www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Nederhasselt-

Kluisbergen Sp.

1-4
.Borsbeke-

SV Geraardsbergen

0-1
.Sottegem A-

Machelen a.Leie

1-2

zondag 01/09/2019

15:00Burst-

Munkzwalm A

3-4
.

Winnik A

-Zeveren2-1
.Nokere-Kruishout.A-

St.Denderleeuw

1-2
.Osta Meerbeke-

Windeke A

1-3
.

Poesele

-Gavere-Asper6-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Osta Meerbeke0-0
19:30Windeke A-Poesele2-2

zondag 08/09/2019

15:00Machelen a.Leie-

Winnik A

2-3
.Zeveren-

Nederhasselt

0-1
.Gavere-Asper-

Nokere-Kruishout.A

0-3
.

St.Denderleeuw

-Borsbeke2-1
.SV Geraardsbergen-

Burst

3-4
17:30Munkzwalm A-Sottegem A0-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Borsbeke

-Gavere-Asper2-1
20:00

Sottegem A

-Winnik A3-0

zondag 15/09/2019

15:00

Burst

-St.Denderleeuw5-1
.

Munkzwalm A

-SV Geraardsbergen5-1
.Poesele-Kluisbergen Sp.2-2
.

Nokere-Kruishout.A

-Windeke A2-0
.

Osta Meerbeke

-Zeveren2-0
16:00

Nederhasselt

-Machelen a.Leie2-1

speeldag 4

periode 1

vrijdag 20/09/2019

20:00Windeke A-

Borsbeke

1-2

zaterdag 21/09/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Nokere-Kruishout.A1-1

zondag 22/09/2019

15:00SV Geraardsbergen-

Sottegem A

1-3
.Gavere-Asper-

Burst

1-4
.Zeveren-Poesele2-2
.St.Denderleeuw-

Munkzwalm A

2-3
.Winnik A-Nederhasselt2-2
.Machelen a.Leie-Osta Meerbeke1-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Borsbeke-

Kluisbergen Sp.

2-6
20:00

Sottegem A

-Nederhasselt3-1

zondag 29/09/2019

15:00Burst-

Windeke A

1-3
.

Munkzwalm A

-Gavere-Asper11-0
.SV Geraardsbergen-

St.Denderleeuw

3-4
.

Osta Meerbeke

-Winnik A2-0
.Poesele-

Machelen a.Leie

2-3
.Nokere-Kruishout.A-

Zeveren

1-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00Kluisbergen Sp.-

Burst

1-2
19:30Windeke A-

Munkzwalm A

1-5

zondag 06/10/2019

15:00

Machelen a.Leie

-Nokere-Kruishout.A3-0
.Winnik A-Poesele2-2
.Nederhasselt-

Osta Meerbeke

1-2
.St.Denderleeuw-

Sottegem A

1-3
.Gavere-Asper-

SV Geraardsbergen

1-3
.

Zeveren

-Borsbeke2-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Borsbeke-

Machelen a.Leie

1-3
.Sottegem A-Osta Meerbeke0-0

zondag 13/10/2019

15:00

Munkzwalm A

-Kluisbergen Sp.5-1
.

SV Geraardsbergen

-Windeke A2-1
.

St.Denderleeuw

-Gavere-Asper4-0
.

Poesele

-Nederhasselt8-1
.Nokere-Kruishout.A-

Winnik A

0-4
16:00Burst-

Zeveren

1-2

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

18:00Kluisbergen Sp.-

SV Geraardsbergen

0-4
19:30Windeke A-St.Denderleeuw1-1

zondag 20/10/2019

15:00

Machelen a.Leie

-Burst2-0
.Winnik A-

Borsbeke

0-2
.

Nederhasselt

-Nokere-Kruishout.A1-0
.Osta Meerbeke-Poesele3-3
.Gavere-Asper-

Sottegem A

1-3
.Zeveren-

Munkzwalm A

0-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

16:15

Nokere-Kruishout.A

-Osta Meerbeke2-0
19:30

Sottegem A

-Poesele1-0
.

Borsbeke

-Nederhasselt5-0
.Gavere-Asper-Windeke A0-0

zondag 27/10/2019

15:00

Burst

-Winnik A3-1
.

