www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 10/10/2020

18:00

Oostduinkerke B

-Westende2-1
19:00

Houthulst B

-Koekelare B5 -1

zondag 11/10/2020

15:00

Langemark-Poelk.

-Lo-Reninge1-0
.Gistel-

Spermalie A

1 -3
.

Gits

-Nieuwkapelle14 -0
.

Zarren

-Vleteren4 -2
.

Alveringem

-Kortemark B4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Langemark-Poelk.1310
2.Zarren*1212.4
3.Oostduinkerke B1110
4.Gits*10103.
5.Ichtegem*1010
6.Spermalie A96-3.(0)
7.Houthulst B*99
8.Vleteren85.2
9.Westende33.-4(3)
10.Gistel33
11.Alveringem*33
12.Lo-Reninge33.-2(3)
13.Koekelare B33.-1(3)
14.Kortemark B211.
15.Nieuwkapelle10
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Houthulst B

Kortemark B

2.Zo-13/09/2014:30Kortemark B-Nieuwkapelle3 -3117
3.Zo-20/09/2014:30Kortemark B-Vleteren5 -51210
4.Zo-27/09/2015:00Gits-Kortemark B3 -00211
5.Zo-04/10/2014:30Kortemark B-Zarren0 -90213
6.Zo-11/10/2015:00Alveringem-Kortemark B4 -20214
7.Za-17/10/2014:30Kortemark B-

Houthulst B

-PP.14
8.Zo-25/10/2015:00Ichtegem-Kortemark B -PP.14
9.Zo-01/11/2014:30Kortemark B-Langemark-Poelk. -PP.14
10.Zo-08/11/2015:00Gistel-Kortemark B -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Koekelare B-Kortemark B -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Kortemark B-Oostduinkerke B -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Westende-Kortemark B -.
13.Di-10/05/2200:00Kortemark B-Spermalie A -.
14.Wo-11/05/2200:00Lo-Reninge-Kortemark B -.
16.Vr-13/05/2200:00Kortemark B-Koekelare B -.
17.Za-14/05/2200:00Nieuwkapelle-Kortemark B -.
18.Zo-15/05/2200:00Vleteren-Kortemark B -.
19.Ma-16/05/2200:00Kortemark B-Gits -.
20.Di-17/05/2200:00Zarren-Kortemark B -.
21.Wo-18/05/2200:00Kortemark B-Alveringem -.
22.Do-19/05/2200:00

Houthulst B

-Kortemark B -.
23.Vr-20/05/2200:00Kortemark B-Ichtegem -.
24.Za-21/05/2200:00Langemark-Poelk.-Kortemark B -.
25.Zo-22/05/2200:00Kortemark B-Gistel -.
26.Ma-23/05/2200:00Oostduinkerke B-Kortemark B -.
27.Di-24/05/2200:00Kortemark B-Westende -.
28.Wo-25/05/2200:00Spermalie A-Kortemark B -.
29.Do-26/05/2200:00Kortemark B-Lo-Reninge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Houthulst B

2.Za-12/09/2019:00

Houthulst B

-Westende2 -0

3

35
3.Za-19/09/2019:00Spermalie A-

Houthulst B

6 -0039
4.Za-26/09/2019:00

Houthulst B

-Lo-Reninge2 -1

3

67
6.Za-10/10/2019:00

Houthulst B

-Koekelare B5 -1

3

97
7.Za-17/10/2014:30Kortemark B-

Houthulst B

-PP.7
8.Za-24/10/2019:00

Houthulst B

-Vleteren -PP.7
9.Zo-01/11/2014:30Gits-

Houthulst B

-PP.7
10.Za-07/11/2019:00

Houthulst B

-Zarren -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Oostduinkerke B-

Houthulst B

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30Alveringem-

Houthulst B

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Houthulst B

-Nieuwkapelle -.
13.Di-10/05/2200:00

Houthulst B

-Ichtegem -.
14.Wo-11/05/2200:00Langemark-Poelk.-

Houthulst B

-.
15.Do-12/05/2200:00

Houthulst B

-Gistel -.
16.Vr-13/05/2200:00

Houthulst B

-Oostduinkerke B -.
17.Za-14/05/2200:00Westende-

Houthulst B

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Houthulst B

-Spermalie A -.
19.Ma-16/05/2200:00Lo-Reninge-

Houthulst B

-.
21.Wo-18/05/2200:00Koekelare B-

Houthulst B

-.
22.Do-19/05/2200:00

Houthulst B

-Kortemark B -.
23.Vr-20/05/2200:00Vleteren-

Houthulst B

-.
24.Za-21/05/2200:00

Houthulst B

-Gits -.
25.Zo-22/05/2200:00Zarren-

Houthulst B

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Houthulst B

-Alveringem -.
27.Di-24/05/2200:00Nieuwkapelle-

Houthulst B

-.
28.Wo-25/05/2200:00Ichtegem-

Houthulst B

-.
29.Do-26/05/2200:00

Houthulst B

-Langemark-Poelk. -.
30.Vr-27/05/2200:00Gistel-

Houthulst B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Zarren9+9
2Houthulst B9+7
3Langemark-Poelk.9+6
4Vleteren7+9
5Gits*6+17
6Ichtegem*4+5
7Oostduinkerke B*4+1
8Spermalie A*3+4
9Koekelare B*3+1
10Lo-Reninge*30
11Westende*3-1
12Alveringem*3-2
13Kortemark B2-9
14Gistel*0-4
15Nieuwkapelle*0-13

alle wedstrijden (5/28)

1Langemark-Poelk.13+8
2Zarren*12+18
3Oostduinkerke B11+13
4Gits*10+18
5Ichtegem*10+9
6Spermalie A9+5
7Houthulst B*9+1
8Vleteren8+7
9Westende3-5
10Gistel3-6
11Alveringem*3-6
12Lo-Reninge3-6
13Koekelare B3-12
14Kortemark B2-14
15Nieuwkapelle1-30

uitwedstrijden (3/14)

1Oostduinkerke B7+12
2Ichtegem*6+4
3Spermalie A6+1
4Langemark-Poelk.*4+2
5Gits*4+1
6Zarren**3+9
7Gistel3-2
8Vleteren*1-2
9Nieuwkapelle1-17
10Alveringem*0-4
11Westende0-4
12Kortemark B*0-5
13Lo-Reninge0-6
14Houthulst B**0-6
15Koekelare B0-13