www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zaterdag 18/01/2020

19:00Spermalie-

Oudenburg

1 -5
19:30SK Torhout-

Zwevezele B

2 -5

zondag 19/01/2020

14:30Lombardsijde-

Beernem A

0 -4
.

Loppem

-Gistel2-1
.Sint-Joris-Ichtegem2 -2
.HO Oedelem-

Jong Male

2 -3
.Sint-Kruis-

Daring Brugge

2 -4
15:00Moerkerke-Lissewege1-1

zondag 26/01/2020

14:30Lissewege9- 5HO Oedelem-
.Beernem A9- 0Spermalie-
.Lombardsijde5 -8Loppem-
.Jong Male9-4Sint-Joris-
15:00Ichtegem7-6Gistel-
.Oudenburg3-4Sint-Kruis-
.Daring Brugge4 -2SK Torhout-
.Zwevezele B5-3Moerkerke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Beernem A439-3.(0)
2.Loppem4312.-4(0)
3.Zwevezele B3810
4.Jong Male339
5.Oudenburg303
6.Sint-Kruis281.1
7.Gistel279
8.Lissewege2710
9.Daring Brugge277
10.HO Oedelem2144.
11.Moerkerke201.3
12.Sint-Joris201
13.SK Torhout1932.
14.Ichtegem198
15.Lombardsijde184.-2(0)
16.Spermalie80-1.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Oudenburg

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

9/10

Beernem A24
2.Loppem21
3.Jong Male17
4.Gistel16
5.Lissewege15
6.Ichtegem15
7.Oudenburg13
8.Zwevezele B13
9.Lombardsijde11
10.Daring Brugge11
11.Moerkerke10
12.HO Oedelem10
13.Sint-Joris8
14.Sint-Kruis8
15.SK Torhout6
16.Spermalie0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Oudenburg

1.Zo-01/09/1915:00Loppem-

Oudenburg

2 -10012
2.Zo-08/09/1915:00

Oudenburg

-Beernem A1 -0

3

39
3.Zo-15/09/1915:00Lombardsijde-

Oudenburg

3 -3147
4.Zo-22/09/1915:00

Oudenburg

-Spermalie5 -1

3

76
5.Zo-29/09/1915:00Sint-Kruis-

Oudenburg

2 -1077
6.Zo-06/10/1915:00

Oudenburg

-SK Torhout2 -1

3

106
7.Zo-13/10/1915:00Moerkerke-

Oudenburg

1 -00108
8.Zo-20/10/1915:00

Oudenburg

-HO Oedelem3 -2

3

135
9.Zo-27/10/1915:00Sint-Joris-

Oudenburg

2 -21146
10.Zo-03/11/1915:00

Oudenburg

-Gistel3 -0

3

175
11.Zo-10/11/1915:00Ichtegem-

Oudenburg

2 -21185
12.Zo-17/11/1915:00

Oudenburg

-Jong Male0 -10186
13.Zo-24/11/1914:30Lissewege-

Oudenburg

2 -3

3

215
14.Zo-01/12/1915:00

Oudenburg

-Zwevezele B4 -1

3

244
15.Zo-08/12/1915:00Daring Brugge-

Oudenburg

0 -2

3

274
16.Zo-15/12/1915:00

Oudenburg

-Loppem1 -20274
17.Zo-05/01/2014:30Beernem A-

Oudenburg

2 -10274
18.Zo-12/01/2015:00

Oudenburg

-Lombardsijde0 -30277
19.Za-18/01/2019:00Spermalie-

Oudenburg

1 -5

3

305
20.Zo-26/01/2015:00

Oudenburg

-Sint-Kruis -.
21.Za-01/02/2019:30SK Torhout-

Oudenburg

-.
22.Zo-09/02/2015:00

Oudenburg

-Moerkerke -.
23.Zo-16/02/2015:00HO Oedelem-

Oudenburg

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Oudenburg

-Sint-Joris -.
25.Zo-08/03/2000:00Gistel-

Oudenburg

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Oudenburg

-Ichtegem -.
27.Zo-22/03/2000:00Jong Male-

Oudenburg

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Oudenburg

-Lissewege -.
29.Zo-05/04/2000:00Zwevezele B-

Oudenburg

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Oudenburg

-Daring Brugge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Sint-Kruis

1.Zo-01/09/1915:00Sint-Kruis-Jong Male2 -1

3

35
2.Zo-08/09/1915:00Lissewege-Sint-Kruis1 -3

3

63
3.Za-14/09/1917:30Sint-Kruis-Zwevezele B1 -1174
4.Zo-22/09/1915:00Daring Brugge-Sint-Kruis1 -2

