www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Hoboken B | - | Rumst | 2 | - | 0 | |
. | Rupel-Boom B | - | Aartselaar B | 9
| - | 1
| |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Schelle B | - | Blaasveld | 3
| - | 1 | |
. | Lippelo | - | Heindonk | 3
| - | 2
| |
. | Oxford Hemiksem B | - | Tisselt B | 1
| - | 3 | |
. | Reet | - | Mariekerke-Branst B | 8
| - | 2
| |
. | Maccabi | - | Nielse B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Hingene | - | Oppuurs B | 3 | - | 0 | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Heindonk | 3 | - |
10 | Reet | | - | |
. | Nielse B | 0 | - |
8 | Hoboken B | | - | |
20:00 | Tisselt B | 9 |
- | 12 | Rupel-Boom B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Oppuurs B | 6 | - | 3 | Maccabi | | - | |
. | Blaasveld | 7 | - | 3 | Oxford Hemiksem B | | - | |
. | Rumst | 5 | - | 6 | Lippelo | | - | |
. | Aartselaar B | 12 |
- | 3 | Hingene | | - | |
. | Mariekerke-Branst B | 4 | - | 5 | Schelle B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale A --> Reet
periode 1
10/10 |
| Oppuurs B | 30 |
2. | Lippelo | 23 |
3. | Rupel-Boom B | 22 |
4. | Tisselt B | 21 |
5. | Schelle B | 20 |
6. | Reet | 17 |
7. | Blaasveld | 17 |
8. | Hoboken B | 13 |
9. | Mariekerke-Branst B | 12 |
10. | Aartselaar B | 12 |
11. | Maccabi | 9 |
12. | Heindonk | 9 |
13. | Nielse B | 9 |
14. | Hingene | 7 |
15. | Oxford Hemiksem B | 5 |
16. | Rumst | 2 |
periode 2
10/10 |
| Hoboken B | 25 |
2. | Tisselt B | 25 |
3. | Oppuurs B | 25 |
4. | Rupel-Boom B | 24 |
5. | Maccabi | 18 |
6. | Reet | 16 |
7. | Lippelo | 15 |
8. | Schelle B | 15 |
9. | Aartselaar B | 15 |
10. | Hingene | 12 |
11. | Heindonk | 12 |
12. | Blaasveld | 11 |
13. | Mariekerke-Branst B | 7 |
14. | Rumst | 6 |
15. | Nielse B | 4 |
16. | Oxford Hemiksem B | 4 |
periode 3
6/10 |
1. | Reet | 16 | |
2. | Schelle B | 14 | |
3. | Hoboken B | 13 | |
4. | Lippelo | 13 | |
5. | Rupel-Boom B | 12 | |
6. | Tisselt B | 12 | |
7. | Hingene | 10 | |
8. | Mariekerke-Branst B | 7 | |
9. | Blaasveld | 7 | |
10. | Oxford Hemiksem B* | 7 | |
11. | Maccabi | 6 | |
12. | Aartselaar B | 6 | |
13. | Rumst | 5 | |
14. | Heindonk* | 3 | |
15. | Oppuurs B | 3 | x |
16. | Nielse B | 0 | x |
Heindonk
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Maccabi | - | Heindonk | 3 - | 5 | | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Heindonk | - | Nielse B | 2 - | 2 | | | 1 | 4 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Oxford Hemiksem B | - | Heindonk | 3 - | 3 | | | 1 | 5 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Heindonk | - | Hingene | 1 - | 3 | | | 0 | 5 | | 8 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Rupel-Boom B | - | Heindonk | 4 - | 0 | | | 0 | 5 | | 11 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Heindonk | - | Schelle B | 1 - | 3 | | | 0 | 5 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Mariekerke-Branst B | - | Heindonk | 6 - | 1 | | | 0 | 5 | | 13 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Heindonk | - | Lippelo | 5 - | 2 | | | 3 | 8 | | 11 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:00 | Oppuurs B | - | Heindonk | 2 - | 1 | | | 0 | 8 | | 13 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Heindonk | - | Rumst | 1 - | 1 | | | 1 | 9 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Reet | - | Heindonk | 3 - | 0 | | | 0 | 9 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Blaasveld | - | Heindonk | 4 - | 2 | | | 0 | 9 | | 13 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Heindonk | - | Hoboken B | 3 - | 6 | | | 0 | 9 | | 13 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Tisselt B | - | Heindonk | 5 - | 0 | | | 0 | 9 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Heindonk | - | Maccabi | 4 - | 2 | | | 3 | 12 | | 14 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Heindonk | - | Aartselaar B | 3 - | 2 | | | 3 | 15 | | 13 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Heindonk | - | Mariekerke-Branst B | 4 - | 3 | | | 3 | 18 | | 12 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Heindonk | - | Oppuurs B | 1 - | 6 | | | 0 | 18 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rumst | - | Heindonk | 0 - | 2 | | | 3 | 21 | | 11 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Hingene | - | Heindonk | 3 - | 1 | | | 0 | 21 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Schelle B | - | Heindonk | 5 - | 3 | | | 0 | 21 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Heindonk | - | Tisselt B | 0 - | 1 | | | 0 | 21 | | 13 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Heindonk | - | Rupel-Boom B | 2 - | 6 | | | 0 | 21 | | 13 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Nielse B | - | Heindonk | 0 - | 8 | | | 3 | 24 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Heindonk | - | Oxford Hemiksem B | - | | ST | | . | | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Lippelo | - | Heindonk | 3 - | 2 | | | 0 | 24 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Heindonk | - | Reet | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Hoboken B | - | Heindonk | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Heindonk | - | Blaasveld | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Aartselaar B | - | Heindonk | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Reet
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Lippelo | - | Reet | 0 - | 0 | | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Reet | - | Aartselaar B | 7 - | 0 | | | 3 | 4 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Reet | - | Tisselt B | 2 - | 4 | | | 0 | 4 | | 7 | |
4. | Vr-22/09/23 | 20:00 | Oppuurs B | - | Reet | 5 - | 2 | | | 0 | 4 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Reet | - | Rumst | 8 - | 1 | | | 3 | 7 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Blaasveld | - | Reet | 2 - | 2 | | | 1 | 8 | | 6 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Reet | - | Oxford Hemiksem B | 7 - | 1 | | | 3 | 11 | | 6 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Hoboken B | - | Reet | 2 - | 0 | | | 0 | 11 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Reet | - | Nielse B | 13 - | 0 | | | 3 | 14 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Maccabi | - | Reet | 4 - | 6 | | | 3 | 17 | | 6 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Reet | - | Heindonk | 3 - | 0 | | | 3 | 20 | | 6 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Schelle B | - | Reet | 2 - | 1 | | | 0 | 20 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Reet | - | Rupel-Boom B | 0 - | 4 | | | 0 | 20 | | 8 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Mariekerke-Branst B | - | Reet | 2 - | 1 | | | 0 | 20 | | 8 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Reet | - | Hingene | 4 - | 0 | | | 3 | 23 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Rumst | - | Reet | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 26 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Aartselaar B | - | Reet | 2 - | 1 | | | 0 | 26 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Oxford Hemiksem B | - | Reet | 1 - | 7 | | | 3 | 29 | | 7 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Reet | - | Hoboken B | 1 - | 1 | | | 1 | 30 | | 7 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Reet | - | Maccabi | 5 - | 1 | | | 3 | 33 | | 7 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Rupel-Boom B | - | Reet | 1 - | 2 | | | 3 | 36 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Reet | - | Blaasveld | 3 - | 2 | | | 3 | 39 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Tisselt B | - | Reet | 0 - | 1 | | | 3 | 42 | | 6 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Hingene | - | Reet | 3 - | 3 | | | 1 | 43 | | 7 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Reet | - | Lippelo | 7 - | 2 | | | 3 | 46 | | 6 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Reet | - | Mariekerke-Branst B | 8 - | 2 | | | 3 | 49 | | 6 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Heindonk | - | Reet | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Reet | - | Oppuurs B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Nielse B | - | Reet | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Reet | - | Schelle B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Oppuurs B* | 33 | +37 |
2 | Reet* | 31 | +50 |
3 | Schelle B | 31 | +27 |
4 | Tisselt B* | 30 | +29 |
5 | Lippelo* | 29 | +22 |
6 | Hoboken B* | 27 | +36 |
7 | Rupel-Boom B* | 26 | +24 |
8 | Hingene* | 22 | +12 |
9 | Aartselaar B** | 21 | +5 |
10 | Blaasveld* | 19 | +4 |
11 | Mariekerke-Branst B* | 17 | +14 |
12 | Maccabi* | 15 | 0 |
13 | Heindonk** | 14 | -10 |
14 | Oxford Hemiksem B* | 13 | -30 |
15 | Nielse B* | 10 | -47 |
16 | Rumst* | 8 | -33 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Tisselt B | 58 | +51 |
2 | Oppuurs B | 58 | +49 |
3 | Rupel-Boom B | 58 | +56 |
4 | Hoboken B | 51 | +58 |
5 | Lippelo | 51 | +31 |
6 | Reet | 49 | +57 |
7 | Schelle B | 49 | +30 |
8 | Blaasveld | 35 | 0 |
9 | Maccabi | 33 | -4 |
10 | Aartselaar B | 33 | -19 |
11 | Hingene | 29 | -12 |
12 | Mariekerke-Branst B | 26 | +8 |
13 | Heindonk* | 24 | -23 |
14 | Oxford Hemiksem B* | 16 | -89 |
15 | Rumst | 13 | -81 |
16 | Nielse B | 13 | -112 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Rupel-Boom B* | 32 | +32 |
2 | Tisselt B* | 28 | +22 |
3 | Oppuurs B* | 25 | +12 |
4 | Hoboken B* | 24 | +22 |
5 | Lippelo* | 22 | +9 |
6 | Maccabi* | 18 | -4 |
7 | Reet* | 18 | +7 |
8 | Schelle B** | 18 | +3 |
9 | Blaasveld* | 16 | -4 |
10 | Aartselaar B | 12 | -24 |
11 | Heindonk* | 10 | -13 |
12 | Mariekerke-Branst B* | 9 | -6 |
13 | Hingene* | 7 | -24 |
14 | Rumst* | 5 | -48 |
15 | Oxford Hemiksem B** | 3 | -59 |
16 | Nielse B* | 3 | -65 |