SV Geraardsbergen

-Zeveren3-0
.

St.Denderleeuw

-Kluisbergen Sp.3-2
16:00

Munkzwalm A

-Machelen a.Leie5-0

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30

Windeke A

-Sottegem A2-0

zondag 03/11/2019

14:30Machelen a.Leie-

SV Geraardsbergen

2-3
.

Winnik A

-Munkzwalm A1-0
.Nederhasselt-

Burst

2-5
.Osta Meerbeke-

Borsbeke

1-2
.Kluisbergen Sp.-Gavere-Asper2-2
.

Zeveren

-St.Denderleeuw2-1
15:00Poesele-

Nokere-Kruishout.A

2-4

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30

Borsbeke

-Poesele2-0
.Windeke A-Kluisbergen Sp.3-3
.Gavere-Asper-

Zeveren

0-2
20:00Sottegem A-Nokere-Kruishout.A1-1

zondag 10/11/2019

14:30Burst-Osta Meerbeke1-1
.

SV Geraardsbergen

-Winnik A4-0
.St.Denderleeuw-

Machelen a.Leie

3-6
15:00

Munkzwalm A

-Nederhasselt9-0

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

18:00

Kluisbergen Sp.

-Sottegem A3-0

zondag 17/11/2019

14:30

Machelen a.Leie

-Gavere-Asper3-2
.Winnik A-

St.Denderleeuw

2-3
.Nederhasselt-

SV Geraardsbergen

0-2
.Osta Meerbeke-

Munkzwalm A

0-2
.Nokere-Kruishout.A-

Borsbeke

1-2
.

Zeveren

-Windeke A2-0
15:00

Poesele

-Burst4-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

18:00

Kluisbergen Sp.

-Zeveren3-2
19:30

Windeke A

-Machelen a.Leie2-0
20:00Sottegem A-

Borsbeke

0-1

zondag 24/11/2019

14:30Burst-

Nokere-Kruishout.A

2-3
.SV Geraardsbergen-

Osta Meerbeke

1-2
.

St.Denderleeuw

-Nederhasselt2-0
.Gavere-Asper-

Winnik A

0-1
15:00

Munkzwalm A

-Poesele2-1

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Sottegem A-Zeveren1-1
.Borsbeke-Burst1-1

zondag 01/12/2019

14:30

Machelen a.Leie

-Kluisbergen Sp.3-0
.Winnik A-Windeke A1-1
.Nederhasselt-

Gavere-Asper

0-1
.

Osta Meerbeke

-St.Denderleeuw4-1
.Nokere-Kruishout.A-

Munkzwalm A

0-4
15:00

Poesele

-SV Geraardsbergen4-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Winnik A1-1
19:30

Windeke A

-Nederhasselt4-1

zondag 08/12/2019

14:30Burst-

Sottegem A

2-3
.SV Geraardsbergen-Nokere-Kruishout.A0-0
.

St.Denderleeuw

-Poesele2-1
.Gavere-Asper-Osta Meerbeke2-2
.

Zeveren

-Machelen a.Leie1-0
15:00

Munkzwalm A

-Borsbeke5-2

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Nederhasselt4-4
19:30Windeke A-

Osta Meerbeke

0-1

zondag 15/12/2019

14:30Zeveren-

Winnik A

2-3
.

Gavere-Asper

-Poesele4-2
.

St.Denderleeuw

-Nokere-Kruishout.A2-1
.SV Geraardsbergen-

Borsbeke

1-3
.

Machelen a.Leie

-Sottegem A2-1
15:00

Munkzwalm A

-Burst2-0

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

17:00

Borsbeke

-St.Denderleeuw4-0
20:00Sottegem A-Munkzwalm A2-2

zondag 05/01/2020

14:30Winnik A-

Machelen a.Leie

1-2
.Burst-

SV Geraardsbergen

0-3
.Nokere-Kruishout.A-

Gavere-Asper

0-2
.

Osta Meerbeke

-Kluisbergen Sp.5-2
.

Nederhasselt

-Zeveren3-1
15:00

Poesele

-Windeke A4-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

18:00Kluisbergen Sp.-

Poesele

0-6
19:30

Windeke A

-Nokere-Kruishout.A3-0

zondag 12/01/2020

14:30St.Denderleeuw-

Burst

2-3
.SV Geraardsbergen-

Munkzwalm A

4-5
.Machelen a.Leie-Nederhasselt1-1
.Zeveren-Osta Meerbeke1-1
.Gavere-Asper-

Borsbeke

0-2
.Winnik A-

Sottegem A

0-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Sottegem A

-SV Geraardsbergen4-1
.

Borsbeke

-Windeke A2-0

zondag 19/01/2020

15:00

Osta Meerbeke

-Machelen a.Leie1-0
.

Nederhasselt

-Winnik A3-1
.

Munkzwalm A

-St.Denderleeuw5-3
.

Burst

-Gavere-Asper3-0
.Nokere-Kruishout.A-

Kluisbergen Sp.

0-2
.Poesele-Zeveren1-1

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

15:00Windeke A-

Burst

2-4
.

Gavere-Asper

-Munkzwalm A5-3
.St.Denderleeuw-

SV Geraardsbergen

1-2
.Winnik A-

Osta Meerbeke

1-2
.Machelen a.Leie-

Poesele

1-3
.Zeveren-Nokere-Kruishout.A1-1
.Kluisbergen Sp.-

Borsbeke

0-3
.

Nederhasselt

-Sottegem A2-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Sottegem A-St.Denderleeuw2-2
.Borsbeke-

Zeveren

0-4

zondag 02/02/2020

15:00Nokere-Kruishout.A-

Machelen a.Leie

1-4
.

Poesele

-Winnik A4-2
.

Osta Meerbeke

-Nederhasselt4-0
.

SV Geraardsbergen

-Gavere-Asper2-0
.

Burst

-Kluisbergen Sp.4-0
16:00

Munkzwalm A

-Windeke A11-0

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

18:00Kluisbergen Sp.-

Munkzwalm A

0-4
19:30Windeke A-

SV Geraardsbergen

0-8

zaterdag 22/02/2020

18:30Winnik A-

Nokere-Kruishout.A

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Zeveren-Burst1-1
.Gavere-Asper-

St.Denderleeuw

2-4
.Nederhasselt-Poesele0-0
.

Machelen a.Leie

-Borsbeke2-1
.Osta Meerbeke-Sottegem A2-2

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Borsbeke-Winnik A2-2
.

Munkzwalm A

-Zeveren5-2
20:00

Sottegem A

-Gavere-Asper3-1

zondag 16/02/2020

15:00

Burst

-Machelen a.Leie3-0
.

Nokere-Kruishout.A

-Nederhasselt3-1
.

Poesele

-Osta Meerbeke4-1
.

SV Geraardsbergen

-Kluisbergen Sp.4-0

zondag 05/04/2020

00:00St.Denderleeuw-Windeke A-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

15:30Osta Meerbeke-Nokere-Kruishout.A-
18:00Kluisbergen Sp.-St.Denderleeuw-
19:30Windeke A-Gavere-Asper-
.Winnik A-Burst-

zondag 01/03/2020

15:00Machelen a.Leie-Munkzwalm A-
.Zeveren-SV Geraardsbergen-
.Nederhasselt-Borsbeke-
.Poesele-Sottegem A-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Munkzwalm A-Winnik A-
.Sottegem A-Windeke A-
.Borsbeke-Osta Meerbeke-

zondag 08/03/2020

15:00SV Geraardsbergen-Machelen a.Leie-
.Burst-Nederhasselt-
.Nokere-Kruishout.A-Poesele-
.Gavere-Asper-Kluisbergen Sp.-
.St.Denderleeuw-Zeveren-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

18:00Kluisbergen Sp.-Windeke A-

zondag 15/03/2020

15:00Osta Meerbeke-Burst-
.Nederhasselt-Munkzwalm A-
.Winnik A-SV Geraardsbergen-
.Machelen a.Leie-St.Denderleeuw-
.Zeveren-Gavere-Asper-
.Poesele-Borsbeke-
.Nokere-Kruishout.A-Sottegem A-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Windeke A-Zeveren-
.Borsbeke-Nokere-Kruishout.A-
20:00Sottegem A-Kluisbergen Sp.-

zondag 22/03/2020

15:00Gavere-Asper-Machelen a.Leie-
.St.Denderleeuw-Winnik A-
.SV Geraardsbergen-Nederhasselt-
.Munkzwalm A-Osta Meerbeke-
.Burst-Poesele-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Nokere-Kruishout.A-Burst-
.Poesele-Munkzwalm A-
.Osta Meerbeke-SV Geraardsbergen-
.Nederhasselt-St.Denderleeuw-
.Winnik A-Gavere-Asper-
.Machelen a.Leie-Windeke A-
.Zeveren-Kluisbergen Sp.-
.Borsbeke-Sottegem A-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Kluisbergen Sp.-Machelen a.Leie-
.Windeke A-Winnik A-
.Gavere-Asper-Nederhasselt-
.St.Denderleeuw-Osta Meerbeke-
.SV Geraardsbergen-Poesele-
.Munkzwalm A-Nokere-Kruishout.A-
.Burst-Borsbeke-
.Zeveren-Sottegem A-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Sottegem A-Burst-
.Borsbeke-Munkzwalm A-
.Nokere-Kruishout.A-SV Geraardsbergen-
.Poesele-St.Denderleeuw-
.Osta Meerbeke-Gavere-Asper-
.Nederhasselt-Windeke A-
.Winnik A-Kluisbergen Sp.-
.Machelen a.Leie-Zeveren-

23/30

1.Munkzwalm A5997
2.Borsbeke4147
3.SV Geraardsbergen40127
4.Machelen a.Leie3867
5.Osta Meerbeke3877
6.Sottegem A3757
7.Burst36107
8.Poesele34107
9.St.Denderleeuw*3248
10.Zeveren3057
11.Nokere-Kruishout.A2577
12.Winnik A2317
13.Windeke A*2308
14.Nederhasselt2247
15.Kluisbergen Sp.2207
16.Gavere-Asper1537
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Munkzwalm A5919+721008+1735
2.Borsbeke4113+10438+722
3.SV Geraardsbergen4013+18578+1229
4.Machelen a.Leie3812+5436-221
5.Osta Meerbeke3810+9384-113
6.xSottegem A3710+11395+218
7.xBurst3611+10526+324
8.xPoesele349+25632+122
9.xSt.Denderleeuw*3210-7464-922
10.xZeveren308-4324-418
11.xNokere-Kruishout.A257-13274-116
12.xWinnik A236-14314-818
13.xWindeke A*236-23302-179
14.xNederhasselt226-36271-3312
15.xKluisbergen Sp.225-24373-1022
16.xGavere-Asper154-39262-2610

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Munkzwalm A258+3241
2.Sottegem A206+917
3.Burst186+828
4.SV Geraardsbergen186+424
5.Machelen a.Leie165+119
6.St.Denderleeuw165021
7.Borsbeke155+118
8.Winnik A144-215
9.Nokere-Kruishout.A134-114
10.Zeveren134-611
11.Osta Meerbeke133012
12.Windeke A123-214
13.Poesele112+829
14.Nederhasselt103-1812
15.Kluisbergen Sp.102-319
16.Gavere-Asper20-317

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Munkzwalm A258+2239
2.Borsbeke258+1422
3.Osta Meerbeke216+819
4.Poesele165+1226
5.Machelen a.Leie165+318
6.SV Geraardsbergen134019
7.Gavere-Asper134-216
8.Zeveren133+114
9.St.Denderleeuw124-919
10.Sottegem A123015
11.Kluisbergen Sp.123-918
12.Windeke A113-216
13.Burst113-516
14.Nederhasselt113-1214
15.Winnik A82-911
16.Nokere-Kruishout.A61-127

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Munkzwalm A93+1820
2.SV Geraardsbergen93+1414
3.Burst72+78
4.Poesele72+58
5.Machelen a.Leie62+16
6.Nokere-Kruishout.A6206
7.Sottegem A51+27
8.St.Denderleeuw*41+26
9.Zeveren41+17
Osta Meerbeke41+17
11.Winnik A10-35
12.Borsbeke10-53
13.Nederhasselt10-61
14.Gavere-Asper00-63
15.Kluisbergen Sp.00-120
16.Windeke A*00-190

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing