www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 21/02/2020

20:00

Zwevezele B

-Ichtegem3 -1

zaterdag 22/02/2020

19:00

Spermalie

-SK Torhout1-0
19:30Lissewege-

Jong Male

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Beernem A-HO Oedelem2 -2
.Oudenburg-Sint-Joris1-1
.

Daring Brugge

-Gistel3 -2
.

Lombardsijde

-Moerkerke3-0
.Sint-Kruis-

Loppem

1-2

zondag 01/03/2020

15:00Daring Brugge7- 8HO Oedelem-
.Zwevezele B10-4Sint-Joris-
.Lissewege6 -3Gistel-
.Jong Male9-4Ichtegem-
.Lombardsijde5-7Sint-Kruis-
.Beernem A7-1SK Torhout-
.Oudenburg1 -0Moerkerke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

24/30

1.Beernem A*531071.
2.Loppem5396.3
3.Zwevezele B*48107
4.Jong Male*3967
5.Daring Brugge*37107-4.(1)
6.Sint-Kruis*3247.2
7.Oudenburg*3117.-3(3)
8.Lissewege*3147
9.HO Oedelem*2987
10.Gistel*2707
11.Lombardsijde*2687.-2(1)
12.Sint-Joris*2557
13.SK Torhout*2457
14.Ichtegem*2237
15.Moerkerke*20074.
16.Spermalie1576-1.(0)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> SK Torhout

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

10/10

Beernem A27
2.Loppem22
3.Ichtegem18
4.Jong Male17
5.Gistel16
6.Zwevezele B16
7.Lissewege15
8.Oudenburg13
9.HO Oedelem13
10.Lombardsijde12
11.Daring Brugge12
12.Sint-Joris11
13.Sint-Kruis11
14.Moerkerke10
15.SK Torhout7
16.Spermalie0

periode 3

4/10

1.Daring Brugge*9
2.Loppem9
3.Beernem A*7
4.Lombardsijde*7
5.Zwevezele B*7
6.Spermalie7
7.Jong Male*6
8.HO Oedelem*5
9.SK Torhout*4
10.Lissewege*4
11.Sint-Joris*2
12.Sint-Kruis*1
13.Oudenburg*1
14.Gistel*0
15.Ichtegem*0
16.Moerkerke*0

Beernem A

1.Zo-01/09/1915:00Beernem A-Daring Brugge1 -1119
2.Zo-08/09/1915:00Oudenburg-Beernem A1 -00111
3.Zo-15/09/1915:00Loppem-Beernem A1 -11213
4.Zo-22/09/1915:00Beernem A-Lombardsijde1 -11314
5.Za-28/09/1919:00Spermalie-Beernem A2 -3

3

611
6.Zo-06/10/1915:00Beernem A-Sint-Kruis3 -2

3

99
7.Za-12/10/1919:30

SK Torhout

-Beernem A1 -5

3

125
8.Zo-20/10/1915:00Beernem A-Moerkerke5 -2

3

154
9.Zo-27/10/1915:00HO Oedelem-Beernem A1 -11165
10.Zo-03/11/1914:30Beernem A-Sint-Joris2 -0

3

194
11.Zo-10/11/1915:00Gistel-Beernem A0 -1

3

224
12.Zo-17/11/1914:30Beernem A-Ichtegem3 -1

3

253
13.Zo-24/11/1914:30Jong Male-Beernem A0 -3

3

282
14.Zo-01/12/1914:30Beernem A-Lissewege4 -2

3

311
15.Zo-08/12/1915:00Zwevezele B-Beernem A1 -4

3

341
16.Zo-15/12/1915:00Daring Brugge-Beernem A0 -2

3

371
17.Zo-05/01/2014:30Beernem A-Oudenburg2 -1

3

401
18.Zo-12/01/2014:30Beernem A-Loppem1 -40401
19.Zo-19/01/2014:30Lombardsijde-Beernem A0 -4

3

431
20.Zo-26/01/2014:30Beernem A-Spermalie2 -1

3

461
21.Zo-02/02/2015:00Sint-Kruis-Beernem A2 -3

3

491
23.Zo-16/02/2015:00Moerkerke-Beernem A0 -4

3

521
24.Zo-23/02/2015:00Beernem A-HO Oedelem2 -21531
22.Zo-01/03/2015:00Beernem A-

SK Torhout

-.
25.Zo-08/03/2015:00Sint-Joris-Beernem A -.
26.Zo-15/03/2015:00Beernem A-Gistel -.
27.Za-21/03/2019:30Ichtegem-Beernem A -.
28.Zo-29/03/2015:00Beernem A-Jong Male -.
29.Zo-05/04/2015:00Lissewege-Beernem A -.
30.Zo-19/04/2015:00Beernem A-Zwevezele B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

SK Torhout

1.Zo-01/09/1915:00

SK Torhout

-Ichtegem4 -0

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Jong Male-

SK Torhout

0 -1

3

62
3.Za-14/09/1920:00

SK Torhout

-Lissewege1 -0

3

91
4.Zo-22/09/1915:00Zwevezele B-

SK Torhout

2 -0094
5.Zo-29/09/1915:00

SK Torhout

-Daring Brugge0 -3096
6.Zo-06/10/1915:00Oudenburg-

SK Torhout

2 -1098
7.Za-12/10/1919:30

SK Torhout

-Beernem A1 -50912
8.Zo-20/10/1915:00Lombardsijde-

SK Torhout

1 -2

3

128
9.Za-26/10/1920:00

SK Torhout

-Spermalie2 -21137
10.Zo-03/11/1914:30Sint-Kruis-

SK Torhout

3 -20138
11.Zo-10/11/1914:30Loppem-

SK Torhout

4 -101310
12.Za-16/11/1919:30

SK Torhout

-Moerkerke0 -101312
13.Zo-24/11/1914:30HO Oedelem-

SK Torhout

1 -111412
14.Za-30/11/1920:00

SK Torhout

-Sint-Joris4 -411512
15.Zo-08/12/1915:00Gistel-

SK Torhout

0 -011613
16.Zo-15/12/1915:00Ichtegem-

SK Torhout

1 -001613
17.Za-04/01/2019:30

SK Torhout

-Jong Male3 -0

3

1912
18.Zo-12/01/2014:30Lissewege-

SK Torhout

5 -101913
19.Za-18/01/2019:30

SK Torhout

-Zwevezele B2 -501913
20.Zo-26/01/2015:00Daring Brugge-

SK Torhout

2 -212014
21.Za-01/02/2019:30

SK Torhout

-Oudenburg4 -1

3

2312
23.Zo-16/02/2015:00

SK Torhout

-Lombardsijde1 -112412
24.Za-22/02/2019:00Spermalie-

SK Torhout

1 -002413
22.Zo-01/03/2015:00Beernem A-

SK Torhout

-.
25.Zo-08/03/2015:00

SK Torhout

-Sint-Kruis -.
26.Za-14/03/2020:00

SK Torhout

-Loppem -.
27.Zo-22/03/2015:00Moerkerke-

SK Torhout

-.
28.Za-28/03/2019:30

SK Torhout

-HO Oedelem -.
29.Zo-05/04/2015:00Sint-Joris-

SK Torhout

-.
30.Zo-19/04/2015:00

SK Torhout

-Gistel -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Loppem2835:12+23
2Zwevezele B2722:10+12
3Beernem A*2426:17+9
4Oudenburg*1921:14+7
5Jong Male*1722:17+5
6HO Oedelem1720:17+3
7Lissewege1632:33-1
8Daring Brugge*1619:18+1
9SK Torhout*1522:220
10Sint-Kruis1518:21-3
11Lombardsijde*1422:21+1
12Spermalie1218:34-16
13Gistel1220:19+1
14Ichtegem1116:27-11
15Moerkerke*1015:23-8
16Sint-Joris922:39-17

alle wedstrijden (24/30)

1Beernem A*5357:26+31
2Loppem5373:35+38
3Zwevezele B*4844:24+20
4Jong Male*3938:32+6
5Daring Brugge*3747:35+12
6Sint-Kruis*3238:39-1
7Oudenburg*3144:40+4
8Lissewege*3151:52-1
9HO Oedelem*2941:44-3
10Gistel*2744:42+2
11Lombardsijde*2637:42-5
12Sint-Joris*2550:60-10
13SK Torhout*2433:44-11
14Ichtegem*2234:55-21
15Moerkerke*2034:53-19
16Spermalie1529:71-42

uitwedstrijden (12/15)

1Beernem A2931:9+22
2Loppem2538:23+15
3Jong Male2216:15+1
4Zwevezele B*2122:14+8
5Daring Brugge2128:17+11
6Sint-Kruis*1720:18+2
7Sint-Joris*1628:21+7
8Gistel*1524:23+1
9Lissewege*1519:190
10Oudenburg1223:26-3
11HO Oedelem*1221:27-6
12Lombardsijde1215:21-6
13Ichtegem*1118:28-10
14Moerkerke1019:30-11
15SK Torhout911:22-11
16Spermalie311:37-26