www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 02/08/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 05/09/2020

18:00Oostduinkerke B-Houthulst B-
19:00Spermalie A-Zarren-
19:30Westende-Alveringem-
.Lo-Reninge-Gits-

zondag 06/09/2020

14:00Koekelare B-Kortemark B-
15:00Gistel-Ichtegem-
.Nieuwkapelle-Langemark-Poelk.-

0/28

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Nieuwkapelle

periode 1

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

periode 2

0/14

1.Gistel0
Zarren0
Ichtegem0
Gits0
Spermalie A0
Langemark-Poelk.0
Alveringem0
Vleteren0
Lo-Reninge0
Westende0
Kortemark B0
Houthulst B0
Nieuwkapelle0
Koekelare B0
Oostduinkerke B0

Nieuwkapelle

1.Zo-06/09/2015:00

Nieuwkapelle

-Langemark-Poelk. -.
2.Zo-13/09/2014:30Kortemark B-

Nieuwkapelle

-.
3.Zo-20/09/2015:00

Nieuwkapelle

-Gistel -.
4.Zo-27/09/2015:00Vleteren-

Nieuwkapelle

-.
5.Ma-02/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Oostduinkerke B -.
6.Di-03/05/2200:00Gits-

Nieuwkapelle

-.
7.Wo-04/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Westende -.
8.Do-05/05/2200:00Zarren-

Nieuwkapelle

-.
9.Vr-06/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Spermalie A -.
10.Za-07/05/2200:00Alveringem-

Nieuwkapelle

-.
11.Zo-08/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Lo-Reninge -.
12.Ma-09/05/2200:00Houthulst B-

Nieuwkapelle

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Ichtegem -.
15.Do-12/05/2200:00Koekelare B-

Nieuwkapelle

-.
16.Vr-13/05/2200:00Langemark-Poelk.-

Nieuwkapelle

-.
17.Za-14/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Kortemark B -.
18.Zo-15/05/2200:00Gistel-

Nieuwkapelle

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Vleteren -.
20.Di-17/05/2200:00Oostduinkerke B-

Nieuwkapelle

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Gits -.
22.Do-19/05/2200:00Westende-

Nieuwkapelle

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Zarren -.
24.Za-21/05/2200:00Spermalie A-

Nieuwkapelle

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Alveringem -.
26.Ma-23/05/2200:00Lo-Reninge-

Nieuwkapelle

-.
27.Di-24/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Houthulst B -.
29.Do-26/05/2200:00Ichtegem-

Nieuwkapelle

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Nieuwkapelle

-Koekelare B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Langemark-Poelk.

1.Zo-06/09/2015:00

Nieuwkapelle

-Langemark-Poelk. -.
2.Zo-13/09/2015:00Langemark-Poelk.-Gistel -.
3.Za-19/09/2018:00Oostduinkerke B-Langemark-Poelk. -.
4.Zo-27/09/2015:00Langemark-Poelk.-Westende -.
5.Ma-02/05/2200:00Spermalie A-Langemark-Poelk. -.
6.Di-03/05/2200:00Langemark-Poelk.-Lo-Reninge -.
8.Do-05/05/2200:00Langemark-Poelk.-Koekelare B -.
9.Vr-06/05/2200:00Kortemark B-Langemark-Poelk. -.
10.Za-07/05/2200:00Langemark-Poelk.-Vleteren -.
11.Zo-08/05/2200:00Gits-Langemark-Poelk. -.
12.Ma-09/05/2200:00Langemark-Poelk.-Zarren -.
13.Di-10/05/2200:00Alveringem-Langemark-Poelk. -.
14.Wo-11/05/2200:00Langemark-Poelk.-Houthulst B -.
15.Do-12/05/2200:00Ichtegem-Langemark-Poelk. -.
16.Vr-13/05/2200:00Langemark-Poelk.-

Nieuwkapelle

-.
17.Za-14/05/2200:00Gistel-Langemark-Poelk. -.
18.Zo-15/05/2200:00Langemark-Poelk.-Oostduinkerke B -.
19.Ma-16/05/2200:00Westende-Langemark-Poelk. -.
20.Di-17/05/2200:00Langemark-Poelk.-Spermalie A -.
21.Wo-18/05/2200:00Lo-Reninge-Langemark-Poelk. -.
23.Vr-20/05/2200:00Koekelare B-Langemark-Poelk. -.
24.Za-21/05/2200:00Langemark-Poelk.-Kortemark B -.
25.Zo-22/05/2200:00Vleteren-Langemark-Poelk. -.
26.Ma-23/05/2200:00Langemark-Poelk.-Gits -.
27.Di-24/05/2200:00Zarren-Langemark-Poelk. -.
28.Wo-25/05/2200:00Langemark-Poelk.-Alveringem -.
29.Do-26/05/2200:00Houthulst B-Langemark-Poelk. -.
30.Vr-27/05/2200:00Langemark-Poelk.-Ichtegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/14)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00

alle wedstrijden (0/28)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00

uitwedstrijden (0/14)

1Gistel00
.Zarren00
.Ichtegem00
.Gits00
.Spermalie A00
.Langemark-Poelk.00
.Alveringem00
.Vleteren00
.Lo-Reninge00
.Westende00
.Kortemark B00
.Houthulst B00
.Nieuwkapelle00
.Koekelare B00
.Oostduinkerke B00