www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

19:30Noorse A-

FC Merksem

1-6
.

Nieuwmoer

-Heibos2-0
20:00

Olympic Essen

-Horendonk3-0

zondag 25/08/2019

15:00

Putte SK

-City Pirates B3-2
.

St.Lenaarts B

-Mariaburg B2-1
.Schoten-

sGravenw.-Schilde B

1-4
.Ekeren Donk-Exc.Essen1-1

zondag 15/12/2019

14:30Wildert-Maria t.Heide2-2

vrij: Gooreind

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00

sGravenw.-Schilde B

-Olympic Essen3-1
.

Heibos

-Putte SK2-1
19:30

FC Merksem

-Nieuwmoer3-1
20:00

Maria t.Heide

-Schoten4-0
.

Gooreind

-Wildert2-1
.

Exc.Essen

-St.Lenaarts B4-0
.City Pirates B-Ekeren Donk2-2
.

Horendonk

-Noorse A3-2

vrij: Mariaburg B

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Nieuwmoer-

Putte SK

1-2
.Noorse A-sGravenw.-Schilde B0-0
20:00Olympic Essen-

Maria t.Heide

1-2

zondag 01/09/2019

15:00Ekeren Donk-Heibos0-0
.

FC Merksem

-Horendonk4-0
.

St.Lenaarts B

-City Pirates B4-3
.Schoten-

Gooreind

0-7
.

Wildert

-Mariaburg B4-2

vrij: Exc.Essen

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-

FC Merksem

1-4
.

Gooreind

-Olympic Essen3-0
.Horendonk-

Nieuwmoer

0-6
.Exc.Essen-Wildert1-1
20:00

Maria t.Heide

-Noorse A5-2

zondag 08/09/2019

15:00

Mariaburg B

-Schoten5-1
.Heibos-

St.Lenaarts B

0-1
.

Putte SK

-Ekeren Donk4-0

vrij: City Pirates B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Nieuwmoer-Ekeren Donk1-1
.Noorse A-

Gooreind

0-4
.

Horendonk

-sGravenw.-Schilde B5-2
20:00Olympic Essen-Mariaburg B3-3

zondag 15/09/2019

15:00

Wildert

-City Pirates B4-2
.Schoten-

Exc.Essen

2-6
.

St.Lenaarts B

-Putte SK5-3
.

FC Merksem

-Maria t.Heide4-1

vrij: Heibos

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-Nieuwmoer1-1
.

Exc.Essen

-Olympic Essen2-1
.Gooreind-

FC Merksem

1-3
20:00

Maria t.Heide

-Horendonk5-1

zondag 22/09/2019

15:00Heibos-

Wildert

1-2
.Mariaburg B-

Noorse A

1-5
.

City Pirates B

-Schoten4-1
.

Ekeren Donk

-St.Lenaarts B4-0

vrij: Putte SK

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-

Maria t.Heide

0-3
.Noorse A-

Exc.Essen

2-10
.

Nieuwmoer

-St.Lenaarts B3-1
.Horendonk-

Gooreind

1-4
20:00Olympic Essen-City Pirates B1-1

zondag 29/09/2019

15:00Schoten-

Heibos

0-5
.Wildert-Putte SK2-2
.

FC Merksem

-Mariaburg B5-2

vrij: Ekeren Donk

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Gooreind

-sGravenw.-Schilde B3-0
.

Exc.Essen

-FC Merksem2-0

zondag 06/10/2019

15:00

Heibos

-Olympic Essen1-0
.

Putte SK

-Schoten7-1
.

Ekeren Donk

-Wildert5-2
.Maria t.Heide-

Nieuwmoer

0-1
.

Mariaburg B

-Horendonk5-3
.

City Pirates B

-Noorse A7-1

vrij: St.Lenaarts B

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Noorse A

-Heibos2-1
.Horendonk-

Exc.Essen

1-3
.

sGravenw.-Schilde B

-Mariaburg B7-0
20:00Maria t.Heide-

Gooreind

2-3
.

Olympic Essen

-Putte SK2-1

zondag 13/10/2019

15:00

FC Merksem

-City Pirates B3-1
.

Wildert

-St.Lenaarts B5-0
.Schoten-

Ekeren Donk

1-12

vrij: Nieuwmoer

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Gooreind-

Nieuwmoer

0-1
.

Exc.Essen

-sGravenw.-Schilde B4-2
.Heibos-

FC Merksem

0-2

zondag 20/10/2019

15:00

Putte SK

-Noorse A4-2
.Ekeren Donk-Olympic Essen3-3
.

St.Lenaarts B

-Schoten4-2
.Mariaburg B-

Maria t.Heide

1-3
.

City Pirates B

-Horendonk4-1

vrij: Wildert

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Nieuwmoer

-Wildert3-2
.Horendonk-

Heibos

0-4
.Gooreind-Mariaburg B1-1
.

Noorse A

-Ekeren Donk3-1
.

sGravenw.-Schilde B

-City Pirates B2-0
20:00Maria t.Heide-

Exc.Essen

1-2
.Olympic Essen-St.Lenaarts B1-1

zondag 27/10/2019

15:00

FC Merksem

-Putte SK5-3

vrij: Schoten

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30Exc.Essen-Gooreind1-1
.St.Lenaarts B-Noorse A3-3

zondag 03/11/2019

14:30

Putte SK

-Horendonk2-0
.

Ekeren Donk

-FC Merksem4-3
.

Wildert

-Schoten6-1
.Mariaburg B-

Nieuwmoer

1-6
.

City Pirates B

-Maria t.Heide2-1
15:00

Heibos

-sGravenw.-Schilde B2-0

vrij: Olympic Essen

speeldag 13

periode 2

vrijdag 08/11/2019

20:00sGravenw.-Schilde B-Putte SK3-3

zaterdag 09/11/2019

19:30Horendonk-

Ekeren Donk

0-4
.

Gooreind

-City Pirates B3-0
.

Nieuwmoer

-Schoten4-0
20:00Maria t.Heide-

Heibos

0-1
.Olympic Essen-

Wildert

0-3

zondag 10/11/2019

14:30

FC Merksem

-St.Lenaarts B5-0
.Mariaburg B-

Exc.Essen

0-4

vrij: Noorse A

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

St.Lenaarts B

-Horendonk5-0
.

Heibos

-Gooreind4-1
.Exc.Essen-

Nieuwmoer

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Putte SK

-Maria t.Heide2-1
.Ekeren Donk-

sGravenw.-Schilde B

2-3
.Wildert-

Noorse A

1-3
.Schoten-

Olympic Essen

1-3
.City Pirates B-Mariaburg B2-2

vrij: FC Merksem

speeldag 15

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Exc.Essen

-City Pirates B4-2
.

Noorse A

-Schoten3-2
.Nieuwmoer-

Olympic Essen

1-2
.

sGravenw.-Schilde B

-St.Lenaarts B4-1
.

Gooreind

-Putte SK3-1
20:00

Maria t.Heide

-Ekeren Donk2-0

zondag 24/11/2019

14:30FC Merksem-Wildert2-2
.Mariaburg B-

Heibos

1-6

vrij: Horendonk

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30

Nieuwmoer

-City Pirates B7-0
.Heibos-

Exc.Essen

0-1
20:00

Olympic Essen

-Noorse A6-1

zondag 01/12/2019

14:30

Putte SK

-Mariaburg B4-0
.Ekeren Donk-

Gooreind

2-4
.St.Lenaarts B-

Maria t.Heide

0-1
.Wildert-

Horendonk

0-1
.Schoten-

FC Merksem

3-6

vrij: sGravenw.-Schilde B

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30

sGravenw.-Schilde B

-Wildert1-0
.

Exc.Essen

-Putte SK2-0
.

Gooreind

-St.Lenaarts B2-0
.Noorse A-

Nieuwmoer

0-1

zondag 08/12/2019

14:30

Horendonk

-Schoten5-0
.

FC Merksem

-Olympic Essen6-0
.Mariaburg B-

Ekeren Donk

3-6
.City Pirates B-

Heibos

1-2

vrij: Maria t.Heide

speeldag 18

periode 2

zondag 25/08/2019

15:00

Maria t.Heide

-Wildert5-0

zaterdag 14/12/2019

19:30Exc.Essen-

Ekeren Donk

3-5
.

sGravenw.-Schilde B

-Schoten6-1
.Horendonk-Olympic Essen4-4

zondag 15/12/2019

14:30

FC Merksem

-Noorse A6-1
.Mariaburg B-

St.Lenaarts B

1-7
.City Pirates B-

Putte SK

2-6
.Heibos-

Nieuwmoer

0-2

vrij: Gooreind

speeldag 19

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Nieuwmoer

-FC Merksem3-1
.St.Lenaarts B-

Exc.Essen

0-2
.

Noorse A

-Horendonk4-1
20:00Olympic Essen-

sGravenw.-Schilde B

1-2

zondag 05/01/2020

14:30Putte SK-Heibos1-1
.Schoten-

Maria t.Heide

3-6
.Wildert-

Gooreind

2-6
.Ekeren Donk-City Pirates B1-1

vrij: Mariaburg B

speeldag 20

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30

Gooreind

-Schoten8-1
.sGravenw.-Schilde B-Noorse A2-2
.Horendonk-FC Merksem3-3
20:00

Maria t.Heide

-Olympic Essen2-1

zondag 12/01/2020

14:30Heibos-Ekeren Donk2-2
.City Pirates B-

St.Lenaarts B

1-2
.Mariaburg B-

Wildert

1-7
.

Putte SK

-Nieuwmoer2-0

vrij: Exc.Essen

speeldag 21

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Nieuwmoer

-Horendonk4-0
20:00Olympic Essen-

Gooreind

2-4

zondag 19/01/2020

14:30St.Lenaarts B-

Heibos

0-1
.Ekeren Donk-

Putte SK

1-3
.

FC Merksem

-sGravenw.-Schilde B3-0
.Noorse A-

Maria t.Heide

1-2
.Schoten-

Mariaburg B

3-5
.Wildert-Exc.Essen1-1

vrij: City Pirates B

speeldag 22

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30

Gooreind

-Noorse A3-0
.

Exc.Essen

-Schoten11-0
.

sGravenw.-Schilde B

-Horendonk3-2
20:00

Maria t.Heide

-FC Merksem4-3

zondag 26/01/2020

14:30

Putte SK

-St.Lenaarts B2-0
.City Pirates B-

Wildert

0-4
.Mariaburg B-

Olympic Essen

0-4
.Ekeren Donk-

Nieuwmoer

1-2

vrij: Heibos

speeldag 23

periode 2

zaterdag 01/02/2020

19:30

Noorse A

-Mariaburg B3-2
.

St.Lenaarts B

-Ekeren Donk2-1
.

Nieuwmoer

-sGravenw.-Schilde B2-0
20:00Olympic Essen-

Exc.Essen

1-4
.

Horendonk

-Maria t.Heide2-1

zondag 02/02/2020

15:00

Wildert

-Heibos2-1
.FC Merksem-

Gooreind

0-3
.Schoten-

City Pirates B

2-3

vrij: Putte SK

speeldag 24

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30

Gooreind

-Horendonk3-2
.

St.Lenaarts B

-Nieuwmoer2-1
.

Exc.Essen

-Noorse A5-1

woensdag 22/07/2020

00:00Maria t.Heide-sGravenw.-Schilde B-
.Putte SK-Wildert-
.Mariaburg B-FC Merksem-
.City Pirates B-Olympic Essen-
.Heibos-Schoten-

vrij: Ekeren Donk

speeldag 25

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30sGravenw.-Schilde B-

Gooreind

1-2
.

Horendonk

-Mariaburg B3-0
.Noorse A-City Pirates B1-1
20:00

Nieuwmoer

-Maria t.Heide1-0
.

