www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:00Evergem Center-Bellem3 -3
20:00

Meetjesland

-Maldegem2-1

zondag 22/09/2019

15:00DKW Evergem-

Assenede

2 -3
.

Drongen

-Belzele8 -2
.

St.Laureins

-Lembeke5 -2
.Ursel-

Merendree

0-2
.

Lovendegem

-Kleit3 -1
.Zomergem-

Sleidinge

1-2

zaterdag 28/09/2019

19:00Sleidinge3- 1Evergem Center-
19:30Maldegem4- 6Drongen-

zondag 29/09/2019

15:00Belzele3 -6Zomergem-
.DKW Evergem3-3Meetjesland-
.Kleit1-1Ursel-
.Lembeke1-1Lovendegem-
.Bellem3 -4St.Laureins-
.Assenede2-3Merendree-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Drongen10
2.St.Laureins10
3.Merendree9
4.Sleidinge9
5.Lovendegem7
6.Zomergem6
7.Meetjesland6
8.Assenede6
9.Bellem5
10.Maldegem4
11.Lembeke4
12.DKW Evergem3
13.Belzele3
14.Evergem Center3
15.Kleit2
16.Ursel1

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A --> Ursel

periode 1

4/10

1.Drongen10
2.St.Laureins10
3.Merendree9
4.Sleidinge9
5.Lovendegem7
6.Zomergem6
7.Meetjesland6
8.Assenede6
9.Bellem5
10.Maldegem4
11.Lembeke4
12.DKW Evergem3
13.Belzele3
14.Evergem Center3
15.Kleit2
16.Ursel1

periode 2

0/10

1.Drongen0
Zomergem0
Lembeke0
Sleidinge0
Kleit0
Maldegem0
Lovendegem0
Meetjesland0
Bellem0
Merendree0
Assenede0
St.Laureins0
Evergem Center0
Ursel0
DKW Evergem0
Belzele0

periode 3

0/10

1.Drongen0
Zomergem0
Lembeke0
Sleidinge0
Kleit0
Maldegem0
Lovendegem0
Meetjesland0
Bellem0
Merendree0
Assenede0
St.Laureins0
Evergem Center0
Ursel0
DKW Evergem0
Belzele0

Kleit

1.Za-31/08/1918:30Kleit-Zomergem0 -20013
2.Za-07/09/1919:00Evergem Center-Kleit2 -21113
3.Zo-15/09/1915:00Kleit-St.Laureins2 -21214
4.Zo-22/09/1915:00Lovendegem-Kleit3 -10215
5.Zo-29/09/1915:00Kleit-

Ursel

-.
6.Zo-06/10/1915:00Merendree-Kleit -.
7.Zo-13/10/1915:00Assenede-Kleit -.
8.Zo-20/10/1915:00Kleit-Lembeke -.
9.Zo-27/10/1900:00Bellem-Kleit -.
10.Zo-03/11/1900:00Kleit-Sleidinge -.
11.Zo-10/11/1900:00Belzele-Kleit -.
12.Zo-17/11/1900:00Kleit-Maldegem -.
13.Zo-24/11/1900:00DKW Evergem-Kleit -.
14.Zo-01/12/1900:00Kleit-Meetjesland -.
15.Zo-08/12/1900:00Drongen-Kleit -.
16.Zo-15/12/1900:00Zomergem-Kleit -.
17.Zo-05/01/2000:00Kleit-Evergem Center -.
18.Zo-12/01/2000:00St.Laureins-Kleit -.
19.Zo-19/01/2000:00Kleit-Lovendegem -.
20.Zo-26/01/2000:00

Ursel

-Kleit -.
21.Zo-02/02/2000:00Kleit-Merendree -.
22.Zo-09/02/2000:00Kleit-Assenede -.
23.Zo-16/02/2000:00Lembeke-Kleit -.
24.Zo-01/03/2000:00Kleit-Bellem -.
25.Zo-08/03/2000:00Sleidinge-Kleit -.
26.Zo-15/03/2000:00Kleit-Belzele -.
27.Zo-22/03/2000:00Maldegem-Kleit -.
28.Zo-29/03/2000:00Kleit-DKW Evergem -.
29.Zo-19/04/2000:00Meetjesland-Kleit -.
30.Zo-26/04/2000:00Kleit-Drongen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ursel

1.Zo-01/09/1915:00

Ursel

-St.Laureins0 -30014
2.Za-07/09/1919:30Lovendegem-

Ursel

2 -10016-
3.Zo-15/09/1915:00Assenede-

Ursel

2 -21116-
4.Zo-22/09/1915:00

Ursel

-Merendree0 -20116-
5.Zo-29/09/1915:00Kleit-

Ursel

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Ursel

-Lembeke -.
7.Zo-13/10/1915:00Bellem-

Ursel

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Ursel

-Sleidinge -.
9.Zo-27/10/1900:00Belzele-

Ursel

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Ursel

-Maldegem -.
11.Zo-10/11/1900:00DKW Evergem-

Ursel

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Ursel

-Meetjesland -.
13.Zo-24/11/1900:00Drongen-

Ursel

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Ursel

-Zomergem -.
15.Zo-08/12/1900:00Evergem Center-

Ursel

-.
16.Zo-15/12/1900:00St.Laureins-

Ursel

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Ursel

-Lovendegem -.
18.Zo-12/01/2000:00

Ursel

-Assenede -.
19.Zo-19/01/2000:00Merendree-

Ursel

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Ursel

-Kleit -.
21.Zo-02/02/2000:00Lembeke-

Ursel

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Ursel

-Bellem -.
23.Zo-16/02/2000:00Sleidinge-

Ursel

-.
24.Zo-01/03/2000:00

Ursel

-Belzele -.
25.Zo-08/03/2000:00Maldegem-

Ursel

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Ursel

-DKW Evergem -.
27.Zo-22/03/2000:00Meetjesland-

Ursel

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Ursel

-Drongen -.
29.Zo-19/04/2000:00Zomergem-

Ursel

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Ursel

-Evergem Center -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Merendree68:0+8
2St.Laureins68:4+4
3Lovendegem65:2+3
4Drongen412:6+6
5Maldegem47:2+5
6Belzele34:40
7Meetjesland33:30
.DKW Evergem33:30
9Sleidinge32:20
10Bellem33:4-1
11Evergem Center25:50
12Assenede23:30
13Kleit12:4-2
14Lembeke14:8-4
15Zomergem02:4-2
16Ursel00:5-5

alle wedstrijden (4/30)

1Drongen1018:7+11
2St.Laureins1013:6+7
3Merendree912:3+9
4Sleidinge96:4+2
5Lovendegem76:7-1
6Zomergem68:6+2
7Meetjesland65:50
8Assenede68:7+1
9Bellem510:11-1
10Maldegem410:7+3
11Lembeke48:14-6
12DKW Evergem34:10-6
13Belzele36:13-7
14Evergem Center38:12-4
15Kleit25:9-4
16Ursel13:9-6

uitwedstrijden (2/15)

1Drongen66:1+5
2Zomergem66:2+4
3Sleidinge64:2+2
4St.Laureins45:2+3
5Assenede45:4+1
6Merendree34:3+1
7Meetjesland32:20
8Lembeke34:6-2
9Bellem27:70
10Ursel13:4-1
11Kleit13:5-2
12Evergem Center13:7-4
13Lovendegem11:5-4
14Maldegem03:5-2
15DKW Evergem01:7-6
16Belzele02:9-7