www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 20/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

donderdag 16/01/2020

20:00

Winnik B

-Oudenhove B2-0

zaterdag 18/01/2020

15:00Sint-Antelinks B-

Ophasselt A

0 -5
18:30

Volkegem B

-Zegelsem2-0

zondag 19/01/2020

15:00

Jong Geraarsbergen

-Bonanza B5 -0 F1
.

Okegem

-Neigem4 -0
.Opbrakel-

Michelbeke B

3 -4
.Kerksken-St.Goriks1-1

zaterdag 25/01/2020

15:00Neigem8- 12Winnik B-
.Bonanza B3-0Volkegem B-
19:00Michelbeke B6 -7Okegem-

zondag 26/01/2020

15:00Zegelsem4-7Kerksken-
.St.Goriks12-3Sint-Antelinks B-
.Ophasselt A6-4Opbrakel-
.Jong Geraarsbergen3 -7Wilskr.Idegem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

18/28

1.St.Goriks4810
2.Wilskr.Idegem*396
3.Okegem*3910-4.(0)
4.Winnik B*379.-2(0)
5.Neigem315.4
6.Opbrakel*284
7.Kerksken268
8.Volkegem B2563.
9.Sint-Antelinks B243
10.Ophasselt A236
11.Oudenhove B224.2
12.Zegelsem186-3.(3)
13.Michelbeke B106
14.Jong Geraarsbergen931.
15.Bonanza B60-1.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C --> Wilskr.Idegem

periode 1

-/-

Wilskr.Idegem9/928
2.St.Goriks9/928
3.Okegem9/922
4.Sint-Antelinks B10/1021
5.Opbrakel9/920
6.Volkegem B10/1019
7.Winnik B9/918
8.Neigem9/918
9.Kerksken10/1012
10.Ophasselt A9/910
11.Oudenhove B9/910
12.Zegelsem9/99
13.Bonanza B10/103
14.Jong Geraarsbergen10/103
15.Michelbeke B9/90

periode 2

-/-

1.Winnik B8/923
2.St.Goriks9/1023
3.Okegem8/921
4.Wilskr.Idegem8/916x
5.Kerksken8/916x
6.Neigem9/1015x
7.Ophasselt A9/1014x
8.Oudenhove B9/914x
9.Opbrakel8/911x
10.Zegelsem9/1010x
11.Michelbeke B9/1010x
12.Volkegem B8/97x
13.Jong Geraarsbergen8/97x
14.Sint-Antelinks B8/93x
15.Bonanza B8/93x

periode 3

-/-

1.St.Goriks0/90
Kerksken0/90
Wilskr.Idegem0/100
Okegem0/100
Neigem0/90
Ophasselt A0/90
Volkegem B0/90
Opbrakel0/100
Oudenhove B0/100
Winnik B0/100
Michelbeke B0/90
Bonanza B0/90
Zegelsem0/90
Jong Geraarsbergen0/90
Sint-Antelinks B0/90

Jong Geraarsbergen

1.Zo-01/09/1915:00Jong Geraarsbergen-Ophasselt A3 -2

3

33
2.Zo-08/09/1915:00St.Goriks-Jong Geraarsbergen6 -10310
3.Zo-15/09/1915:00Jong Geraarsbergen-Zegelsem1 -20311
4.Za-21/09/1915:00Bonanza B-Jong Geraarsbergen2 -10312
5.Za-28/09/1919:30

Wilskr.Idegem

-Jong Geraarsbergen6 -00314
6.Zo-06/10/1915:00Jong Geraarsbergen-Volkegem B0 -10314
7.Zo-13/10/1915:00Kerksken-Jong Geraarsbergen6 -00314
8.Zo-20/10/1915:00Jong Geraarsbergen-Sint-Antelinks B1 -20314
9.Zo-27/10/1915:00Opbrakel-Jong Geraarsbergen5 -00314
10.Zo-03/11/1914:30Jong Geraarsbergen-Okegem1 -70314
11.Vr-08/11/1919:30Winnik B-Jong Geraarsbergen12 -30314
13.Za-23/11/1919:00Oudenhove B-Jong Geraarsbergen7 -00315-
14.Zo-01/12/1914:30Jong Geraarsbergen-Neigem3 -50315-
15.Za-07/12/1919:00Michelbeke B-Jong Geraarsbergen3 -5

3

614
16.Zo-15/12/1914:30Ophasselt A-Jong Geraarsbergen7 -20615-
17.Zo-05/01/2014:30Jong Geraarsbergen-St.Goriks1 -80615-
18.Zo-12/01/2014:30Zegelsem-Jong Geraarsbergen3 -10615-
19.Zo-19/01/2015:00Jong Geraarsbergen-Bonanza B5 -0F1

3

914
20.Zo-26/01/2015:00Jong Geraarsbergen-

Wilskr.Idegem

-.
21.Za-01/02/2018:30Volkegem B-Jong Geraarsbergen -.
22.Zo-09/02/2015:00Jong Geraarsbergen-Kerksken -.
23.Za-15/02/2015:00Sint-Antelinks B-Jong Geraarsbergen -.
24.Zo-01/03/2000:00Jong Geraarsbergen-Opbrakel -.
25.Zo-08/03/2000:00Okegem-Jong Geraarsbergen -.
26.Zo-15/03/2000:00Jong Geraarsbergen-Winnik B -.
28.Zo-29/03/2000:00Jong Geraarsbergen-Oudenhove B -.
29.Zo-19/04/2000:00Neigem-Jong Geraarsbergen -.
30.Zo-26/04/2000:00Jong Geraarsbergen-Michelbeke B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Wilskr.Idegem

1.Za-31/08/1919:30

Wilskr.Idegem

-Zegelsem3 -2

3

33
2.Vr-06/09/1919:30Winnik B-

Wilskr.Idegem

2 -2144
3.Za-14/09/1919:30

Wilskr.Idegem

-Bonanza B6 -1

3

72
5.Za-28/09/1919:30

Wilskr.Idegem

-Jong Geraarsbergen6 -0

3

102
6.Za-05/10/1919:00Oudenhove B-

Wilskr.Idegem

1 -4

3

132
7.Za-12/10/1919:30

Wilskr.Idegem

-Volkegem B3 -0

3

162
8.Zo-20/10/1915:00Neigem-

Wilskr.Idegem

1 -3

3

192
9.Za-26/10/1919:30

Wilskr.Idegem

-Kerksken3 -0

3

221
10.Za-02/11/1919:00Michelbeke B-

Wilskr.Idegem

0 -5

3

251
11.Za-09/11/1919:30

Wilskr.Idegem

-Sint-Antelinks B3 -0

3

281
12.Zo-17/11/1914:30Ophasselt A-

Wilskr.Idegem

1 -11292
13.Za-23/11/1919:30

Wilskr.Idegem

-Opbrakel4 -2

3

322
14.Zo-01/12/1916:00

Wilskr.Idegem

-St.Goriks1 -11332
15.Zo-08/12/1914:30Okegem-

Wilskr.Idegem

3 -10332
16.Zo-15/12/1914:30Zegelsem-

Wilskr.Idegem

0 -7

3

362
17.Za-04/01/2019:30

Wilskr.Idegem

-Winnik B1 -20362
18.Za-11/01/2014:30Bonanza B-

Wilskr.Idegem

1 -5

3

392
20.Zo-26/01/2015:00Jong Geraarsbergen-

Wilskr.Idegem

-.
21.Za-01/02/2019:30

Wilskr.Idegem

-Oudenhove B -.
22.Za-08/02/2018:30Volkegem B-

Wilskr.Idegem

-.
23.Za-15/02/2019:30

Wilskr.Idegem

-Neigem -.
24.Zo-01/03/2000:00Kerksken-

Wilskr.Idegem

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Wilskr.Idegem

-Michelbeke B -.
26.Zo-15/03/2000:00Sint-Antelinks B-

Wilskr.Idegem

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Wilskr.Idegem

-Ophasselt A -.
28.Zo-29/03/2000:00Opbrakel-

Wilskr.Idegem

-.
29.Zo-19/04/2000:00St.Goriks-

Wilskr.Idegem

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Wilskr.Idegem

-Okegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/14)

1St.Goriks*2736:5+31
2Okegem*2532:10+22
3Winnik B*2238:16+22
4Wilskr.Idegem*2230:8+22
5Opbrakel**1823:11+12
6Neigem*1724:17+7
7Volkegem B*1620:12+8
8Oudenhove B1324:21+3
9Sint-Antelinks B*1216:24-8
10Ophasselt A*1023:230
11Kerksken**918:11+7
12Zegelsem**810:28-18
13Michelbeke B716:38-22
14Bonanza B*613:23-10
15Jong Geraarsbergen**615:27-12

alle wedstrijden (18/28)

1St.Goriks4868:13+55
2Wilskr.Idegem*3958:17+41
3Okegem*3958:22+36
4Winnik B*3758:27+31
5Neigem3144:37+7
6Opbrakel*2845:35+10
7Kerksken2631:25+6
8Volkegem B2528:32-4
9Sint-Antelinks B2438:51-13
10Ophasselt A2344:40+4
11Oudenhove B2239:41-2
12Zegelsem1824:50-26
13Michelbeke B1026:78-52
14Jong Geraarsbergen928:84-56
15Bonanza B623:60-37

uitwedstrijden (10/14)

1St.Goriks*2132:8+24
2Wilskr.Idegem**1728:9+19
3Kerksken1713:14-1
4Winnik B**1520:11+9
5Okegem**1426:12+14
6Neigem*1420:200
7Ophasselt A*1321:17+4
8Sint-Antelinks B*1222:27-5
9Opbrakel*1022:24-2
10Zegelsem1014:22-8
11Oudenhove B**915:20-5
12Volkegem B*98:20-12
13Michelbeke B**310:40-30
14Jong Geraarsbergen313:57-44
15Bonanza B*010:37-27