www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/09/2020

vbal4

Brabant vv : 3de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 05/09/2020

19:30Vissenaken-Meensel-Kiezegem-PP

zondag 06/09/2020

15:00Zichem-Kortenaken-PP
.Houtem-Oplinter B-Sp.Molenbeek-PP
.KDN.United-Glabbeek A-PP
.Rummen-Binkom-PP
.Waanrode-Zoutleeuw-PP
.Bekkevoort A-Scherpenheuvel-PP
.RWL Sport A-Drieslinter-PP

speeldag 2

zaterdag 12/09/2020

20:15

Glabbeek A

-Rummen1-0

zondag 13/09/2020

15:00Drieslinter-Vissenaken0-0
.

Kortenaken

-RWL Sport A3-2
.Scherpenheuvel-

Zichem

1-4
.Zoutleeuw-

Bekkevoort A

1-3
.

Binkom

-Waanrode6-1
.Sp.Molenbeek-

KDN.United

0-3
.

Meensel-Kiezegem

-Houtem-Oplinter B4-0

speeldag 3

zondag 20/09/2020

15:00Zichem-

Zoutleeuw

0-3
.Kortenaken-Scherpenheuvel2-2
.Houtem-Oplinter B-

Drieslinter

0-9
.KDN.United-Meensel-Kiezegem0-0
.

Rummen

-Sp.Molenbeek1-0
.Waanrode-Glabbeek A1-1
.

Bekkevoort A

-Binkom3-2
.

RWL Sport A

-Vissenaken2-1

speeldag 4

zaterdag 26/09/2020

19:30Vissenaken-Houtem-Oplinter B-
20:15Glabbeek A-Bekkevoort A-

zondag 27/09/2020

15:00Drieslinter-KDN.United-
.Scherpenheuvel-RWL Sport A-
.Zoutleeuw-Kortenaken-
.Binkom-Zichem-
.Sp.Molenbeek-Waanrode-
.Meensel-Kiezegem-Rummen-

speeldag 5

zondag 04/10/2020

15:00Zichem-Glabbeek A-
.Kortenaken-Binkom-
.Scherpenheuvel-Zoutleeuw-
.KDN.United-Vissenaken-
.Rummen-Drieslinter-
.Waanrode-Meensel-Kiezegem-
.Bekkevoort A-Sp.Molenbeek-
.RWL Sport A-Houtem-Oplinter B-

speeldag 6

zaterdag 10/10/2020

19:30Vissenaken-Rummen-
20:15Glabbeek A-Kortenaken-

zondag 11/10/2020

15:00Drieslinter-Waanrode-
.Houtem-Oplinter B-KDN.United-
.Zoutleeuw-RWL Sport A-
.Binkom-Scherpenheuvel-
.Sp.Molenbeek-Zichem-
.Meensel-Kiezegem-Bekkevoort A-

speeldag 7

zondag 18/10/2020

15:00Zichem-Meensel-Kiezegem-
.Kortenaken-Sp.Molenbeek-
.Scherpenheuvel-Glabbeek A-
.Zoutleeuw-Binkom-
.Rummen-Houtem-Oplinter B-
.Waanrode-Vissenaken-
.Bekkevoort A-Drieslinter-
.RWL Sport A-KDN.United-

speeldag 8

donderdag 05/05/2022

00:00Drieslinter-Zichem-
.Vissenaken-Bekkevoort A-
.Houtem-Oplinter B-Waanrode-
.KDN.United-Rummen-
.Binkom-RWL Sport A-
.Glabbeek A-Zoutleeuw-
.Sp.Molenbeek-Scherpenheuvel-
.Meensel-Kiezegem-Kortenaken-

speeldag 9

vrijdag 06/05/2022

00:00Zichem-Vissenaken-
.Kortenaken-Drieslinter-
.Scherpenheuvel-Meensel-Kiezegem-
.Zoutleeuw-Sp.Molenbeek-
.Binkom-Glabbeek A-
.Waanrode-KDN.United-
.Bekkevoort A-Houtem-Oplinter B-
.RWL Sport A-Rummen-

speeldag 10

zaterdag 07/05/2022

00:00Drieslinter-Scherpenheuvel-
.Vissenaken-Kortenaken-
.Houtem-Oplinter B-Zichem-
.KDN.United-Bekkevoort A-
.Rummen-Waanrode-
.Glabbeek A-RWL Sport A-
.Sp.Molenbeek-Binkom-
.Meensel-Kiezegem-Zoutleeuw-

speeldag 11

zondag 08/05/2022

00:00Zichem-KDN.United-
.Kortenaken-Houtem-Oplinter B-
.Scherpenheuvel-Vissenaken-
.Zoutleeuw-Drieslinter-
.Binkom-Meensel-Kiezegem-
.Glabbeek A-Sp.Molenbeek-
.Bekkevoort A-Rummen-
.RWL Sport A-Waanrode-

speeldag 12

maandag 09/05/2022

00:00Drieslinter-Binkom-
.Vissenaken-Zoutleeuw-
.Houtem-Oplinter B-Scherpenheuvel-
.KDN.United-Kortenaken-
.Rummen-Zichem-
.Waanrode-Bekkevoort A-
.Sp.Molenbeek-RWL Sport A-
.Meensel-Kiezegem-Glabbeek A-

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Zichem-Waanrode-
.Kortenaken-Rummen-
.Scherpenheuvel-KDN.United-
.Zoutleeuw-Houtem-Oplinter B-
.Binkom-Vissenaken-
.Glabbeek A-Drieslinter-
.Sp.Molenbeek-Meensel-Kiezegem-
.RWL Sport A-Bekkevoort A-

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Drieslinter-Sp.Molenbeek-
.Vissenaken-Glabbeek A-
.Houtem-Oplinter B-Binkom-
.KDN.United-Zoutleeuw-
.Rummen-Scherpenheuvel-
.Waanrode-Kortenaken-
.Bekkevoort A-Zichem-
.RWL Sport A-Meensel-Kiezegem-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Zichem-RWL Sport A-
.Kortenaken-Bekkevoort A-
.Scherpenheuvel-Waanrode-
.Zoutleeuw-Rummen-
.Binkom-KDN.United-
.Glabbeek A-Houtem-Oplinter B-
.Sp.Molenbeek-Vissenaken-
.Meensel-Kiezegem-Drieslinter-

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Kortenaken-Zichem-
.Meensel-Kiezegem-Vissenaken-
.Sp.Molenbeek-Houtem-Oplinter B-
.Glabbeek A-KDN.United-
.Binkom-Rummen-
.Zoutleeuw-Waanrode-
.Scherpenheuvel-Bekkevoort A-
.Drieslinter-RWL Sport A-

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Vissenaken-Drieslinter-
.RWL Sport A-Kortenaken-
.Zichem-Scherpenheuvel-
.Bekkevoort A-Zoutleeuw-
.Waanrode-Binkom-
.Rummen-Glabbeek A-
.KDN.United-Sp.Molenbeek-
.Houtem-Oplinter B-Meensel-Kiezegem-

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Zoutleeuw-Zichem-
.Scherpenheuvel-Kortenaken-
.Drieslinter-Houtem-Oplinter B-
.Meensel-Kiezegem-KDN.United-
.Sp.Molenbeek-Rummen-
.Glabbeek A-Waanrode-
.Binkom-Bekkevoort A-
.Vissenaken-RWL Sport A-

speeldag 19

maandag 16/05/2022

00:00KDN.United-Drieslinter-
.Houtem-Oplinter B-Vissenaken-
.RWL Sport A-Scherpenheuvel-
.Kortenaken-Zoutleeuw-
.Zichem-Binkom-
.Bekkevoort A-Glabbeek A-
.Waanrode-Sp.Molenbeek-
.Rummen-Meensel-Kiezegem-

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Glabbeek A-Zichem-
.Binkom-Kortenaken-
.Zoutleeuw-Scherpenheuvel-
.Vissenaken-KDN.United-
.Drieslinter-Rummen-
.Meensel-Kiezegem-Waanrode-
.Sp.Molenbeek-Bekkevoort A-
.Houtem-Oplinter B-RWL Sport A-

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Waanrode-Drieslinter-
.Rummen-Vissenaken-
.KDN.United-Houtem-Oplinter B-
.RWL Sport A-Zoutleeuw-
.Scherpenheuvel-Binkom-
.Kortenaken-Glabbeek A-
.Zichem-Sp.Molenbeek-
.Bekkevoort A-Meensel-Kiezegem-

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Meensel-Kiezegem-Zichem-
.Sp.Molenbeek-Kortenaken-
.Glabbeek A-Scherpenheuvel-
.Binkom-Zoutleeuw-
.Houtem-Oplinter B-Rummen-
.Vissenaken-Waanrode-
.Drieslinter-Bekkevoort A-
.KDN.United-RWL Sport A-

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Zichem-Drieslinter-
.Bekkevoort A-Vissenaken-
.Waanrode-Houtem-Oplinter B-
.Rummen-KDN.United-
.RWL Sport A-Binkom-
.Zoutleeuw-Glabbeek A-
.Scherpenheuvel-Sp.Molenbeek-
.Kortenaken-Meensel-Kiezegem-

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Vissenaken-Zichem-
.Drieslinter-Kortenaken-
.Meensel-Kiezegem-Scherpenheuvel-
.Sp.Molenbeek-Zoutleeuw-
.Glabbeek A-Binkom-
.KDN.United-Waanrode-
.Houtem-Oplinter B-Bekkevoort A-
.Rummen-RWL Sport A-

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Scherpenheuvel-Drieslinter-
.Kortenaken-Vissenaken-
.Zichem-Houtem-Oplinter B-
.Bekkevoort A-KDN.United-
.Waanrode-Rummen-
.RWL Sport A-Glabbeek A-
.Binkom-Sp.Molenbeek-
.Zoutleeuw-Meensel-Kiezegem-

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00KDN.United-Zichem-
.Houtem-Oplinter B-Kortenaken-
.Vissenaken-Scherpenheuvel-
.Drieslinter-Zoutleeuw-
.Meensel-Kiezegem-Binkom-
.Sp.Molenbeek-Glabbeek A-
.Rummen-Bekkevoort A-
.Waanrode-RWL Sport A-

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00Binkom-Drieslinter-
.Zoutleeuw-Vissenaken-
.Scherpenheuvel-Houtem-Oplinter B-
.Kortenaken-KDN.United-
.Zichem-Rummen-
.Bekkevoort A-Waanrode-
.RWL Sport A-Sp.Molenbeek-
.Glabbeek A-Meensel-Kiezegem-

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00Waanrode-Zichem-
.Rummen-Kortenaken-
.KDN.United-Scherpenheuvel-
.Houtem-Oplinter B-Zoutleeuw-
.Vissenaken-Binkom-
.Drieslinter-Glabbeek A-
.Meensel-Kiezegem-Sp.Molenbeek-
.Bekkevoort A-RWL Sport A-

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Sp.Molenbeek-Drieslinter-
.Glabbeek A-Vissenaken-
.Binkom-Houtem-Oplinter B-
.Zoutleeuw-KDN.United-
.Scherpenheuvel-Rummen-
.Kortenaken-Waanrode-
.Zichem-Bekkevoort A-
.Meensel-Kiezegem-RWL Sport A-

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00RWL Sport A-Zichem-
.Bekkevoort A-Kortenaken-
.Waanrode-Scherpenheuvel-
.Rummen-Zoutleeuw-
.KDN.United-Binkom-
.Houtem-Oplinter B-Glabbeek A-
.Vissenaken-Sp.Molenbeek-
.Drieslinter-Meensel-Kiezegem-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Bekkevoort A62+361+23
2.Drieslinter41+991+99
3.Meensel-Kiezegem41+44000
4.KDN.United41+331+33
5.Kortenaken41+15000
6.Glabbeek A41+12001
7.Binkom31+480-12
8.Zoutleeuw31+141+33
9.Zichem31041+34
10.RWL Sport A31040-12
11.Rummen31010-10
12.Vissenaken10-110-11
13.Scherpenheuvel10-33002
14.Waanrode10-520-51
15.Sp.Molenbeek00-400-10
16.Houtem-Oplinter B00-1300-40

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden