www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 26/02/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

vrijdag 21/02/2020

20:00

Exc.Essen

-Horendonk7 -1

zaterdag 22/02/2020

20:00

Gooreind

-Maria t.Heide1-0

zondag 23/02/2020

15:00City Pirates B-

FC Merksem

0 -4
.Mariaburg B-

sGravenw.-Schilde B

1 -3
.

Ekeren Donk

-Schoten2-1
.

Putte SK

-Olympic Essen4 -1

zaterdag 29/02/2020

19:30Horendonk8- 5City Pirates B-
.Nieuwmoer12- 12Gooreind-
.sGravenw.-Schilde B7 -7Exc.Essen-
.Noorse A7-9Putte SK-
20:00Maria t.Heide9-3Mariaburg B-
.Olympic Essen3-4Ekeren Donk-

zondag 01/03/2020

15:00FC Merksem9 -4Heibos-
.Schoten0-6St.Lenaarts B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

25/32

1.Gooreind*59128.-2(0)
2.Exc.Essen*5598.1
3.FC Merksem*5368
4.Nieuwmoer*5398-3.(0)
5.Putte SK**451294.
6.Maria t.Heide*4038
7.sGravenw.-Schilde B*3768
8.Wildert**35109
9.Heibos***33410.3
10.St.Lenaarts B**3269
11.Ekeren Donk*3138
12.Olympic Essen*2668
13.Noorse A*2548
14.Horendonk2067.-4(3)
15.City Pirates B**20492.
16.Mariaburg B**1209-1.(3)
17.Schoten*008
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Antwerpen : 4de Provinciale A --> sGravenw.-Schilde B

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide11/1119
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert10/1017
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

Gooreind11/1131
2.Nieuwmoer12/1230
3.Exc.Essen11/1125
4.Putte SK11/1125
5.Maria t.Heide11/1123
6.Heibos11/1122
7.sGravenw.-Schilde B11/1122
8.FC Merksem11/1119
9.Wildert12/1217
10.Noorse A11/1115
11.Ekeren Donk12/1214
12.Olympic Essen11/1114
13.St.Lenaarts B12/1213
14.Horendonk11/1112
15.City Pirates B11/119
16.Mariaburg B11/114
17.Schoten12/120

periode 3

-/-

1.Gooreind3/119
2.FC Merksem2/107
3.Exc.Essen3/116
4.Putte SK2/116
5.Wildert1/103
6.sGravenw.-Schilde B2/103
7.St.Lenaarts B1/103
8.Nieuwmoer2/103
9.Ekeren Donk2/103
10.Olympic Essen2/103
11.Horendonk3/103
12.Noorse A2/101
13.City Pirates B2/111
14.Heibos1/110
15.Maria t.Heide2/100
16.Mariaburg B2/110
17.Schoten2/100

sGravenw.-Schilde B

1.Zo-25/08/1915:00Schoten-

sGravenw.-Schilde B

1 -4

3

33
2.Wo-28/08/1919:00

sGravenw.-Schilde B

-Olympic Essen3 -1

3

63
3.Za-31/08/1919:30Noorse A-

sGravenw.-Schilde B

0 -0173
4.Za-07/09/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-FC Merksem1 -4076
5.Za-14/09/1919:30Horendonk-

sGravenw.-Schilde B

5 -2078
6.Za-21/09/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-Nieuwmoer1 -1189
7.Za-28/09/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-Maria t.Heide0 -3089
8.Za-05/10/1919:30Gooreind-

sGravenw.-Schilde B

3 -00812
9.Za-12/10/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-Mariaburg B7 -0

3

1110
10.Za-19/10/1919:30Exc.Essen-

sGravenw.-Schilde B

4 -201111
11.Za-26/10/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-City Pirates B2 -0

3

149
12.Zo-03/11/1915:00Heibos-

sGravenw.-Schilde B

2 -001412
13.Vr-08/11/1920:00

sGravenw.-Schilde B

-Putte SK3 -311511
14.Zo-17/11/1914:30Ekeren Donk-

sGravenw.-Schilde B

2 -3

3

1811
15.Za-23/11/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-St.Lenaarts B4 -1

3

219
17.Za-07/12/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-Wildert1 -0

3

248
18.Za-14/12/1919:30

sGravenw.-Schilde B

-Schoten6 -1

3

278
19.Za-04/01/2020:00Olympic Essen-

sGravenw.-Schilde B

1 -2

3

307
20.Za-11/01/2019:30

sGravenw.-Schilde B

-Noorse A2 -21317
21.Zo-19/01/2014:30FC Merksem-

sGravenw.-Schilde B

3 -00318
22.Za-25/01/2019:30

sGravenw.-Schilde B

-Horendonk3 -2

3

347
23.Za-01/02/2019:30Nieuwmoer-

sGravenw.-Schilde B

2 -00347
25.Za-15/02/2019:30

sGravenw.-Schilde B

-Gooreind1 -20348
26.Zo-23/02/2015:00Mariaburg B-

sGravenw.-Schilde B

1 -3

3

377
27.Za-29/02/2019:30

sGravenw.-Schilde B

-Exc.Essen -.
28.Zo-08/03/2015:00City Pirates B-

sGravenw.-Schilde B

-.
29.Za-14/03/2019:30

sGravenw.-Schilde B

-Heibos -.
30.Zo-22/03/2015:00Putte SK-

sGravenw.-Schilde B

-.
31.Za-28/03/2019:30

sGravenw.-Schilde B

-Ekeren Donk -.
32.Zo-05/04/2015:00St.Lenaarts B-

sGravenw.-Schilde B

-.
24.Wo-08/04/2018:30Maria t.Heide-

sGravenw.-Schilde B

-.
34.Zo-26/04/2015:00Wildert-

sGravenw.-Schilde B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Exc.Essen

1.Zo-25/08/1915:00Ekeren Donk-Exc.Essen1 -1118
2.Wo-28/08/1920:00Exc.Essen-St.Lenaarts B4 -0

3

44
4.Za-07/09/1919:30Exc.Essen-Wildert1 -1158
5.Zo-15/09/1915:00Schoten-Exc.Essen2 -6

3

86
6.Za-21/09/1919:30Exc.Essen-Olympic Essen2 -1

3

115
7.Za-28/09/1919:30Noorse A-Exc.Essen2 -10

3

144
8.Za-05/10/1919:30Exc.Essen-FC Merksem2 -0

3

174
9.Za-12/10/1919:30Horendonk-Exc.Essen1 -3

3

203
10.Za-19/10/1919:30Exc.Essen-

sGravenw.-Schilde B

4 -2

3

232
11.Za-26/10/1920:00Maria t.Heide-Exc.Essen1 -2

3

262
12.Za-02/11/1919:30Exc.Essen-Gooreind1 -11272
13.Zo-10/11/1914:30Mariaburg B-Exc.Essen0 -4

3

302
14.Za-16/11/1919:30Exc.Essen-Nieuwmoer0 -20302
15.Za-23/11/1919:30Exc.Essen-City Pirates B4 -2

3

332
16.Za-30/11/1919:30Heibos-Exc.Essen0 -1

3

362
17.Za-07/12/1919:30Exc.Essen-Putte SK2 -0

3

392
18.Za-14/12/1919:30Exc.Essen-Ekeren Donk3 -50392
19.Za-04/01/2019:30St.Lenaarts B-Exc.Essen0 -2

3

422
21.Zo-19/01/2014:30Wildert-Exc.Essen1 -11434
22.Za-25/01/2019:30Exc.Essen-Schoten11 -0

3

464
23.Za-01/02/2020:00Olympic Essen-Exc.Essen1 -4

3

493
24.Za-08/02/2019:30Exc.Essen-Noorse A5 -1

3

522
25.Zo-16/02/2015:00FC Merksem-Exc.Essen3 -10523
26.Vr-21/02/2020:00Exc.Essen-Horendonk7 -1

3

552
27.Za-29/02/2019:30

sGravenw.-Schilde B

-Exc.Essen -.
28.Za-07/03/2020:00Exc.Essen-Maria t.Heide -.
29.Za-14/03/2019:30Gooreind-Exc.Essen -.
30.Za-21/03/2019:30Exc.Essen-Mariaburg B -.
31.Za-28/03/2019:30Nieuwmoer-Exc.Essen -.
32.Zo-05/04/2015:00City Pirates B-Exc.Essen -.
33.Zo-19/04/2015:00Exc.Essen-Heibos -.
34.Zo-26/04/2015:00Putte SK-Exc.Essen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/16)

1FC Merksem3449:15+34
2Putte SK**3135:8+27
3Gooreind3133:10+23
4Exc.Essen2946:16+30
5Nieuwmoer*2832:9+23
6sGravenw.-Schilde B2434:20+14
7St.Lenaarts B**2227:18+9
8Maria t.Heide**2130:14+16
9Wildert*2132:22+10
10Horendonk*1727:33-6
11Noorse A*1720:31-11
12Ekeren Donk*1626:23+3
13Olympic Essen*1523:230
14City Pirates B**1425:26-1
15Heibos***1312:120
16Mariaburg B*620:55-35
17Schoten**017:63-46

alle wedstrijden (25/32)

1Gooreind*5972:25+47
2Exc.Essen*5581:28+53
3FC Merksem*5384:37+47
4Nieuwmoer*5356:19+37
5Putte SK**4566:37+29
6Maria t.Heide*4053:34+19
7sGravenw.-Schilde B*3750:44+6
8Wildert**3556:43+13
9Heibos***3335:23+12
10St.Lenaarts B**3240:50-10
11Ekeren Donk*3161:49+12
12Olympic Essen*2643:53-10
13Noorse A*2543:77-34
14Horendonk2039:82-43
15City Pirates B**2041:61-20
16Mariaburg B**1238:92-54
17Schoten*028:132-104

uitwedstrijden (13/16)

1Gooreind**2839:15+24
2Exc.Essen**2635:12+23
3Nieuwmoer*2524:10+14
4Heibos*2023:11+12
5FC Merksem**1935:22+13
6Maria t.Heide1923:20+3
7Ekeren Donk*1535:26+9
8Wildert**1424:21+3
9Putte SK*1431:29+2
10sGravenw.-Schilde B**1316:24-8
11Olympic Essen*1120:30-10
12St.Lenaarts B*1013:32-19
13Noorse A*823:46-23
14Mariaburg B**618:37-19
15City Pirates B*616:35-19
16Horendonk312:49-37
17Schoten011:69-58