www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 10/10/2020

18:00

Oostduinkerke B

-Westende2-1
19:00

Houthulst B

-Koekelare B5 -1

zondag 11/10/2020

15:00

Langemark-Poelk.

-Lo-Reninge1-0
.Gistel-

Spermalie A

1 -3
.

Gits

-Nieuwkapelle14 -0
.

Zarren

-Vleteren4 -2
.

Alveringem

-Kortemark B4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Langemark-Poelk.1310-1.(0)
2.Zarren*1212
3.Oostduinkerke B11102.
4.Gits*1010
5.Ichtegem*1010.-2(0)
6.Spermalie A964.
7.Houthulst B*99-3.(0)
8.Vleteren85
9.Westende33.3
10.Gistel33.1
11.Alveringem*33.-4(3)
12.Lo-Reninge33
13.Koekelare B33
14.Kortemark B21
15.Nieuwkapelle10
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Lo-Reninge

periode 1

5/14

1.Langemark-Poelk.13
2.Zarren*12
3.Oostduinkerke B11
4.Gits*10
5.Ichtegem*10
6.Spermalie A9
7.Houthulst B*9
8.Vleteren8
9.Westende3
10.Gistel3
Alveringem*3
Lo-Reninge3
13.Koekelare B3
14.Kortemark B2
15.Nieuwkapelle1

periode 2

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

Lo-Reninge

2.Zo-13/09/2015:00Zarren-

Lo-Reninge

5 -10012
3.Za-19/09/2019:30

Lo-Reninge

-Alveringem2 -0

3

38
4.Za-26/09/2019:00Houthulst B-

Lo-Reninge

2 -10310
5.Za-03/10/2019:30

Lo-Reninge

-Ichtegem2 -40311
6.Zo-11/10/2015:00Langemark-Poelk.-

Lo-Reninge

1 -00312
7.Za-17/10/2019:30

Lo-Reninge

-Gistel -PP.12
8.Za-24/10/2017:30Oostduinkerke B-

Lo-Reninge

-PP.
9.Za-31/10/2019:30

Lo-Reninge

-Westende -PP.
10.Za-07/11/2019:00Spermalie A-

Lo-Reninge

-PP.
1.Wo-11/11/2015:00

Lo-Reninge

-Gits -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Nieuwkapelle-

Lo-Reninge

-PP.
13.Di-10/05/2200:00Koekelare B-

Lo-Reninge

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Lo-Reninge

-Kortemark B -.
15.Do-12/05/2200:00Vleteren-

Lo-Reninge

-.
16.Vr-13/05/2200:00Gits-

Lo-Reninge

-.
17.Za-14/05/2200:00

Lo-Reninge

-Zarren -.
18.Zo-15/05/2200:00Alveringem-

Lo-Reninge

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Lo-Reninge

-Houthulst B -.
20.Di-17/05/2200:00Ichtegem-

Lo-Reninge

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Lo-Reninge

-Langemark-Poelk. -.
22.Do-19/05/2200:00Gistel-

Lo-Reninge

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Lo-Reninge

-Oostduinkerke B -.
24.Za-21/05/2200:00Westende-

Lo-Reninge

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Lo-Reninge

-Spermalie A -.
26.Ma-23/05/2200:00

Lo-Reninge

-Nieuwkapelle -.
28.Wo-25/05/2200:00

Lo-Reninge

-Koekelare B -.
29.Do-26/05/2200:00Kortemark B-

Lo-Reninge

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Lo-Reninge

-Vleteren -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gistel

2.Zo-13/09/2015:00Langemark-Poelk.-Gistel4 -00014
3.Zo-20/09/2015:00Nieuwkapelle-Gistel1 -4

3

37
4.Zo-27/09/2015:00Gistel-Oostduinkerke B3 -5039
5.Za-03/10/2019:30Westende-Gistel2 -1039
6.Zo-11/10/2015:00Gistel-Spermalie A1 -30310
7.Za-17/10/2019:30

Lo-Reninge

-Gistel -PP.10
9.Zo-01/11/2013:30Koekelare B-Gistel -PP.
10.Zo-08/11/2015:00Gistel-Kortemark B -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Gistel-Ichtegem -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Vleteren-Gistel -PP.
12.Ma-09/05/2200:00Gistel-Gits -.
13.Di-10/05/2200:00Zarren-Gistel -.
14.Wo-11/05/2200:00Gistel-Alveringem -.
15.Do-12/05/2200:00Houthulst B-Gistel -.
16.Vr-13/05/2200:00Ichtegem-Gistel -.
17.Za-14/05/2200:00Gistel-Langemark-Poelk. -.
18.Zo-15/05/2200:00Gistel-Nieuwkapelle -.
19.Ma-16/05/2200:00Oostduinkerke B-Gistel -.
20.Di-17/05/2200:00Gistel-Westende -.
21.Wo-18/05/2200:00Spermalie A-Gistel -.
22.Do-19/05/2200:00Gistel-

Lo-Reninge

-.
24.Za-21/05/2200:00Gistel-Koekelare B -.
25.Zo-22/05/2200:00Kortemark B-Gistel -.
26.Ma-23/05/2200:00Gistel-Vleteren -.
27.Di-24/05/2200:00Gits-Gistel -.
28.Wo-25/05/2200:00Gistel-Zarren -.
29.Do-26/05/2200:00Alveringem-Gistel -.
30.Vr-27/05/2200:00Gistel-Houthulst B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Zarren9+9
2Houthulst B9+7
3Langemark-Poelk.9+6
4Vleteren7+9
5Gits*6+17
6Ichtegem*4+5
7Oostduinkerke B*4+1
8Spermalie A*3+4
9Koekelare B*3+1
10Lo-Reninge*30
11Westende*3-1
12Alveringem*3-2
13Kortemark B2-9
14Gistel*0-4
15Nieuwkapelle*0-13

alle wedstrijden (5/28)

1Langemark-Poelk.13+8
2Zarren*12+18
3Oostduinkerke B11+13
4Gits*10+18
5Ichtegem*10+9
6Spermalie A9+5
7Houthulst B*9+1
8Vleteren8+7
9Westende3-5
10Gistel3-6
11Alveringem*3-6
12Lo-Reninge3-6
13Koekelare B3-12
14Kortemark B2-14
15Nieuwkapelle1-30

uitwedstrijden (3/14)

1Oostduinkerke B7+12
2Ichtegem*6+4
3Spermalie A6+1
4Langemark-Poelk.*4+2
5Gits*4+1
6Zarren**3+9
7Gistel3-2
8Vleteren*1-2
9Nieuwkapelle1-17
10Alveringem*0-4
11Westende0-4
12Kortemark B*0-5
13Lo-Reninge0-6
14Houthulst B**0-6
15Koekelare B0-13