Olympic Essen

-Heibos2-1

zondag 16/02/2020

15:00Schoten-

Putte SK

1-6
.

Wildert

-Ekeren Donk3-1
.

FC Merksem

-Exc.Essen3-1

vrij: St.Lenaarts B

speeldag 26

periode 3

vrijdag 21/02/2020

20:00

Exc.Essen

-Horendonk7-1

zaterdag 22/02/2020

20:00

Gooreind

-Maria t.Heide1-0

zondag 23/02/2020

15:00City Pirates B-

FC Merksem

0-4
.Mariaburg B-

sGravenw.-Schilde B

1-3
.

Ekeren Donk

-Schoten2-1
.

Putte SK

-Olympic Essen4-1

zondag 26/07/2020

00:00Heibos-Noorse A-
.St.Lenaarts B-Wildert-

vrij: Nieuwmoer

speeldag 27

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30

Horendonk

-City Pirates B3-1
.Nieuwmoer-

Gooreind

0-2
.

sGravenw.-Schilde B

-Exc.Essen4-1
.Noorse A-

Putte SK

0-2
20:00

Maria t.Heide

-Mariaburg B4-1
.

Olympic Essen

-Ekeren Donk3-1

zondag 01/03/2020

15:00FC Merksem-

Heibos

1-3
.Schoten-

St.Lenaarts B

1-3

vrij: Wildert

speeldag 28

periode 3

zaterdag 07/03/2020

20:00

Exc.Essen

-Maria t.Heide5-1

zondag 08/03/2020

15:00

Ekeren Donk

-Noorse A4-0
.

Putte SK

-FC Merksem5-2
.

Heibos

-Horendonk3-0
.City Pirates B-

sGravenw.-Schilde B

0-4
.Mariaburg B-

Gooreind

0-8
.

St.Lenaarts B

-Olympic Essen3-2
.Wildert-

Nieuwmoer

0-1

vrij: Schoten

speeldag 29

periode 3

woensdag 01/07/2020

00:00Gooreind-Exc.Essen-PP
.Nieuwmoer-Mariaburg B-PP
.Noorse A-St.Lenaarts B-PP
.sGravenw.-Schilde B-Heibos-PP
.Horendonk-Putte SK-PP
.FC Merksem-Ekeren Donk-PP
.Schoten-Wildert-PP
.Maria t.Heide-City Pirates B-PP

vrij: Olympic Essen

speeldag 30

periode 3

zondag 05/07/2020

00:00Putte SK-sGravenw.-Schilde B-
.Exc.Essen-Mariaburg B-
.Heibos-Maria t.Heide-
.St.Lenaarts B-FC Merksem-
.Ekeren Donk-Horendonk-
.City Pirates B-Gooreind-
.Wildert-Olympic Essen-
.Schoten-Nieuwmoer-

vrij: Noorse A

speeldag 31

periode 3

woensdag 08/07/2020

00:00Horendonk-St.Lenaarts B-
.Gooreind-Heibos-
.Noorse A-Wildert-
.Olympic Essen-Schoten-
.Nieuwmoer-Exc.Essen-
.sGravenw.-Schilde B-Ekeren Donk-
.Maria t.Heide-Putte SK-
.Mariaburg B-City Pirates B-

vrij: FC Merksem

speeldag 32

periode 3

zondag 12/07/2020

00:00St.Lenaarts B-sGravenw.-Schilde B-
.Olympic Essen-Nieuwmoer-
.Schoten-Noorse A-
.Wildert-FC Merksem-
.Ekeren Donk-Maria t.Heide-
.Putte SK-Gooreind-
.Heibos-Mariaburg B-
.City Pirates B-Exc.Essen-

vrij: Horendonk

speeldag 33

periode 3

woensdag 15/07/2020

00:00Exc.Essen-Heibos-
.Mariaburg B-Putte SK-
.Gooreind-Ekeren Donk-
.Maria t.Heide-St.Lenaarts B-
.Horendonk-Wildert-
.FC Merksem-Schoten-
.Noorse A-Olympic Essen-
.City Pirates B-Nieuwmoer-

vrij: sGravenw.-Schilde B

speeldag 34

periode 3

zondag 19/07/2020

00:00Nieuwmoer-Noorse A-
.Olympic Essen-FC Merksem-
.Schoten-Horendonk-
.Wildert-sGravenw.-Schilde B-
.St.Lenaarts B-Gooreind-
.Ekeren Donk-Mariaburg B-
.Putte SK-Exc.Essen-
.Heibos-City Pirates B-

vrij: Maria t.Heide

27/32

1.Gooreind*65126
2.Exc.Essen*5866
3.Nieuwmoer*5666
4.FC Merksem*5366
5.Putte SK**51127
6.Maria t.Heide*4336
7.sGravenw.-Schilde B*4396
8.Heibos***3968
9.St.Lenaarts B**38127
10.Wildert***3598
11.Ekeren Donk*3466
12.Olympic Essen*2966
13.Noorse A*2516
14.Horendonk2365
15.City Pirates B**2017
16.Mariaburg B**1207
17.Schoten**007
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

27/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Gooreind*6521+578211+3449
2.Exc.Essen*5818+54878+2036
3.Nieuwmoer*5618+36579+1525
4.FC Merksem*5317+42876+1037
5.Putte SK**5116+34735+433
6.xMaria t.Heide*4314+18586-124
7.xsGravenw.-Schilde B*4313+13585-420
8.xHeibos***3912+17417+1426
9.xSt.Lenaarts B**3812-7464-1716
10.xWildert***3510+12564+324
11.xEkeren Donk*349+14664+736
12.xOlympic Essen*298-9483-1122
13.xNoorse A*257-40432-2723
14.xHorendonk237-44421-4012
15.xCity Pirates B**205-26421-2117
16.xMariaburg B**123-65391-2219
17.xSchoten**00-106290-5811

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

FC Merksem11/113010+2639
2.Exc.Essen10/10299+2639
3.Gooreind10/10248+2131
4.Nieuwmoer10/10227+1122
5.Maria t.Heide11/11196+1128
6.Putte SK10/10186+933
7.St.Lenaarts B10/10186-920
8.Wildert10/10174+628
9.Ekeren Donk10/10153+1332
10.Heibos10/10144+415
11.sGravenw.-Schilde B11/11144022
12.City Pirates B10/10123+429
13.Noorse A11/11103-2220
14.Olympic Essen11/11102-416
15.Mariaburg B10/1092-1423
16.Horendonk11/1162-2715
17.Schoten10/1000-5410

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Gooreind11/113110+2741
2.Nieuwmoer12/123010+2734
3.Exc.Essen11/11258+2336
4.Putte SK11/11258+1428
5.Maria t.Heide11/11238+1127
6.Heibos11/11227+1022
7.sGravenw.-Schilde B11/11227+526
8.FC Merksem11/11195+1641
9.Wildert12/12175+628
10.Noorse A11/11154-923
11.Ekeren Donk12/12144+129
12.Olympic Essen11/11144-426
13.St.Lenaarts B12/12134-320
14.Horendonk11/11123-1320
15.City Pirates B11/1192-2215
16.Mariaburg B11/1141-3917
17.Schoten12/1200-4917

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Gooreind5/11155+1316
2.Putte SK4/11124+1317
3.sGravenw.-Schilde B4/10103+913
4.St.Lenaarts B3/10103+49
5.Exc.Essen5/1193+919
6.FC Merksem4/1072+111
7.Ekeren Donk4/1072+19
8.Olympic Essen4/1072-19
9.Nieuwmoer4/1072-13
10.Horendonk5/1072-510
11.Heibos3/1162+47
12.Wildert2/1031+13
13.Maria t.Heide4/1031-36
14.City Pirates B4/1110-102
15.Noorse A4/1010-112
16.Schoten3/1000-93
17.Mariaburg B4/1100-162

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing