www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

zaterdag 15/02/2020

19:30Borsbeke-Winnik A2 -2
.

Munkzwalm A

-Zeveren5 -2
20:00

Sottegem A

-Gavere-Asper3 -1

zondag 16/02/2020

15:00

Burst

-Machelen a.Leie3-0
.

Nokere-Kruishout.A

-Nederhasselt3 -1
.

Poesele

-Osta Meerbeke4 -1
.

SV Geraardsbergen

-Kluisbergen Sp.4 -0

zaterdag 22/02/2020

18:30Winnik A1-2Nokere-Kruishout.A-

zondag 23/02/2020

15:00Zeveren5-7Burst-
.Gavere-Asper7 -1St.Denderleeuw-
.Nederhasselt9-6Poesele-
.Machelen a.Leie7-9Borsbeke-
.Osta Meerbeke12-6Sottegem A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Munkzwalm A5997-2.(0)
2.Borsbeke*4178-4.(0)
3.SV Geraardsbergen40127.-1(0)
4.Osta Meerbeke*3798
5.Sottegem A*36782.
6.Burst*35128.-3(0)
7.Machelen a.Leie*3538
8.Poesele*33108
9.St.Denderleeuw**2919
10.Zeveren*2958.4
11.Winnik A*2318
12.Windeke A*2308
13.Nokere-Kruishout.A*2248
14.Kluisbergen Sp.22073.
15.Nederhasselt*2168
16.Gavere-Asper*1538.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Windeke A

periode 1

10/10

Munkzwalm A25
2.Sottegem A20
3.Burst18
4.SV Geraardsbergen18
5.Machelen a.Leie16
6.St.Denderleeuw16
7.Borsbeke15
8.Winnik A14
9.Nokere-Kruishout.A13
10.Zeveren13
11.Osta Meerbeke13
12.Windeke A12
13.Poesele11
14.Nederhasselt10
15.Kluisbergen Sp.10
16.Gavere-Asper2

periode 2

10/10

Munkzwalm A25
2.Borsbeke25
3.Osta Meerbeke21
4.Poesele16
5.Machelen a.Leie16
6.SV Geraardsbergen13
7.Gavere-Asper13
8.Zeveren13
9.St.Denderleeuw12
10.Sottegem A12
11.Kluisbergen Sp.12
12.Windeke A11
13.Burst11
14.Nederhasselt11
15.Winnik A8
16.Nokere-Kruishout.A6

periode 3

3/10

1.Munkzwalm A9
2.SV Geraardsbergen9
3.Burst*6
4.Poesele*6
5.Sottegem A*4
6.Zeveren*3
7.Osta Meerbeke*3
8.Machelen a.Leie*3
9.Nokere-Kruishout.A*3
10.St.Denderleeuw**1
11.Winnik A*1
12.Borsbeke*1
13.Gavere-Asper*0
14.Nederhasselt*0
15.Kluisbergen Sp.0
16.Windeke A*0

Windeke A

1.Zo-01/09/1915:00Osta Meerbeke-

Windeke A

1 -3

3

33
2.Za-07/09/1919:30

Windeke A

-Poesele2 -2145
3.Zo-15/09/1915:00Nokere-Kruishout.A-

Windeke A

2 -00410
4.Vr-20/09/1920:00

Windeke A

-Borsbeke1 -20412
5.Zo-29/09/1915:00Burst-

Windeke A

1 -3

3

78
6.Za-05/10/1919:30

Windeke A

-Munkzwalm A1 -50711
7.Zo-13/10/1915:00SV Geraardsbergen-

Windeke A

2 -10712
8.Za-19/10/1919:30

Windeke A

-St.Denderleeuw1 -11814
9.Za-26/10/1919:30Gavere-Asper-

Windeke A

0 -01915
10.Za-02/11/1919:30

Windeke A

-Sottegem A2 -0

3

1212
11.Za-09/11/1919:30

Windeke A

-Kluisbergen Sp.3 -311312
12.Zo-17/11/1914:30Zeveren-

Windeke A

2 -001314
13.Za-23/11/1919:30

Windeke A

-Machelen a.Leie2 -0

3

1613
14.Zo-01/12/1914:30Winnik A-

Windeke A

1 -111714
15.Za-07/12/1919:30

Windeke A

-Nederhasselt4 -1

3

2010
16.Za-14/12/1919:30

Windeke A

-Osta Meerbeke0 -102011
17.Zo-05/01/2015:00Poesele-

Windeke A

4 -102012
18.Za-11/01/2019:30

Windeke A

-Nokere-Kruishout.A3 -0

3

2311
19.Za-18/01/2019:30Borsbeke-

Windeke A

2 -002311
20.Zo-26/01/2015:00

Windeke A

-Burst2 -402311
21.Zo-02/02/2016:00Munkzwalm A-

Windeke A

11 -002311
22.Za-08/02/2019:30

Windeke A

-SV Geraardsbergen0 -802311
24.Za-29/02/2019:30

Windeke A

-Gavere-Asper -.
25.Za-07/03/2019:30Sottegem A-

Windeke A

-.
26.Za-14/03/2018:00Kluisbergen Sp.-

Windeke A

-.
27.Za-21/03/2019:30

Windeke A

-Zeveren -.
28.Zo-29/03/2000:00Machelen a.Leie-

Windeke A

-.
23.Zo-05/04/2000:00St.Denderleeuw-

Windeke A

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Windeke A

-Winnik A -.
30.Zo-26/04/2000:00Nederhasselt-

Windeke A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gavere-Asper

1.Zo-01/09/1915:00Poesele-Gavere-Asper6 -10016-
2.Zo-08/09/1915:00Gavere-Asper-Nokere-Kruishout.A0 -30016-
3.Za-14/09/1919:30Borsbeke-Gavere-Asper2 -10016-
4.Zo-22/09/1915:00Gavere-Asper-Burst1 -40016-
5.Zo-29/09/1915:00Munkzwalm A-Gavere-Asper11 -00016-
6.Zo-06/10/1915:00Gavere-Asper-SV Geraardsbergen1 -30016-
7.Zo-13/10/1915:00St.Denderleeuw-Gavere-Asper4 -00016-
8.Zo-20/10/1915:00Gavere-Asper-Sottegem A1 -30016-
9.Za-26/10/1919:30Gavere-Asper-

Windeke A

0 -01116-
10.Zo-03/11/1914:30Kluisbergen Sp.-Gavere-Asper2 -21216-
11.Za-09/11/1919:30Gavere-Asper-Zeveren0 -20216-
12.Zo-17/11/1914:30Machelen a.Leie-Gavere-Asper3 -20216-
13.Zo-24/11/1914:30Gavere-Asper-Winnik A0 -10216-
14.Zo-01/12/1914:30Nederhasselt-Gavere-Asper0 -1

3

516-
15.Zo-08/12/1914:30Gavere-Asper-Osta Meerbeke2 -21616-
16.Zo-15/12/1914:30Gavere-Asper-Poesele4 -2

3

916-
17.Zo-05/01/2014:30Nokere-Kruishout.A-Gavere-Asper0 -2

3

1216-
18.Zo-12/01/2014:30Gavere-Asper-Borsbeke0 -201216-
19.Zo-19/01/2015:00Burst-Gavere-Asper3 -001216-
20.Zo-26/01/2015:00Gavere-Asper-Munkzwalm A5 -3

3

1516-
21.Zo-02/02/2015:00SV Geraardsbergen-Gavere-Asper2 -001516-
23.Za-15/02/2020:00Sottegem A-Gavere-Asper3 -101516-
22.Zo-23/02/2015:00Gavere-Asper-St.Denderleeuw -.
24.Za-29/02/2019:30

Windeke A

-Gavere-Asper -.
25.Zo-08/03/2015:00Gavere-Asper-Kluisbergen Sp. -.
26.Zo-15/03/2015:00Zeveren-Gavere-Asper -.
27.Zo-22/03/2015:00Gavere-Asper-Machelen a.Leie -.
28.Zo-29/03/2000:00Winnik A-Gavere-Asper -.
29.Zo-19/04/2000:00Gavere-Asper-Nederhasselt -.
30.Zo-26/04/2000:00Osta Meerbeke-Gavere-Asper -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Munkzwalm A3465:10+55
2Poesele*2341:17+24
3Sottegem A2021:12+9
4Osta Meerbeke**1923:13+10
5St.Denderleeuw*1824:22+2
6Machelen a.Leie**1720:14+6
7Borsbeke*1721:18+3
8Burst1628:21+7
9SV Geraardsbergen1628:22+6
10Nederhasselt**1515:18-3
11Zeveren**1513:130
12Windeke A1521:27-6
13Kluisbergen Sp.1115:29-14
14Nokere-Kruishout.A*911:23-12
15Winnik A**912:17-5
16Gavere-Asper*814:25-11

alle wedstrijden (23/30)

1Munkzwalm A59100:28+72
2Borsbeke*4142:31+11
3SV Geraardsbergen4057:39+18
4Osta Meerbeke*3736:27+9
5Sottegem A*3637:26+11
6Burst*3551:41+10
7Machelen a.Leie*3541:37+4
8Poesele*3363:38+25
9St.Denderleeuw**2942:51-9
10Zeveren*2931:35-4
11Winnik A*2330:43-13
12Windeke A*2330:53-23
13Nokere-Kruishout.A*2225:39-14
14Kluisbergen Sp.2237:61-24
15Nederhasselt*2127:63-36
16Gavere-Asper*1524:61-37

uitwedstrijden (12/15)

1Munkzwalm A*2535:18+17
2SV Geraardsbergen*2429:17+12
3Borsbeke*2421:13+8
4Burst**1923:20+3
5Machelen a.Leie1821:23-2
6Osta Meerbeke1813:14-1
7Sottegem A**1616:14+2
8Zeveren1418:22-4
9Winnik A1418:26-8
10Nokere-Kruishout.A*1314:16-2
11Kluisbergen Sp.*1122:32-10
12St.Denderleeuw**1118:29-11
13Poesele*1022:21+1
14Windeke A**89:26-17
15Gavere-Asper*710:36-26
16Nederhasselt612:45-33