www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zaterdag 18/01/2020

19:00Spermalie-

Oudenburg

1 -5
19:30SK Torhout-

Zwevezele B

2 -5

zondag 19/01/2020

14:30Lombardsijde-

Beernem A

0 -4
.

Loppem

-Gistel2-1
.Sint-Joris-Ichtegem2 -2
.HO Oedelem-

Jong Male

2 -3
.Sint-Kruis-

Daring Brugge

2 -4
15:00Moerkerke-Lissewege1-1

zondag 26/01/2020

14:30Lissewege9- 5HO Oedelem-
.Beernem A9- 0Spermalie-
.Lombardsijde5 -8Loppem-
.Jong Male9-4Sint-Joris-
15:00Ichtegem7-6Gistel-
.Oudenburg3-4Sint-Kruis-
.Daring Brugge4 -2SK Torhout-
.Zwevezele B5-3Moerkerke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Beernem A439-2.(3)
2.Loppem4312
3.Zwevezele B3810
4.Jong Male339.4
5.Oudenburg303-4.(3)
6.Sint-Kruis281
7.Gistel279.-1(3)
8.Lissewege2710
9.Daring Brugge277
10.HO Oedelem214
11.Moerkerke201
12.Sint-Joris201.-3(3)
13.SK Torhout193
14.Ichtegem198.2
15.Lombardsijde1841.
16.Spermalie803.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Loppem

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

9/10

Beernem A24
2.Loppem21
3.Jong Male17
4.Gistel16
5.Lissewege15
6.Ichtegem15
7.Oudenburg13
8.Zwevezele B13
9.Lombardsijde11
10.Daring Brugge11
11.Moerkerke10
12.HO Oedelem10
13.Sint-Joris8
14.Sint-Kruis8
15.SK Torhout6
16.Spermalie0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Lombardsijde

1.Zo-01/09/1915:00Lombardsijde-Zwevezele B2 -30011
2.Zo-08/09/1915:00Daring Brugge-Lombardsijde4 -20014
3.Zo-15/09/1915:00Lombardsijde-Oudenburg3 -31114
4.Zo-22/09/1915:00Beernem A-Lombardsijde1 -11215
5.Zo-29/09/1916:00

Loppem

-Lombardsijde1 -11315
6.Zo-06/10/1915:00Lombardsijde-Spermalie1 -11415
7.Zo-13/10/1915:00Sint-Kruis-Lombardsijde3 -00415
8.Zo-20/10/1915:00Lombardsijde-SK Torhout1 -20416-
9.Zo-27/10/1915:00Moerkerke-Lombardsijde3 -00416-
10.Zo-03/11/1914:30Lombardsijde-HO Oedelem4 -1

3

715
11.Zo-10/11/1914:30Sint-Joris-Lombardsijde1 -3

3

1014
12.Zo-17/11/1914:30Lombardsijde-Gistel4 -3

3

1313
13.Zo-24/11/1915:00Ichtegem-Lombardsijde2 -001314
14.Zo-01/12/1914:30Lombardsijde-Jong Male0 -011414
15.Zo-08/12/1914:30Lissewege-Lombardsijde2 -101414
16.Zo-15/12/1915:00Zwevezele B-Lombardsijde1 -001415
17.Zo-05/01/2014:30Lombardsijde-Daring Brugge2 -211515
18.Zo-12/01/2015:00Oudenburg-Lombardsijde0 -3

3

1815
19.Zo-19/01/2014:30Lombardsijde-Beernem A0 -401815
20.Zo-26/01/2014:30Lombardsijde-

Loppem

-.
21.Zo-02/02/2015:00Spermalie-Lombardsijde -.
22.Zo-09/02/2015:00Lombardsijde-Sint-Kruis -.
23.Zo-16/02/2015:00SK Torhout-Lombardsijde -.
24.Zo-23/02/2000:00Lombardsijde-Moerkerke -.
25.Zo-08/03/2000:00HO Oedelem-Lombardsijde -.
26.Zo-15/03/2000:00Lombardsijde-Sint-Joris -.
27.Zo-22/03/2000:00Gistel-Lombardsijde -.
28.Zo-29/03/2000:00Lombardsijde-Ichtegem -.
29.Zo-05/04/2000:00Jong Male-Lombardsijde -.
30.Zo-19/04/2000:00Lombardsijde-Lissewege -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Loppem

1.Zo-01/09/1915:00

Loppem

-Oudenburg2 -1

3

35
2.Zo-08/09/1915:00Sint-Joris-

Loppem

4 -8

3

61
3.Zo-15/09/1915:00

Loppem

-Beernem A1 -1172
4.Zo-22/09/1915:00Gistel-

Loppem

1 -2

3

101
5.Zo-29/09/1916:00

Loppem

-Lombardsijde1 -11113
6.Zo-06/10/1915:00Ichtegem-

Loppem

1 -7

3

142
7.Zo-13/10/1915:00

Loppem

-Spermalie9 -0

3

171
8.Zo-20/10/1915:00Jong Male-

Loppem

2 -21182
9.Zo-27/10/1915:00

Loppem

-Sint-Kruis2 -21192
10.Zo-03/11/1914:30Lissewege-

Loppem

5 -6

3

222
11.Zo-10/11/1914:30

Loppem

-SK Torhout4 -1

3

252
12.Zo-17/11/1915:00Zwevezele B-

Loppem

1 -11262
13.Zo-24/11/1914:30

Loppem

-Moerkerke4 -2

3

291
14.Zo-01/12/1914:30

Loppem

-Daring Brugge1 -11302
15.Zo-08/12/1914:30HO Oedelem-

Loppem

2 -21312
16.Zo-15/12/1915:00Oudenburg-

Loppem

1 -2

3

342
17.Zo-05/01/2014:30

Loppem

-Sint-Joris2 -1

3

372
18.Zo-12/01/2014:30Beernem A-

Loppem

1 -4

3

402
19.Zo-19/01/2014:30

Loppem

-Gistel2 -1

3

432
20.Zo-26/01/2014:30Lombardsijde-

Loppem

-.
21.Zo-02/02/2015:00

Loppem

-Ichtegem -.
22.Za-08/02/2019:00Spermalie-

Loppem

-.
23.Zo-16/02/2015:00

Loppem

-Jong Male -.
24.Zo-23/02/2000:00Sint-Kruis-

Loppem

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Loppem

-Lissewege -.
26.Zo-15/03/2000:00SK Torhout-

Loppem

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Loppem

-Zwevezele B -.
28.Zo-29/03/2000:00Moerkerke-

Loppem

-.
29.Zo-05/04/2000:00Daring Brugge-

Loppem

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Loppem

-HO Oedelem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Loppem2228:11+17
2Zwevezele B2117:9+8
3Beernem A*2022:14+8
4Oudenburg*1819:11+8
5Jong Male1721:15+6
6Lissewege1629:28+1
7Sint-Kruis*1415:16-1
8HO Oedelem1314:140
9Gistel1219:16+3
10Daring Brugge*1214:140
11SK Torhout*1117:20-3
12Moerkerke*1014:16-2
13Lombardsijde*1017:19-2
14Ichtegem812:23-11
15Sint-Joris819:33-14
16Spermalie*613:31-18

alle wedstrijden (19/30)

1Beernem A4346:21+25
2Loppem4362:29+33
3Zwevezele B3837:22+15
4Jong Male3332:25+7
5Oudenburg3039:28+11
6Sint-Kruis2833:330
7Gistel2739:33+6
8Lissewege2745:450
9Daring Brugge2734:28+6
10HO Oedelem2130:37-7
11Moerkerke2033:41-8
12Sint-Joris2044:52-8
13SK Torhout1926:39-13
14Ichtegem1929:44-15
15Lombardsijde1828:37-9
16Spermalie823:66-43

uitwedstrijden (10/15)

1Beernem A2324:7+17
2Loppem*2134:18+16
3Zwevezele B*1720:13+7
4Jong Male*1611:10+1
5Gistel*1520:17+3
6Daring Brugge1520:14+6
7Sint-Kruis1418:17+1
8Sint-Joris*1225:19+6
9Oudenburg1220:17+3
10Lissewege*1116:17-1
11Ichtegem*1117:21-4
12Moerkerke1019:25-6
13HO Oedelem*816:23-7
14Lombardsijde811:18-7
15SK Torhout89:19-10
16Spermalie210:35-25