www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:00Spermalie-

Lissewege

1-4

zondag 01/09/2019

15:00

SK Torhout

-Ichtegem4-0
.

Loppem

-Oudenburg2-1
.HO Oedelem-Sint-Joris1-1
.Beernem A-Daring Brugge1-1
.Lombardsijde-

Zwevezele B

2-3
.

Sint-Kruis

-Jong Male2-1
.Moerkerke-

Gistel

1-4

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:30

Zwevezele B

-Spermalie2-0

zondag 08/09/2019

15:00

Oudenburg

-Beernem A1-0
.Lissewege-

Sint-Kruis

1-3
.Gistel-

HO Oedelem

1-2
.Sint-Joris-

Loppem

4-8
.

Daring Brugge

-Lombardsijde4-2
.Jong Male-

SK Torhout

0-1
.Ichtegem-

Moerkerke

1-3

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

17:30Sint-Kruis-Zwevezele B1-1
20:00

SK Torhout

-Lissewege1-0

zondag 15/09/2019

15:00Sint-Joris-

Gistel

3-4
.Lombardsijde-Oudenburg3-3
.Loppem-Beernem A1-1
.Spermalie-

Daring Brugge

1-4
.Moerkerke-

Jong Male

0-2
.HO Oedelem-

Ichtegem

0-1

speeldag 4

zondag 22/09/2019

15:00

Oudenburg

-Spermalie5-1
.Ichtegem-

Sint-Joris

1-3
.

Jong Male

-HO Oedelem2-1
.Beernem A-Lombardsijde1-1
.

Lissewege

-Moerkerke4-2
.Daring Brugge-

Sint-Kruis

1-2
.Gistel-

Loppem

1-2
.

Zwevezele B

-SK Torhout2-0

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00Spermalie-

Beernem A

2-3
19:30

HO Oedelem

-Lissewege2-1

zondag 29/09/2019

15:00Sint-Joris-

Jong Male

0-2
.Gistel-Ichtegem3-3
.

Sint-Kruis

-Oudenburg2-1
.SK Torhout-

Daring Brugge

0-3
.Moerkerke-

Zwevezele B

1-2
16:00Loppem-Lombardsijde1-1

speeldag 6

zondag 06/10/2019

15:00

Oudenburg

-SK Torhout2-1
.

Beernem A

-Sint-Kruis3-2
.Lombardsijde-Spermalie1-1
.Ichtegem-

Loppem

1-7
.Jong Male-

Gistel

1-3
.Lissewege-

Sint-Joris

3-8
.

Zwevezele B

-HO Oedelem3-2
.Daring Brugge-Moerkerke1-1

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30SK Torhout-

Beernem A

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

HO Oedelem

-Daring Brugge3-1
.

Sint-Joris

-Zwevezele B2-1
.Gistel-

Lissewege

0-1
.Ichtegem-

Jong Male

1-2
.

Sint-Kruis

-Lombardsijde3-0
.

Moerkerke

-Oudenburg1-0
.

Loppem

-Spermalie9-0

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:00

Spermalie

-Sint-Kruis1-0

zondag 20/10/2019

15:00

Oudenburg

-HO Oedelem3-2
.

Beernem A

-Moerkerke5-2
.Lombardsijde-

SK Torhout

1-2
.Jong Male-Loppem2-2
.

Lissewege

-Ichtegem1-0
.

Zwevezele B

-Gistel3-0
.Daring Brugge-Sint-Joris0-0

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

20:00SK Torhout-Spermalie2-2

zondag 27/10/2019

15:00HO Oedelem-Beernem A1-1
.Sint-Joris-Oudenburg2-2
.Gistel-Daring Brugge1-1
.Ichtegem-

Zwevezele B

0-1
.

Jong Male

-Lissewege3-0
.

Moerkerke

-Lombardsijde3-0
.Loppem-Sint-Kruis2-2

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

19:00

Spermalie

-Moerkerke1-0
19:30

Zwevezele B

-Jong Male2-0

zondag 03/11/2019

14:30

Beernem A

-Sint-Joris2-0
.

Lombardsijde

-HO Oedelem4-1
.

Sint-Kruis

-SK Torhout3-2
.Lissewege-

Loppem

5-6
15:00

Oudenburg

-Gistel3-0
.

Daring Brugge

-Ichtegem2-1

speeldag 11

zondag 10/11/2019

14:30

HO Oedelem

-Spermalie2-1
.Sint-Joris-

Lombardsijde

1-3
.Jong Male-Daring Brugge2-2
.Lissewege-Zwevezele B1-1
.

Loppem

-SK Torhout4-1
15:00Moerkerke-

Sint-Kruis

0-1
.Ichtegem-Oudenburg2-2
.Gistel-

Beernem A

0-1

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie-

Sint-Joris

2-5
19:30SK Torhout-

Moerkerke

0-1

zondag 17/11/2019

14:30

Beernem A

-Ichtegem3-1
.

Lombardsijde

-Gistel4-3
.Sint-Kruis-HO Oedelem1-1
15:00Daring Brugge-Lissewege4-4
.Zwevezele B-Loppem1-1
.Oudenburg-

Jong Male

0-1

speeldag 13

zondag 24/11/2019

14:30HO Oedelem-SK Torhout1-1
.

Sint-Joris

-Sint-Kruis2-1
.Jong Male-

Beernem A

0-3
.Lissewege-

Oudenburg

2-3
.

Loppem

-Moerkerke4-2
15:00Zwevezele B-Daring Brugge1-1
.

Ichtegem

-Lombardsijde2-0
.

Gistel

-Spermalie4-2

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

19:00Spermalie-

Ichtegem

4-5
20:00SK Torhout-Sint-Joris4-4

zondag 01/12/2019

14:30

Beernem A

-Lissewege4-2
.Lombardsijde-Jong Male0-0
.Sint-Kruis-

Gistel

0-3
.Loppem-Daring Brugge1-1
15:00

Oudenburg

-Zwevezele B4-1
.

Moerkerke

-HO Oedelem5-2

speeldag 15

zondag 08/12/2019

14:30

Jong Male

-Spermalie3-0
.Sint-Joris-

Moerkerke

0-6
.HO Oedelem-Loppem2-2
.

Lissewege

-Lombardsijde2-1
15:00Ichtegem-

Sint-Kruis

2-4
.Gistel-SK Torhout0-0
.Zwevezele B-

Beernem A

1-4
.Daring Brugge-

Oudenburg

0-2

speeldag 16

zondag 15/12/2019

14:30

Jong Male

-Sint-Kruis4-2
.

Lissewege

-Spermalie5-3
.Sint-Joris-

HO Oedelem

3-4
15:00Daring Brugge-

Beernem A

0-2
.

Zwevezele B

-Lombardsijde1-0
.

Ichtegem

-SK Torhout1-0
.

Gistel

-Moerkerke5-1
.Oudenburg-

Loppem

1-2

speeldag 17

zaterdag 04/01/2020

19:00Spermalie-

Zwevezele B

0-5
19:30

SK Torhout

-Jong Male3-0

zondag 05/01/2020

14:30

Beernem A

-Oudenburg2-1
.

Loppem

-Sint-Joris2-1
.HO Oedelem-

Gistel

0-2
.Sint-Kruis-

Lissewege

1-3
.Lombardsijde-Daring Brugge2-2
15:00Moerkerke-

Ichtegem

2-4

speeldag 18

zondag 12/01/2020

14:30

Lissewege

-SK Torhout5-1
.Beernem A-

Loppem

1-4
.

Jong Male

-Moerkerke4-1
15:00Ichtegem-HO Oedelem1-1
.

Gistel

-Sint-Joris4-3
.Oudenburg-

Lombardsijde

0-3
.

Daring Brugge

-Spermalie2-0
.Zwevezele B-Sint-Kruis1-1

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:00Spermalie-

Oudenburg

1-5
19:30SK Torhout-

Zwevezele B

2-5

zondag 19/01/2020

14:30Lombardsijde-

Beernem A

0-4
.

Loppem

-Gistel2-1
.Sint-Joris-Ichtegem2-2
.HO Oedelem-

Jong Male

2-3
.Sint-Kruis-

Daring Brugge

2-4
15:00Moerkerke-Lissewege1-1

speeldag 20

zondag 26/01/2020

14:30Lissewege-

HO Oedelem

2-3
.

Beernem A

-Spermalie2-1
.Lombardsijde-Loppem2-2
.Jong Male-

Sint-Joris

1-2
15:00

Ichtegem

-Gistel3-2
.Oudenburg-

Sint-Kruis

1-2
.Daring Brugge-SK Torhout2-2
.

Zwevezele B

-Moerkerke2-0

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

19:30

SK Torhout

-Oudenburg4-1

zondag 02/02/2020

15:00Sint-Kruis-

Beernem A

2-3
.Spermalie-

Lombardsijde

2-3
.

Loppem

-Ichtegem4-0
.Gistel-

Jong Male

1-2
.Sint-Joris-Lissewege1-1
.HO Oedelem-Zwevezele B1-1
.Moerkerke-

Daring Brugge

1-3

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

19:00

Spermalie

-Loppem2-0

zondag 01/03/2020

15:00

Daring Brugge

-HO Oedelem5-1
.

Zwevezele B

-Sint-Joris5-0
.Lissewege-

Gistel

2-4
.

Jong Male

-Ichtegem3-0
.Lombardsijde-

Sint-Kruis

0-1
.

Beernem A

-SK Torhout1-0
.Oudenburg-

Moerkerke

2-3

speeldag 23

zondag 16/02/2020

15:00

HO Oedelem

-Oudenburg5-2
.Moerkerke-

Beernem A

0-4
.SK Torhout-Lombardsijde1-1
.Sint-Kruis-Spermalie0-0
.

Loppem

-Jong Male3-1
.Ichtegem-

Lissewege

1-2
.Gistel-

Zwevezele B

0-1
.Sint-Joris-

Daring Brugge

2-5

speeldag 24

vrijdag 21/02/2020

20:00

Zwevezele B

-Ichtegem3-1

zaterdag 22/02/2020

19:00

Spermalie

-SK Torhout1-0
19:30Lissewege-

Jong Male

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Beernem A-HO Oedelem2-2
.Oudenburg-Sint-Joris1-1
.

Daring Brugge

-Gistel3-2
.

Lombardsijde

-Moerkerke3-0
.Sint-Kruis-

Loppem

1-2

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

19:30Jong Male-

Zwevezele B

2-3

zondag 08/03/2020

15:00

Gistel

-Oudenburg3-2
.Sint-Joris-

Beernem A

0-7
.HO Oedelem-Lombardsijde2-2
.

Moerkerke

-Spermalie3-0
.SK Torhout-Sint-Kruis1-1
.

Loppem

-Lissewege2-1
.Ichtegem-

Daring Brugge

0-2

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Spermalie-HO Oedelem-PP
.SK Torhout-Loppem-PP
.Lombardsijde-Sint-Joris-PP
.Beernem A-Gistel-PP
.Oudenburg-Ichtegem-PP
.Daring Brugge-Jong Male-PP
.Zwevezele B-Lissewege-PP
.Sint-Kruis-Moerkerke-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Jong Male-Oudenburg-PP
.Loppem-Zwevezele B-PP
.Lissewege-Daring Brugge-PP
.Ichtegem-Beernem A-PP
.Gistel-Lombardsijde-PP
.Sint-Joris-Spermalie-PP
.HO Oedelem-Sint-Kruis-PP
.Moerkerke-SK Torhout-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Sint-Kruis-Sint-Joris-PP
.SK Torhout-HO Oedelem-PP
.Spermalie-Gistel-PP
.Lombardsijde-Ichtegem-PP
.Beernem A-Jong Male-PP
.Oudenburg-Lissewege-PP
.Daring Brugge-Zwevezele B-PP
.Moerkerke-Loppem-PP

speeldag 29

zondag 05/04/2020

00:00Zwevezele B-Oudenburg-PP
.Lissewege-Beernem A-PP
.Jong Male-Lombardsijde-PP
.Ichtegem-Spermalie-PP
.Gistel-Sint-Kruis-PP
.Sint-Joris-SK Torhout-PP
.HO Oedelem-Moerkerke-PP
.Daring Brugge-Loppem-PP

speeldag 30

zondag 19/04/2020

00:00Loppem-HO Oedelem-PP
.Moerkerke-Sint-Joris-PP
.SK Torhout-Gistel-PP
.Sint-Kruis-Ichtegem-PP
.Spermalie-Jong Male-PP
.Lombardsijde-Lissewege-PP
.Beernem A-Zwevezele B-PP
.Oudenburg-Daring Brugge-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Beernem A5918+396510+2938
2.xLoppem5616+39757+1538
3.xZwevezele B5416+26527+925
4.xDaring Brugge4311+18546+1330
5.xJong Male4213+8437+116
6.xSint-Kruis36100406+322
7.xGistel3310+5516+328
8.xOudenburg319+2483-425
9.xLissewege319-4544-120
10.xHO Oedelem307-7443-1022
11.xLombardsijde276-6393-617
12.xMoerkerke268-15404-1022
13.xSK Torhout256-12342-1211
14.xSint-Joris256-22504+228
15.xIchtegem226-26343-1318
16.xSpermalie154-45290-2911

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden