-238

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Lovendegem*62+99
2.Meetjesland*62+45
3.Evergem Center*41+45
4.St.Laureins*41+26
5.Kleit*41+24
6.Maldegem41-24
7.Drongen**31+23
8.Sleidinge*3105
9.Ursel*31-12
10.Bellem*31-22
11.Merendree*10-13
12.Belzele*10-61
13.DKW Evergem**00-21
14.Zomergem*00-31
15.Lembeke*00-30
Assenede**00-30

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing