www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/09/2020

vbal4

Brabant vv : 1ste Provinciale

speeldag 1

zaterdag 05/09/2020

19:30Houtem-Oplinter A-Aarschot A-PP
20:00Bierbeek A-Tervuren-Duisburg A-PP

zondag 06/09/2020

15:00Wambeek Ternat A-Borght-Humbeek A-PP
.Grimbergen A-Boka United A-PP
.Melsbroek A-Out-Hoegaarden A-PP
.Bertem-Leefdaal A-Liedekerke A-PP
.Linden A-Veltem A-PP
.Kampenhout A-OHR Huldenberg A-PP

speeldag 2

zaterdag 12/09/2020

20:00

OHR Huldenberg A

-Grimbergen A3-1

zondag 13/09/2020

14:30

Tervuren-Duisburg A

-Melsbroek A2-0
15:00

Borght-Humbeek A

-Kampenhout A4-3
.Veltem A-Wambeek Ternat A2-2
.

Liedekerke A

-Linden A2-0
.Aarschot A-

Bierbeek A

0-3
.

Boka United A

-Houtem-Oplinter A3-1

woensdag 23/09/2020

20:00Out-Hoegaarden A-Bertem-Leefdaal A-

speeldag 3

zaterdag 19/09/2020

19:30Houtem-Oplinter A-OHR Huldenberg A1-1
20:00Bierbeek A-Boka United A1-1

zondag 20/09/2020

15:00Wambeek Ternat A-

Liedekerke A

1-2
.Borght-Humbeek A-

Veltem A

1-6
.

Melsbroek A

-Aarschot A2-1
.Bertem-Leefdaal A-

Tervuren-Duisburg A

0-5

woensdag 30/09/2020

20:00Kampenhout A-Grimbergen A-
20:45Linden A-Out-Hoegaarden A-

speeldag 4

zaterdag 26/09/2020

20:00OHR Huldenberg A-Bierbeek A-
.Tervuren-Duisburg A-Linden A-

zondag 27/09/2020

15:00Grimbergen A-Houtem-Oplinter A-
.Veltem A-Kampenhout A-
.Liedekerke A-Borght-Humbeek A-
.Out-Hoegaarden A-Wambeek Ternat A-
.Aarschot A-Bertem-Leefdaal A-
.Boka United A-Melsbroek A-

speeldag 5

zondag 04/10/2020

15:00Wambeek Ternat A-Tervuren-Duisburg A-
.Borght-Humbeek A-Out-Hoegaarden A-
.Veltem A-Liedekerke A-
.Melsbroek A-OHR Huldenberg A-
.Bertem-Leefdaal A-Boka United A-
.Linden A-Aarschot A-
.Kampenhout A-Houtem-Oplinter A-
18:00Bierbeek A-Grimbergen A-

speeldag 6

zaterdag 10/10/2020

19:30Houtem-Oplinter A-Bierbeek A-
20:00OHR Huldenberg A-Bertem-Leefdaal A-

zondag 11/10/2020

14:30Tervuren-Duisburg A-Borght-Humbeek A-
15:00Grimbergen A-Melsbroek A-
.Liedekerke A-Kampenhout A-
.Out-Hoegaarden A-Veltem A-
.Aarschot A-Wambeek Ternat A-
.Boka United A-Linden A-

speeldag 7

zondag 18/10/2020

15:00Wambeek Ternat A-Boka United A-
.Borght-Humbeek A-Aarschot A-
.Veltem A-Tervuren-Duisburg A-
.Liedekerke A-Out-Hoegaarden A-
.Melsbroek A-Houtem-Oplinter A-
.Bertem-Leefdaal A-Grimbergen A-
.Linden A-OHR Huldenberg A-
.Kampenhout A-Bierbeek A-

speeldag 8

donderdag 05/05/2022

00:00OHR Huldenberg A-Wambeek Ternat A-
.Grimbergen A-Linden A-
.Houtem-Oplinter A-Bertem-Leefdaal A-
.Bierbeek A-Melsbroek A-
.Out-Hoegaarden A-Kampenhout A-
.Tervuren-Duisburg A-Liedekerke A-
.Aarschot A-Veltem A-
.Boka United A-Borght-Humbeek A-

speeldag 9

vrijdag 06/05/2022

00:00Wambeek Ternat A-Grimbergen A-
.Borght-Humbeek A-OHR Huldenberg A-
.Veltem A-Boka United A-
.Liedekerke A-Aarschot A-
.Out-Hoegaarden A-Tervuren-Duisburg A-
.Bertem-Leefdaal A-Bierbeek A-
.Linden A-Houtem-Oplinter A-
.Kampenhout A-Melsbroek A-

speeldag 10

zaterdag 07/05/2022

00:00OHR Huldenberg A-Veltem A-
.Grimbergen A-Borght-Humbeek A-
.Houtem-Oplinter A-Wambeek Ternat A-
.Bierbeek A-Linden A-
.Melsbroek A-Bertem-Leefdaal A-
.Tervuren-Duisburg A-Kampenhout A-
.Aarschot A-Out-Hoegaarden A-
.Boka United A-Liedekerke A-

speeldag 11

zondag 08/05/2022

00:00Wambeek Ternat A-Bierbeek A-
.Borght-Humbeek A-Houtem-Oplinter A-
.Veltem A-Grimbergen A-
.Liedekerke A-OHR Huldenberg A-
.Out-Hoegaarden A-Boka United A-
.Tervuren-Duisburg A-Aarschot A-
.Linden A-Melsbroek A-
.Kampenhout A-Bertem-Leefdaal A-

speeldag 12

maandag 09/05/2022

00:00OHR Huldenberg A-Out-Hoegaarden A-
.Grimbergen A-Liedekerke A-
.Houtem-Oplinter A-Veltem A-
.Bierbeek A-Borght-Humbeek A-
.Melsbroek A-Wambeek Ternat A-
.Bertem-Leefdaal A-Linden A-
.Aarschot A-Kampenhout A-
.Boka United A-Tervuren-Duisburg A-

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Wambeek Ternat A-Bertem-Leefdaal A-
.Borght-Humbeek A-Melsbroek A-
.Veltem A-Bierbeek A-
.Liedekerke A-Houtem-Oplinter A-
.Out-Hoegaarden A-Grimbergen A-
.Tervuren-Duisburg A-OHR Huldenberg A-
.Aarschot A-Boka United A-
.Kampenhout A-Linden A-

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00OHR Huldenberg A-Aarschot A-
.Grimbergen A-Tervuren-Duisburg A-
.Houtem-Oplinter A-Out-Hoegaarden A-
.Bierbeek A-Liedekerke A-
.Melsbroek A-Veltem A-
.Bertem-Leefdaal A-Borght-Humbeek A-
.Linden A-Wambeek Ternat A-
.Kampenhout A-Boka United A-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Wambeek Ternat A-Kampenhout A-
.Borght-Humbeek A-Linden A-
.Veltem A-Bertem-Leefdaal A-
.Liedekerke A-Melsbroek A-
.Out-Hoegaarden A-Bierbeek A-
.Tervuren-Duisburg A-Houtem-Oplinter A-
.Aarschot A-Grimbergen A-
.Boka United A-OHR Huldenberg A-

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Borght-Humbeek A-Wambeek Ternat A-
.Boka United A-Grimbergen A-
.Aarschot A-Houtem-Oplinter A-
.Tervuren-Duisburg A-Bierbeek A-
.Out-Hoegaarden A-Melsbroek A-
.Liedekerke A-Bertem-Leefdaal A-
.Veltem A-Linden A-
.OHR Huldenberg A-Kampenhout A-

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Grimbergen A-OHR Huldenberg A-
.Kampenhout A-Borght-Humbeek A-
.Wambeek Ternat A-Veltem A-
.Linden A-Liedekerke A-
.Bertem-Leefdaal A-Out-Hoegaarden A-
.Melsbroek A-Tervuren-Duisburg A-
.Bierbeek A-Aarschot A-
.Houtem-Oplinter A-Boka United A-

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Liedekerke A-Wambeek Ternat A-
.Veltem A-Borght-Humbeek A-
.OHR Huldenberg A-Houtem-Oplinter A-
.Boka United A-Bierbeek A-
.Aarschot A-Melsbroek A-
.Tervuren-Duisburg A-Bertem-Leefdaal A-
.Out-Hoegaarden A-Linden A-
.Grimbergen A-Kampenhout A-

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00Bierbeek A-OHR Huldenberg A-
.Houtem-Oplinter A-Grimbergen A-
.Kampenhout A-Veltem A-
.Borght-Humbeek A-Liedekerke A-
.Wambeek Ternat A-Out-Hoegaarden A-
.Linden A-Tervuren-Duisburg A-
.Bertem-Leefdaal A-Aarschot A-
.Melsbroek A-Boka United A-

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Tervuren-Duisburg A-Wambeek Ternat A-
.Out-Hoegaarden A-Borght-Humbeek A-
.Liedekerke A-Veltem A-
.Grimbergen A-Bierbeek A-
.OHR Huldenberg A-Melsbroek A-
.Boka United A-Bertem-Leefdaal A-
.Aarschot A-Linden A-
.Houtem-Oplinter A-Kampenhout A-

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Bertem-Leefdaal A-OHR Huldenberg A-
.Melsbroek A-Grimbergen A-
.Bierbeek A-Houtem-Oplinter A-
.Kampenhout A-Liedekerke A-
.Veltem A-Out-Hoegaarden A-
.Borght-Humbeek A-Tervuren-Duisburg A-
.Wambeek Ternat A-Aarschot A-
.Linden A-Boka United A-

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Boka United A-Wambeek Ternat A-
.Aarschot A-Borght-Humbeek A-
.Tervuren-Duisburg A-Veltem A-
.Out-Hoegaarden A-Liedekerke A-
.Houtem-Oplinter A-Melsbroek A-
.Grimbergen A-Bertem-Leefdaal A-
.OHR Huldenberg A-Linden A-
.Bierbeek A-Kampenhout A-

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Wambeek Ternat A-OHR Huldenberg A-
.Linden A-Grimbergen A-
.Bertem-Leefdaal A-Houtem-Oplinter A-
.Melsbroek A-Bierbeek A-
.Kampenhout A-Out-Hoegaarden A-
.Liedekerke A-Tervuren-Duisburg A-
.Veltem A-Aarschot A-
.Borght-Humbeek A-Boka United A-

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Grimbergen A-Wambeek Ternat A-
.OHR Huldenberg A-Borght-Humbeek A-
.Boka United A-Veltem A-
.Aarschot A-Liedekerke A-
.Tervuren-Duisburg A-Out-Hoegaarden A-
.Bierbeek A-Bertem-Leefdaal A-
.Houtem-Oplinter A-Linden A-
.Melsbroek A-Kampenhout A-

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Veltem A-OHR Huldenberg A-
.Borght-Humbeek A-Grimbergen A-
.Wambeek Ternat A-Houtem-Oplinter A-
.Linden A-Bierbeek A-
.Bertem-Leefdaal A-Melsbroek A-
.Kampenhout A-Tervuren-Duisburg A-
.Out-Hoegaarden A-Aarschot A-
.Liedekerke A-Boka United A-

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Bierbeek A-Wambeek Ternat A-
.Houtem-Oplinter A-Borght-Humbeek A-
.Grimbergen A-Veltem A-
.OHR Huldenberg A-Liedekerke A-
.Boka United A-Out-Hoegaarden A-
.Aarschot A-Tervuren-Duisburg A-
.Melsbroek A-Linden A-
.Bertem-Leefdaal A-Kampenhout A-

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00Out-Hoegaarden A-OHR Huldenberg A-
.Liedekerke A-Grimbergen A-
.Veltem A-Houtem-Oplinter A-
.Borght-Humbeek A-Bierbeek A-
.Wambeek Ternat A-Melsbroek A-
.Linden A-Bertem-Leefdaal A-
.Kampenhout A-Aarschot A-
.Tervuren-Duisburg A-Boka United A-

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00Bertem-Leefdaal A-Wambeek Ternat A-
.Melsbroek A-Borght-Humbeek A-
.Bierbeek A-Veltem A-
.Houtem-Oplinter A-Liedekerke A-
.Grimbergen A-Out-Hoegaarden A-
.OHR Huldenberg A-Tervuren-Duisburg A-
.Boka United A-Aarschot A-
.Linden A-Kampenhout A-

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Aarschot A-OHR Huldenberg A-
.Tervuren-Duisburg A-Grimbergen A-
.Out-Hoegaarden A-Houtem-Oplinter A-
.Liedekerke A-Bierbeek A-
.Veltem A-Melsbroek A-
.Borght-Humbeek A-Bertem-Leefdaal A-
.Wambeek Ternat A-Linden A-
.Boka United A-Kampenhout A-

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00Kampenhout A-Wambeek Ternat A-
.Linden A-Borght-Humbeek A-
.Bertem-Leefdaal A-Veltem A-
.Melsbroek A-Liedekerke A-
.Bierbeek A-Out-Hoegaarden A-
.Houtem-Oplinter A-Tervuren-Duisburg A-
.Grimbergen A-Aarschot A-
.OHR Huldenberg A-Boka United A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Tervuren-Duisburg A62+771+55
2.Liedekerke A62+341+12
3.Veltem A41+581+56
4.Bierbeek A41+341+33
5.OHR Huldenberg A41+24001
Boka United A41+24001
7.Melsbroek A31-120-20
8.Borght-Humbeek A31-45000
9.Wambeek Ternat A10-13002
10.Houtem-Oplinter A10-220-21
11.Out-Hoegaarden A**0000000
12.Kampenhout A*00-130-13
13.Grimbergen A*00-210-21
14.Linden A*00-200-20
15.Aarschot A00-410-11
16.Bertem-Leefdaal A*00-50000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden