www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 10/10/2020

18:00

Oostduinkerke B

-Westende2-1
19:00

Houthulst B

-Koekelare B5 -1

zondag 11/10/2020

15:00

Langemark-Poelk.

-Lo-Reninge1-0
.Gistel-

Spermalie A

1 -3
.

Gits

-Nieuwkapelle14 -0
.

Zarren

-Vleteren4 -2
.

Alveringem

-Kortemark B4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Langemark-Poelk.1310
2.Zarren*1212.1
3.Oostduinkerke B1110
4.Gits*1010
5.Ichtegem*10104.
6.Spermalie A96
7.Houthulst B*99.3
8.Vleteren85-2.(1)
9.Westende33
10.Gistel33
11.Alveringem*332.
12.Lo-Reninge33
13.Koekelare B33-4.(3)
14.Kortemark B21.-3(3)
15.Nieuwkapelle10.-1(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Gits

periode 1

5/14

1.Langemark-Poelk.13
2.Zarren*12
3.Oostduinkerke B11
4.Gits*10
5.Ichtegem*10
6.Spermalie A9
7.Houthulst B*9
8.Vleteren8
9.Westende3
10.Gistel3
Alveringem*3
Lo-Reninge3
13.Koekelare B3
14.Kortemark B2
15.Nieuwkapelle1

periode 2

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

Gits

3.Zo-20/09/2014:00Koekelare B-

Gits

0 -1

3

36
4.Zo-27/09/2015:00

Gits

-Kortemark B3 -0

3

66
5.Zo-04/10/2015:00Vleteren-

Gits

2 -2176
6.Zo-11/10/2015:00

Gits

-Nieuwkapelle14 -0

3

104
7.Zo-18/10/2015:00

Gits

-Zarren -PP.4
8.Zo-25/10/2015:00Alveringem-

Gits

-PP.
9.Zo-01/11/2014:30

Gits

-Houthulst B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Ichtegem-

Gits

-PP.
1.Wo-11/11/2015:00Lo-Reninge-

Gits

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30

Gits

-Langemark-Poelk. -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Gistel-

Gits

-.
13.Di-10/05/2200:00

Gits

-Oostduinkerke B -.
14.Wo-11/05/2200:00Westende-

Gits

-.
15.Do-12/05/2200:00

Gits

-Spermalie A -.
16.Vr-13/05/2200:00

Gits

-Lo-Reninge -.
18.Zo-15/05/2200:00

Gits

-Koekelare B -.
19.Ma-16/05/2200:00Kortemark B-

Gits

-.
20.Di-17/05/2200:00

Gits

-Vleteren -.
21.Wo-18/05/2200:00Nieuwkapelle-

Gits

-.
22.Do-19/05/2200:00Zarren-

Gits

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Gits

-Alveringem -.
24.Za-21/05/2200:00Houthulst B-

Gits

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Gits

-Ichtegem -.
26.Ma-23/05/2200:00Langemark-Poelk.-

Gits

-.
27.Di-24/05/2200:00

Gits

-Gistel -.
28.Wo-25/05/2200:00Oostduinkerke B-

Gits

-.
29.Do-26/05/2200:00

Gits

-Westende -.
30.Vr-27/05/2200:00Spermalie A-

Gits

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zarren

2.Zo-13/09/2015:00Zarren-Lo-Reninge5 -1

3

32
4.Zo-27/09/2015:00Zarren-Koekelare B3 -0

3

64
5.Zo-04/10/2014:30Kortemark B-Zarren0 -9

3

93
6.Zo-11/10/2015:00Zarren-Vleteren4 -2

3

122
7.Zo-18/10/2015:00

Gits

-Zarren -PP.2
8.Zo-25/10/2015:00Zarren-Nieuwkapelle -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Zarren-Alveringem -PP.
10.Za-07/11/2019:00Houthulst B-Zarren -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Spermalie A-Zarren -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Zarren-Ichtegem -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Langemark-Poelk.-Zarren -.
13.Di-10/05/2200:00Zarren-Gistel -.
14.Wo-11/05/2200:00Oostduinkerke B-Zarren -.
15.Do-12/05/2200:00Zarren-Westende -.
16.Vr-13/05/2200:00Zarren-Spermalie A -.
17.Za-14/05/2200:00Lo-Reninge-Zarren -.
19.Ma-16/05/2200:00Koekelare B-Zarren -.
20.Di-17/05/2200:00Zarren-Kortemark B -.
21.Wo-18/05/2200:00Vleteren-Zarren -.
22.Do-19/05/2200:00Zarren-

Gits

-.
23.Vr-20/05/2200:00Nieuwkapelle-Zarren -.
24.Za-21/05/2200:00Alveringem-Zarren -.
25.Zo-22/05/2200:00Zarren-Houthulst B -.
26.Ma-23/05/2200:00Ichtegem-Zarren -.
27.Di-24/05/2200:00Zarren-Langemark-Poelk. -.
28.Wo-25/05/2200:00Gistel-Zarren -.
29.Do-26/05/2200:00Zarren-Oostduinkerke B -.
30.Vr-27/05/2200:00Westende-Zarren -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Zarren9+9
2Houthulst B9+7
3Langemark-Poelk.9+6
4Vleteren7+9
5Gits*6+17
6Ichtegem*4+5
7Oostduinkerke B*4+1
8Spermalie A*3+4
9Koekelare B*3+1
10Lo-Reninge*30
11Westende*3-1
12Alveringem*3-2
13Kortemark B2-9
14Gistel*0-4
15Nieuwkapelle*0-13

alle wedstrijden (5/28)

1Langemark-Poelk.13+8
2Zarren*12+18
3Oostduinkerke B11+13
4Gits*10+18
5Ichtegem*10+9
6Spermalie A9+5
7Houthulst B*9+1
8Vleteren8+7
9Westende3-5
10Gistel3-6
11Alveringem*3-6
12Lo-Reninge3-6
13Koekelare B3-12
14Kortemark B2-14
15Nieuwkapelle1-30

uitwedstrijden (3/14)

1Oostduinkerke B7+12
2Ichtegem*6+4
3Spermalie A6+1
4Langemark-Poelk.*4+2
5Gits*4+1
6Zarren**3+9
7Gistel3-2
8Vleteren*1-2
9Nieuwkapelle1-17
10Alveringem*0-4
11Westende0-4
12Kortemark B*0-5
13Lo-Reninge0-6
14Houthulst B**0-6
15Koekelare B0-13