www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zondag 16/02/2020

15:00

HO Oedelem

-Oudenburg5 -2
.Moerkerke-

Beernem A

0 -4
.SK Torhout-Lombardsijde1-1
.Sint-Kruis-Spermalie0-0
.

Loppem

-Jong Male3 -1
.Ichtegem-

Lissewege

1-2
.Gistel-

Zwevezele B

0-1
.Sint-Joris-

Daring Brugge

2 -5

vrijdag 21/02/2020

20:00Zwevezele B7- 7Ichtegem-

zaterdag 22/02/2020

19:00Spermalie3- 2SK Torhout-
19:30Lissewege9 -6Jong Male-

zondag 23/02/2020

15:00Beernem A9-7HO Oedelem-
.Oudenburg3-4Sint-Joris-
.Daring Brugge4-6Gistel-
.Lombardsijde3 -3Moerkerke-
.Sint-Kruis1-7Loppem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Beernem A*521284.
2.Loppem5077-4.(0)
3.Zwevezele B*45108.-1(0)
4.Jong Male*3668.-2(0)
5.Daring Brugge*341081.
6.Sint-Kruis*3248
7.Lissewege*31582.
8.Oudenburg*3038.3
9.HO Oedelem*2878
10.Gistel*2708
11.Sint-Joris*2458
12.SK Torhout*2458
13.Lombardsijde*2358
14.Ichtegem*2248-3.(0)
15.Moerkerke*2018
16.Spermalie1247
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Gistel

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

10/10

Beernem A27
2.Loppem22
3.Ichtegem18
4.Jong Male17
5.Gistel16
6.Zwevezele B16
7.Lissewege15
8.Oudenburg13
9.HO Oedelem13
10.Lombardsijde12
11.Daring Brugge12
12.Sint-Joris11
13.Sint-Kruis11
14.Moerkerke10
15.SK Torhout7
16.Spermalie0

periode 3

3/10

1.Daring Brugge*6
2.Beernem A*6
3.Loppem6
4.HO Oedelem*4
5.SK Torhout*4
6.Spermalie4
Lombardsijde*4
8.Lissewege*4
9.Zwevezele B*4
10.Jong Male*3
11.Sint-Kruis*1
12.Sint-Joris*1
13.Gistel*0
14.Ichtegem*0
15.Oudenburg*0
16.Moerkerke*0

Daring Brugge

1.Zo-01/09/1915:00Beernem A-Daring Brugge1 -1117
2.Zo-08/09/1915:00Daring Brugge-Lombardsijde4 -2

3

45
3.Zo-15/09/1915:00Spermalie-Daring Brugge1 -4

3

73
4.Zo-22/09/1915:00Daring Brugge-Sint-Kruis1 -2075
5.Zo-29/09/1915:00SK Torhout-Daring Brugge0 -3

3

104
6.Zo-06/10/1915:00Daring Brugge-Moerkerke1 -11114
7.Zo-13/10/1915:00HO Oedelem-Daring Brugge3 -10116
8.Zo-20/10/1915:00Daring Brugge-Sint-Joris0 -01129
9.Zo-27/10/1915:00

Gistel

-Daring Brugge1 -11138
10.Zo-03/11/1915:00Daring Brugge-Ichtegem2 -1

3

167
11.Zo-10/11/1914:30Jong Male-Daring Brugge2 -21177
12.Zo-17/11/1915:00Daring Brugge-Lissewege4 -41187
13.Zo-24/11/1915:00Zwevezele B-Daring Brugge1 -11197
14.Zo-01/12/1914:30Loppem-Daring Brugge1 -11207
15.Zo-08/12/1915:00Daring Brugge-Oudenburg0 -20207
16.Zo-15/12/1915:00Daring Brugge-Beernem A0 -202010
17.Zo-05/01/2014:30Lombardsijde-Daring Brugge2 -21219
18.Zo-12/01/2015:00Daring Brugge-Spermalie2 -0

3

249
19.Zo-19/01/2014:30Sint-Kruis-Daring Brugge2 -4

3

279
20.Zo-26/01/2015:00Daring Brugge-SK Torhout2 -21287
21.Zo-02/02/2015:00Moerkerke-Daring Brugge1 -3

3

316
23.Zo-16/02/2015:00Sint-Joris-Daring Brugge2 -5

3

345
24.Zo-23/02/2015:00Daring Brugge-

Gistel

-.
22.Zo-01/03/2015:00Daring Brugge-HO Oedelem -.
25.Zo-08/03/2015:00Ichtegem-Daring Brugge -.
26.Zo-15/03/2015:00Daring Brugge-Jong Male -.
27.Zo-22/03/2015:00Lissewege-Daring Brugge -.
28.Zo-29/03/2000:00Daring Brugge-Zwevezele B -.
29.Zo-05/04/2000:00Daring Brugge-Loppem -.
30.Zo-19/04/2000:00Oudenburg-Daring Brugge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gistel

1.Zo-01/09/1915:00Moerkerke-

Gistel

1 -4

3

32
2.Zo-08/09/1915:00

Gistel

-HO Oedelem1 -2037
3.Zo-15/09/1915:00Sint-Joris-

Gistel

3 -4

3

66
4.Zo-22/09/1915:00

Gistel

-Loppem1 -2067
5.Zo-29/09/1915:00

Gistel

-Ichtegem3 -3178
6.Zo-06/10/1915:00Jong Male-

Gistel

1 -3

3

105
7.Zo-13/10/1915:00

Gistel

-Lissewege0 -10107
8.Zo-20/10/1915:00Zwevezele B-

Gistel

3 -001011
9.Zo-27/10/1915:00

Gistel

-Daring Brugge1 -111111
10.Zo-03/11/1915:00Oudenburg-

Gistel

3 -001111
11.Zo-10/11/1915:00

Gistel

-Beernem A0 -101112
12.Zo-17/11/1914:30Lombardsijde-

Gistel

4 -301114
13.Zo-24/11/1915:00

Gistel

-Spermalie4 -2

3

1410
14.Zo-01/12/1914:30Sint-Kruis-

Gistel

0 -3

3

179
15.Zo-08/12/1915:00

Gistel

-SK Torhout0 -011810
16.Zo-15/12/1915:00

Gistel

-Moerkerke5 -1

3

217
17.Zo-05/01/2014:30HO Oedelem-

Gistel

0 -2

3

247
18.Zo-12/01/2015:00

Gistel

-Sint-Joris4 -3

3

276
19.Zo-19/01/2014:30Loppem-

Gistel

2 -10277
20.Zo-26/01/2015:00Ichtegem-

Gistel

3 -20278
21.Zo-02/02/2015:00

Gistel

-Jong Male1 -20279
23.Zo-16/02/2015:00

Gistel

-Zwevezele B0 -102710
24.Zo-23/02/2015:00Daring Brugge-

Gistel

-.
22.Zo-01/03/2015:00Lissewege-

Gistel

-.
25.Zo-08/03/2015:00

Gistel

-Oudenburg -.
26.Zo-15/03/2015:00Beernem A-

Gistel

-.
27.Zo-22/03/2015:00

Gistel

-Lombardsijde -.
28.Zo-29/03/2000:00Spermalie-

Gistel

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Gistel

-Sint-Kruis -.
30.Zo-19/04/2000:00SK Torhout-

Gistel

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Loppem2835:12+23
2Zwevezele B*2419:9+10
3Beernem A**2324:15+9
4Oudenburg**1820:13+7
5Jong Male*1722:17+5
6HO Oedelem1720:17+3
7Lissewege*1631:310
8SK Torhout*1522:220
9Sint-Kruis*1517:19-2
10Daring Brugge**1316:160
11Gistel1220:19+1
12Ichtegem1116:27-11
13Lombardsijde**1119:21-2
14Moerkerke*1015:23-8
15Spermalie*917:34-17
16Sint-Joris922:39-17

alle wedstrijden (23/30)

1Beernem A*5255:24+31
2Loppem5071:34+37
3Zwevezele B*4541:23+18
4Jong Male*3636:31+5
5Daring Brugge*3444:33+11
6Sint-Kruis*3237:370
7Lissewege*3150:500
8Oudenburg*3043:39+4
9HO Oedelem*2839:42-3
10Gistel*2742:39+3
11Sint-Joris*2449:59-10
12SK Torhout*2433:43-10
13Lombardsijde*2334:42-8
14Ichtegem*2233:52-19
15Moerkerke*2034:50-16
16Spermalie1228:71-43

uitwedstrijden (12/15)

1Beernem A2931:9+22
2Loppem*2236:22+14
3Zwevezele B*2122:14+8
4Daring Brugge2128:17+11
5Jong Male*1914:140
6Sint-Kruis*1720:18+2
7Gistel**1522:20+2
8Sint-Joris**1527:20+7
9Lissewege*1519:190
10Oudenburg1223:26-3
11Lombardsijde1215:21-6
12HO Oedelem**1119:25-6
13Ichtegem**1117:25-8
14Moerkerke*1019:27-8
15SK Torhout*911:21-10
16Spermalie311:37-26