www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 02/08/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zondag 06/09/2020

15:00Gijzel-Oosterzele A-Kluisbergen Sp.A-
.E.Houtem A-Borsbeke A-
.Osta Meerbeke-SV Geraardsbergen-
.Zeveren-Sottegem A-
.Eine A-St.Denderleeuw A-
.Nokere-Kruishout.A-Burst-
.Nederhasselt-Winnik A-
.Edeboys-Machelen a.Leie-

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

18:00Kluisbergen Sp.A-Edeboys-
19:30Sottegem A-Eine A-
.Borsbeke A-Osta Meerbeke-

zondag 13/09/2020

15:00Machelen a.Leie-E.Houtem A-
.Winnik A-Gijzel-Oosterzele A-
.Burst-Nederhasselt-
.St.Denderleeuw A-Nokere-Kruishout.A-
.SV Geraardsbergen-Zeveren-

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

18:00Kluisbergen Sp.A-Winnik A-

zondag 20/09/2020

15:00Gijzel-Oosterzele A-Burst-
.Osta Meerbeke-Machelen a.Leie-
.Zeveren-Borsbeke A-
.Eine A-SV Geraardsbergen-
.Nokere-Kruishout.A-Sottegem A-
.Nederhasselt-St.Denderleeuw A-
.Edeboys-E.Houtem A-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:30Sottegem A-Nederhasselt-
.Borsbeke A-Eine A-

zondag 27/09/2020

15:00Machelen a.Leie-Zeveren-
.E.Houtem A-Osta Meerbeke-
.Winnik A-Edeboys-
.Burst-Kluisbergen Sp.A-
.St.Denderleeuw A-Gijzel-Oosterzele A-
.SV Geraardsbergen-Nokere-Kruishout.A-

speeldag 5

periode 1

maandag 02/05/2022

00:00Gijzel-Oosterzele A-Sottegem A-
.Kluisbergen Sp.A-St.Denderleeuw A-
.Winnik A-Burst-
.Zeveren-E.Houtem A-
.Eine A-Machelen a.Leie-
.Nokere-Kruishout.A-Borsbeke A-
.Nederhasselt-SV Geraardsbergen-
.Edeboys-Osta Meerbeke-

speeldag 6

periode 1

dinsdag 03/05/2022

00:00Machelen a.Leie-Nokere-Kruishout.A-
.E.Houtem A-Eine A-
.Osta Meerbeke-Zeveren-
.Burst-Edeboys-
.St.Denderleeuw A-Winnik A-
.Sottegem A-Kluisbergen Sp.A-
.SV Geraardsbergen-Gijzel-Oosterzele A-
.Borsbeke A-Nederhasselt-

speeldag 7

periode 1

woensdag 04/05/2022

00:00Gijzel-Oosterzele A-Borsbeke A-
.Kluisbergen Sp.A-SV Geraardsbergen-
.Winnik A-Sottegem A-
.Burst-St.Denderleeuw A-
.Eine A-Osta Meerbeke-
.Nokere-Kruishout.A-E.Houtem A-
.Nederhasselt-Machelen a.Leie-
.Edeboys-Zeveren-

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Machelen a.Leie-Gijzel-Oosterzele A-
.E.Houtem A-Nederhasselt-
.Osta Meerbeke-Nokere-Kruishout.A-
.Zeveren-Eine A-
.St.Denderleeuw A-Edeboys-
.Sottegem A-Burst-
.SV Geraardsbergen-Winnik A-
.Borsbeke A-Kluisbergen Sp.A-

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00Gijzel-Oosterzele A-E.Houtem A-
.Kluisbergen Sp.A-Machelen a.Leie-
.Winnik A-Borsbeke A-
.Burst-SV Geraardsbergen-
.St.Denderleeuw A-Sottegem A-
.Nokere-Kruishout.A-Zeveren-
.Nederhasselt-Osta Meerbeke-
.Edeboys-Eine A-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Machelen a.Leie-Winnik A-
.E.Houtem A-Kluisbergen Sp.A-
.Osta Meerbeke-Gijzel-Oosterzele A-
.Zeveren-Nederhasselt-
.Eine A-Nokere-Kruishout.A-
.Sottegem A-Edeboys-
.SV Geraardsbergen-St.Denderleeuw A-
.Borsbeke A-Burst-

speeldag 11

periode 2

zondag 08/05/2022

00:00Gijzel-Oosterzele A-Zeveren-
.Kluisbergen Sp.A-Osta Meerbeke-
.Winnik A-E.Houtem A-
.Burst-Machelen a.Leie-
.St.Denderleeuw A-Borsbeke A-
.Sottegem A-SV Geraardsbergen-
.Nederhasselt-Eine A-
.Edeboys-Nokere-Kruishout.A-

speeldag 12

periode 2

maandag 09/05/2022

00:00Machelen a.Leie-St.Denderleeuw A-
.E.Houtem A-Burst-
.Osta Meerbeke-Winnik A-
.Zeveren-Kluisbergen Sp.A-
.Eine A-Gijzel-Oosterzele A-
.Nokere-Kruishout.A-Nederhasselt-
.SV Geraardsbergen-Edeboys-
.Borsbeke A-Sottegem A-

speeldag 13

periode 2

dinsdag 10/05/2022

00:00Gijzel-Oosterzele A-Nokere-Kruishout.A-
.Kluisbergen Sp.A-Eine A-
.Winnik A-Zeveren-
.Burst-Osta Meerbeke-
.St.Denderleeuw A-E.Houtem A-
.Sottegem A-Machelen a.Leie-
.SV Geraardsbergen-Borsbeke A-
.Edeboys-Nederhasselt-

speeldag 14

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Machelen a.Leie-SV Geraardsbergen-
.E.Houtem A-Sottegem A-
.Osta Meerbeke-St.Denderleeuw A-
.Zeveren-Burst-
.Eine A-Winnik A-
.Nokere-Kruishout.A-Kluisbergen Sp.A-
.Nederhasselt-Gijzel-Oosterzele A-
.Edeboys-Borsbeke A-

speeldag 15

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Gijzel-Oosterzele A-Edeboys-
.Kluisbergen Sp.A-Nederhasselt-
.Winnik A-Nokere-Kruishout.A-
.Burst-Eine A-
.St.Denderleeuw A-Zeveren-
.Sottegem A-Osta Meerbeke-
.SV Geraardsbergen-E.Houtem A-
.Borsbeke A-Machelen a.Leie-

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Kluisbergen Sp.A-Gijzel-Oosterzele A-
.Borsbeke A-E.Houtem A-
.SV Geraardsbergen-Osta Meerbeke-
.Sottegem A-Zeveren-
.St.Denderleeuw A-Eine A-
.Burst-Nokere-Kruishout.A-
.Winnik A-Nederhasselt-
.Machelen a.Leie-Edeboys-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00E.Houtem A-Machelen a.Leie-
.Edeboys-Kluisbergen Sp.A-
.Gijzel-Oosterzele A-Winnik A-
.Nederhasselt-Burst-
.Nokere-Kruishout.A-St.Denderleeuw A-
.Eine A-Sottegem A-
.Zeveren-SV Geraardsbergen-
.Osta Meerbeke-Borsbeke A-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Burst-Gijzel-Oosterzele A-
.Winnik A-Kluisbergen Sp.A-
.Machelen a.Leie-Osta Meerbeke-
.Borsbeke A-Zeveren-
.SV Geraardsbergen-Eine A-
.Sottegem A-Nokere-Kruishout.A-
.St.Denderleeuw A-Nederhasselt-
.E.Houtem A-Edeboys-

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Zeveren-Machelen a.Leie-
.Osta Meerbeke-E.Houtem A-
.Edeboys-Winnik A-
.Kluisbergen Sp.A-Burst-
.Gijzel-Oosterzele A-St.Denderleeuw A-
.Nederhasselt-Sottegem A-
.Nokere-Kruishout.A-SV Geraardsbergen-
.Eine A-Borsbeke A-

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Sottegem A-Gijzel-Oosterzele A-
.St.Denderleeuw A-Kluisbergen Sp.A-
.Burst-Winnik A-
.E.Houtem A-Zeveren-
.Machelen a.Leie-Eine A-
.Borsbeke A-Nokere-Kruishout.A-
.SV Geraardsbergen-Nederhasselt-
.Osta Meerbeke-Edeboys-

speeldag 21

periode 3

woensdag 18/05/2022

00:00Nokere-Kruishout.A-Machelen a.Leie-
.Eine A-E.Houtem A-
.Zeveren-Osta Meerbeke-
.Edeboys-Burst-
.Winnik A-St.Denderleeuw A-
.Kluisbergen Sp.A-Sottegem A-
.Gijzel-Oosterzele A-SV Geraardsbergen-
.Nederhasselt-Borsbeke A-

speeldag 22

periode 3

donderdag 19/05/2022

00:00Borsbeke A-Gijzel-Oosterzele A-
.SV Geraardsbergen-Kluisbergen Sp.A-
.Sottegem A-Winnik A-
.St.Denderleeuw A-Burst-
.Osta Meerbeke-Eine A-
.E.Houtem A-Nokere-Kruishout.A-
.Machelen a.Leie-Nederhasselt-
.Zeveren-Edeboys-

speeldag 23

periode 3

vrijdag 20/05/2022

00:00Gijzel-Oosterzele A-Machelen a.Leie-
.Nederhasselt-E.Houtem A-
.Nokere-Kruishout.A-Osta Meerbeke-
.Eine A-Zeveren-
.Edeboys-St.Denderleeuw A-
.Burst-Sottegem A-
.Winnik A-SV Geraardsbergen-
.Kluisbergen Sp.A-Borsbeke A-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00E.Houtem A-Gijzel-Oosterzele A-
.Machelen a.Leie-Kluisbergen Sp.A-
.Borsbeke A-Winnik A-
.SV Geraardsbergen-Burst-
.Sottegem A-St.Denderleeuw A-
.Zeveren-Nokere-Kruishout.A-
.Osta Meerbeke-Nederhasselt-
.Eine A-Edeboys-

speeldag 25

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Winnik A-Machelen a.Leie-
.Kluisbergen Sp.A-E.Houtem A-
.Gijzel-Oosterzele A-Osta Meerbeke-
.Nederhasselt-Zeveren-
.Nokere-Kruishout.A-Eine A-
.Edeboys-Sottegem A-
.St.Denderleeuw A-SV Geraardsbergen-
.Burst-Borsbeke A-

speeldag 26

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Zeveren-Gijzel-Oosterzele A-
.Osta Meerbeke-Kluisbergen Sp.A-
.E.Houtem A-Winnik A-
.Machelen a.Leie-Burst-
.Borsbeke A-St.Denderleeuw A-
.SV Geraardsbergen-Sottegem A-
.Eine A-Nederhasselt-
.Nokere-Kruishout.A-Edeboys-

speeldag 27

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00St.Denderleeuw A-Machelen a.Leie-
.Burst-E.Houtem A-
.Winnik A-Osta Meerbeke-
.Kluisbergen Sp.A-Zeveren-
.Gijzel-Oosterzele A-Eine A-
.Nederhasselt-Nokere-Kruishout.A-
.Edeboys-SV Geraardsbergen-
.Sottegem A-Borsbeke A-

speeldag 28

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Nokere-Kruishout.A-Gijzel-Oosterzele A-
.Eine A-Kluisbergen Sp.A-
.Zeveren-Winnik A-
.Osta Meerbeke-Burst-
.E.Houtem A-St.Denderleeuw A-
.Machelen a.Leie-Sottegem A-
.Borsbeke A-SV Geraardsbergen-
.Nederhasselt-Edeboys-

speeldag 29

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00SV Geraardsbergen-Machelen a.Leie-
.Sottegem A-E.Houtem A-
.St.Denderleeuw A-Osta Meerbeke-
.Burst-Zeveren-
.Winnik A-Eine A-
.Kluisbergen Sp.A-Nokere-Kruishout.A-
.Gijzel-Oosterzele A-Nederhasselt-
.Borsbeke A-Edeboys-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Edeboys-Gijzel-Oosterzele A-
.Nederhasselt-Kluisbergen Sp.A-
.Nokere-Kruishout.A-Winnik A-
.Eine A-Burst-
.Zeveren-St.Denderleeuw A-
.Osta Meerbeke-Sottegem A-
.E.Houtem A-SV Geraardsbergen-
.Machelen a.Leie-Borsbeke A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

0/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Borsbeke A0000000
Sottegem A0000000
Osta Meerbeke0000000
SV Geraardsbergen0000000
Machelen a.Leie0000000
Burst0000000
Gijzel-Oosterzele A0000000
Zeveren0000000
St.Denderleeuw A0000000
Nokere-Kruishout.A0000000
Kluisbergen Sp.A0000000
Winnik A0000000
Nederhasselt0000000
Edeboys0000000
Eine A0000000
E.Houtem A0000000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Borsbeke A000
Sottegem A000
Osta Meerbeke000
SV Geraardsbergen000
Machelen a.Leie000
Burst000
Gijzel-Oosterzele A000
Zeveren000
St.Denderleeuw A000
Nokere-Kruishout.A000
Kluisbergen Sp.A000
Winnik A000
Nederhasselt000
Edeboys000
Eine A000
E.Houtem A000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Borsbeke A000
Sottegem A000
Osta Meerbeke000
SV Geraardsbergen000
Machelen a.Leie000
Burst000
Gijzel-Oosterzele A000
Zeveren000
St.Denderleeuw A000
Nokere-Kruishout.A000
Kluisbergen Sp.A000
Winnik A000
Nederhasselt000
Edeboys000
Eine A000
E.Houtem A000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Borsbeke A000
Sottegem A000
Osta Meerbeke000
SV Geraardsbergen000
Machelen a.Leie000
Burst000
Gijzel-Oosterzele A000
Zeveren000
St.Denderleeuw A000
Nokere-Kruishout.A000
Kluisbergen Sp.A000
Winnik A000
Nederhasselt000
Edeboys000
Eine A000
E.Houtem A000