www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 21/01/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 18/01/2020

19:30

Nieuwmoer

-Horendonk4 -0
20:00Olympic Essen-

Gooreind

2 -4

zondag 19/01/2020

14:30St.Lenaarts B-

Heibos

0-1
.Ekeren Donk-

Putte SK

1 -3
.

FC Merksem

-sGravenw.-Schilde B3-0
.Noorse A-

Maria t.Heide

1-2
.Schoten-

Mariaburg B

3 -5
.Wildert-Exc.Essen1-1

zaterdag 25/01/2020

19:30Gooreind12- 4Noorse A-
.Exc.Essen6- 0Schoten-
.sGravenw.-Schilde B10 -3Horendonk-
20:00Maria t.Heide6-4FC Merksem-

zondag 26/01/2020

14:30Putte SK10-6St.Lenaarts B-
.City Pirates B1-7Wildert-
.Mariaburg B0 -4Olympic Essen-
.Ekeren Donk1-9Nieuwmoer-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

20/32

1.FC Merksem477
2.Gooreind*4412.-3(0)
3.Nieuwmoer449
4.Exc.Essen*437.-1(1)
5.Maria t.Heide3710.-4(1)
6.Putte SK36103.
7.Heibos335.2
8.sGravenw.-Schilde B317
9.Ekeren Donk285.4
10.St.Lenaarts B266
11.Wildert265
12.Noorse A214
13.Olympic Essen201
14.City Pirates B*1611.
15.Horendonk142
16.Mariaburg B*123-2.(3)
17.Schoten00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Wildert

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide11/1119
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert10/1017
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

1.Nieuwmoer10/1224
2.Gooreind9/1124
3.Putte SK10/1122x
4.Heibos10/1122x
5.Maria t.Heide9/1120
6.FC Merksem9/1119x
7.Exc.Essen9/1119x
8.sGravenw.-Schilde B9/1119x
9.Ekeren Donk10/1214x
10.Noorse A9/1112x
11.Wildert10/1211x
12.Olympic Essen9/1111x
13.St.Lenaarts B10/1210x
14.Horendonk9/119x
15.City Pirates B9/115x
16.Mariaburg B9/114x
17.Schoten10/120x

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

City Pirates B

1.Zo-25/08/1915:00Putte SK-City Pirates B3 -20011
2.Wo-28/08/1920:00City Pirates B-Ekeren Donk2 -21113
3.Zo-01/09/1915:00St.Lenaarts B-City Pirates B4 -30114
5.Zo-15/09/1915:00

Wildert

-City Pirates B4 -20115
6.Zo-22/09/1915:00City Pirates B-Schoten4 -1

3

412
7.Za-28/09/1920:00Olympic Essen-City Pirates B1 -11513
8.Zo-06/10/1915:00City Pirates B-Noorse A7 -1

3

811
9.Zo-13/10/1915:00FC Merksem-City Pirates B3 -10812
10.Zo-20/10/1915:00City Pirates B-Horendonk4 -1

3

1110
11.Za-26/10/1919:30sGravenw.-Schilde B-City Pirates B2 -001112
12.Zo-03/11/1914:30City Pirates B-Maria t.Heide2 -1

3

1411
13.Za-09/11/1919:30Gooreind-City Pirates B3 -001412
14.Zo-17/11/1914:30City Pirates B-Mariaburg B2 -211512
15.Za-23/11/1919:30Exc.Essen-City Pirates B4 -201514
16.Za-30/11/1919:30Nieuwmoer-City Pirates B7 -001514
17.Zo-08/12/1914:30City Pirates B-Heibos1 -201514
18.Zo-15/12/1914:30City Pirates B-Putte SK2 -601514
19.Zo-05/01/2014:30Ekeren Donk-City Pirates B1 -111614
20.Zo-12/01/2014:30City Pirates B-St.Lenaarts B1 -201614
22.Zo-26/01/2014:30City Pirates B-

Wildert

-.
23.Zo-02/02/2015:00Schoten-City Pirates B -.
24.Zo-09/02/2015:00City Pirates B-Olympic Essen -.
25.Za-15/02/2019:30Noorse A-City Pirates B -.
26.Zo-23/02/2015:00City Pirates B-FC Merksem -.
27.Zo-01/03/2000:00Horendonk-City Pirates B -.
28.Zo-08/03/2000:00City Pirates B-sGravenw.-Schilde B -.
29.Zo-15/03/2000:00Maria t.Heide-City Pirates B -.
30.Zo-22/03/2000:00City Pirates B-Gooreind -.
31.Zo-29/03/2000:00Mariaburg B-City Pirates B -.
32.Zo-05/04/2000:00City Pirates B-Exc.Essen -.
33.Zo-19/04/2000:00City Pirates B-Nieuwmoer -.
34.Zo-26/04/2000:00Heibos-City Pirates B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Wildert

18.Zo-25/08/1915:00Maria t.Heide-

Wildert

5 -00017-
2.Wo-28/08/1920:00Gooreind-

Wildert

2 -10016
3.Zo-01/09/1915:00

Wildert

-Mariaburg B4 -2

3

311
4.Za-07/09/1919:30Exc.Essen-

Wildert

1 -11410
5.Zo-15/09/1915:00

Wildert

-City Pirates B4 -2

3

79
6.Zo-22/09/1915:00Heibos-

Wildert

1 -2

3

106
7.Zo-29/09/1915:00

Wildert

-Putte SK2 -21117
8.Zo-06/10/1915:00Ekeren Donk-

Wildert

5 -20118
9.Zo-13/10/1915:00

Wildert

-St.Lenaarts B5 -0

3

146
11.Za-26/10/1919:30Nieuwmoer-

Wildert

3 -20148
12.Zo-03/11/1914:30

Wildert

-Schoten6 -1

3

177
13.Za-09/11/1920:00Olympic Essen-

Wildert

0 -3

3

207
14.Zo-17/11/1914:30

Wildert

-Noorse A1 -30208
15.Zo-24/11/1914:30FC Merksem-

Wildert

2 -21218
16.Zo-01/12/1914:30

Wildert

-Horendonk0 -10218
17.Za-07/12/1919:30sGravenw.-Schilde B-

Wildert

1 -002110
1.Zo-15/12/1914:30

Wildert

-Maria t.Heide2 -212211
19.Zo-05/01/2014:30

Wildert

-Gooreind2 -602211
20.Zo-12/01/2014:30Mariaburg B-

Wildert

1 -7

3

2511
21.Zo-19/01/2014:30

Wildert

-Exc.Essen1 -112611
22.Zo-26/01/2014:30City Pirates B-

Wildert

-.
23.Zo-02/02/2015:00

Wildert

-Heibos -.
24.Zo-09/02/2015:00Putte SK-

Wildert

-.
25.Zo-16/02/2015:00

Wildert

-Ekeren Donk -.
26.Zo-23/02/2015:00St.Lenaarts B-

Wildert

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Wildert

-Nieuwmoer -.
29.Zo-15/03/2000:00Schoten-

Wildert

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Wildert

-Olympic Essen -.
31.Zo-29/03/2000:00Noorse A-

Wildert

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Wildert

-FC Merksem -.
33.Zo-19/04/2000:00Horendonk-

Wildert

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Wildert

-sGravenw.-Schilde B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/16)

1FC Merksem3146:11+35
2Putte SK**2529:7+22
3Nieuwmoer*2229:9+20
4Gooreind*2226:8+18
5sGravenw.-Schilde B2130:16+14
6Exc.Essen*2023:14+9
7Maria t.Heide*1826:11+15
8St.Lenaarts B**1623:16+7
9Wildert*1527:20+7
10City Pirates B**1425:18+7
11Heibos*1312:120
12Noorse A*1316:28-12
13Ekeren Donk*1323:20+3
14Olympic Essen*1220:18+2
15Horendonk*1122:32-10
16Mariaburg B*619:48-29
17Schoten**014:54-40

alle wedstrijden (20/32)

1FC Merksem4774:29+45
2Gooreind*4460:22+38
3Nieuwmoer4450:16+34
4Exc.Essen*4353:22+31
5Maria t.Heide3748:27+21
6Putte SK3654:35+19
7Heibos3333:19+14
8sGravenw.-Schilde B3143:37+6
9Ekeren Donk2856:41+15
10St.Lenaarts B2636:46-10
11Wildert2647:41+6
12Noorse A2138:66-28
13Olympic Essen2035:44-9
14City Pirates B*1637:50-13
15Horendonk1429:68-39
16Mariaburg B*1235:79-44
17Schoten024:110-86

uitwedstrijden (11/16)

1Exc.Essen**2330:8+22
2Gooreind**2234:14+20
3Nieuwmoer*2221:7+14
4Heibos*2021:7+14
5Maria t.Heide*1922:16+6
6FC Merksem**1628:18+10
7Ekeren Donk*1533:21+12
8Wildert*1120:21-1
9Putte SK1125:28-3
10sGravenw.-Schilde B**1013:21-8
11St.Lenaarts B1013:30-17
12Olympic Essen*815:26-11
13Noorse A*822:38-16
14Mariaburg B**616:31-15
15Horendonk*37:36-29
16City Pirates B*212:32-20
17Schoten010:56-46