www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 19/09/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

vrijdag 04/09/2020

19:30Winnik B-Boekel B-PP

zaterdag 05/09/2020

15:00Velzeke B-Sint-Antelinks B-PP
18:00St.Denderleeuw B-Zegelsem-PP
19:00Oudenhove B-Breivelde-PP
.Michelbeke B-Moerbeke-G'bergen-PP
19:30Munkzwalm B-Neigem-PP
.Ninove B-Ophasselt A-PP

zondag 06/09/2020

15:00Opbrakel-Strijpen-PP

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

16:00Breivelde-

Winnik B

3-4
18:00Sint-Antelinks B-

Oudenhove B

1-3
19:30

Moerbeke-G'bergen

-Velzeke B9-1
.Boekel B-

Opbrakel

1-2

zondag 13/09/2020

15:00

Neigem

-Michelbeke B4-1
.

Ophasselt A

-Munkzwalm B4-0
.

Zegelsem

-Ninove B2-0
.

Strijpen

-St.Denderleeuw B3-1

speeldag 3

periode 1

vrijdag 18/09/2020

19:30

Winnik B

-Sint-Antelinks B5-1

zaterdag 19/09/2020

15:00Velzeke B-Oudenhove B-
18:00St.Denderleeuw B-Boekel B-
19:00Michelbeke B-Ophasselt A-
19:30Ninove B-Strijpen-
.Moerbeke-G'bergen-Neigem-
.Munkzwalm B-Zegelsem-

zondag 20/09/2020

15:00Opbrakel-Breivelde-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

16:00Breivelde-St.Denderleeuw B-
18:00Sint-Antelinks B-Opbrakel-
19:00Oudenhove B-Winnik B-
19:30Boekel B-Ninove B-

zondag 27/09/2020

15:00Neigem-Velzeke B-
.Ophasselt A-Moerbeke-G'bergen-
.Zegelsem-Michelbeke B-
.Strijpen-Munkzwalm B-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 03/10/2020

15:00Velzeke B-Winnik B-
18:00St.Denderleeuw B-Sint-Antelinks B-
19:00Michelbeke B-Strijpen-
19:30Ninove B-Breivelde-
.Munkzwalm B-Boekel B-
.Moerbeke-G'bergen-Zegelsem-

zondag 04/10/2020

15:00Neigem-Ophasselt A-
.Opbrakel-Oudenhove B-

speeldag 6

periode 1

vrijdag 09/10/2020

19:30Winnik B-Opbrakel-

zaterdag 10/10/2020

15:00Breivelde-Munkzwalm B-
18:00Sint-Antelinks B-Ninove B-
19:00Oudenhove B-St.Denderleeuw B-
19:30Boekel B-Michelbeke B-

zondag 11/10/2020

15:00Ophasselt A-Velzeke B-
.Zegelsem-Neigem-
.Strijpen-Moerbeke-G'bergen-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 17/10/2020

15:00Velzeke B-Opbrakel-
18:00St.Denderleeuw B-Winnik B-
19:00Michelbeke B-Breivelde-
19:30Moerbeke-G'bergen-Boekel B-
.Munkzwalm B-Sint-Antelinks B-
.Ninove B-Oudenhove B-

zondag 18/10/2020

15:00Neigem-Strijpen-
.Ophasselt A-Zegelsem-

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Sint-Antelinks B-Michelbeke B-
.Oudenhove B-Munkzwalm B-
.Winnik B-Ninove B-
.Opbrakel-St.Denderleeuw B-
.Zegelsem-Velzeke B-
.Strijpen-Ophasselt A-
.Boekel B-Neigem-
.Breivelde-Moerbeke-G'bergen-

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00Michelbeke B-Oudenhove B-
.Moerbeke-G'bergen-Sint-Antelinks B-
.Neigem-Breivelde-
.Ophasselt A-Boekel B-
.Zegelsem-Strijpen-
.Ninove B-Opbrakel-
.Munkzwalm B-Winnik B-
.Velzeke B-St.Denderleeuw B-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Sint-Antelinks B-Neigem-
.Oudenhove B-Moerbeke-G'bergen-
.Winnik B-Michelbeke B-
.Opbrakel-Munkzwalm B-
.St.Denderleeuw B-Ninove B-
.Strijpen-Velzeke B-
.Boekel B-Zegelsem-
.Breivelde-Ophasselt A-

speeldag 11

periode 2

zondag 08/05/2022

00:00Michelbeke B-Opbrakel-
.Moerbeke-G'bergen-Winnik B-
.Neigem-Oudenhove B-
.Ophasselt A-Sint-Antelinks B-
.Zegelsem-Breivelde-
.Strijpen-Boekel B-
.Munkzwalm B-St.Denderleeuw B-
.Velzeke B-Ninove B-

speeldag 12

periode 2

maandag 09/05/2022

00:00Sint-Antelinks B-Zegelsem-
.Oudenhove B-Ophasselt A-
.Winnik B-Neigem-
.Opbrakel-Moerbeke-G'bergen-
.St.Denderleeuw B-Michelbeke B-
.Ninove B-Munkzwalm B-
.Boekel B-Velzeke B-
.Breivelde-Strijpen-

speeldag 13

periode 2

dinsdag 10/05/2022

00:00Michelbeke B-Ninove B-
.Moerbeke-G'bergen-St.Denderleeuw B-
.Neigem-Opbrakel-
.Ophasselt A-Winnik B-
.Zegelsem-Oudenhove B-
.Strijpen-Sint-Antelinks B-
.Boekel B-Breivelde-
.Velzeke B-Munkzwalm B-

speeldag 14

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Sint-Antelinks B-Boekel B-
.Oudenhove B-Strijpen-
.Winnik B-Zegelsem-
.Opbrakel-Ophasselt A-
.St.Denderleeuw B-Neigem-
.Ninove B-Moerbeke-G'bergen-
.Munkzwalm B-Michelbeke B-
.Velzeke B-Breivelde-

speeldag 15

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Michelbeke B-Velzeke B-
.Moerbeke-G'bergen-Munkzwalm B-
.Neigem-Ninove B-
.Ophasselt A-St.Denderleeuw B-
.Zegelsem-Opbrakel-
.Strijpen-Winnik B-
.Boekel B-Oudenhove B-
.Breivelde-Sint-Antelinks B-

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Moerbeke-G'bergen-Michelbeke B-
.Breivelde-Oudenhove B-
.Boekel B-Winnik B-
.Strijpen-Opbrakel-
.Zegelsem-St.Denderleeuw B-
.Ophasselt A-Ninove B-
.Neigem-Munkzwalm B-
.Sint-Antelinks B-Velzeke B-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Oudenhove B-Sint-Antelinks B-
.Velzeke B-Moerbeke-G'bergen-
.Michelbeke B-Neigem-
.Munkzwalm B-Ophasselt A-
.Ninove B-Zegelsem-
.St.Denderleeuw B-Strijpen-
.Opbrakel-Boekel B-
.Winnik B-Breivelde-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Ophasselt A-Michelbeke B-
.Neigem-Moerbeke-G'bergen-
.Sint-Antelinks B-Winnik B-
.Breivelde-Opbrakel-
.Boekel B-St.Denderleeuw B-
.Strijpen-Ninove B-
.Zegelsem-Munkzwalm B-
.Oudenhove B-Velzeke B-

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Opbrakel-Sint-Antelinks B-
.Winnik B-Oudenhove B-
.Velzeke B-Neigem-
.Moerbeke-G'bergen-Ophasselt A-
.Michelbeke B-Zegelsem-
.Munkzwalm B-Strijpen-
.Ninove B-Boekel B-
.St.Denderleeuw B-Breivelde-

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Strijpen-Michelbeke B-
.Zegelsem-Moerbeke-G'bergen-
.Ophasselt A-Neigem-
.Oudenhove B-Opbrakel-
.Sint-Antelinks B-St.Denderleeuw B-
.Breivelde-Ninove B-
.Boekel B-Munkzwalm B-
.Winnik B-Velzeke B-

speeldag 21

periode 3

woensdag 18/05/2022

00:00Ninove B-Sint-Antelinks B-
.St.Denderleeuw B-Oudenhove B-
.Opbrakel-Winnik B-
.Velzeke B-Ophasselt A-
.Neigem-Zegelsem-
.Moerbeke-G'bergen-Strijpen-
.Michelbeke B-Boekel B-
.Munkzwalm B-Breivelde-

speeldag 22

periode 3

donderdag 19/05/2022

00:00Breivelde-Michelbeke B-
.Boekel B-Moerbeke-G'bergen-
.Strijpen-Neigem-
.Zegelsem-Ophasselt A-
.Winnik B-St.Denderleeuw B-
.Oudenhove B-Ninove B-
.Sint-Antelinks B-Munkzwalm B-
.Opbrakel-Velzeke B-

speeldag 23

periode 3

vrijdag 20/05/2022

00:00Michelbeke B-Sint-Antelinks B-
.Munkzwalm B-Oudenhove B-
.Ninove B-Winnik B-
.St.Denderleeuw B-Opbrakel-
.Velzeke B-Zegelsem-
.Ophasselt A-Strijpen-
.Neigem-Boekel B-
.Moerbeke-G'bergen-Breivelde-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Oudenhove B-Michelbeke B-
.Sint-Antelinks B-Moerbeke-G'bergen-
.Breivelde-Neigem-
.Boekel B-Ophasselt A-
.Strijpen-Zegelsem-
.Opbrakel-Ninove B-
.Winnik B-Munkzwalm B-
.St.Denderleeuw B-Velzeke B-

speeldag 25

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Neigem-Sint-Antelinks B-
.Moerbeke-G'bergen-Oudenhove B-
.Michelbeke B-Winnik B-
.Munkzwalm B-Opbrakel-
.Ninove B-St.Denderleeuw B-
.Velzeke B-Strijpen-
.Zegelsem-Boekel B-
.Ophasselt A-Breivelde-

speeldag 26

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Opbrakel-Michelbeke B-
.Winnik B-Moerbeke-G'bergen-
.Oudenhove B-Neigem-
.Sint-Antelinks B-Ophasselt A-
.Breivelde-Zegelsem-
.Boekel B-Strijpen-
.St.Denderleeuw B-Munkzwalm B-
.Ninove B-Velzeke B-

speeldag 27

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Zegelsem-Sint-Antelinks B-
.Ophasselt A-Oudenhove B-
.Neigem-Winnik B-
.Moerbeke-G'bergen-Opbrakel-
.Michelbeke B-St.Denderleeuw B-
.Munkzwalm B-Ninove B-
.Velzeke B-Boekel B-
.Strijpen-Breivelde-

speeldag 28

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Ninove B-Michelbeke B-
.St.Denderleeuw B-Moerbeke-G'bergen-
.Opbrakel-Neigem-
.Winnik B-Ophasselt A-
.Oudenhove B-Zegelsem-
.Sint-Antelinks B-Strijpen-
.Breivelde-Boekel B-
.Munkzwalm B-Velzeke B-

speeldag 29

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00Boekel B-Sint-Antelinks B-
.Strijpen-Oudenhove B-
.Zegelsem-Winnik B-
.Ophasselt A-Opbrakel-
.Neigem-St.Denderleeuw B-
.Moerbeke-G'bergen-Ninove B-
.Michelbeke B-Munkzwalm B-
.Breivelde-Velzeke B-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Velzeke B-Michelbeke B-
.Munkzwalm B-Moerbeke-G'bergen-
.Ninove B-Neigem-
.St.Denderleeuw B-Ophasselt A-
.Opbrakel-Zegelsem-
.Winnik B-Strijpen-
.Oudenhove B-Boekel B-
.Sint-Antelinks B-Breivelde-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Winnik B62+591+14
2.Moerbeke-G'bergen*31+89000
3.Ophasselt A*31+44000
4.Neigem*31+34000
5.Oudenhove B*31+231+23
6.Strijpen*31+23000
7.Zegelsem*31+22000
8.Opbrakel*31+121+12
9.Breivelde*00-13000
10.Boekel B*00-11000
11.St.Denderleeuw B*00-210-21
12.Ninove B*00-200-20
13.Michelbeke B*00-310-31
14.Munkzwalm B*00-400-40
15.Sint-Antelinks B00-620-41
16.Velzeke B*00-810-81

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

1.Winnik B62+5
2.Moerbeke-G'bergen*31+8
3.Ophasselt A*31+4
4.Neigem*31+3
5.Strijpen*31+2
Oudenhove B*31+2
Zegelsem*31+2
8.Opbrakel*31+1
9.Boekel B*00-1
Breivelde*00-1
11.St.Denderleeuw B*00-2
Ninove B*00-2
13.Michelbeke B*00-3
14.Munkzwalm B*00-4
15.Sint-Antelinks B00-6
16.Velzeke B*00-8

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Moerbeke-G'bergen000
Winnik B000
Opbrakel000
Strijpen000
Neigem000
Sint-Antelinks B000
Oudenhove B000
Munkzwalm B000
Ophasselt A000
Zegelsem000
Velzeke B000
Boekel B000
Michelbeke B000
St.Denderleeuw B000
Ninove B000
Breivelde000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Moerbeke-G'bergen000
Winnik B000
Opbrakel000
Strijpen000
Neigem000
Sint-Antelinks B000
Oudenhove B000
Munkzwalm B000
Ophasselt A000
Zegelsem000
Velzeke B000
Boekel B000
Michelbeke B000
St.Denderleeuw B000
Ninove B000
Breivelde000