www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 1ste Provinciale

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

20:00

Bierbeek A

-Borght-Humbeek A2-1
.OHR Huldenberg A-Woluwe-Zaventem A2-2

zondag 01/09/2019

14:30Tervuren-Duisburg A-

Bertem-Leefdaal A

0-4
15:00Grimbergen A-

Meise A

0-1
.

Out-Hoegaarden A

-Liedekerke A2-0
.Kester-Gooik A-

Aarschot A

0-2
.Rhode-De Hoek A-

Diest

1-5
.

Kampenhout

-Melsbroek A1-0

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:30

Diest

-Out-Hoegaarden A3-0

zondag 08/09/2019

15:00Woluwe-Zaventem A-Tervuren-Duisburg A2-2
.Bertem-Leefdaal A-Kester-Gooik A2-2
.Meise A-Bierbeek A0-0
.Aarschot A-Grimbergen A2-2
.Melsbroek A-Rhode-De Hoek A2-2
.

Liedekerke A

-OHR Huldenberg A5-2
.Borght-Humbeek A-

Kampenhout

0-4

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

20:00OHR Huldenberg A-Diest1-1

zondag 15/09/2019

14:30

Tervuren-Duisburg A

-Liedekerke A3-0
15:00

Kampenhout

-Meise A1-0
.Rhode-De Hoek A-Borght-Humbeek A1-1
.

Out-Hoegaarden A

-Melsbroek A2-0
.

Grimbergen A

-Bierbeek A3-2
.Kester-Gooik A-Woluwe-Zaventem A1-1
.

Aarschot A

-Bertem-Leefdaal A3-1

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:30Diest-Tervuren-Duisburg A2-2
20:00Bierbeek A-Kampenhout2-2

zondag 22/09/2019

15:00

Bertem-Leefdaal A

-Grimbergen A3-1
.Woluwe-Zaventem A-

Aarschot A

1-4
.

Meise A

-Rhode-De Hoek A1-0
.

Liedekerke A

-Kester-Gooik A4-2
.Borght-Humbeek A-Out-Hoegaarden A1-1
.

Melsbroek A

-OHR Huldenberg A3-0

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

20:00OHR Huldenberg A-Borght-Humbeek A-

zondag 29/09/2019

14:30Tervuren-Duisburg A-Melsbroek A-
15:00Rhode-De Hoek A-Bierbeek A-
.Grimbergen A-Kampenhout-
.Bertem-Leefdaal A-Woluwe-Zaventem A-
.Kester-Gooik A-Diest-
.Aarschot A-Liedekerke A-
.Out-Hoegaarden A-Meise A-

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:30Borght-Humbeek A-Tervuren-Duisburg A-
.Diest-Aarschot A-

zondag 06/10/2019

15:00Meise A-OHR Huldenberg A-
.Kampenhout-Rhode-De Hoek A-
.Woluwe-Zaventem A-Grimbergen A-
.Liedekerke A-Bertem-Leefdaal A-
.Melsbroek A-Kester-Gooik A-
16:00Bierbeek A-Out-Hoegaarden A-

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

20:00OHR Huldenberg A-Bierbeek A-

zondag 13/10/2019

14:30Tervuren-Duisburg A-Meise A-
15:00Kester-Gooik A-Borght-Humbeek A-
.Aarschot A-Melsbroek A-
.Bertem-Leefdaal A-Diest-
.Woluwe-Zaventem A-Liedekerke A-
.Out-Hoegaarden A-Kampenhout-
.Grimbergen A-Rhode-De Hoek A-

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:30Diest-Woluwe-Zaventem A-
20:00Bierbeek A-Tervuren-Duisburg A-

zondag 20/10/2019

15:00Meise A-Kester-Gooik A-
.Kampenhout-OHR Huldenberg A-
.Rhode-De Hoek A-Out-Hoegaarden A-
.Liedekerke A-Grimbergen A-
.Melsbroek A-Bertem-Leefdaal A-
.Borght-Humbeek A-Aarschot A-

speeldag 9

zondag 27/10/2019

00:00Kester-Gooik A-Bierbeek A-
.Aarschot A-Meise A-
.Bertem-Leefdaal A-Borght-Humbeek A-
.Woluwe-Zaventem A-Melsbroek A-
.Liedekerke A-Diest-
.OHR Huldenberg A-Rhode-De Hoek A-
.Tervuren-Duisburg A-Kampenhout-
.Grimbergen A-Out-Hoegaarden A-

speeldag 10

zondag 10/11/2019

00:00Meise A-Bertem-Leefdaal A-
.Bierbeek A-Aarschot A-
.Kampenhout-Kester-Gooik A-
.Rhode-De Hoek A-Tervuren-Duisburg A-
.Out-Hoegaarden A-OHR Huldenberg A-
.Diest-Grimbergen A-
.Melsbroek A-Liedekerke A-
.Borght-Humbeek A-Woluwe-Zaventem A-

speeldag 11

zondag 17/11/2019

00:00Kester-Gooik A-Rhode-De Hoek A-
.Aarschot A-Kampenhout-
.Bertem-Leefdaal A-Bierbeek A-
.Woluwe-Zaventem A-Meise A-
.Liedekerke A-Borght-Humbeek A-
.Diest-Melsbroek A-
.Tervuren-Duisburg A-Out-Hoegaarden A-
.Grimbergen A-OHR Huldenberg A-

speeldag 12

zondag 24/11/2019

00:00Meise A-Liedekerke A-
.Bierbeek A-Woluwe-Zaventem A-
.Kampenhout-Bertem-Leefdaal A-
.Rhode-De Hoek A-Aarschot A-
.Out-Hoegaarden A-Kester-Gooik A-
.OHR Huldenberg A-Tervuren-Duisburg A-
.Melsbroek A-Grimbergen A-
.Borght-Humbeek A-Diest-

speeldag 13

zondag 01/12/2019

00:00Kester-Gooik A-OHR Huldenberg A-
.Aarschot A-Out-Hoegaarden A-
.Bertem-Leefdaal A-Rhode-De Hoek A-
.Woluwe-Zaventem A-Kampenhout-
.Liedekerke A-Bierbeek A-
.Diest-Meise A-
.Melsbroek A-Borght-Humbeek A-
.Grimbergen A-Tervuren-Duisburg A-

speeldag 14

zondag 08/12/2019

00:00Meise A-Melsbroek A-
.Bierbeek A-Diest-
.Kampenhout-Liedekerke A-
.Rhode-De Hoek A-Woluwe-Zaventem A-
.Out-Hoegaarden A-Bertem-Leefdaal A-
.OHR Huldenberg A-Aarschot A-
.Tervuren-Duisburg A-Kester-Gooik A-
.Grimbergen A-Borght-Humbeek A-

speeldag 15

zondag 15/12/2019

00:00Kester-Gooik A-Grimbergen A-
.Aarschot A-Tervuren-Duisburg A-
.Bertem-Leefdaal A-OHR Huldenberg A-
.Woluwe-Zaventem A-Out-Hoegaarden A-
.Liedekerke A-Rhode-De Hoek A-
.Diest-Kampenhout-
.Melsbroek A-Bierbeek A-
.Borght-Humbeek A-Meise A-

speeldag 16

zondag 05/01/2020

00:00Aarschot A-Kester-Gooik A-
.Borght-Humbeek A-Bierbeek A-
.Melsbroek A-Kampenhout-
.Diest-Rhode-De Hoek A-
.Liedekerke A-Out-Hoegaarden A-
.Woluwe-Zaventem A-OHR Huldenberg A-
.Bertem-Leefdaal A-Tervuren-Duisburg A-
.Meise A-Grimbergen A-

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Bierbeek A-Meise A-
.Grimbergen A-Aarschot A-
.Kester-Gooik A-Bertem-Leefdaal A-
.Tervuren-Duisburg A-Woluwe-Zaventem A-
.OHR Huldenberg A-Liedekerke A-
.Out-Hoegaarden A-Diest-
.Rhode-De Hoek A-Melsbroek A-
.Kampenhout-Borght-Humbeek A-

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Woluwe-Zaventem A-Kester-Gooik A-
.Bertem-Leefdaal A-Aarschot A-
.Meise A-Kampenhout-
.Borght-Humbeek A-Rhode-De Hoek A-
.Melsbroek A-Out-Hoegaarden A-
.Diest-OHR Huldenberg A-
.Liedekerke A-Tervuren-Duisburg A-
.Bierbeek A-Grimbergen A-

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Rhode-De Hoek A-Meise A-
.Kampenhout-Bierbeek A-
.Grimbergen A-Bertem-Leefdaal A-
.Aarschot A-Woluwe-Zaventem A-
.Kester-Gooik A-Liedekerke A-
.Tervuren-Duisburg A-Diest-
.OHR Huldenberg A-Melsbroek A-
.Out-Hoegaarden A-Borght-Humbeek A-

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Diest-Kester-Gooik A-
.Liedekerke A-Aarschot A-
.Woluwe-Zaventem A-Bertem-Leefdaal A-
.Bierbeek A-Rhode-De Hoek A-
.Meise A-Out-Hoegaarden A-
.Borght-Humbeek A-OHR Huldenberg A-
.Melsbroek A-Tervuren-Duisburg A-
.Kampenhout-Grimbergen A-

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00OHR Huldenberg A-Meise A-
.Out-Hoegaarden A-Bierbeek A-
.Rhode-De Hoek A-Kampenhout-
.Grimbergen A-Woluwe-Zaventem A-
.Bertem-Leefdaal A-Liedekerke A-
.Aarschot A-Diest-
.Kester-Gooik A-Melsbroek A-
.Tervuren-Duisburg A-Borght-Humbeek A-

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Borght-Humbeek A-Kester-Gooik A-
.Melsbroek A-Aarschot A-
.Diest-Bertem-Leefdaal A-
.Liedekerke A-Woluwe-Zaventem A-
.Kampenhout-Out-Hoegaarden A-
.Bierbeek A-OHR Huldenberg A-
.Meise A-Tervuren-Duisburg A-
.Rhode-De Hoek A-Grimbergen A-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Kester-Gooik A-Meise A-
.Tervuren-Duisburg A-Bierbeek A-
.OHR Huldenberg A-Kampenhout-
.Out-Hoegaarden A-Rhode-De Hoek A-
.Grimbergen A-Liedekerke A-
.Woluwe-Zaventem A-Diest-
.Bertem-Leefdaal A-Melsbroek A-
.Aarschot A-Borght-Humbeek A-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Bierbeek A-Kester-Gooik A-
.Meise A-Aarschot A-
.Borght-Humbeek A-Bertem-Leefdaal A-
.Melsbroek A-Woluwe-Zaventem A-
.Diest-Liedekerke A-
.Rhode-De Hoek A-OHR Huldenberg A-
.Kampenhout-Tervuren-Duisburg A-
.Out-Hoegaarden A-Grimbergen A-

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Bertem-Leefdaal A-Meise A-
.Aarschot A-Bierbeek A-
.Kester-Gooik A-Kampenhout-
.Tervuren-Duisburg A-Rhode-De Hoek A-
.OHR Huldenberg A-Out-Hoegaarden A-
.Grimbergen A-Diest-
.Liedekerke A-Melsbroek A-
.Woluwe-Zaventem A-Borght-Humbeek A-

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Rhode-De Hoek A-Kester-Gooik A-
.Kampenhout-Aarschot A-
.Bierbeek A-Bertem-Leefdaal A-
.Meise A-Woluwe-Zaventem A-
.Borght-Humbeek A-Liedekerke A-
.Melsbroek A-Diest-
.Out-Hoegaarden A-Tervuren-Duisburg A-
.OHR Huldenberg A-Grimbergen A-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Liedekerke A-Meise A-
.Woluwe-Zaventem A-Bierbeek A-
.Bertem-Leefdaal A-Kampenhout-
.Aarschot A-Rhode-De Hoek A-
.Kester-Gooik A-Out-Hoegaarden A-
.Tervuren-Duisburg A-OHR Huldenberg A-
.Grimbergen A-Melsbroek A-
.Diest-Borght-Humbeek A-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00OHR Huldenberg A-Kester-Gooik A-
.Out-Hoegaarden A-Aarschot A-
.Rhode-De Hoek A-Bertem-Leefdaal A-
.Kampenhout-Woluwe-Zaventem A-
.Bierbeek A-Liedekerke A-
.Meise A-Diest-
.Borght-Humbeek A-Melsbroek A-
.Tervuren-Duisburg A-Grimbergen A-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Melsbroek A-Meise A-
.Diest-Bierbeek A-
.Liedekerke A-Kampenhout-
.Woluwe-Zaventem A-Rhode-De Hoek A-
.Bertem-Leefdaal A-Out-Hoegaarden A-
.Aarschot A-OHR Huldenberg A-
.Kester-Gooik A-Tervuren-Duisburg A-
.Borght-Humbeek A-Grimbergen A-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Grimbergen A-Kester-Gooik A-
.Tervuren-Duisburg A-Aarschot A-
.OHR Huldenberg A-Bertem-Leefdaal A-
.Out-Hoegaarden A-Woluwe-Zaventem A-
.Rhode-De Hoek A-Liedekerke A-
.Kampenhout-Diest-
.Bierbeek A-Melsbroek A-
.Meise A-Borght-Humbeek A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Aarschot A103+7112+56
2.Kampenhout103+681+46
3.Diest82+7111+46
4.Bertem-Leefdaal A72+4101+25
5.Out-Hoegaarden A72+150-31
6.Meise A72+12101
7.Liedekerke A62090-50
8.Bierbeek A51060-12
9.Tervuren-Duisburg A51-17004
10.Melsbroek A41050-30
11.Grimbergen A41-260-23
12.Woluwe-Zaventem A30-36003
13.Kester-Gooik A20-450-24
14.Rhode-De Hoek A20-540-12
15.Borght-Humbeek A20-530-12
16.OHR Huldenberg A20-650-62

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden