www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 02/08/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 05/09/2020

18:00Oostduinkerke B-Houthulst B-
19:00Spermalie A-Zarren-
19:30Westende-Alveringem-
.Lo-Reninge-Gits-

zondag 06/09/2020

14:00Koekelare B-Kortemark B-
15:00Gistel-Ichtegem-
.Nieuwkapelle-Langemark-Poelk.-

0/28

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Koekelare B

periode 1

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

periode 2

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

Koekelare B

1.Zo-06/09/2014:00

Koekelare B

-Kortemark B -.
2.Zo-13/09/2015:00Vleteren-

Koekelare B

-.
3.Zo-20/09/2014:00

Koekelare B

-Gits -.
4.Zo-27/09/2015:00Zarren-

Koekelare B

-.
5.Ma-02/05/2200:00

Koekelare B

-Alveringem -.
6.Di-03/05/2200:00Houthulst B-

Koekelare B

-.
7.Wo-04/05/2200:00

Koekelare B

-Ichtegem -.
8.Do-05/05/2200:00Langemark-Poelk.-

Koekelare B

-.
9.Vr-06/05/2200:00

Koekelare B

-Gistel -.
10.Za-07/05/2200:00Oostduinkerke B-

Koekelare B

-.
11.Zo-08/05/2200:00

Koekelare B

-Westende -.
12.Ma-09/05/2200:00Spermalie A-

Koekelare B

-.
13.Di-10/05/2200:00

Koekelare B

-Lo-Reninge -.
15.Do-12/05/2200:00

Koekelare B

-Nieuwkapelle -.
16.Vr-13/05/2200:00Kortemark B-

Koekelare B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Koekelare B

-Vleteren -.
18.Zo-15/05/2200:00Gits-

Koekelare B

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Koekelare B

-Zarren -.
20.Di-17/05/2200:00Alveringem-

Koekelare B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Koekelare B

-Houthulst B -.
22.Do-19/05/2200:00Ichtegem-

Koekelare B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Koekelare B

-Langemark-Poelk. -.
24.Za-21/05/2200:00Gistel-

Koekelare B

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Koekelare B

-Oostduinkerke B -.
26.Ma-23/05/2200:00Westende-

Koekelare B

-.
27.Di-24/05/2200:00

Koekelare B

-Spermalie A -.
28.Wo-25/05/2200:00Lo-Reninge-

Koekelare B

-.
30.Vr-27/05/2200:00Nieuwkapelle-

Koekelare B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kortemark B

1.Zo-06/09/2014:00

Koekelare B

-Kortemark B -.
2.Zo-13/09/2014:30Kortemark B-Nieuwkapelle -.
3.Zo-20/09/2015:00Kortemark B-Vleteren -.
4.Zo-27/09/2015:00Gits-Kortemark B -.
5.Ma-02/05/2200:00Kortemark B-Zarren -.
6.Di-03/05/2200:00Alveringem-Kortemark B -.
7.Wo-04/05/2200:00Kortemark B-Houthulst B -.
8.Do-05/05/2200:00Ichtegem-Kortemark B -.
9.Vr-06/05/2200:00Kortemark B-Langemark-Poelk. -.
10.Za-07/05/2200:00Gistel-Kortemark B -.
11.Zo-08/05/2200:00Kortemark B-Oostduinkerke B -.
12.Ma-09/05/2200:00Westende-Kortemark B -.
13.Di-10/05/2200:00Kortemark B-Spermalie A -.
14.Wo-11/05/2200:00Lo-Reninge-Kortemark B -.
16.Vr-13/05/2200:00Kortemark B-

Koekelare B

-.
17.Za-14/05/2200:00Nieuwkapelle-Kortemark B -.
18.Zo-15/05/2200:00Vleteren-Kortemark B -.
19.Ma-16/05/2200:00Kortemark B-Gits -.
20.Di-17/05/2200:00Zarren-Kortemark B -.
21.Wo-18/05/2200:00Kortemark B-Alveringem -.
22.Do-19/05/2200:00Houthulst B-Kortemark B -.
23.Vr-20/05/2200:00Kortemark B-Ichtegem -.
24.Za-21/05/2200:00Langemark-Poelk.-Kortemark B -.
25.Zo-22/05/2200:00Kortemark B-Gistel -.
26.Ma-23/05/2200:00Oostduinkerke B-Kortemark B -.
27.Di-24/05/2200:00Kortemark B-Westende -.
28.Wo-25/05/2200:00Spermalie A-Kortemark B -.
29.Do-26/05/2200:00Kortemark B-Lo-Reninge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/14)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00

alle wedstrijden (0/28)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00

uitwedstrijden (0/14)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00