www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 10/10/2020

18:00

Oostduinkerke B

-Westende2-1
19:00

Houthulst B

-Koekelare B5 -1

zondag 11/10/2020

15:00

Langemark-Poelk.

-Lo-Reninge1-0
.Gistel-

Spermalie A

1 -3
.

Gits

-Nieuwkapelle14 -0
.

Zarren

-Vleteren4 -2
.

Alveringem

-Kortemark B4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Langemark-Poelk.13102.
2.Zarren*1212-3.(0)
3.Oostduinkerke B11104.
4.Gits*1010.-4(0)
5.Ichtegem*1010.1
6.Spermalie A96
7.Houthulst B*99-1.(0)
8.Vleteren85
9.Westende33
10.Gistel33.3
11.Alveringem*33.-2(3)
12.Lo-Reninge33
13.Koekelare B33
14.Kortemark B21
15.Nieuwkapelle10
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Koekelare B

periode 1

5/14

1.Langemark-Poelk.13
2.Zarren*12
3.Oostduinkerke B11
4.Gits*10
5.Ichtegem*10
6.Spermalie A9
7.Houthulst B*9
8.Vleteren8
9.Westende3
10.Gistel3
Alveringem*3
Lo-Reninge3
13.Koekelare B3
14.Kortemark B2
15.Nieuwkapelle1

periode 2

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

Koekelare B

2.Zo-13/09/2015:00Vleteren-

Koekelare B

8 -20015-
3.Zo-20/09/2014:00

Koekelare B

-Gits0 -10015-
4.Zo-27/09/2015:00Zarren-

Koekelare B

3 -00015-
5.Zo-04/10/2014:00

Koekelare B

-Alveringem6 -4

3

312
6.Za-10/10/2019:00Houthulst B-

Koekelare B

5 -10313
7.Zo-18/10/2014:00

Koekelare B

-Ichtegem -PP.13
8.Zo-25/10/2015:00Langemark-Poelk.-

Koekelare B

-PP.
9.Zo-01/11/2013:30

Koekelare B

-Gistel -PP.
10.Za-07/11/2017:30Oostduinkerke B-

Koekelare B

-PP.
1.Wo-11/11/2015:00

Koekelare B

-Kortemark B -PP.
11.Zo-15/11/2013:30

Koekelare B

-Westende -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Spermalie A-

Koekelare B

-.
13.Di-10/05/2200:00

Koekelare B

-Lo-Reninge -.
15.Do-12/05/2200:00

Koekelare B

-Nieuwkapelle -.
16.Vr-13/05/2200:00Kortemark B-

Koekelare B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Koekelare B

-Vleteren -.
18.Zo-15/05/2200:00Gits-

Koekelare B

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Koekelare B

-Zarren -.
20.Di-17/05/2200:00Alveringem-

Koekelare B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Koekelare B

-Houthulst B -.
22.Do-19/05/2200:00Ichtegem-

Koekelare B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Koekelare B

-Langemark-Poelk. -.
24.Za-21/05/2200:00Gistel-

Koekelare B

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Koekelare B

-Oostduinkerke B -.
26.Ma-23/05/2200:00Westende-

Koekelare B

-.
27.Di-24/05/2200:00

Koekelare B

-Spermalie A -.
28.Wo-25/05/2200:00Lo-Reninge-

Koekelare B

-.
30.Vr-27/05/2200:00Nieuwkapelle-

Koekelare B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ichtegem

2.Zo-13/09/2015:00Ichtegem-Oostduinkerke B2 -2119
3.Za-19/09/2019:30Westende-Ichtegem1 -3

3

44
4.Zo-27/09/2015:00Ichtegem-Spermalie A6 -1

3

72
5.Za-03/10/2019:30Lo-Reninge-Ichtegem2 -4

3

101
7.Zo-18/10/2014:00

Koekelare B

-Ichtegem -PP.5
8.Zo-25/10/2015:00Ichtegem-Kortemark B -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Vleteren-Ichtegem -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Ichtegem-Gits -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Gistel-Ichtegem -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Zarren-Ichtegem -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Ichtegem-Alveringem -.
13.Di-10/05/2200:00Houthulst B-Ichtegem -.
14.Wo-11/05/2200:00Nieuwkapelle-Ichtegem -.
15.Do-12/05/2200:00Ichtegem-Langemark-Poelk. -.
16.Vr-13/05/2200:00Ichtegem-Gistel -.
17.Za-14/05/2200:00Oostduinkerke B-Ichtegem -.
18.Zo-15/05/2200:00Ichtegem-Westende -.
19.Ma-16/05/2200:00Spermalie A-Ichtegem -.
20.Di-17/05/2200:00Ichtegem-Lo-Reninge -.
22.Do-19/05/2200:00Ichtegem-

Koekelare B

-.
23.Vr-20/05/2200:00Kortemark B-Ichtegem -.
24.Za-21/05/2200:00Ichtegem-Vleteren -.
25.Zo-22/05/2200:00Gits-Ichtegem -.
26.Ma-23/05/2200:00Ichtegem-Zarren -.
27.Di-24/05/2200:00Alveringem-Ichtegem -.
28.Wo-25/05/2200:00Ichtegem-Houthulst B -.
29.Do-26/05/2200:00Ichtegem-Nieuwkapelle -.
30.Vr-27/05/2200:00Langemark-Poelk.-Ichtegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Zarren9+9
2Houthulst B9+7
3Langemark-Poelk.9+6
4Vleteren7+9
5Gits*6+17
6Ichtegem*4+5
7Oostduinkerke B*4+1
8Spermalie A*3+4
9Koekelare B*3+1
10Lo-Reninge*30
11Westende*3-1
12Alveringem*3-2
13Kortemark B2-9
14Gistel*0-4
15Nieuwkapelle*0-13

alle wedstrijden (5/28)

1Langemark-Poelk.13+8
2Zarren*12+18
3Oostduinkerke B11+13
4Gits*10+18
5Ichtegem*10+9
6Spermalie A9+5
7Houthulst B*9+1
8Vleteren8+7
9Westende3-5
10Gistel3-6
11Alveringem*3-6
12Lo-Reninge3-6
13Koekelare B3-12
14Kortemark B2-14
15Nieuwkapelle1-30

uitwedstrijden (3/14)

1Oostduinkerke B7+12
2Ichtegem*6+4
3Spermalie A6+1
4Langemark-Poelk.*4+2
5Gits*4+1
6Zarren**3+9
7Gistel3-2
8Vleteren*1-2
9Nieuwkapelle1-17
10Alveringem*0-4
11Westende0-4
12Kortemark B*0-5
13Lo-Reninge0-6
14Houthulst B**0-6
15Koekelare B0-13