3

103
5.Zo-29/09/1915:00Sint-Kruis-

Oudenburg

2 -1

3

132
6.Zo-06/10/1915:00Beernem A-Sint-Kruis3 -20133
7.Zo-13/10/1915:00Sint-Kruis-Lombardsijde3 -0

3

162
8.Za-19/10/1919:00Spermalie-Sint-Kruis1 -00163
9.Zo-27/10/1915:00Loppem-Sint-Kruis2 -21173
10.Zo-03/11/1914:30Sint-Kruis-SK Torhout3 -2

3

203
11.Zo-10/11/1915:00Moerkerke-Sint-Kruis0 -1

3

233
12.Zo-17/11/1914:30Sint-Kruis-HO Oedelem1 -11244
13.Zo-24/11/1914:30Sint-Joris-Sint-Kruis2 -10244
14.Zo-01/12/1914:30Sint-Kruis-Gistel0 -30245
15.Zo-08/12/1915:00Ichtegem-Sint-Kruis2 -4

3

275
16.Zo-15/12/1914:30Jong Male-Sint-Kruis4 -20276
17.Zo-05/01/2014:30Sint-Kruis-Lissewege1 -30276
18.Zo-12/01/2015:00Zwevezele B-Sint-Kruis1 -11285
19.Zo-19/01/2014:30Sint-Kruis-Daring Brugge2 -40286
20.Zo-26/01/2015:00

Oudenburg

-Sint-Kruis -.
21.Zo-02/02/2015:00Sint-Kruis-Beernem A -.
22.Zo-09/02/2015:00Lombardsijde-Sint-Kruis -.
23.Zo-16/02/2015:00Sint-Kruis-Spermalie -.
24.Zo-23/02/2000:00Sint-Kruis-Loppem -.
25.Zo-08/03/2000:00SK Torhout-Sint-Kruis -.
26.Zo-15/03/2000:00Sint-Kruis-Moerkerke -.
27.Zo-22/03/2000:00HO Oedelem-Sint-Kruis -.
28.Zo-29/03/2000:00Sint-Kruis-Sint-Joris -.
29.Zo-05/04/2000:00Gistel-Sint-Kruis -.
30.Zo-19/04/2000:00Sint-Kruis-Ichtegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Loppem2228:11+17
2Zwevezele B2117:9+8
3Beernem A*2022:14+8
4Oudenburg*1819:11+8
5Jong Male1721:15+6
6Lissewege1629:28+1
7Sint-Kruis*1415:16-1
8HO Oedelem1314:140
9Gistel1219:16+3
10Daring Brugge*1214:140
11SK Torhout*1117:20-3
12Moerkerke*1014:16-2
13Lombardsijde*1017:19-2
14Ichtegem812:23-11
15Sint-Joris819:33-14
16Spermalie*613:31-18

alle wedstrijden (19/30)

1Beernem A4346:21+25
2Loppem4362:29+33
3Zwevezele B3837:22+15
4Jong Male3332:25+7
5Oudenburg3039:28+11
6Sint-Kruis2833:330
7Gistel2739:33+6
8Lissewege2745:450
9Daring Brugge2734:28+6
10HO Oedelem2130:37-7
11Moerkerke2033:41-8
12Sint-Joris2044:52-8
13SK Torhout1926:39-13
14Ichtegem1929:44-15
15Lombardsijde1828:37-9
16Spermalie823:66-43

uitwedstrijden (10/15)

1Beernem A2324:7+17
2Loppem*2134:18+16
3Zwevezele B*1720:13+7
4Jong Male*1611:10+1
5Gistel*1520:17+3
6Daring Brugge1520:14+6
7Sint-Kruis1418:17+1
8Sint-Joris*1225:19+6
9Oudenburg1220:17+3
10Lissewege*1116:17-1
11Ichtegem*1117:21-4
12Moerkerke1019:25-6
13HO Oedelem*816:23-7
14Lombardsijde811:18-7
15SK Torhout89:19-10
16Spermalie210:35-25