www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30Houtem-Oplinter A-Haasrode A2 -2
20:00Keiberg A-Rotselaar A4 -4

zondag 22/09/2019

15:00KVC Haacht A-Kessel-Lo 2000 A-
.Butsel A-Perk A-
.Veltem A-Bekkevoort A-
.Zoutleeuw-Holsbeek A-
.Elewijt A-Herent A-
.Rap.Wezemaal A-Averbode-Okselaar A-

4/30

1.Herent A*9
2.Veltem A*9
3.Rotselaar A8
4.Elewijt A*7
5.Houtem-Oplinter A7
6.Bekkevoort A*6
7.Rap.Wezemaal A*5
8.Keiberg A5
9.Haasrode A5
10.Holsbeek A*4
11.Perk A*3
12.Butsel A*1
13.Averbode-Okselaar A*1
14.KVC Haacht A*1
15.Zoutleeuw*0
16.Kessel-Lo 2000 A*0

Brabant : 2de Provinciale A --> Herent A

Elewijt A

16.Zo-01/09/1917:30Elewijt A-Averbode-Okselaar A3 -0

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Elewijt A-Bekkevoort A2 -1

3

61
3.Za-14/09/1920:00Rotselaar A-Elewijt A2 -2173
4.Zo-22/09/1915:00Elewijt A-

Herent A

-.
5.Zo-29/09/1915:00Holsbeek A-Elewijt A -.
6.Zo-06/10/1915:00Elewijt A-Perk A -.
7.Za-12/10/1919:30Houtem-Oplinter A-Elewijt A -.
8.Zo-20/10/1900:00Elewijt A-Butsel A -.
9.Zo-27/10/1900:00Zoutleeuw-Elewijt A -.
10.Zo-10/11/1900:00Elewijt A-Haasrode A -.
11.Zo-17/11/1900:00Elewijt A-Keiberg A -.
12.Zo-24/11/1900:00Veltem A-Elewijt A -.
13.Zo-01/12/1900:00Elewijt A-Rap.Wezemaal A -.
14.Zo-08/12/1900:00KVC Haacht A-Elewijt A -.
15.Zo-15/12/1900:00Elewijt A-Kessel-Lo 2000 A -.
1.Zo-05/01/2000:00Averbode-Okselaar A-Elewijt A -.
17.Zo-12/01/2000:00Bekkevoort A-Elewijt A -.
18.Zo-19/01/2000:00Elewijt A-Rotselaar A -.
19.Zo-26/01/2000:00

Herent A

-Elewijt A -.
20.Zo-02/02/2000:00Elewijt A-Holsbeek A -.
21.Zo-09/02/2000:00Perk A-Elewijt A -.
22.Zo-16/02/2000:00Elewijt A-Houtem-Oplinter A -.
23.Zo-01/03/2000:00Butsel A-Elewijt A -.
24.Zo-08/03/2000:00Elewijt A-Zoutleeuw -.
25.Zo-15/03/2000:00Haasrode A-Elewijt A -.
26.Zo-22/03/2000:00Keiberg A-Elewijt A -.
27.Zo-29/03/2000:00Elewijt A-Veltem A -.
28.Zo-05/04/2000:00Rap.Wezemaal A-Elewijt A -.
29.Zo-26/04/2000:00Elewijt A-KVC Haacht A -.
30.Zo-03/05/2000:00Kessel-Lo 2000 A-Elewijt A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Herent A

1.Za-31/08/1919:30

Herent A

-Houtem-Oplinter A3 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Butsel A-

Herent A

1 -2

3

62
3.Za-14/09/1919:30

Herent A

-Zoutleeuw2 -1

3

91
4.Zo-22/09/1915:00Elewijt A-

Herent A

-.
5.Za-28/09/1919:30

Herent A

-Keiberg A -.
6.Zo-06/10/1915:00Veltem A-

Herent A

-.
7.Za-12/10/1919:30

Herent A

-Rap.Wezemaal A -.
8.Zo-20/10/1900:00KVC Haacht A-

Herent A

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Herent A

-Kessel-Lo 2000 A -.
10.Zo-10/11/1900:00Averbode-Okselaar A-

Herent A

-.
11.Zo-17/11/1900:00

Herent A

-Bekkevoort A -.
12.Zo-24/11/1900:00Rotselaar A-

Herent A

-.
13.Zo-01/12/1900:00Haasrode A-

Herent A

-.
14.Zo-08/12/1900:00

Herent A

-Holsbeek A -.
15.Zo-15/12/1900:00Perk A-

Herent A

-.
16.Zo-05/01/2000:00Houtem-Oplinter A-

Herent A

-.
17.Zo-12/01/2000:00

Herent A

-Butsel A -.
18.Zo-19/01/2000:00Zoutleeuw-

Herent A

-.
19.Zo-26/01/2000:00

Herent A

-Elewijt A -.
20.Zo-02/02/2000:00Keiberg A-

Herent A

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Herent A

-Veltem A -.
22.Zo-16/02/2000:00Rap.Wezemaal A-

Herent A

-.
23.Zo-01/03/2000:00

Herent A

-KVC Haacht A -.
24.Zo-08/03/2000:00Kessel-Lo 2000 A-

Herent A

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Herent A

-Averbode-Okselaar A -.
26.Zo-22/03/2000:00Bekkevoort A-

Herent A

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Herent A

-Rotselaar A -.
28.Zo-05/04/2000:00

Herent A

-Haasrode A -.
29.Zo-26/04/2000:00Holsbeek A-

Herent A

-.
30.Zo-03/05/2000:00

Herent A

-Perk A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1Elewijt A*65:1+4
2Bekkevoort A*63:0+3
3Herent A*65:3+2
4Keiberg A510:7+3
5Haasrode A*44:0+4
6Holsbeek A*43:1+2
7Rotselaar A*44:3+1
8Houtem-Oplinter A*43:2+1
9Perk A*38:3+5
10Veltem A**31:0+1
11Rap.Wezemaal A**11:10
12Butsel A**01:2-1
13Averbode-Okselaar A**00:1-1
.KVC Haacht A**00:1-1
.Zoutleeuw**00:1-1
16Kessel-Lo 2000 A**00:3-3

alle wedstrijden (4/30)

1Herent A*97:4+3
2Veltem A*93:0+3
3Rotselaar A89:7+2
4Elewijt A*77:3+4
5Houtem-Oplinter A78:7+1
6Bekkevoort A*64:2+2
7Rap.Wezemaal A*54:1+3
8Keiberg A510:9+1
9Haasrode A56:8-2
10Holsbeek A*43:2+1
11Perk A*39:6+3
12Butsel A*12:4-2
13Averbode-Okselaar A*13:7-4
14KVC Haacht A*11:6-5
15Zoutleeuw*01:4-3
16Kessel-Lo 2000 A*00:7-7

uitwedstrijden (3/15)

1Veltem A62:0+2
2Rap.Wezemaal A43:0+3
3Rotselaar A45:4+1
4Herent A*32:1+1
5Houtem-Oplinter A35:50
6Elewijt A*12:20
7Butsel A11:2-1
8Averbode-Okselaar A13:6-3
9KVC Haacht A11:5-4
10Haasrode A12:8-6
11Bekkevoort A*01:2-1
12Holsbeek A*00:1-1
13Perk A*01:3-2
.Zoutleeuw01:3-2
15Keiberg A*00:2-2
16Kessel-Lo 2000 A00:4-4