www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-Nieuwmoer1-1
.

Exc.Essen

-Olympic Essen2-1
.Gooreind-

FC Merksem

1 -3
20:00

Maria t.Heide

-Horendonk5 -1

zondag 22/09/2019

15:00Heibos-

Wildert

1-2
.Mariaburg B-

Noorse A

1 -5
.

City Pirates B

-Schoten4 -1
.

Ekeren Donk

-St.Lenaarts B4 -0

zaterdag 28/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B1- 3Maria t.Heide-
.Noorse A1- 4Exc.Essen-
.Nieuwmoer1 -3St.Lenaarts B-
.Horendonk3-6Gooreind-
20:00Olympic Essen1-0City Pirates B-

zondag 29/09/2019

15:00Schoten0-1Heibos-
.Wildert6 -3Putte SK-
.FC Merksem6-1Mariaburg B-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.FC Merksem1812
2.Maria t.Heide159
3.Gooreind*129.-4(0)
4.St.Lenaarts B1294.
5.Exc.Essen*1110.-2(0)
6.Wildert1010
7.Putte SK*962.
8.Nieuwmoer85
9.sGravenw.-Schilde B82
10.Ekeren Donk75.3
11.Horendonk63
12.City Pirates B*44-1.(0)
13.Mariaburg B*44-3.(0)
14.Heibos*44.1
15.Olympic Essen41
16.Noorse A44
17.Schoten00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Schoten

periode 1

-/-

1.FC Merksem6/1118
2.Gooreind5/1013
3.St.Lenaarts B6/1013
4.Maria t.Heide5/1112
5.Exc.Essen5/1012
6.Wildert5/1011
7.Putte SK5/1010
8.Nieuwmoer6/109
9.sGravenw.-Schilde B6/118
10.Ekeren Donk6/108x
11.Horendonk6/116
12.City Pirates B5/104
13.Mariaburg B5/104
14.Heibos5/104
15.Olympic Essen6/114
16.Noorse A6/114
17.Schoten6/100x

periode 2

-/-

1.Maria t.Heide1/113
2.Ekeren Donk0/120
Olympic Essen0/110
Putte SK0/110
FC Merksem0/110
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/120
sGravenw.-Schilde B0/110
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/110
St.Lenaarts B0/120
Schoten0/120
Gooreind0/110
Noorse A0/110
Mariaburg B0/110
17.Wildert1/120

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Schoten

1.Zo-25/08/1915:00

Schoten

-sGravenw.-Schilde B1 -40014
2.Wo-28/08/1920:00Maria t.Heide-

Schoten

4 -00017-
3.Zo-01/09/1915:00

Schoten

-Gooreind0 -70017-
4.Zo-08/09/1915:00Mariaburg B-

Schoten

5 -10017-
5.Zo-15/09/1915:00

Schoten

-Exc.Essen2 -60017-
6.Zo-22/09/1915:00City Pirates B-

Schoten

4 -10017-
7.Zo-29/09/1915:00

Schoten

-Heibos -.
8.Zo-06/10/1915:00Putte SK-

Schoten

-.
9.Zo-13/10/1915:00

Schoten

-Ekeren Donk -.
10.Zo-20/10/1915:00St.Lenaarts B-

Schoten

-.
12.Zo-03/11/1900:00Wildert-

Schoten

-.
13.Zo-10/11/1900:00Nieuwmoer-

Schoten

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Schoten

-Olympic Essen -.
15.Zo-24/11/1900:00Noorse A-

Schoten

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Schoten

-FC Merksem -.
17.Zo-08/12/1900:00Horendonk-

Schoten

-.
18.Zo-15/12/1900:00sGravenw.-Schilde B-

Schoten

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Schoten

-Maria t.Heide -.
20.Zo-12/01/2000:00Gooreind-

Schoten

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Schoten

-Mariaburg B -.
22.Zo-26/01/2000:00Exc.Essen-

Schoten

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Schoten

-City Pirates B -.
24.Zo-09/02/2000:00Heibos-

Schoten

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Schoten

-Putte SK -.
26.Zo-23/02/2000:00Ekeren Donk-

Schoten

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Schoten

-St.Lenaarts B -.
29.Zo-15/03/2000:00

Schoten

-Wildert -.
30.Zo-22/03/2000:00

Schoten

-Nieuwmoer -.
31.Zo-29/03/2000:00Olympic Essen-

Schoten

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Schoten

-Noorse A -.
33.Zo-19/04/2000:00FC Merksem-

Schoten

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Schoten

-Horendonk -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Heibos

1.Za-24/08/1919:30Nieuwmoer-Heibos2 -00013
2.Wo-28/08/1919:00Heibos-Putte SK2 -1

3

39
3.Zo-01/09/1915:00Ekeren Donk-Heibos0 -0148
4.Zo-08/09/1915:00Heibos-St.Lenaarts B0 -1049
6.Zo-22/09/1915:00Heibos-Wildert1 -20414
7.Zo-29/09/1915:00

Schoten

-Heibos -.
8.Zo-06/10/1915:00Heibos-Olympic Essen -.
9.Za-12/10/1919:30Noorse A-Heibos -.
10.Zo-20/10/1915:00Heibos-FC Merksem -.
11.Zo-27/10/1900:00Horendonk-Heibos -.
12.Zo-03/11/1900:00Heibos-sGravenw.-Schilde B -.
13.Zo-10/11/1900:00Maria t.Heide-Heibos -.
14.Zo-17/11/1900:00Heibos-Gooreind -.
15.Zo-24/11/1900:00Mariaburg B-Heibos -.
16.Zo-01/12/1900:00Heibos-Exc.Essen -.
17.Zo-08/12/1900:00City Pirates B-Heibos -.
18.Zo-15/12/1900:00Heibos-Nieuwmoer -.
19.Zo-05/01/2000:00Putte SK-Heibos -.
20.Zo-12/01/2000:00Heibos-Ekeren Donk -.
21.Zo-19/01/2000:00St.Lenaarts B-Heibos -.
23.Zo-02/02/2000:00Wildert-Heibos -.
24.Zo-09/02/2000:00Heibos-

Schoten

-.
25.Zo-16/02/2000:00Olympic Essen-Heibos -.
26.Zo-23/02/2000:00Heibos-Noorse A -.
27.Zo-01/03/2000:00FC Merksem-Heibos -.
28.Zo-08/03/2000:00Heibos-Horendonk -.
29.Zo-15/03/2000:00sGravenw.-Schilde B-Heibos -.
30.Zo-22/03/2000:00Heibos-Maria t.Heide -.
31.Zo-29/03/2000:00Gooreind-Heibos -.
32.Zo-05/04/2000:00Heibos-Mariaburg B -.
33.Zo-19/04/2000:00Exc.Essen-Heibos -.
34.Zo-26/04/2000:00Heibos-City Pirates B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Maria t.Heide1219:3+16
2FC Merksem*911:2+9
3St.Lenaarts B*911:7+4
4Exc.Essen*77:2+5
5Putte SK**67:2+5
6Wildert**68:4+4
7Gooreind*66:4+2
8Horendonk*68:10-2
9Ekeren Donk*55:1+4
10City Pirates B**46:3+3
11Olympic Essen*47:5+2
12Nieuwmoer*44:3+1
13sGravenw.-Schilde B*45:6-1
14Mariaburg B**36:60
15Heibos*33:4-1
16Noorse A*11:10-9
17Schoten*03:17-14

alle wedstrijden (6/32)

1FC Merksem1824:5+19
2Maria t.Heide1522:8+14
3Gooreind*1217:4+13
4St.Lenaarts B1212:15-3
5Exc.Essen*1114:5+9
6Wildert1012:13-1
7Putte SK*913:10+3
8Nieuwmoer812:7+5
9sGravenw.-Schilde B811:12-1
10Ekeren Donk78:80
11Horendonk69:22-13
12City Pirates B*413:14-1
13Mariaburg B*412:15-3
14Heibos*43:6-3
15Olympic Essen49:13-4
16Noorse A410:19-9
17Schoten05:30-25

uitwedstrijden (4/16)

1FC Merksem*913:3+10
2Gooreind**611:0+11
3Nieuwmoer*48:4+4
4Exc.Essen**47:3+4
5sGravenw.-Schilde B*46:60
6Wildert44:9-5
7Noorse A*39:90
8Putte SK*36:8-2
9Maria t.Heide**33:5-2
10St.Lenaarts B*31:8-7
11Ekeren Donk*23:7-4
12Heibos**10:2-2
13Mariaburg B*16:9-3
14City Pirates B*07:11-4
15Olympic Essen*02:8-6
16Schoten*02:13-11
17Horendonk*01:12-11