www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Kieldrecht-

Heikant-Zele

0-4
.

Schoonaarde

-TK.Meldert5-1

zondag 01/09/2019

15:00

YB SK Beveren

-KV.Sint-Gillis2-1
.

Gijzel-Oosterzele A

-Sp.Waasmunster A3-0
.

E.Buggenhout

-Doorslaar A4-2
.Edeboys-

Zaffelare A

1-4
.Bazel-

Vrasene

0-5
.Grembergen-Sinaai1-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30Sinaai-E.Buggenhout1-1
.

Vrasene

-Edeboys2-0
20:00TK.Meldert-

Kieldrecht

0-1

zondag 08/09/2019

15:00Doorslaar A-

Schoonaarde

1-2
.Sp.Waasmunster A-

Bazel

0-1
.Zaffelare A-

YB SK Beveren

0-1
.Heikant-Zele-Gijzel-Oosterzele A2-2
.KV.Sint-Gillis-Grembergen1-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Kieldrecht-

Doorslaar A

0-3
20:00

YB SK Beveren

-Vrasene2-0

zondag 15/09/2019

15:00Edeboys-

Sp.Waasmunster A

1-3
.

KV.Sint-Gillis

-Zaffelare A3-0
.Schoonaarde-Sinaai0-0
.

Gijzel-Oosterzele A

-TK.Meldert4-0
.

Bazel

-Heikant-Zele3-2
.

Grembergen

-E.Buggenhout4-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Vrasene-

KV.Sint-Gillis

1-3
20:00TK.Meldert-

Bazel

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

E.Buggenhout

-Schoonaarde2-1
.Sinaai-

Kieldrecht

1-2
.Zaffelare A-

Grembergen

1-4
.Sp.Waasmunster A-YB SK Beveren2-2
.

Doorslaar A

-Gijzel-Oosterzele A4-1
.

Heikant-Zele

-Edeboys5-3

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Kieldrecht-

E.Buggenhout

0-1
20:00YB SK Beveren-

Heikant-Zele

0-3

zondag 29/09/2019

15:00

KV.Sint-Gillis

-Sp.Waasmunster A2-0
.Zaffelare A-Vrasene0-0
.Gijzel-Oosterzele A-Sinaai1-1
.Bazel-

Doorslaar A

0-7
.

Edeboys

-TK.Meldert4-0
.

Grembergen

-Schoonaarde2-0

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Vrasene-

Grembergen

1-3
20:00TK.Meldert-

YB SK Beveren

0-1

zondag 06/10/2019

15:00E.Buggenhout-

Gijzel-Oosterzele A

3-5
.

Sp.Waasmunster A

-Zaffelare A1-0
.Heikant-Zele-

KV.Sint-Gillis

1-2
.

Doorslaar A

-Edeboys6-1
16:00Sinaai-

Bazel

0-3
.Schoonaarde-

Kieldrecht

1-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Vrasene

-Sp.Waasmunster A4-2
20:00YB SK Beveren-Doorslaar A0-0

zondag 13/10/2019

15:00KV.Sint-Gillis-TK.Meldert0-0
.Zaffelare A-

Heikant-Zele

1-4
.Gijzel-Oosterzele A-

Schoonaarde

2-3
.Bazel-

E.Buggenhout

2-3
.

Grembergen

-Kieldrecht2-0
16:00Edeboys-

Sinaai

1-2

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30

Sinaai

-YB SK Beveren2-1
.Kieldrecht-Gijzel-Oosterzele A2-2
20:00TK.Meldert-

Zaffelare A

0-3

zondag 20/10/2019

15:00E.Buggenhout-Edeboys2-2
.

Schoonaarde

-Bazel6-1
.Sp.Waasmunster A-

Grembergen

2-3
.Heikant-Zele-

Vrasene

0-5
.

Doorslaar A

-KV.Sint-Gillis5-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Vrasene-TK.Meldert1-1
20:00

YB SK Beveren

-E.Buggenhout2-1

zondag 27/10/2019

15:00KV.Sint-Gillis-

Sinaai

3-7
.Zaffelare A-

Doorslaar A

1-2
.Sp.Waasmunster A-

Heikant-Zele

2-5
.

Bazel

-Kieldrecht2-1
.Edeboys-

Schoonaarde

1-5
.

