www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 15/02/2020

19:30sGravenw.-Schilde B-

Gooreind

1-2
.

Horendonk

-Mariaburg B3-0
.Noorse A-City Pirates B1-1
20:00

Nieuwmoer

-Maria t.Heide1-0
.

Olympic Essen

-Heibos2-1

zondag 16/02/2020

15:00Schoten-

Putte SK

1 -6
.

Wildert

-Ekeren Donk3 -1
.

FC Merksem

-Exc.Essen3 -1

vrijdag 21/02/2020

20:00Exc.Essen9- 0Horendonk-

zaterdag 22/02/2020

20:00Gooreind12- 6Maria t.Heide-

zondag 23/02/2020

15:00Heibos4 -1Noorse A-
.City Pirates B0-4FC Merksem-
.Mariaburg B0-6sGravenw.-Schilde B-
.St.Lenaarts B6-7Wildert-
.Ekeren Donk1 -0Schoten-
.Putte SK10-4Olympic Essen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

24/32

1.Gooreind*56129
2.Nieuwmoer5398.-4(3)
3.Exc.Essen*5299
4.FC Merksem*5069.3
5.Putte SK**421210
6.Maria t.Heide*4069
7.Wildert*35109
8.sGravenw.-Schilde B*3439
9.Heibos**33410
10.St.Lenaarts B*3269.-2(3)
11.Ekeren Donk*2809-3.(3)
12.Olympic Essen*2669.1
13.Noorse A25482.
14.Horendonk20684.
15.City Pirates B**20410
16.Mariaburg B**12310
17.Schoten*009-1.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Putte SK

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide11/1119
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert10/1017
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

Gooreind11/1131
2.Nieuwmoer12/1230
3.Exc.Essen11/1125
4.Putte SK11/1125
5.Maria t.Heide11/1123
6.Heibos11/1122
7.sGravenw.-Schilde B11/1122
8.FC Merksem11/1119
9.Wildert12/1217
10.Noorse A11/1115
11.Ekeren Donk12/1214
12.Olympic Essen11/1114
13.St.Lenaarts B12/1213
14.Horendonk11/1112
15.City Pirates B11/119
16.Mariaburg B11/114
17.Schoten12/120

periode 3

-/-

1.Gooreind2/116
2.Putte SK1/113
3.Exc.Essen2/113
Horendonk2/103
5.FC Merksem1/103
Wildert1/103
7.Olympic Essen1/103
St.Lenaarts B1/103
9.Nieuwmoer2/103
10.City Pirates B1/111
11.Noorse A2/101
12.sGravenw.-Schilde B1/100
Heibos1/110
14.Maria t.Heide1/100
15.Ekeren Donk1/100
16.Mariaburg B1/110
17.Schoten1/100

Putte SK

1.Zo-25/08/1915:00

Putte SK

-City Pirates B3 -2

3

36
2.Wo-28/08/1919:00Heibos-

Putte SK

2 -1037
3.Za-31/08/1919:30Nieuwmoer-

Putte SK

1 -2

3

65
4.Zo-08/09/1915:00

Putte SK

-Ekeren Donk4 -0

3

94
5.Zo-15/09/1915:00St.Lenaarts B-

Putte SK

5 -3095
7.Zo-29/09/1915:00Wildert-

Putte SK

2 -21108
8.Zo-06/10/1915:00

Putte SK

-Schoten7 -1

3

136
9.Za-12/10/1920:00Olympic Essen-

Putte SK

2 -10137
10.Zo-20/10/1915:00

Putte SK

-Noorse A4 -2

3

166
11.Zo-27/10/1915:00FC Merksem-

Putte SK

5 -30166
12.Zo-03/11/1914:30

Putte SK

-Horendonk2 -0

3

196
13.Vr-08/11/1920:00sGravenw.-Schilde B-

Putte SK

3 -31206
14.Zo-17/11/1914:30

Putte SK

-Maria t.Heide2 -1

3

235
15.Za-23/11/1919:30Gooreind-

Putte SK

3 -10237
16.Zo-01/12/1914:30

Putte SK

-Mariaburg B4 -0

3

266
17.Za-07/12/1919:30Exc.Essen-

Putte SK

2 -00267
18.Zo-15/12/1914:30City Pirates B-

Putte SK

2 -6

3

295
19.Zo-05/01/2014:30

Putte SK

-Heibos1 -11306
20.Zo-12/01/2014:30

Putte SK

-Nieuwmoer2 -0

3

336
21.Zo-19/01/2014:30Ekeren Donk-

Putte SK

1 -3

3

366
22.Zo-26/01/2014:30

Putte SK

-St.Lenaarts B2 -0

3

396
25.Zo-16/02/2015:00Schoten-

Putte SK

1 -6

3

425
26.Zo-23/02/2015:00

Putte SK

-Olympic Essen -.
27.Za-29/02/2019:30Noorse A-

Putte SK

-.
28.Zo-08/03/2015:00

Putte SK

-FC Merksem -.
29.Za-14/03/2019:30Horendonk-

Putte SK

-.
30.Zo-22/03/2015:00

Putte SK

-sGravenw.-Schilde B -.
31.Za-28/03/2020:00Maria t.Heide-

Putte SK

-.
32.Zo-05/04/2015:00

Putte SK

-Gooreind -.
24.Wo-08/04/2018:30

Putte SK

-Wildert -.
33.Zo-19/04/2015:00Mariaburg B-

Putte SK

-.
34.Zo-26/04/2015:00

Putte SK

-Exc.Essen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Olympic Essen

1.Za-24/08/1920:00Olympic Essen-Horendonk3 -0

3

34
2.Wo-28/08/1919:00sGravenw.-Schilde B-Olympic Essen3 -1035
3.Za-31/08/1920:00Olympic Essen-Maria t.Heide1 -2039
4.Za-07/09/1919:30Gooreind-Olympic Essen3 -00312
5.Za-14/09/1920:00Olympic Essen-Mariaburg B3 -31413
6.Za-21/09/1919:30Exc.Essen-Olympic Essen2 -10415
7.Za-28/09/1920:00Olympic Essen-City Pirates B1 -11514
8.Zo-06/10/1915:00Heibos-Olympic Essen1 -00515
9.Za-12/10/1920:00Olympic Essen-

Putte SK

2 -1

3

813
10.Zo-20/10/1915:00Ekeren Donk-Olympic Essen3 -31913
11.Za-26/10/1920:00Olympic Essen-St.Lenaarts B1 -111014
13.Za-09/11/1920:00Olympic Essen-Wildert0 -301014
14.Zo-17/11/1914:30Schoten-Olympic Essen1 -3

3

1314
15.Za-23/11/1919:30Nieuwmoer-Olympic Essen1 -2

3

1613
16.Za-30/11/1920:00Olympic Essen-Noorse A6 -1

3

1912
17.Zo-08/12/1914:30FC Merksem-Olympic Essen6 -001912
18.Za-14/12/1919:30Horendonk-Olympic Essen4 -412012
19.Za-04/01/2020:00Olympic Essen-sGravenw.-Schilde B1 -202013
20.Za-11/01/2020:00Maria t.Heide-Olympic Essen2 -102013
21.Za-18/01/2020:00Olympic Essen-Gooreind2 -402013
22.Zo-26/01/2014:30Mariaburg B-Olympic Essen0 -4

3

2312
23.Za-01/02/2020:00Olympic Essen-Exc.Essen1 -402313
25.Za-15/02/2020:00Olympic Essen-Heibos2 -1

3

2612
26.Zo-23/02/2015:00

Putte SK

-Olympic Essen -.
27.Za-29/02/2020:00Olympic Essen-Ekeren Donk -.
28.Zo-08/03/2015:00St.Lenaarts B-Olympic Essen -.
30.Zo-22/03/2015:00Wildert-Olympic Essen -.
31.Za-28/03/2019:30Olympic Essen-Schoten -.
32.Za-04/04/2020:00Olympic Essen-Nieuwmoer -.
24.Wo-08/04/2018:30City Pirates B-Olympic Essen -.
33.Zo-19/04/2015:00Noorse A-Olympic Essen -.
34.Zo-26/04/2015:00Olympic Essen-FC Merksem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/16)

1FC Merksem3449:15+34
2Putte SK***2831:7+24
3Nieuwmoer*2832:9+23
4Gooreind*2832:10+22
5Exc.Essen*2639:15+24
6sGravenw.-Schilde B2434:20+14
7St.Lenaarts B**2227:18+9
8Maria t.Heide**2130:14+16
9Wildert*2132:22+10
10Horendonk*1727:33-6
11Noorse A*1720:31-11
12Olympic Essen*1523:230
13City Pirates B***1425:22+3
14Heibos***1312:120
15Ekeren Donk**1324:22+2
16Mariaburg B**619:52-33
17Schoten**017:63-46

alle wedstrijden (24/32)

1Gooreind*5671:25+46
2Nieuwmoer5356:19+37
3Exc.Essen*5274:27+47
4FC Merksem*5080:37+43
5Putte SK**4262:36+26
6Maria t.Heide*4053:33+20
7Wildert*3556:43+13
8sGravenw.-Schilde B*3447:43+4
9Heibos**3335:23+12
10St.Lenaarts B*3240:50-10
11Ekeren Donk*2859:48+11
12Olympic Essen*2642:49-7
13Noorse A2543:77-34
14Horendonk2038:75-37
15City Pirates B**2041:57-16
16Mariaburg B**1237:89-52
17Schoten*027:130-103

uitwedstrijden (13/16)

1Gooreind*2839:15+24
2Exc.Essen*2635:12+23
3Nieuwmoer2524:10+14
4Heibos2023:11+12
5Maria t.Heide1923:19+4
6FC Merksem**1631:22+9
7Ekeren Donk1535:26+9
8Wildert*1424:21+3
9Putte SK1431:29+2
10Olympic Essen*1119:26-7
11sGravenw.-Schilde B**1013:23-10
12St.Lenaarts B1013:32-19
13Noorse A823:46-23
14Mariaburg B*618:37-19
15City Pirates B616:35-19
16Horendonk311:42-31
17Schoten010:67-57