www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 15/02/2020

19:30

Vrasene

-Heikant-Zele3-0
20:30

YB SK Beveren

-Sinaai2-0

zondag 16/02/2020

15:00

Grembergen

-Sp.Waasmunster A2-1
.

Zaffelare A

-TK.Meldert3-0
.KV.Sint-Gillis-Doorslaar A0-0
.Bazel-

Schoonaarde

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Doorslaar A12-0YB SK Beveren-
.Heikant-Zele6-4Zaffelare A-
.E.Buggenhout2 -1Bazel-
.Gijzel-Oosterzele A6-6Kieldrecht-
16:00Sinaai5-2Edeboys-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Grembergen52127.-1(0)
2.Doorslaar A*45108
3.KV.Sint-Gillis43107
4.Vrasene4177
5.Schoonaarde4077.-2(0)
6.YB SK Beveren*3698.4
7.Gijzel-Oosterzele A*34581.
8.Kieldrecht*2968
9.Heikant-Zele*2748
10.Zaffelare A*2778
11.Sinaai*2628.-4(3)
12.Sp.Waasmunster A2507
13.Bazel*2328.2
14.Edeboys**18393.
15.E.Buggenhout**1719-3.(3)
16.TK.Meldert1117
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Kieldrecht

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

3/10

1.Grembergen9
2.KV.Sint-Gillis7
3.Schoonaarde7
4.YB SK Beveren*6
5.Vrasene6
6.Zaffelare A*6
7.Gijzel-Oosterzele A*4
8.Doorslaar A*4
9.Bazel*1
10.Sinaai*1
11.Edeboys**0
12.E.Buggenhout**0
13.Heikant-Zele*0
14.Kieldrecht*0
15.Sp.Waasmunster A0
16.TK.Meldert0

Gijzel-Oosterzele A

1.Zo-01/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-Sp.Waasmunster A3 -0

3

35
2.Zo-08/09/1915:00Heikant-Zele-Gijzel-Oosterzele A2 -2145
3.Zo-15/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-TK.Meldert4 -0

3

72
4.Zo-22/09/1915:00Doorslaar A-Gijzel-Oosterzele A4 -1075
5.Zo-29/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-Sinaai1 -1188
6.Zo-06/10/1915:00E.Buggenhout-Gijzel-Oosterzele A3 -5

3

116
7.Zo-13/10/1915:00Gijzel-Oosterzele A-Schoonaarde2 -30118
8.Za-19/10/1919:30

Kieldrecht

-Gijzel-Oosterzele A2 -211210
9.Zo-27/10/1915:00Grembergen-Gijzel-Oosterzele A3 -101211
10.Zo-03/11/1914:30Gijzel-Oosterzele A-Bazel3 -0

3

159
11.Zo-10/11/1914:30Edeboys-Gijzel-Oosterzele A2 -10159
12.Zo-17/11/1914:30Gijzel-Oosterzele A-YB SK Beveren0 -01169
13.Zo-24/11/1914:30KV.Sint-Gillis-Gijzel-Oosterzele A0 -2

3

199
14.Zo-01/12/1914:30Gijzel-Oosterzele A-Zaffelare A2 -40199
15.Za-07/12/1919:30Vrasene-Gijzel-Oosterzele A3 -312010
16.Zo-15/12/1915:00Sp.Waasmunster A-Gijzel-Oosterzele A0 -5

3

237
17.Zo-05/01/2014:30Gijzel-Oosterzele A-Heikant-Zele3 -2

3

267
18.Za-11/01/2020:00TK.Meldert-Gijzel-Oosterzele A0 -2

3

296
19.Zo-19/01/2015:00Gijzel-Oosterzele A-Doorslaar A1 -40297
20.Zo-26/01/2015:00Sinaai-Gijzel-Oosterzele A0 -01307
21.Zo-02/02/2015:00Gijzel-Oosterzele A-E.Buggenhout3 -0

3

337
22.Za-08/02/2019:30Schoonaarde-Gijzel-Oosterzele A1 -11346
23.Zo-23/02/2015:00Gijzel-Oosterzele A-

Kieldrecht

-.
24.Zo-01/03/2015:00Gijzel-Oosterzele A-Grembergen -.
25.Zo-08/03/2015:00Bazel-Gijzel-Oosterzele A -.
26.Zo-15/03/2015:00Gijzel-Oosterzele A-Edeboys -.
27.Za-21/03/2020:00YB SK Beveren-Gijzel-Oosterzele A -.
28.Zo-29/03/2000:00Gijzel-Oosterzele A-KV.Sint-Gillis -.
29.Zo-19/04/2000:00Zaffelare A-Gijzel-Oosterzele A -.
30.Zo-26/04/2000:00Gijzel-Oosterzele A-Vrasene -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kieldrecht

1.Za-31/08/1919:30

Kieldrecht

-Heikant-Zele0 -40015
2.Za-07/09/1920:00TK.Meldert-

Kieldrecht

0 -1

3

38
3.Za-14/09/1919:30

Kieldrecht

-Doorslaar A0 -30313
4.Zo-22/09/1915:00Sinaai-

Kieldrecht

1 -2

3

611
5.Za-28/09/1919:30

Kieldrecht

-E.Buggenhout0 -10611
6.Zo-06/10/1916:00Schoonaarde-

Kieldrecht

1 -2

3

99
7.Zo-13/10/1915:00Grembergen-

Kieldrecht

2 -00911
8.Za-19/10/1919:30

Kieldrecht

-Gijzel-Oosterzele A2 -211011
9.Zo-27/10/1915:00Bazel-

Kieldrecht

2 -101012
10.Zo-03/11/1914:30

Kieldrecht

-Edeboys2 -211112
11.Za-09/11/1920:00YB SK Beveren-

Kieldrecht

3 -101114
12.Za-16/11/1919:30

Kieldrecht

-KV.Sint-Gillis0 -101114
13.Zo-24/11/1915:00Zaffelare A-

Kieldrecht

0 -4

3

1413
14.Za-30/11/1919:30

Kieldrecht

-Vrasene2 -1

3

1711
15.Zo-08/12/1915:00Sp.Waasmunster A-

Kieldrecht

2 -001711
16.Zo-15/12/1914:30Heikant-Zele-

Kieldrecht

0 -2

3

2011
17.Za-04/01/2019:30

Kieldrecht

-TK.Meldert4 -2

3

239
18.Zo-12/01/2014:30Doorslaar A-

Kieldrecht

1 -002311
19.Za-18/01/2019:30

Kieldrecht

-Sinaai7 -2

3

268
20.Zo-26/01/2015:00E.Buggenhout-

Kieldrecht

1 -2

3

298
21.Za-01/02/2019:30

Kieldrecht

-Schoonaarde1 -40298
22.Za-08/02/2019:30

Kieldrecht

-Grembergen0 -30298
23.Zo-23/02/2015:00Gijzel-Oosterzele A-

Kieldrecht

-.
24.Za-29/02/2019:30

Kieldrecht

-Bazel -.
25.Zo-08/03/2015:00Edeboys-

Kieldrecht

-.
26.Za-14/03/2019:30

Kieldrecht

-YB SK Beveren -.
27.Zo-22/03/2015:00KV.Sint-Gillis-

Kieldrecht

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Kieldrecht

-Zaffelare A -.
29.Zo-19/04/2000:00Vrasene-

Kieldrecht

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Kieldrecht

-Sp.Waasmunster A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Grembergen2925:8+17
2YB SK Beveren2832:12+20
3Doorslaar A**2434:11+23
4Vrasene2431:17+14
5KV.Sint-Gillis2222:19+3
6Schoonaarde*1923:12+11
7Gijzel-Oosterzele A**1722:14+8
8Zaffelare A1517:18-1
9Heikant-Zele*1319:27-8
10Sp.Waasmunster A1214:26-12
11Kieldrecht*1118:25-7
12Edeboys**1015:21-6
13Sinaai**1011:15-4
14E.Buggenhout**1015:23-8
15Bazel*1020:33-13
16TK.Meldert56:28-22

alle wedstrijden (23/30)

1Grembergen5255:18+37
2Doorslaar A*4558:26+32
3KV.Sint-Gillis4345:33+12
4Vrasene4153:28+25
5Schoonaarde4051:30+21
6YB SK Beveren*3642:30+12
7Gijzel-Oosterzele A*3447:34+13
8Kieldrecht*2933:38-5
9Heikant-Zele*2743:45-2
10Zaffelare A*2734:35-1
11Sinaai*2636:43-7
12Sp.Waasmunster A2530:50-20
13Bazel*2335:57-22
14Edeboys**1835:51-16
15E.Buggenhout**1723:50-27
16TK.Meldert1113:65-52

uitwedstrijden (12/15)

1Grembergen*2330:10+20
2Schoonaarde2128:18+10
3Doorslaar A2124:15+9
4KV.Sint-Gillis*2123:14+9
5Kieldrecht*1815:13+2
6Vrasene*1722:11+11
7Gijzel-Oosterzele A1725:20+5
8Sinaai1625:28-3
9Heikant-Zele*1424:18+6
10Sp.Waasmunster A*1316:24-8
11Bazel*1315:24-9
12Zaffelare A**1217:170
13YB SK Beveren**810:18-8
14Edeboys*820:30-10
15E.Buggenhout*78:27-19
16TK.Meldert*67:37-30