Grembergen

-Gijzel-Oosterzele A3-1

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30Sinaai-Zaffelare A3-3
.E.Buggenhout-

KV.Sint-Gillis

1-4
.

Schoonaarde

-YB SK Beveren4-2
.Kieldrecht-Edeboys2-2
.

Gijzel-Oosterzele A

-Bazel3-0
.Heikant-Zele-

Grembergen

0-4
.TK.Meldert-

Sp.Waasmunster A

0-1
.Doorslaar A-

Vrasene

1-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30

Vrasene

-Sinaai4-1
.Sp.Waasmunster A-Doorslaar A0-0
20:00

YB SK Beveren

-Kieldrecht3-1

zondag 10/11/2019

14:30KV.Sint-Gillis-Schoonaarde4-4
.

Heikant-Zele

-TK.Meldert4-0
.

Edeboys

-Gijzel-Oosterzele A2-1
15:00

Zaffelare A

-E.Buggenhout5-1
.

Grembergen

-Bazel3-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Kieldrecht-

KV.Sint-Gillis

0-1
.Sinaai-

Sp.Waasmunster A

2-3
20:00TK.Meldert-

Grembergen

1-8

zondag 17/11/2019

14:30E.Buggenhout-Vrasene0-0
.Gijzel-Oosterzele A-YB SK Beveren0-0
.Bazel-Edeboys4-4
.

Doorslaar A

-Heikant-Zele2-1
15:00Schoonaarde-Zaffelare A2-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Vrasene

-Schoonaarde4-2
20:00TK.Meldert-

Doorslaar A

1-3

zondag 24/11/2019

14:30KV.Sint-Gillis-

Gijzel-Oosterzele A

0-2
.Heikant-Zele-

Sinaai

2-3
15:00YB SK Beveren-

Bazel

3-4
.Zaffelare A-

Kieldrecht

0-4
.

Sp.Waasmunster A

-E.Buggenhout2-1
.Grembergen-

Edeboys

1-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30

Kieldrecht

-Vrasene2-1
.Schoonaarde-Sp.Waasmunster A1-1

zondag 01/12/2019

14:30E.Buggenhout-Heikant-Zele1-1
.Gijzel-Oosterzele A-

Zaffelare A

2-4
.Bazel-KV.Sint-Gillis2-2
.

Edeboys

-YB SK Beveren1-0
15:00

Grembergen

-Doorslaar A4-0
16:00Sinaai-

TK.Meldert

1-2

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Vrasene-Gijzel-Oosterzele A3-3
20:00

YB SK Beveren

-Grembergen2-1
.

TK.Meldert

-E.Buggenhout1-0

zondag 08/12/2019

14:30

KV.Sint-Gillis

-Edeboys2-1
.Heikant-Zele-

Schoonaarde

0-5
.

Doorslaar A

-Sinaai6-2
15:00Zaffelare A-Bazel0-0
.

Sp.Waasmunster A

-Kieldrecht2-0

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

Vrasene

-Bazel3-1
20:00TK.Meldert-Schoonaarde0-0

zondag 15/12/2019

14:30

KV.Sint-Gillis

-YB SK Beveren2-1
.

Doorslaar A

-E.Buggenhout6-0
.Heikant-Zele-

Kieldrecht

0-2
15:00Sp.Waasmunster A-

Gijzel-Oosterzele A

0-5
.

Sinaai

-Grembergen1-0
.

Zaffelare A

-Edeboys2-1

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Kieldrecht

-TK.Meldert4-2
20:00

YB SK Beveren

-Zaffelare A4-1

zondag 05/01/2020

14:30E.Buggenhout-

Sinaai

0-5
.Edeboys-

Vrasene

1-2
.Bazel-

Sp.Waasmunster A

4-5
.

Gijzel-Oosterzele A

-Heikant-Zele3-2
15:00Grembergen-KV.Sint-Gillis0-0
.

Schoonaarde

-Doorslaar A2-0

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30

Vrasene

-YB SK Beveren5-1
20:00TK.Meldert-

Gijzel-Oosterzele A

0-2

zondag 12/01/2020

14:30

Heikant-Zele

-Bazel3-0
.E.Buggenhout-Grembergen1-1
.

Doorslaar A

-Kieldrecht1-0
15:00Zaffelare A-KV.Sint-Gillis1-1
.Sp.Waasmunster A-Edeboys2-2
16:00Sinaai-Schoonaarde0-0

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Kieldrecht

-Sinaai7-2
20:00

YB SK Beveren

-Sp.Waasmunster A2-0

zondag 19/01/2020

15:00

Schoonaarde

-E.Buggenhout1-0
.

Grembergen

-Zaffelare A1-0
.

KV.Sint-Gillis

-Vrasene3-2
.Edeboys-Heikant-Zele1-1
.Bazel-TK.Meldert1-1
.Gijzel-Oosterzele A-

Doorslaar A

1-4

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

15:00

Heikant-Zele

-YB SK Beveren2-1
.Sp.Waasmunster A-

KV.Sint-Gillis

1-3
.Vrasene-Zaffelare A0-0
.E.Buggenhout-

Kieldrecht

1-2
.Sinaai-Gijzel-Oosterzele A0-0
.

Doorslaar A

-Bazel2-1
.TK.Meldert-Edeboys2-2
.Schoonaarde-

Grembergen

0-2

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Kieldrecht-

Schoonaarde

1-4
20:00

YB SK Beveren

-TK.Meldert10-0

zondag 02/02/2020

15:00Bazel-Sinaai1-1
.

Gijzel-Oosterzele A

-E.Buggenhout3-0
.

Grembergen

-Vrasene2-1
.

Zaffelare A

-Sp.Waasmunster A3-0
.

KV.Sint-Gillis

-Heikant-Zele2-1
.Edeboys-

Doorslaar A

2-3

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Schoonaarde-Gijzel-Oosterzele A1-1
.Kieldrecht-

Grembergen

0-3
.Sp.Waasmunster A-

Vrasene

0-4
20:00TK.Meldert-

KV.Sint-Gillis

0-5

zondag 23/02/2020

15:00Doorslaar A-

YB SK Beveren

0-2
.

Heikant-Zele

-Zaffelare A3-0
.E.Buggenhout-

Bazel

1-3
.

Sinaai

-Edeboys3-0

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30

Vrasene

-Heikant-Zele3-0
20:30

YB SK Beveren

-Sinaai2-0

zondag 16/02/2020

15:00

Grembergen

-Sp.Waasmunster A2-1
.

Zaffelare A

-TK.Meldert3-0
.KV.Sint-Gillis-Doorslaar A0-0
.Bazel-

Schoonaarde

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Gijzel-Oosterzele A-Kieldrecht1-1

woensdag 01/07/2020

00:00Edeboys-E.Buggenhout-PP

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Kieldrecht-Bazel1-1
.

Sinaai

-KV.Sint-Gillis2-1
20:00TK.Meldert-

Vrasene

2-4

zondag 01/03/2020

15:00E.Buggenhout-

YB SK Beveren

2-3
.Doorslaar A-Zaffelare A2-2
.

Heikant-Zele

-Sp.Waasmunster A4-2
.

Schoonaarde

-Edeboys1-0
.

Gijzel-Oosterzele A

-Grembergen1-0

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Vrasene-Doorslaar A1-1
.Sp.Waasmunster A-TK.Meldert1-1
20:00YB SK Beveren-

Schoonaarde

1-2

zondag 08/03/2020

15:00

Zaffelare A

-Sinaai4-0
.

KV.Sint-Gillis

-E.Buggenhout1-0
.

Edeboys

-Kieldrecht1-0
.

Bazel

-Gijzel-Oosterzele A3-2
.Grembergen-

Heikant-Zele

1-2

speeldag 26

periode 3

vrijdag 10/07/2020

00:00E.Buggenhout-Zaffelare A-PP
.Sinaai-Vrasene-PP
.Kieldrecht-YB SK Beveren-PP
.TK.Meldert-Heikant-Zele-PP
.Schoonaarde-KV.Sint-Gillis-PP
.Doorslaar A-Sp.Waasmunster A-PP
.Gijzel-Oosterzele A-Edeboys-PP
.Bazel-Grembergen-PP

speeldag 27

periode 3

dinsdag 28/07/2020

00:00Vrasene-E.Buggenhout-
.YB SK Beveren-Gijzel-Oosterzele A-
.Sp.Waasmunster A-Sinaai-
.Zaffelare A-Schoonaarde-
.KV.Sint-Gillis-Kieldrecht-
.Edeboys-Bazel-
.Grembergen-TK.Meldert-
.Heikant-Zele-Doorslaar A-

speeldag 28

periode 3

woensdag 29/07/2020

00:00Schoonaarde-Vrasene-
.Kieldrecht-Zaffelare A-
.Bazel-YB SK Beveren-
.Gijzel-Oosterzele A-KV.Sint-Gillis-
.E.Buggenhout-Sp.Waasmunster A-
.Doorslaar A-TK.Meldert-
.Edeboys-Grembergen-
.Sinaai-Heikant-Zele-

speeldag 29

periode 3

donderdag 30/07/2020

00:00TK.Meldert-Sinaai-
.Heikant-Zele-E.Buggenhout-
.Sp.Waasmunster A-Schoonaarde-
.Vrasene-Kieldrecht-
.Zaffelare A-Gijzel-Oosterzele A-
.KV.Sint-Gillis-Bazel-
.YB SK Beveren-Edeboys-
.Doorslaar A-Grembergen-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 31/07/2020

00:00Grembergen-YB SK Beveren-
.Edeboys-KV.Sint-Gillis-
.Bazel-Zaffelare A-
.Gijzel-Oosterzele A-Vrasene-
.Kieldrecht-Sp.Waasmunster A-
.Schoonaarde-Heikant-Zele-
.E.Buggenhout-TK.Meldert-
.Sinaai-Doorslaar A-

25/30

1.Grembergen5265
2.Doorslaar A4735
3.Schoonaarde46105
4.KV.Sint-Gillis4675
5.Vrasene45105
6.YB SK Beveren4295
7.Gijzel-Oosterzele A3855
8.Heikant-Zele3695
9.Sinaai3265
10.Kieldrecht3125
11.Zaffelare A3175
12.Bazel3075
13.Sp.Waasmunster A2615
14.Edeboys*?2136
15.E.Buggenhout*-1706
16.TK.Meldert-1215
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Grembergen5216+35567+1930
2.Doorslaar A4714+30616+925
3.Schoonaarde4613+23547+1130
4.KV.Sint-Gillis4613+12476+824
5.Vrasene4513+27586+1326
6.YB SK Beveren4213+14484-515
7.Gijzel-Oosterzele A3810+13514+427
8.xHeikant-Zele3611+4525+726
9.xSinaai328-7414-725
10.xKieldrecht319-6356+116
11.xZaffelare A3180403-319
12.xBazel308-19425-719
13.xSp.Waasmunster A267-22334-1018
14.xEdeboys*215-19361-1420
15.xE.Buggenhout*174-31262-208
16.xTK.Meldert122-54161-308

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Grembergen268+2027
2.Doorslaar A196+1931
3.Schoonaarde196+1327
4.Vrasene175+921
5.KV.Sint-Gillis175+220
6.YB SK Beveren175013
7.Heikant-Zele165+426
8.Bazel155-1414
9.Gijzel-Oosterzele A154+624
10.E.Buggenhout144-518
11.Sinaai143+218
12.Kieldrecht113-810
13.Sp.Waasmunster A103-813
14.Zaffelare A82-613
15.Edeboys51-1516
16.TK.Meldert20-193

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Doorslaar A227+1224
2.KV.Sint-Gillis195+418
3.Kieldrecht186+922
4.Vrasene185+1024
5.Grembergen175+1221
6.Gijzel-Oosterzele A154+419
7.Sp.Waasmunster A154-416
8.Schoonaarde143+417
9.YB SK Beveren134017
10.Edeboys133017
11.Zaffelare A133-115
12.Heikant-Zele113-216
13.Sinaai113-717
14.TK.Meldert92-1510
15.Bazel71-719
16.E.Buggenhout30-195

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

5/10

1

2

3

4

1.Schoonaarde134+610
2.YB SK Beveren124+1418
3.Vrasene103+813
4.Zaffelare A103+712
5.KV.Sint-Gillis103+69
6.Grembergen93+38
7.Heikant-Zele93+210
8.Gijzel-Oosterzele A82+38
9.Bazel82+29
10.Sinaai72-26
11.Doorslaar A61-16
12.Edeboys*31-43
13.Kieldrecht20-73
14.Sp.Waasmunster A10-104
15.TK.Meldert10-203
16.E.Buggenhout*00-73

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing