www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Brabant vv : 1ste Provinciale

zaterdag 10/10/2020

19:00

OHR Huldenberg A

-Bertem-Leefdaal A2-1
19:30Houtem-Oplinter A-

Bierbeek A

0-2

zondag 11/10/2020

14:30

Tervuren-Duisburg A

-Borght-Humbeek A2-1
15:00Grimbergen A-Melsbroek A0-0
.

Liedekerke A

-Kampenhout A4 -0
.Out-Hoegaarden A-

Veltem A

0-2
.Aarschot A-Wambeek Ternat A0-0
.

Boka United A

-Linden A2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Liedekerke A15
2.Bierbeek A11
3.Tervuren-Duisburg A10
4.Bertem-Leefdaal A9
5.Melsbroek A8
6.Boka United A8
7.Wambeek Ternat A8
8.OHR Huldenberg A8
9.Veltem A7
10.Linden A7
11.Kampenhout A*6
12.Out-Hoegaarden A3
13.Borght-Humbeek A3
14.Houtem-Oplinter A**1
15.Grimbergen A*1
16.Aarschot A1

Brabant vv : 1ste Provinciale --> OHR Huldenberg A

Linden A

2.Zo-13/09/2015:00Liedekerke A-Linden A2 -00014
4.Za-26/09/2020:00Tervuren-Duisburg A-Linden A1 -11112
3.Wo-30/09/2020:00Linden A-Out-Hoegaarden A3 -2

3

49
5.Zo-04/10/2015:00Linden A-Aarschot A3 -0

3

76
6.Zo-11/10/2015:00Boka United A-Linden A2 -10710
7.Zo-18/10/2015:00Linden A-

OHR Huldenberg A

-PP.10
8.Zo-25/10/2015:00Grimbergen A-Linden A -PP.10
9.Zo-01/11/2014:30Linden A-Houtem-Oplinter A -PP.
10.Za-07/11/2020:00Bierbeek A-Linden A -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Linden A-Veltem A -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Linden A-Melsbroek A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Bertem-Leefdaal A-Linden A -.
13.Di-10/05/2200:00Kampenhout A-Linden A -.
14.Wo-11/05/2200:00Linden A-Wambeek Ternat A -.
15.Do-12/05/2200:00Borght-Humbeek A-Linden A -.
16.Vr-13/05/2200:00Veltem A-Linden A -.
17.Za-14/05/2200:00Linden A-Liedekerke A -.
18.Zo-15/05/2200:00Out-Hoegaarden A-Linden A -.
19.Ma-16/05/2200:00Linden A-Tervuren-Duisburg A -.
20.Di-17/05/2200:00Aarschot A-Linden A -.
21.Wo-18/05/2200:00Linden A-Boka United A -.
22.Do-19/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Linden A -.
23.Vr-20/05/2200:00Linden A-Grimbergen A -.
24.Za-21/05/2200:00Houtem-Oplinter A-Linden A -.
25.Zo-22/05/2200:00Linden A-Bierbeek A -.
26.Ma-23/05/2200:00Melsbroek A-Linden A -.
27.Di-24/05/2200:00Linden A-Bertem-Leefdaal A -.
28.Wo-25/05/2200:00Linden A-Kampenhout A -.
29.Do-26/05/2200:00Wambeek Ternat A-Linden A -.
30.Vr-27/05/2200:00Linden A-Borght-Humbeek A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

OHR Huldenberg A

2.Za-12/09/2020:00

OHR Huldenberg A

-Grimbergen A3 -1

3

32
3.Za-19/09/2019:30Houtem-Oplinter A-

OHR Huldenberg A

1 -1145
5.Zo-04/10/2015:00Melsbroek A-

OHR Huldenberg A

4 -00410
4.Wo-07/10/2020:00

OHR Huldenberg A

-Bierbeek A0 -01510
6.Za-10/10/2019:00

OHR Huldenberg A

-Bertem-Leefdaal A2 -1

3

88
7.Zo-18/10/2015:00Linden A-

OHR Huldenberg A

-PP.8
8.Za-24/10/2020:00

OHR Huldenberg A

-Wambeek Ternat A -PP.8
9.Zo-01/11/2014:30Borght-Humbeek A-

OHR Huldenberg A

-PP.
10.Za-07/11/2020:00

OHR Huldenberg A

-Veltem A -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Kampenhout A-

OHR Huldenberg A

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30Liedekerke A-

OHR Huldenberg A

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

OHR Huldenberg A

-Out-Hoegaarden A -.
13.Di-10/05/2200:00Tervuren-Duisburg A-

OHR Huldenberg A

-.
14.Wo-11/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Aarschot A -.
15.Do-12/05/2200:00Boka United A-

OHR Huldenberg A

-.
16.Vr-13/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Kampenhout A -.
17.Za-14/05/2200:00Grimbergen A-

OHR Huldenberg A

-.
18.Zo-15/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Houtem-Oplinter A -.
19.Ma-16/05/2200:00Bierbeek A-

OHR Huldenberg A

-.
20.Di-17/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Melsbroek A -.
21.Wo-18/05/2200:00Bertem-Leefdaal A-

OHR Huldenberg A

-.
22.Do-19/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Linden A -.
23.Vr-20/05/2200:00Wambeek Ternat A-

OHR Huldenberg A

-.
24.Za-21/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Borght-Humbeek A -.
25.Zo-22/05/2200:00Veltem A-

OHR Huldenberg A

-.
26.Ma-23/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Liedekerke A -.
27.Di-24/05/2200:00Out-Hoegaarden A-

OHR Huldenberg A

-.
28.Wo-25/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Tervuren-Duisburg A -.
29.Do-26/05/2200:00Aarschot A-

OHR Huldenberg A

-.
30.Vr-27/05/2200:00

OHR Huldenberg A

-Boka United A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1Liedekerke A9+8
2Tervuren-Duisburg A7+3
.OHR Huldenberg A7+3
.Boka United A7+3
5Melsbroek A*6+5
6Linden A*6+4
7Bierbeek A*4+2
8Kampenhout A**3+1
9Wambeek Ternat A*30
10Bertem-Leefdaal A*3-4
11Borght-Humbeek A3-5
12Grimbergen A**10
13Houtem-Oplinter A*1-2
14Veltem A1-3
15Aarschot A1-5
16Out-Hoegaarden A0-4

alle wedstrijden (5/30)

1Liedekerke A15+10
2Bierbeek A11+7
3Tervuren-Duisburg A10+7
4Bertem-Leefdaal A9-2
5Melsbroek A8+3
6Boka United A8+2
7Wambeek Ternat A8+1
8OHR Huldenberg A8-1
9Veltem A7+4
10Linden A7+1
11Kampenhout A*6-2
12Out-Hoegaarden A3-4
13Borght-Humbeek A3-8
14Houtem-Oplinter A**1-4
15Grimbergen A*1-5
16Aarschot A1-9

uitwedstrijden (3/15)

1Bierbeek A7+5
2Veltem A*6+7
3Bertem-Leefdaal A6+2
4Liedekerke A*6+2
5Wambeek Ternat A5+1
6Tervuren-Duisburg A*3+4
7Out-Hoegaarden A*30
8Kampenhout A3-3
9Melsbroek A2-2
10Boka United A*1-1
11Linden A1-3
12OHR Huldenberg A*1-4
13Houtem-Oplinter A**0-2
14Borght-Humbeek A*0-3
15Aarschot A*0-4
16Grimbergen A0-5