www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

15:00Bonanza B-

St.Goriks

1-3
.

Sint-Antelinks B

-Oudenhove B4-0
19:30

Wilskr.Idegem

-Zegelsem3-2

zondag 01/09/2019

15:00

Okegem

-Winnik B2-1
.Kerksken-Neigem1-1
.

Jong Geraarsbergen

-Ophasselt A3-2

woensdag 20/11/2019

19:30

Volkegem B

-Michelbeke B5-1

vrij: Opbrakel

speeldag 2

periode 1

vrijdag 06/09/2019

19:30Winnik B-Wilskr.Idegem2-2

zaterdag 07/09/2019

17:30

Neigem

-Sint-Antelinks B4-1
19:00Michelbeke B-

Kerksken

0-3
.

Oudenhove B

-Opbrakel3-1

zondag 08/09/2019

15:00

Zegelsem

-Bonanza B3-2
.

St.Goriks

-Jong Geraarsbergen6-1
.Ophasselt A-

Volkegem B

1-2

vrij: Okegem

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

15:00

Sint-Antelinks B

-Michelbeke B3-1
18:30Volkegem B-

St.Goriks

1-3
19:30

Wilskr.Idegem

-Bonanza B6-1

zondag 15/09/2019

15:00Kerksken-

Ophasselt A

0-1
.

Okegem

-Oudenhove B7-3
.Jong Geraarsbergen-

Zegelsem

1-2
17:00

Opbrakel

-Neigem2-0

vrij: Winnik B

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

15:00

Bonanza B

-Jong Geraarsbergen2-1
19:00

Oudenhove B

-Winnik B3-2
.Michelbeke B-

Opbrakel

2-7

zondag 22/09/2019

15:00

Neigem

-Okegem3-2
.Zegelsem-

Volkegem B

0-2
.

Ophasselt A

-Sint-Antelinks B5-1
.

St.Goriks

-Kerksken3-0

vrij: Wilskr.Idegem

speeldag 5

periode 1

vrijdag 27/09/2019

19:30

Volkegem B

-Bonanza B2-0
.

Winnik B

-Neigem4-2

zaterdag 28/09/2019

15:00Sint-Antelinks B-

St.Goriks

0-8
19:30

Wilskr.Idegem

-Jong Geraarsbergen6-0

zondag 29/09/2019

15:00

Okegem

-Michelbeke B3-1
.Kerksken-Zegelsem1-1
.

Opbrakel

-Ophasselt A3-2

vrij: Oudenhove B

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

15:00Bonanza B-

Kerksken

1-2
19:00Oudenhove B-

Wilskr.Idegem

1-4
.Michelbeke B-

Winnik B

1-3

zondag 06/10/2019

15:00Zegelsem-

Sint-Antelinks B

1-5
.Jong Geraarsbergen-

Volkegem B

0-1
.Ophasselt A-

Okegem

2-6
.

St.Goriks

-Opbrakel4-2

vrij: Neigem

speeldag 7

periode 1

vrijdag 11/10/2019

19:30

Winnik B

-Ophasselt A6-0

zaterdag 12/10/2019

15:00

Sint-Antelinks B

-Bonanza B2-1
19:00Oudenhove B-

Neigem

2-5
19:30

Wilskr.Idegem

-Volkegem B3-0

zondag 13/10/2019

15:00Okegem-St.Goriks0-0
.

Kerksken

-Jong Geraarsbergen6-0
.

Opbrakel

-Zegelsem3-1

vrij: Michelbeke B

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

15:00Bonanza B-

Opbrakel

1-3
18:30Volkegem B-Kerksken1-1
19:00Michelbeke B-

Oudenhove B

0-6

zondag 20/10/2019

15:00Zegelsem-Okegem1-1
.Jong Geraarsbergen-

Sint-Antelinks B

1-2
.Neigem-

Wilskr.Idegem

1-3
.

St.Goriks

-Winnik B2-1

vrij: Ophasselt A

speeldag 9

periode 1

vrijdag 25/10/2019

19:30

Winnik B

-Zegelsem3-2

zaterdag 26/10/2019

15:00

Sint-Antelinks B

-Volkegem B3-0
19:00Oudenhove B-

Ophasselt A

0-2
19:30

Wilskr.Idegem

-Kerksken3-0

zondag 27/10/2019

15:00

Okegem

-Bonanza B5-2
.

Neigem

-Michelbeke B7-3
.

Opbrakel

-Jong Geraarsbergen5-0

vrij: St.Goriks

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

14:30Bonanza B-

Winnik B

0-5
19:00Michelbeke B-

Wilskr.Idegem

0-5

zondag 03/11/2019

14:30Jong Geraarsbergen-

Okegem

1-7
.

Volkegem B

-Opbrakel2-1
.Kerksken-

Sint-Antelinks B

3-4
.Ophasselt A-

Neigem

1-3
.

St.Goriks

-Oudenhove B2-0

vrij: Zegelsem

speeldag 11

periode 2

vrijdag 08/11/2019

19:30

Winnik B

-Jong Geraarsbergen12-3

zaterdag 09/11/2019

19:00Michelbeke B-Ophasselt A1-1
19:30

Wilskr.Idegem

-Sint-Antelinks B3-0

zondag 10/11/2019

14:30

Okegem

-Volkegem B3-0
.Neigem-

St.Goriks

2-4
.Opbrakel-

Kerksken

1-2

maandag 11/11/2019

15:00Oudenhove B-

Zegelsem

2-4

vrij: Bonanza B

speeldag 12

periode 2

vrijdag 15/11/2019

19:30Volkegem B-

Winnik B

1-3

zaterdag 16/11/2019

14:30Sint-Antelinks B-

Opbrakel

2-4
.Bonanza B-

Oudenhove B

1-2

zondag 17/11/2019

14:30Zegelsem-Neigem2-2
.Kerksken-

Okegem

0-3
.Ophasselt A-Wilskr.Idegem1-1
.

St.Goriks

-Michelbeke B8-0

vrij: Jong Geraarsbergen

speeldag 13

periode 2

vrijdag 22/11/2019

19:30

Winnik B

-Kerksken4-1

zaterdag 23/11/2019

19:00

Oudenhove B

-Jong Geraarsbergen7-0
.

Michelbeke B

-Zegelsem5-0
19:30

Wilskr.Idegem

-Opbrakel4-2

zondag 24/11/2019

14:30

Okegem

-Sint-Antelinks B5-2
.

Neigem

-Bonanza B3-1
.Ophasselt A-

St.Goriks

1-4

vrij: Volkegem B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

14:30Sint-Antelinks B-

Winnik B

1-3
.

Bonanza B

-Michelbeke B5-0
18:30Volkegem B-

Oudenhove B

2-3

zondag 01/12/2019

14:30Zegelsem-

Ophasselt A

0-8
.Jong Geraarsbergen-

Neigem

3-5
.

Opbrakel

-Okegem4-1
16:00Wilskr.Idegem-St.Goriks1-1

vrij: Kerksken

speeldag 15

periode 2

vrijdag 06/12/2019

19:30

Winnik B

-Opbrakel5-1

zaterdag 07/12/2019

14:30

Ophasselt A

-Bonanza B5-2
19:00Oudenhove B-

Kerksken

0-1
.Michelbeke B-

Jong Geraarsbergen

3-5

zondag 08/12/2019

14:30

Okegem

-Wilskr.Idegem3-1
.

Neigem

-Volkegem B2-1
.

St.Goriks

-Zegelsem1-0

vrij: Sint-Antelinks B

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/12/2019

19:30Winnik B-

Okegem

0-5F1

zaterdag 14/12/2019

19:00

Oudenhove B

-Sint-Antelinks B5-1
.

Michelbeke B

-Volkegem B4-2

zondag 15/12/2019

14:30

St.Goriks

-Bonanza B6-1
.

Ophasselt A

-Jong Geraarsbergen7-2
.Neigem-Kerksken1-1
.Zegelsem-

Wilskr.Idegem

0-7

vrij: Opbrakel

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

14:30Bonanza B-

Zegelsem

1-2
.Sint-Antelinks B-

Neigem

1-2
18:30

Volkegem B

-Ophasselt A4-0
19:30Wilskr.Idegem-

Winnik B

1-2

zondag 05/01/2020

14:30

Opbrakel

-Oudenhove B2-1
.Jong Geraarsbergen-

St.Goriks

1-8
.

Kerksken

-Michelbeke B6-0

vrij: Okegem

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

14:30Bonanza B-

Wilskr.Idegem

1-5
19:00Oudenhove B-Okegem1-1
.Michelbeke B-

Sint-Antelinks B

0-6

zondag 12/01/2020

14:30

Zegelsem

-Jong Geraarsbergen3-1
.

St.Goriks

-Volkegem B4-0
.Ophasselt A-

Kerksken

0-2
.Neigem-Opbrakel1-1

vrij: Winnik B

speeldag 19

periode 2

donderdag 16/01/2020

20:00

Winnik B

-Oudenhove B2-0

zaterdag 18/01/2020

15:00Sint-Antelinks B-

Ophasselt A

0-5
18:30

Volkegem B

-Zegelsem2-0

zondag 19/01/2020

15:00

Jong Geraarsbergen

-Bonanza B5-0F1
.

Okegem

-Neigem4-0
.Opbrakel-Michelbeke B-
.Kerksken-St.Goriks1-1

vrij: Wilskr.Idegem

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

15:00Neigem-Winnik B-
.Bonanza B-Volkegem B-
19:00Michelbeke B-Okegem-

zondag 26/01/2020

15:00Zegelsem-Kerksken-
.St.Goriks-Sint-Antelinks B-
.Ophasselt A-Opbrakel-
.Jong Geraarsbergen-Wilskr.Idegem-

vrij: Oudenhove B

speeldag 21

periode 3

vrijdag 31/01/2020

19:30Winnik B-Michelbeke B-

zaterdag 01/02/2020

15:00Sint-Antelinks B-Zegelsem-
18:30Volkegem B-Jong Geraarsbergen-
19:30Wilskr.Idegem-Oudenhove B-

zondag 02/02/2020

15:00Kerksken-Bonanza B-
.Okegem-Ophasselt A-
.Opbrakel-St.Goriks-

vrij: Neigem

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

15:00Bonanza B-Sint-Antelinks B-
18:30Volkegem B-Wilskr.Idegem-

zondag 09/02/2020

15:00St.Goriks-Okegem-
.Ophasselt A-Winnik B-
.Neigem-Oudenhove B-
.Jong Geraarsbergen-Kerksken-
.Zegelsem-Opbrakel-

vrij: Michelbeke B

speeldag 23

periode 3

vrijdag 14/02/2020

19:30Winnik B-St.Goriks-

zaterdag 15/02/2020

15:00Sint-Antelinks B-Jong Geraarsbergen-
19:00Oudenhove B-Michelbeke B-
19:30Wilskr.Idegem-Neigem-

zondag 16/02/2020

15:00Okegem-Zegelsem-
.Opbrakel-Bonanza B-
.Kerksken-Volkegem B-

vrij: Ophasselt A

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Bonanza B-Okegem-
.Zegelsem-Winnik B-
.Ophasselt A-Oudenhove B-
.Michelbeke B-Neigem-
.Volkegem B-Sint-Antelinks B-
.Jong Geraarsbergen-Opbrakel-
.Kerksken-Wilskr.Idegem-

vrij: St.Goriks

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Winnik B-Bonanza B-
.Okegem-Jong Geraarsbergen-
.Opbrakel-Volkegem B-
.Sint-Antelinks B-Kerksken-
.Wilskr.Idegem-Michelbeke B-
.Neigem-Ophasselt A-
.Oudenhove B-St.Goriks-

vrij: Zegelsem

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Volkegem B-Okegem-
.Jong Geraarsbergen-Winnik B-
.Zegelsem-Oudenhove B-
.St.Goriks-Neigem-
.Ophasselt A-Michelbeke B-
.Kerksken-Opbrakel-
.Sint-Antelinks B-Wilskr.Idegem-

vrij: Bonanza B

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Neigem-Zegelsem-
.Oudenhove B-Bonanza B-
.Winnik B-Volkegem B-
.Okegem-Kerksken-
.Opbrakel-Sint-Antelinks B-
.Wilskr.Idegem-Ophasselt A-
.Michelbeke B-St.Goriks-

vrij: Jong Geraarsbergen

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Sint-Antelinks B-Okegem-
.Kerksken-Winnik B-
.Jong Geraarsbergen-Oudenhove B-
.Bonanza B-Neigem-
.Zegelsem-Michelbeke B-
.St.Goriks-Ophasselt A-
.Opbrakel-Wilskr.Idegem-

vrij: Volkegem B

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Ophasselt A-Zegelsem-
.Michelbeke B-Bonanza B-
.Neigem-Jong Geraarsbergen-
.Oudenhove B-Volkegem B-
.Winnik B-Sint-Antelinks B-
.Okegem-Opbrakel-
.St.Goriks-Wilskr.Idegem-

vrij: Kerksken

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Wilskr.Idegem-Okegem-
.Opbrakel-Winnik B-
.Kerksken-Oudenhove B-
.Volkegem B-Neigem-
.Jong Geraarsbergen-Michelbeke B-
.Bonanza B-Ophasselt A-
.Zegelsem-St.Goriks-

vrij: Sint-Antelinks B

18/28

1.St.Goriks4810
2.Wilskr.Idegem*396
3.Okegem*3910
4.Winnik B*379
5.Neigem315
6.Opbrakel**287
7.Kerksken268
8.Volkegem B256
9.Sint-Antelinks B243
10.Ophasselt A236
11.Oudenhove B224
12.Zegelsem186
13.Jong Geraarsbergen93
14.Michelbeke B*73
15.Bonanza B60
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

18/28

1

2

3

4

5

6

7

1.St.Goriks4815+55686+2432
2.Wilskr.Idegem*3912+41585+1928
3.Okegem*3912+36584+1426
4.Winnik B*3712+31585+920
5.Neigem319+7444020
6.Opbrakel**289+11423-222
7.Kerksken267+6315-113
8.Volkegem B258-4283-128
9.Sint-Antelinks B248-13384-522
10.Ophasselt A237+4444+421
11.Oudenhove B227-2393-515
12.Zegelsem185-26243-814
13.xJong Geraarsbergen93-56281-4413
14.xMichelbeke B*72-53220-316
15.xBonanza B62-37230-2710

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Wilskr.Idegem9/9289+3139
2.St.Goriks9/9289+2834
3.Okegem9/9227+2137
4.Sint-Antelinks B10/10217+125
5.Opbrakel9/9207+1330
6.Volkegem B10/10196+316
7.Winnik B9/9186+1430
8.Neigem9/9186+829
9.Kerksken10/10123+217
10.Ophasselt A9/9103-918
11.Oudenhove B9/9103-1020
12.Zegelsem9/992-914
13.Bonanza B10/1031-2111
14.Jong Geraarsbergen10/1031-318
15.Michelbeke B9/900-3710

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Winnik B8/9238+2034
2.St.Goriks9/10237+3037
3.Okegem8/9217+1928
4.Wilskr.Idegemx8/9164+1426
5.Kerkskenx8/9164+416
6.Neigemx9/10154018
7.Ophasselt Ax9/10144+1228
8.Oudenhove Bx9/9144+823
9.Opbrakelx7/9113-117
10.Zegelsemx9/10103-1811
11.Volkegem Bx8/972-813
12.Michelbeke Bx8/1072-2013
13.Jong Geraarsbergenx8/972-2822
14.Sint-Antelinks Bx8/931-1614
15.Bonanza Bx8/931-1813

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.St.Goriks0/90000
Kerksken0/90000
Wilskr.Idegem0/100000
Okegem0/100000
Neigem0/90000
Ophasselt A0/90000
Volkegem B0/90000
Opbrakel0/100000
Oudenhove B0/100000
Winnik B0/100000
Michelbeke B0/90000
Bonanza B0/90000
Zegelsem0/90000
Jong Geraarsbergen0/90000
Sint-Antelinks B0/90000