www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

vrijdag 21/02/2020

20:00

Exc.Essen

-Horendonk7 -1

zaterdag 22/02/2020

20:00

Gooreind

-Maria t.Heide1-0

zondag 23/02/2020

15:00City Pirates B-

FC Merksem

0 -4
.Mariaburg B-

sGravenw.-Schilde B

1 -3
.

Ekeren Donk

-Schoten2-1
.

Putte SK

-Olympic Essen4 -1
.St.Lenaarts B-Wildert - ST
.Heibos-Noorse A - PP

zaterdag 29/02/2020

19:30Horendonk8- 5City Pirates B-
.Nieuwmoer12- 12Gooreind-
.sGravenw.-Schilde B7 -7Exc.Essen-
.Noorse A7-9Putte SK-
20:00Maria t.Heide9-3Mariaburg B-
.Olympic Essen3-4Ekeren Donk-

zondag 01/03/2020

15:00FC Merksem9 -4Heibos-
.Schoten0-6St.Lenaarts B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

25/32

1.Gooreind*59128
2.Exc.Essen*5598.-3(0)
3.FC Merksem*5368
4.Nieuwmoer*5398
5.Putte SK**45129-1.(0)
6.Maria t.Heide*4038
7.sGravenw.-Schilde B*3768
8.Wildert**351093.
9.Heibos***33410.-2(3)
10.St.Lenaarts B**32692.
11.Ekeren Donk*3138.1
12.Olympic Essen*2668
13.Noorse A*2548
14.Horendonk2067
15.City Pirates B**2049
16.Mariaburg B**1209-4.(3)
17.Schoten*008.4
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Olympic Essen

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide11/1119
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert10/1017
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

Gooreind11/1131
2.Nieuwmoer12/1230
3.Exc.Essen11/1125
4.Putte SK11/1125
5.Maria t.Heide11/1123
6.Heibos11/1122
7.sGravenw.-Schilde B11/1122
8.FC Merksem11/1119
9.Wildert12/1217
10.Noorse A11/1115
11.Ekeren Donk12/1214
12.Olympic Essen11/1114
13.St.Lenaarts B12/1213
14.Horendonk11/1112
15.City Pirates B11/119
16.Mariaburg B11/114
17.Schoten12/120

periode 3

-/-

1.Gooreind3/119
2.FC Merksem2/107
3.Exc.Essen3/116
4.Putte SK2/116
5.Wildert1/103
6.sGravenw.-Schilde B2/103
7.St.Lenaarts B1/103
8.Nieuwmoer2/103
9.Ekeren Donk2/103
10.Olympic Essen2/103
11.Horendonk3/103
12.Noorse A2/101
13.City Pirates B2/111
14.Heibos1/110
15.Maria t.Heide2/100
16.Mariaburg B2/110
17.Schoten2/100

Olympic Essen

1.Za-24/08/1920:00

Olympic Essen

-Horendonk3 -0

3

34
2.Wo-28/08/1919:00sGravenw.-Schilde B-

Olympic Essen

3 -1035
3.Za-31/08/1920:00

Olympic Essen

-Maria t.Heide1 -2039
4.Za-07/09/1919:30Gooreind-

Olympic Essen

3 -00312
5.Za-14/09/1920:00

Olympic Essen

-Mariaburg B3 -31413
6.Za-21/09/1919:30Exc.Essen-

Olympic Essen

2 -10415
7.Za-28/09/1920:00

Olympic Essen

-City Pirates B1 -11514
8.Zo-06/10/1915:00Heibos-

Olympic Essen

1 -00515
9.Za-12/10/1920:00

Olympic Essen

-Putte SK2 -1

3

813
10.Zo-20/10/1915:00Ekeren Donk-

Olympic Essen

3 -31913
11.Za-26/10/1920:00

Olympic Essen

-St.Lenaarts B1 -111014
13.Za-09/11/1920:00

Olympic Essen

-Wildert0 -301014
14.Zo-17/11/1914:30Schoten-

Olympic Essen

1 -3

3

1314
15.Za-23/11/1919:30Nieuwmoer-

Olympic Essen

1 -2

3

1613
16.Za-30/11/1920:00

Olympic Essen

-Noorse A6 -1

3

1912
17.Zo-08/12/1914:30FC Merksem-

Olympic Essen

6 -001912
18.Za-14/12/1919:30Horendonk-

Olympic Essen

4 -412012
19.Za-04/01/2020:00

Olympic Essen

-sGravenw.-Schilde B1 -202013
20.Za-11/01/2020:00Maria t.Heide-

Olympic Essen

2 -102013
21.Za-18/01/2020:00

Olympic Essen

-Gooreind2 -402013
22.Zo-26/01/2014:30Mariaburg B-

Olympic Essen

0 -4

3

2312
23.Za-01/02/2020:00

Olympic Essen

-Exc.Essen1 -402313
25.Za-15/02/2020:00

Olympic Essen

-Heibos2 -1

3

2612
26.Zo-23/02/2015:00Putte SK-

Olympic Essen

4 -102612
27.Za-29/02/2020:00

Olympic Essen

-Ekeren Donk -.
28.Zo-08/03/2015:00St.Lenaarts B-

Olympic Essen

-.
30.Zo-22/03/2015:00Wildert-

Olympic Essen

-.
31.Za-28/03/2019:30

Olympic Essen

-Schoten -.
32.Za-04/04/2020:00

Olympic Essen

-Nieuwmoer -.
24.Wo-08/04/2018:30City Pirates B-

Olympic Essen

-.
33.Zo-19/04/2015:00Noorse A-

Olympic Essen

-.
34.Zo-26/04/2015:00

Olympic Essen

-FC Merksem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ekeren Donk

1.Zo-25/08/1915:00Ekeren Donk-Exc.Essen1 -1119
2.Wo-28/08/1920:00City Pirates B-Ekeren Donk2 -21212
3.Zo-01/09/1915:00Ekeren Donk-Heibos0 -01313
4.Zo-08/09/1915:00Putte SK-Ekeren Donk4 -00314
5.Za-14/09/1919:30Nieuwmoer-Ekeren Donk1 -11414
6.Zo-22/09/1915:00Ekeren Donk-St.Lenaarts B4 -0

3

710
8.Zo-06/10/1915:00Ekeren Donk-Wildert5 -2

3

1010
9.Zo-13/10/1915:00Schoten-Ekeren Donk1 -12

3

138
10.Zo-20/10/1915:00Ekeren Donk-

Olympic Essen

3 -31149
11.Za-26/10/1919:30Noorse A-Ekeren Donk3 -101410
12.Zo-03/11/1914:30Ekeren Donk-FC Merksem4 -3

3

179
13.Za-09/11/1919:30Horendonk-Ekeren Donk0 -4

3

208
14.Zo-17/11/1914:30Ekeren Donk-sGravenw.-Schilde B2 -302010
15.Za-23/11/1920:00Maria t.Heide-Ekeren Donk2 -002011
16.Zo-01/12/1914:30Ekeren Donk-Gooreind2 -402011
17.Zo-08/12/1914:30Mariaburg B-Ekeren Donk3 -6

3

239
18.Za-14/12/1919:30Exc.Essen-Ekeren Donk3 -5

3

269
19.Zo-05/01/2014:30Ekeren Donk-City Pirates B1 -11279
20.Zo-12/01/2014:30Heibos-Ekeren Donk2 -21289
21.Zo-19/01/2014:30Ekeren Donk-Putte SK1 -30289
22.Zo-26/01/2014:30Ekeren Donk-Nieuwmoer1 -202810
23.Za-01/02/2019:30St.Lenaarts B-Ekeren Donk2 -102811
25.Zo-16/02/2015:00Wildert-Ekeren Donk3 -102811
26.Zo-23/02/2015:00Ekeren Donk-Schoten2 -1

3

3111
27.Za-29/02/2020:00

Olympic Essen

-Ekeren Donk -.
28.Zo-08/03/2015:00Ekeren Donk-Noorse A -.
29.Zo-15/03/2015:00FC Merksem-Ekeren Donk -.
30.Zo-22/03/2015:00Ekeren Donk-Horendonk -.
31.Za-28/03/2019:30sGravenw.-Schilde B-Ekeren Donk -.
32.Zo-05/04/2015:00Ekeren Donk-Maria t.Heide -.
33.Zo-19/04/2015:00Gooreind-Ekeren Donk -.
34.Zo-26/04/2015:00Ekeren Donk-Mariaburg B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/16)

1FC Merksem3449:15+34
2Putte SK**3135:8+27
3Gooreind3133:10+23
4Exc.Essen2946:16+30
5Nieuwmoer*2832:9+23
6sGravenw.-Schilde B2434:20+14
7St.Lenaarts B**2227:18+9
8Maria t.Heide**2130:14+16
9Wildert*2132:22+10
10Horendonk*1727:33-6
11Noorse A*1720:31-11
12Ekeren Donk*1626:23+3
13Olympic Essen*1523:230
14City Pirates B**1425:26-1
15Heibos***1312:120
16Mariaburg B*620:55-35
17Schoten**017:63-46

alle wedstrijden (25/32)

1Gooreind*5972:25+47
2Exc.Essen*5581:28+53
3FC Merksem*5384:37+47
4Nieuwmoer*5356:19+37
5Putte SK**4566:37+29
6Maria t.Heide*4053:34+19
7sGravenw.-Schilde B*3750:44+6
8Wildert**3556:43+13
9Heibos***3335:23+12
10St.Lenaarts B**3240:50-10
11Ekeren Donk*3161:49+12
12Olympic Essen*2643:53-10
13Noorse A*2543:77-34
14Horendonk2039:82-43
15City Pirates B**2041:61-20
16Mariaburg B**1238:92-54
17Schoten*028:132-104

uitwedstrijden (13/16)

1Gooreind**2839:15+24
2Exc.Essen**2635:12+23
3Nieuwmoer*2524:10+14
4Heibos*2023:11+12
5FC Merksem**1935:22+13
6Maria t.Heide1923:20+3
7Ekeren Donk*1535:26+9
8Wildert**1424:21+3
9Putte SK*1431:29+2
10sGravenw.-Schilde B**1316:24-8
11Olympic Essen*1120:30-10
12St.Lenaarts B*1013:32-19
13Noorse A*823:46-23
14Mariaburg B**618:37-19
15City Pirates B*616:35-19
16Horendonk312:49-37
17Schoten011:69-58