www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-vv : 3de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Pepingen-Halle B | - | Schepdaal A | 1
| - | 3 |
. | Wambeek Ternat B | - | Linkebeek | 4
| - | 0 |
20:00 | Leeuw Brucom B | - | Groot-Dilbeek A | 0 | - | 2 |
. | Kobbegem | - | Dworp | 4
| - | 1
|
zondag 24/03/2024 |
14:30 | Zuun A | - | Galmaarden A | 0 | - | 2 |
15:00 | Negenmanneke | - | Boka United B | 0 | - | 1 |
. | Borchtlombeek A | - | Juve Mollem | 4
| - | 0 |
. | Vlezenbeek | - | Lennik A | 3
| - | 2
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Wambeek Ternat B | 9 | - |
1 | Kobbegem | | - | |
20:00 | Juve Mollem | 9 | - |
3 | Pepingen-Halle B | | - | |
. | Linkebeek | 6 |
- | 5 | Negenmanneke | | - | |
. | Groot-Dilbeek A | 8 | - | 6 | Boka United B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Dworp | 10 | - | 0 | Leeuw Brucom B | | - | |
. | Borchtlombeek A | 7 | - | 7 | Zuun A | | - | |
. | Lennik A | 3 |
- | 10 | Schepdaal A | | - | |
. | Galmaarden A | 12 | - | 0 | Vlezenbeek | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 3de Provinciale A --> Leeuw Brucom B
periode 1
10/10 |
| Galmaarden A | 27 |
2. | Groot-Dilbeek A | 22 |
3. | Schepdaal A | 21 |
4. | Dworp | 20 |
5. | Borchtlombeek A | 19 |
6. | Kobbegem | 17 |
7. | Zuun A | 16 |
8. | Lennik A | 15 |
9. | Negenmanneke | 15 |
10. | Wambeek Ternat B | 11 |
11. | Juve Mollem | 10 |
12. | Boka United B | 9 |
13. | Pepingen-Halle B | 8 |
14. | Vlezenbeek | 5 |
15. | Linkebeek | 3 |
16. | Leeuw Brucom B | 2 |
periode 2
10/10 |
| Galmaarden A | 28 |
2. | Juve Mollem | 25 |
3. | Schepdaal A | 19 |
4. | Zuun A | 17 |
5. | Groot-Dilbeek A | 15 |
6. | Lennik A | 15 |
7. | Borchtlombeek A | 14 |
8. | Wambeek Ternat B | 14 |
9. | Boka United B | 13 |
10. | Negenmanneke | 11 |
11. | Pepingen-Halle B | 11 |
12. | Kobbegem | 11 |
13. | Dworp | 11 |
14. | Vlezenbeek | 10 |
15. | Leeuw Brucom B | 9 |
16. | Linkebeek | 5 |
periode 3
6/10 |
1. | Schepdaal A | 16 | |
2. | Galmaarden A | 13 | |
3. | Groot-Dilbeek A | 12 | |
4. | Borchtlombeek A | 11 | |
5. | Negenmanneke | 11 | |
6. | Dworp | 10 | |
7. | Juve Mollem | 9 | |
8. | Kobbegem | 9 | |
9. | Zuun A | 9 | |
10. | Boka United B | 8 | |
11. | Wambeek Ternat B | 7 | |
12. | Linkebeek | 6 | |
13. | Pepingen-Halle B | 6 | |
14. | Lennik A | 3 | x |
15. | Vlezenbeek | 3 | x |
16. | Leeuw Brucom B | 1 | x |
Dworp
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Dworp | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 6 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Dworp | - | Juve Mollem | 6 - | 0 | | 3 | 4 | | 4 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Linkebeek | - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Dworp | - | Borchtlombeek A | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Dworp | - | Schepdaal A | 1 - | 1 | | 1 | 9 | | 8 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Groot-Dilbeek A | - | Dworp | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 8 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Dworp | - | Kobbegem | 1 - | 0 | | 3 | 13 | | 7 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Boka United B | - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 16 | | 4 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Dworp | - | Negenmanneke | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Vlezenbeek | - | Dworp | 1 - | 4 | | 3 | 20 | | 4 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Dworp | - | Zuun A | 0 - | 3 | | 0 | 20 | | 5 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B | - | Dworp | 0 - | 2 | | 3 | 23 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Dworp | - | Galmaarden A | 0 - | 3 | | 0 | 23 | | 4 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Lennik A | - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 26 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Juve Mollem | - | Dworp | 2 - | 0 | | 0 | 26 | | 6 | |
14. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Dworp | - | Pepingen-Halle B | 1 - | 1 | | 1 | 27 | | 6 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Dworp | - | Groot-Dilbeek A | 0 - | 2 | | 0 | 27 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Negenmanneke | - | Dworp | 1 - | 1 | | 1 | 28 | | 7 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Dworp | - | Vlezenbeek | 4 - | 2 | | 3 | 31 | | 6 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Borchtlombeek A | - | Dworp | 6 - | 0 | | 0 | 31 | | 7 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B | - | Dworp | 1 - | 2 | | 3 | 34 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Dworp | - | Lennik A | 1 - | 0 | | 3 | 37 | | 6 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Dworp | - | Linkebeek | 4 - | 0 | | 3 | 40 | | 4 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Galmaarden A | - | Dworp | 3 - | 0 | | 0 | 40 | | 5 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Dworp | - | Wambeek Ternat B | 1 - | 1 | | 1 | 41 | | 7 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Kobbegem | - | Dworp | 4 - | 1 | | 0 | 41 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Dworp | - | Leeuw Brucom B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Schepdaal A | - | Dworp | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Dworp | - | Boka United B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zuun A | - | Dworp | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Leeuw Brucom B
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Dworp | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Pepingen-Halle B | - | Leeuw Brucom B | 1 - | 0 | | 0 | 1 | | 12 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Kobbegem | 0 - | 4 | | 0 | 1 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Schepdaal A | - | Leeuw Brucom B | 1 - | 0 | | 0 | 1 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Vlezenbeek | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 13 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Zuun A | - | Leeuw Brucom B | 3 - | 1 | | 0 | 2 | | 15 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Wambeek Ternat B | 0 - | 5 | | 0 | 2 | | 16 | - |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Groot-Dilbeek A | - | Leeuw Brucom B | 2 - | 0 | | 0 | 2 | | 16 | - |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Galmaarden A | 0 - | 5 | | 0 | 2 | | 16 | - |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Boka United B | - | Leeuw Brucom B | 6 - | 2 | | 0 | 2 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 17:00 | Leeuw Brucom B | - | Negenmanneke | 3 - | 2 | | 3 | 5 | | 15 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Juve Mollem | - | Leeuw Brucom B | 3 - | 0 | | 0 | 5 | | 15 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Borchtlombeek A | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 15 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Lennik A | 0 - | 2 | | 0 | 6 | | 15 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Linkebeek | - | Leeuw Brucom B | 3 - | 3 | | 1 | 7 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B | - | Leeuw Brucom B | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 15 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Zuun A | 0 - | 2 | | 0 | 8 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Vlezenbeek | - | Leeuw Brucom B | 2 - | 4 | | 3 | 11 | | 15 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Schepdaal A | 1 - | 2 | | 0 | 11 | | 15 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Negenmanneke | - | Leeuw Brucom B | 4 - | 0 | | 0 | 11 | | 15 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Kobbegem | - | Leeuw Brucom B | 3 - | 2 | | 0 | 11 | | 16 | - |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Boka United B | 1 - | 2 | | 0 | 11 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Lennik A | - | Leeuw Brucom B | 1 - | 0 | | 0 | 11 | | 16 | - |
24. | Za-09/03/24 | 17:30 | Leeuw Brucom B | - | Pepingen-Halle B | 3 - | 3 | | 1 | 12 | | 16 | - |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Galmaarden A | - | Leeuw Brucom B | 6 - | 1 | | 0 | 12 | | 16 | - |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Groot-Dilbeek A | 0 - | 2 | | 0 | 12 | | 16 | - |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Dworp | - | Leeuw Brucom B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B | - | Linkebeek | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Borchtlombeek A | - | Leeuw Brucom B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Leeuw Brucom B | - | Juve Mollem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Galmaarden A | 39 | +35 |
2 | Groot-Dilbeek A | 30 | +32 |
3 | Schepdaal A | 29 | +20 |
4 | Juve Mollem | 25 | +13 |
5 | Borchtlombeek A | 24 | +15 |
6 | Kobbegem | 20 | 0 |
7 | Dworp | 20 | +6 |
8 | Zuun A | 20 | +4 |
9 | Lennik A | 18 | -5 |
10 | Negenmanneke | 18 | -3 |
11 | Vlezenbeek | 15 | -7 |
12 | Wambeek Ternat B | 15 | -1 |
13 | Pepingen-Halle B | 14 | -5 |
14 | Boka United B | 13 | -8 |
15 | Linkebeek | 8 | -25 |
16 | Leeuw Brucom B | 7 | -21 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Galmaarden A | 68 | +68 |
2 | Schepdaal A | 56 | +35 |
3 | Groot-Dilbeek A | 49 | +37 |
4 | Juve Mollem | 44 | +8 |
5 | Borchtlombeek A | 44 | +21 |
6 | Zuun A | 42 | +12 |
7 | Dworp | 41 | +1 |
8 | Kobbegem | 37 | -3 |
9 | Negenmanneke | 37 | +2 |
10 | Lennik A | 33 | -12 |
11 | Wambeek Ternat B | 32 | -4 |
12 | Boka United B | 30 | -14 |
13 | Pepingen-Halle B | 25 | -14 |
14 | Vlezenbeek | 18 | -35 |
15 | Linkebeek | 14 | -59 |
16 | Leeuw Brucom B | 12 | -43 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Galmaarden A | 29 | +33 |
2 | Schepdaal A | 27 | +15 |
3 | Zuun A | 22 | +8 |
4 | Dworp | 21 | -5 |
5 | Borchtlombeek A | 20 | +6 |
6 | Groot-Dilbeek A | 19 | +5 |
7 | Juve Mollem | 19 | -5 |
8 | Negenmanneke | 19 | +5 |
9 | Kobbegem | 17 | -3 |
10 | Wambeek Ternat B | 17 | -3 |
11 | Boka United B | 17 | -6 |
12 | Lennik A | 15 | -7 |
13 | Pepingen-Halle B | 11 | -9 |
14 | Linkebeek | 6 | -34 |
15 | Leeuw Brucom B | 5 | -22 |
16 | Vlezenbeek | 3 | -28 |