www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/11/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:30

Herent A

-Houtem-Oplinter A3-2
.Haasrode A-Rap.Wezemaal A0-0
20:00

Rotselaar A

-Butsel A2-1

zondag 01/09/2019

15:00

Holsbeek A

-Perk A3-1
.KVC Haacht A-

Veltem A

0-1
.

Bekkevoort A

-Zoutleeuw1-0

zondag 05/01/2020

00:00Kessel-Lo 2000 A-Keiberg A-
.Averbode-Okselaar A-Elewijt A-

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:30

Houtem-Oplinter A

-Holsbeek A1-0
20:00Keiberg A-Averbode-Okselaar A3-3

zondag 08/09/2019

15:00

Perk A

-Haasrode A6-0
.Rap.Wezemaal A-KVC Haacht A1-1
.Butsel A-

Herent A

1-2
.

Veltem A

-Kessel-Lo 2000 A1-0
.Zoutleeuw-

Rotselaar A

0-1
.

Elewijt A

-Bekkevoort A2-1

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:30

Herent A

-Zoutleeuw2-1
.

Haasrode A

-KVC Haacht A4-0
20:00Rotselaar A-Elewijt A2-2
20:15Kessel-Lo 2000 A-

Rap.Wezemaal A

0-3

zondag 15/09/2019

15:00

Bekkevoort A

-Keiberg A2-0
.Perk A-

Houtem-Oplinter A

2-3
16:00Holsbeek A-Butsel A0-0
16:30Averbode-Okselaar A-

Veltem A

0-1

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:30Houtem-Oplinter A-Haasrode A2-2
20:00Keiberg A-Rotselaar A4-4

zondag 22/09/2019

15:00KVC Haacht A-

Kessel-Lo 2000 A

1-4
.Butsel A-Perk A3-3
.

Veltem A

-Bekkevoort A1-0
.Zoutleeuw-Holsbeek A2-2
.Elewijt A-Herent A1-1
.Rap.Wezemaal A-

Averbode-Okselaar A

2-6

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:30

Houtem-Oplinter A

-Butsel A3-1
.

Haasrode A

-Kessel-Lo 2000 A3-0
.Herent A-Keiberg A2-2
20:00

Rotselaar A

-Veltem A4-0

zondag 29/09/2019

15:00Bekkevoort A-

Rap.Wezemaal A

2-5
.

Perk A

-Zoutleeuw2-1
.Holsbeek A-

Elewijt A

2-3
.

Averbode-Okselaar A

-KVC Haacht A4-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

20:00

Keiberg A

-Holsbeek A2-1
20:15

Kessel-Lo 2000 A

-Averbode-Okselaar A3-1

zondag 06/10/2019

15:00Rap.Wezemaal A-Rotselaar A0-0
.

KVC Haacht A

-Bekkevoort A3-2
.

Butsel A

-Haasrode A4-1
.Zoutleeuw-

Houtem-Oplinter A

0-6
.Elewijt A-Perk A0-0
.

Veltem A

-Herent A4-2

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30Haasrode A-

Averbode-Okselaar A

1-5
.

Houtem-Oplinter A

-Elewijt A3-0
.Herent A-Rap.Wezemaal A1-1
20:00

Rotselaar A

-KVC Haacht A3-1

zondag 13/10/2019

15:00

Holsbeek A

-Veltem A2-0
.

Perk A

-Keiberg A4-1
.

Butsel A

-Zoutleeuw5-1
.Bekkevoort A-Kessel-Lo 2000 A2-2

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

20:00

Keiberg A

-Houtem-Oplinter A3-1
20:15Kessel-Lo 2000 A-

Rotselaar A

2-5

zondag 20/10/2019

15:00Rap.Wezemaal A-

Holsbeek A

0-1
.KVC Haacht A-

Herent A

2-3
.Averbode-Okselaar A-Bekkevoort A2-2
.Zoutleeuw-Haasrode A3-3
.

Elewijt A

-Butsel A2-1
.

Veltem A

-Perk A1-0

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:30

Houtem-Oplinter A

-Veltem A3-2
.

Herent A

-Kessel-Lo 2000 A3-0
.

Haasrode A

-Bekkevoort A2-0
20:00Rotselaar A-

Averbode-Okselaar A

2-4

zondag 27/10/2019

15:00

Holsbeek A

-KVC Haacht A6-1
.

Perk A

-Rap.Wezemaal A6-0
.

Butsel A

-Keiberg A4-2
.

Zoutleeuw

-Elewijt A3-2

speeldag 10

zaterdag 09/11/2019

20:00Keiberg A-

Zoutleeuw

2-5
20:15

Kessel-Lo 2000 A

-Holsbeek A5-1

zondag 10/11/2019

14:30Rap.Wezemaal A-

Houtem-Oplinter A

0-4
.KVC Haacht A-

Perk A

1-2
.

Averbode-Okselaar A

-Herent A2-1
.

Elewijt A

-Haasrode A6-0
15:00Bekkevoort A-Rotselaar A2-2

maandag 11/11/2019

15:00Veltem A-Butsel A2-2

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

19:30

Houtem-Oplinter A

-KVC Haacht A2-1
.

Herent A

-Bekkevoort A5-1
.Haasrode A-

Rotselaar A

1-4

zondag 17/11/2019

14:30

Holsbeek A

-Averbode-Okselaar A1-0
.

Butsel A

-Rap.Wezemaal A2-1
.Zoutleeuw-Veltem A1-1
.Elewijt A-Keiberg A1-1
15:00

Perk A

-Kessel-Lo 2000 A4-0

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

20:00Rotselaar A-Herent A-
.Keiberg A-Haasrode A-
20:15Kessel-Lo 2000 A-Houtem-Oplinter A-

zondag 24/11/2019

14:30Rap.Wezemaal A-Zoutleeuw-
.Averbode-Okselaar A-Perk A-
.KVC Haacht A-Butsel A-
15:00Veltem A-Elewijt A-
.Bekkevoort A-Holsbeek A-

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

19:30Haasrode A-Herent A-
.Houtem-Oplinter A-Averbode-Okselaar A-
20:00Keiberg A-Veltem A-

zondag 01/12/2019

14:30Holsbeek A-Rotselaar A-
.Butsel A-Kessel-Lo 2000 A-
.Zoutleeuw-KVC Haacht A-
.Elewijt A-Rap.Wezemaal A-
15:00Perk A-Bekkevoort A-

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

19:30Herent A-Holsbeek A-
20:00Rotselaar A-Perk A-
20:15Kessel-Lo 2000 A-Zoutleeuw-

zondag 08/12/2019

14:30Rap.Wezemaal A-Keiberg A-
.KVC Haacht A-Elewijt A-
.Averbode-Okselaar A-Butsel A-
15:00Haasrode A-Veltem A-
.Bekkevoort A-Houtem-Oplinter A-

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

19:30Houtem-Oplinter A-Rotselaar A-
20:00Keiberg A-KVC Haacht A-

zondag 15/12/2019

14:30Holsbeek A-Haasrode A-
.Butsel A-Bekkevoort A-
.Zoutleeuw-Averbode-Okselaar A-
.Elewijt A-Kessel-Lo 2000 A-
15:00Veltem A-Rap.Wezemaal A-
.Perk A-Herent A-

speeldag 16

zaterdag 31/08/2019

20:00

Keiberg A

-Kessel-Lo 2000 A3-0

zondag 01/09/2019

17:30

Elewijt A

-Averbode-Okselaar A3-0

zondag 05/01/2020

00:00Perk A-Holsbeek A-
.Veltem A-KVC Haacht A-
.Zoutleeuw-Bekkevoort A-
.Butsel A-Rotselaar A-
.Houtem-Oplinter A-Herent A-
.Rap.Wezemaal A-Haasrode A-

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00KVC Haacht A-Rap.Wezemaal A-
.Haasrode A-Perk A-
.Holsbeek A-Houtem-Oplinter A-
.Herent A-Butsel A-
.Rotselaar A-Zoutleeuw-
.Bekkevoort A-Elewijt A-
.Averbode-Okselaar A-Keiberg A-
.Kessel-Lo 2000 A-Veltem A-

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Butsel A-Holsbeek A-
.Houtem-Oplinter A-Perk A-
.Rap.Wezemaal A-Kessel-Lo 2000 A-
.Veltem A-Averbode-Okselaar A-
.Keiberg A-Bekkevoort A-
.Elewijt A-Rotselaar A-
.Zoutleeuw-Herent A-
.KVC Haacht A-Haasrode A-

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Averbode-Okselaar A-Rap.Wezemaal A-
.Kessel-Lo 2000 A-KVC Haacht A-
.Haasrode A-Houtem-Oplinter A-
.Perk A-Butsel A-
.Holsbeek A-Zoutleeuw-
.Herent A-Elewijt A-
.Rotselaar A-Keiberg A-
.Bekkevoort A-Veltem A-

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Elewijt A-Holsbeek A-
.Zoutleeuw-Perk A-
.Butsel A-Houtem-Oplinter A-
.KVC Haacht A-Averbode-Okselaar A-
.Rap.Wezemaal A-Bekkevoort A-
.Veltem A-Rotselaar A-
.Keiberg A-Herent A-
.Kessel-Lo 2000 A-Haasrode A-

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Rotselaar A-Rap.Wezemaal A-
.Bekkevoort A-KVC Haacht A-
.Averbode-Okselaar A-Kessel-Lo 2000 A-
.Haasrode A-Butsel A-
.Houtem-Oplinter A-Zoutleeuw-
.Perk A-Elewijt A-
.Holsbeek A-Keiberg A-
.Herent A-Veltem A-

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Veltem A-Holsbeek A-
.Keiberg A-Perk A-
.Elewijt A-Houtem-Oplinter A-
.Zoutleeuw-Butsel A-
.Kessel-Lo 2000 A-Bekkevoort A-
.KVC Haacht A-Rotselaar A-
.Rap.Wezemaal A-Herent A-
.Averbode-Okselaar A-Haasrode A-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Holsbeek A-Rap.Wezemaal A-
.Herent A-KVC Haacht A-
.Rotselaar A-Kessel-Lo 2000 A-
.Bekkevoort A-Averbode-Okselaar A-
.Haasrode A-Zoutleeuw-
.Butsel A-Elewijt A-
.Houtem-Oplinter A-Keiberg A-
.Perk A-Veltem A-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00KVC Haacht A-Holsbeek A-
.Rap.Wezemaal A-Perk A-
.Veltem A-Houtem-Oplinter A-
.Keiberg A-Butsel A-
.Elewijt A-Zoutleeuw-
.Averbode-Okselaar A-Rotselaar A-
.Kessel-Lo 2000 A-Herent A-
.Bekkevoort A-Haasrode A-

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Houtem-Oplinter A-Rap.Wezemaal A-
.Perk A-KVC Haacht A-
.Holsbeek A-Kessel-Lo 2000 A-
.Herent A-Averbode-Okselaar A-
.Rotselaar A-Bekkevoort A-
.Haasrode A-Elewijt A-
.Zoutleeuw-Keiberg A-
.Butsel A-Veltem A-

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Averbode-Okselaar A-Holsbeek A-
.Kessel-Lo 2000 A-Perk A-
.KVC Haacht A-Houtem-Oplinter A-
.Rap.Wezemaal A-Butsel A-
.Veltem A-Zoutleeuw-
.Keiberg A-Elewijt A-
.Bekkevoort A-Herent A-
.Rotselaar A-Haasrode A-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Zoutleeuw-Rap.Wezemaal A-
.Butsel A-KVC Haacht A-
.Houtem-Oplinter A-Kessel-Lo 2000 A-
.Perk A-Averbode-Okselaar A-
.Holsbeek A-Bekkevoort A-
.Herent A-Rotselaar A-
.Haasrode A-Keiberg A-
.Elewijt A-Veltem A-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Rotselaar A-Holsbeek A-
.Bekkevoort A-Perk A-
.Averbode-Okselaar A-Houtem-Oplinter A-
.Kessel-Lo 2000 A-Butsel A-
.KVC Haacht A-Zoutleeuw-
.Rap.Wezemaal A-Elewijt A-
.Veltem A-Keiberg A-
.Herent A-Haasrode A-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Keiberg A-Rap.Wezemaal A-
.Elewijt A-KVC Haacht A-
.Zoutleeuw-Kessel-Lo 2000 A-
.Butsel A-Averbode-Okselaar A-
.Houtem-Oplinter A-Bekkevoort A-
.Perk A-Rotselaar A-
.Holsbeek A-Herent A-
.Veltem A-Haasrode A-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Haasrode A-Holsbeek A-
.Herent A-Perk A-
.Rotselaar A-Houtem-Oplinter A-
.Bekkevoort A-Butsel A-
.Averbode-Okselaar A-Zoutleeuw-
.Kessel-Lo 2000 A-Elewijt A-
.KVC Haacht A-Keiberg A-
.Rap.Wezemaal A-Veltem A-

11/30

1.Houtem-Oplinter A259
2.Rotselaar A227
3.Herent A219
4.Perk A209
5.Veltem A205
6.Elewijt A197
7.Averbode-Okselaar A177
8.Holsbeek A179
9.Butsel A157
10.Keiberg A134
11.Haasrode A124
12.Kessel-Lo 2000 A103
13.Rap.Wezemaal A100
14.Bekkevoort A92
15.Zoutleeuw98
16.KVC Haacht A40
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

11/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Houtem-Oplinter A258+16303+816
2.Rotselaar A226+12293+716
3.Herent A216+8252-19
4.Perk A206+17301-26
5.Veltem A2060142-55
6.Elewijt A195+8221-37
7.Averbode-Okselaar A175+8273+419
8.Holsbeek A175+4191-55
9.Butsel A154+5240-45
10.Keiberg A133-4230-76
11.Haasrode A123-13170-156
12.Kessel-Lo 2000 A103-11161-116
13.Rap.Wezemaal A102-10132-110
14.Bekkevoort A92-9150-96
15.Zoutleeuw92-10171-48
16.KVC Haacht A41-21110-164

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden