www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-Nieuwmoer1-1
.

Exc.Essen

-Olympic Essen2-1
.Gooreind-

FC Merksem

1 -3
20:00

Maria t.Heide

-Horendonk5 -1

zondag 22/09/2019

15:00Heibos-

Wildert

1-2
.Mariaburg B-

Noorse A

1 -5
.

City Pirates B

-Schoten4 -1
.

Ekeren Donk

-St.Lenaarts B4 -0

zaterdag 28/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B1- 3Maria t.Heide-
.Noorse A1- 4Exc.Essen-
.Nieuwmoer1 -3St.Lenaarts B-
.Horendonk3-6Gooreind-
20:00Olympic Essen1-0City Pirates B-

zondag 29/09/2019

15:00Schoten0-1Heibos-
.Wildert6 -3Putte SK-
.FC Merksem6-1Mariaburg B-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.FC Merksem1812
2.Maria t.Heide159
3.Gooreind*129
4.St.Lenaarts B129-1.(0)
5.Exc.Essen*1110
6.Wildert10101.
7.Putte SK*96
8.Nieuwmoer85-3.(3)
9.sGravenw.-Schilde B82
10.Ekeren Donk75.-2(3)
11.Horendonk63
12.City Pirates B*44
13.Mariaburg B*44
14.Heibos*44-4.(0)
15.Olympic Essen413.
16.Noorse A44.4
17.Schoten00.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Putte SK

periode 1

-/-

1.FC Merksem6/1118
2.Gooreind5/1013
3.St.Lenaarts B6/1013
4.Maria t.Heide5/1112
5.Exc.Essen5/1012
6.Wildert5/1011
7.Putte SK5/1010
8.Nieuwmoer6/109
9.sGravenw.-Schilde B6/118
10.Ekeren Donk6/108x
11.Horendonk6/116
12.City Pirates B5/104
13.Mariaburg B5/104
14.Heibos5/104
15.Olympic Essen6/114
16.Noorse A6/114
17.Schoten6/100x

periode 2

-/-

1.Maria t.Heide1/113
2.Ekeren Donk0/120
Olympic Essen0/110
Putte SK0/110
FC Merksem0/110
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/120
sGravenw.-Schilde B0/110
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/110
St.Lenaarts B0/120
Schoten0/120
Gooreind0/110
Noorse A0/110
Mariaburg B0/110
17.Wildert1/120

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Wildert

18.Zo-25/08/1915:00Maria t.Heide-Wildert5 -00017-
2.Wo-28/08/1920:00Gooreind-Wildert2 -10016
3.Zo-01/09/1915:00Wildert-Mariaburg B4 -2

3

311
4.Za-07/09/1919:30Exc.Essen-Wildert1 -11410
5.Zo-15/09/1915:00Wildert-City Pirates B4 -2

3

79
6.Zo-22/09/1915:00Heibos-Wildert1 -2

3

106
7.Zo-29/09/1915:00Wildert-

Putte SK

-.
8.Zo-06/10/1915:00Ekeren Donk-Wildert -.
9.Zo-13/10/1915:00Wildert-St.Lenaarts B -.
11.Zo-27/10/1900:00Nieuwmoer-Wildert -.
12.Zo-03/11/1900:00Wildert-Schoten -.
13.Zo-10/11/1900:00Olympic Essen-Wildert -.
14.Zo-17/11/1900:00Wildert-Noorse A -.
15.Zo-24/11/1900:00FC Merksem-Wildert -.
16.Zo-01/12/1900:00Wildert-Horendonk -.
17.Zo-08/12/1900:00sGravenw.-Schilde B-Wildert -.
1.Zo-15/12/1900:00Wildert-Maria t.Heide -.
19.Zo-05/01/2000:00Wildert-Gooreind -.
20.Zo-12/01/2000:00Mariaburg B-Wildert -.
21.Zo-19/01/2000:00Wildert-Exc.Essen -.
22.Zo-26/01/2000:00City Pirates B-Wildert -.
23.Zo-02/02/2000:00Wildert-Heibos -.
24.Zo-09/02/2000:00

Putte SK

-Wildert -.
25.Zo-16/02/2000:00Wildert-Ekeren Donk -.
26.Zo-23/02/2000:00St.Lenaarts B-Wildert -.
28.Zo-08/03/2000:00Wildert-Nieuwmoer -.
29.Zo-15/03/2000:00Schoten-Wildert -.
30.Zo-22/03/2000:00Wildert-Olympic Essen -.
31.Zo-29/03/2000:00Noorse A-Wildert -.
32.Zo-05/04/2000:00Wildert-FC Merksem -.
33.Zo-19/04/2000:00Horendonk-Wildert -.
34.Zo-26/04/2000:00Wildert-sGravenw.-Schilde B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Putte SK

1.Zo-25/08/1915:00

Putte SK

-City Pirates B3 -2

3

36
2.Wo-28/08/1919:00Heibos-

Putte SK

2 -1037
3.Za-31/08/1919:30Nieuwmoer-

Putte SK

1 -2

3

65
4.Zo-08/09/1915:00

Putte SK

-Ekeren Donk4 -0

3

94
5.Zo-15/09/1915:00St.Lenaarts B-

Putte SK

5 -3095
7.Zo-29/09/1915:00Wildert-

Putte SK

-.
8.Zo-06/10/1915:00

Putte SK

-Schoten -.
9.Za-12/10/1920:00Olympic Essen-

Putte SK

-.
10.Zo-20/10/1915:00

Putte SK

-Noorse A -.
11.Zo-27/10/1900:00FC Merksem-

Putte SK

-.
12.Zo-03/11/1900:00

Putte SK

-Horendonk -.
13.Zo-10/11/1900:00sGravenw.-Schilde B-

Putte SK

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Putte SK

-Maria t.Heide -.
15.Zo-24/11/1900:00Gooreind-

Putte SK

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Putte SK

-Mariaburg B -.
17.Zo-08/12/1900:00Exc.Essen-

Putte SK

-.
18.Zo-15/12/1900:00City Pirates B-

Putte SK

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Putte SK

-Heibos -.
20.Zo-12/01/2000:00

Putte SK

-Nieuwmoer -.
21.Zo-19/01/2000:00Ekeren Donk-

Putte SK

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Putte SK

-St.Lenaarts B -.
24.Zo-09/02/2000:00

Putte SK

-Wildert -.
25.Zo-16/02/2000:00Schoten-

Putte SK

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Putte SK

-Olympic Essen -.
27.Zo-01/03/2000:00Noorse A-

Putte SK

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Putte SK

-FC Merksem -.
29.Zo-15/03/2000:00Horendonk-

Putte SK

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Putte SK

-sGravenw.-Schilde B -.
31.Zo-29/03/2000:00Maria t.Heide-

Putte SK

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Putte SK

-Gooreind -.
33.Zo-19/04/2000:00Mariaburg B-

Putte SK

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Putte SK

-Exc.Essen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Maria t.Heide1219:3+16
2FC Merksem*911:2+9
3St.Lenaarts B*911:7+4
4Exc.Essen*77:2+5
5Putte SK**67:2+5
6Wildert**68:4+4
7Gooreind*66:4+2
8Horendonk*68:10-2
9Ekeren Donk*55:1+4
10City Pirates B**46:3+3
11Olympic Essen*47:5+2
12Nieuwmoer*44:3+1
13sGravenw.-Schilde B*45:6-1
14Mariaburg B**36:60
15Heibos*33:4-1
16Noorse A*11:10-9
17Schoten*03:17-14

alle wedstrijden (6/32)

1FC Merksem1824:5+19
2Maria t.Heide1522:8+14
3Gooreind*1217:4+13
4St.Lenaarts B1212:15-3
5Exc.Essen*1114:5+9
6Wildert1012:13-1
7Putte SK*913:10+3
8Nieuwmoer812:7+5
9sGravenw.-Schilde B811:12-1
10Ekeren Donk78:80
11Horendonk69:22-13
12City Pirates B*413:14-1
13Mariaburg B*412:15-3
14Heibos*43:6-3
15Olympic Essen49:13-4
16Noorse A410:19-9
17Schoten05:30-25

uitwedstrijden (4/16)

1FC Merksem*913:3+10
2Gooreind**611:0+11
3Nieuwmoer*48:4+4
4Exc.Essen**47:3+4
5sGravenw.-Schilde B*46:60
6Wildert44:9-5
7Noorse A*39:90
8Putte SK*36:8-2
9Maria t.Heide**33:5-2
10St.Lenaarts B*31:8-7
11Ekeren Donk*23:7-4
12Heibos**10:2-2
13Mariaburg B*16:9-3
14City Pirates B*07:11-4
15Olympic Essen*02:8-6
16Schoten*02:13-11
17Horendonk*01:12-11