www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 15/02/2020

19:30

Vrasene

-Heikant-Zele3-0
20:30

YB SK Beveren

-Sinaai2-0

zondag 16/02/2020

15:00

Grembergen

-Sp.Waasmunster A2-1
.

Zaffelare A

-TK.Meldert3-0
.KV.Sint-Gillis-Doorslaar A0-0
.Bazel-

Schoonaarde

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Doorslaar A12-0YB SK Beveren-
.Heikant-Zele6-4Zaffelare A-
.E.Buggenhout2 -1Bazel-
.Gijzel-Oosterzele A6-6Kieldrecht-
16:00Sinaai5-2Edeboys-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Grembergen52127
2.Doorslaar A*451081.
3.KV.Sint-Gillis43107
4.Vrasene4177
5.Schoonaarde4077.3
6.YB SK Beveren*3698
7.Gijzel-Oosterzele A*3458
8.Kieldrecht*29684.
9.Heikant-Zele*2748-3.(0)
10.Zaffelare A*2778
11.Sinaai*2628.-1(3)
12.Sp.Waasmunster A2507.-4(3)
13.Bazel*2328
14.Edeboys**1839
15.E.Buggenhout**17192.
16.TK.Meldert1117.-2(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> YB SK Beveren

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

3/10

1.Grembergen9
2.KV.Sint-Gillis7
3.Schoonaarde7
4.YB SK Beveren*6
5.Vrasene6
6.Zaffelare A*6
7.Gijzel-Oosterzele A*4
8.Doorslaar A*4
9.Bazel*1
10.Sinaai*1
11.Edeboys**0
12.E.Buggenhout**0
13.Heikant-Zele*0
14.Kieldrecht*0
15.Sp.Waasmunster A0
16.TK.Meldert0

Doorslaar A

1.Zo-01/09/1915:00E.Buggenhout-Doorslaar A4 -20011
2.Zo-08/09/1915:00Doorslaar A-Schoonaarde1 -20013
3.Za-14/09/1919:30Kieldrecht-Doorslaar A0 -3

3

310
4.Zo-22/09/1915:00Doorslaar A-Gijzel-Oosterzele A4 -1

3

69
5.Zo-29/09/1915:00Bazel-Doorslaar A0 -7

3

96
6.Zo-06/10/1915:00Doorslaar A-Edeboys6 -1

3

124
7.Za-12/10/1920:00

YB SK Beveren

-Doorslaar A0 -01134
8.Zo-20/10/1915:00Doorslaar A-KV.Sint-Gillis5 -1

3

162
9.Zo-27/10/1915:00Zaffelare A-Doorslaar A1 -2

3

192
10.Zo-03/11/1914:30Doorslaar A-Vrasene1 -20192
11.Za-09/11/1919:30Sp.Waasmunster A-Doorslaar A0 -01202
12.Zo-17/11/1914:30Doorslaar A-Heikant-Zele2 -1

3

232
13.Za-23/11/1920:00TK.Meldert-Doorslaar A1 -3

3

262
14.Zo-01/12/1915:00Grembergen-Doorslaar A4 -00262
15.Zo-08/12/1914:30Doorslaar A-Sinaai6 -2

3

292
16.Zo-15/12/1914:30Doorslaar A-E.Buggenhout6 -0

3

322
17.Zo-05/01/2015:00Schoonaarde-Doorslaar A2 -00322
18.Zo-12/01/2014:30Doorslaar A-Kieldrecht1 -0

3

352
19.Zo-19/01/2015:00Gijzel-Oosterzele A-Doorslaar A1 -4

3

382
20.Zo-26/01/2015:00Doorslaar A-Bazel2 -1

3

412
21.Zo-02/02/2015:00Edeboys-Doorslaar A2 -3

3

442
23.Zo-16/02/2015:00KV.Sint-Gillis-Doorslaar A0 -01452
22.Zo-23/02/2015:00Doorslaar A-

YB SK Beveren

-.
24.Zo-01/03/2015:00Doorslaar A-Zaffelare A -.
25.Za-07/03/2019:30Vrasene-Doorslaar A -.
26.Zo-15/03/2015:00Doorslaar A-Sp.Waasmunster A -.
27.Zo-22/03/2015:00Heikant-Zele-Doorslaar A -.
28.Zo-29/03/2000:00Doorslaar A-TK.Meldert -.
29.Zo-19/04/2000:00Doorslaar A-Grembergen -.
30.Zo-26/04/2000:00Sinaai-Doorslaar A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

YB SK Beveren

1.Zo-01/09/1915:00

YB SK Beveren

-KV.Sint-Gillis2 -1

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Zaffelare A-

YB SK Beveren

0 -1

3

63
3.Za-14/09/1920:00

YB SK Beveren

-Vrasene2 -0

3

91
4.Zo-22/09/1915:00Sp.Waasmunster A-

YB SK Beveren

2 -21101
5.Za-28/09/1920:00

YB SK Beveren

-Heikant-Zele0 -30104
6.Za-05/10/1920:00TK.Meldert-

YB SK Beveren

0 -1

3

133
7.Za-12/10/1920:00

YB SK Beveren

-Doorslaar A0 -01143
8.Za-19/10/1919:30Sinaai-

YB SK Beveren

2 -10144
9.Za-26/10/1920:00

YB SK Beveren

-E.Buggenhout2 -1

3

173
10.Zo-03/11/1914:30Schoonaarde-

YB SK Beveren

4 -20176
11.Za-09/11/1920:00

YB SK Beveren

-Kieldrecht3 -1

3

205
12.Zo-17/11/1914:30Gijzel-Oosterzele A-

YB SK Beveren

0 -01216
13.Zo-24/11/1915:00

YB SK Beveren

-Bazel3 -40216
14.Zo-01/12/1914:30Edeboys-

YB SK Beveren

1 -00216
15.Za-07/12/1920:00

YB SK Beveren

-Grembergen2 -1

3

246
16.Zo-15/12/1914:30KV.Sint-Gillis-

YB SK Beveren

2 -10246
17.Za-04/01/2020:00

YB SK Beveren

-Zaffelare A4 -1

3

276
18.Za-11/01/2019:30Vrasene-

YB SK Beveren

5 -10277
19.Za-18/01/2020:00

YB SK Beveren

-Sp.Waasmunster A2 -0

3

306
20.Zo-26/01/2015:00Heikant-Zele-

YB SK Beveren

2 -10306
21.Za-01/02/2020:00

YB SK Beveren

-TK.Meldert10 -0

3

336
23.Za-15/02/2020:30

YB SK Beveren

-Sinaai2 -0

3

366
22.Zo-23/02/2015:00Doorslaar A-

YB SK Beveren

-.
24.Zo-01/03/2015:00E.Buggenhout-

YB SK Beveren

-.
25.Za-07/03/2020:00

YB SK Beveren

-Schoonaarde -.
26.Za-14/03/2019:30Kieldrecht-

YB SK Beveren

-.
27.Za-21/03/2020:00

YB SK Beveren

-Gijzel-Oosterzele A -.
28.Zo-29/03/2000:00Bazel-

YB SK Beveren

-.
29.Zo-19/04/2000:00

YB SK Beveren

-Edeboys -.
30.Zo-26/04/2000:00Grembergen-

YB SK Beveren

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Grembergen2925:8+17
2YB SK Beveren2832:12+20
3Doorslaar A**2434:11+23
4Vrasene2431:17+14
5KV.Sint-Gillis2222:19+3
6Schoonaarde*1923:12+11
7Gijzel-Oosterzele A**1722:14+8
8Zaffelare A1517:18-1
9Heikant-Zele*1319:27-8
10Sp.Waasmunster A1214:26-12
11Kieldrecht*1118:25-7
12Edeboys**1015:21-6
13Sinaai**1011:15-4
14E.Buggenhout**1015:23-8
15Bazel*1020:33-13
16TK.Meldert56:28-22

alle wedstrijden (23/30)

1Grembergen5255:18+37
2Doorslaar A*4558:26+32
3KV.Sint-Gillis4345:33+12
4Vrasene4153:28+25
5Schoonaarde4051:30+21
6YB SK Beveren*3642:30+12
7Gijzel-Oosterzele A*3447:34+13
8Kieldrecht*2933:38-5
9Heikant-Zele*2743:45-2
10Zaffelare A*2734:35-1
11Sinaai*2636:43-7
12Sp.Waasmunster A2530:50-20
13Bazel*2335:57-22
14Edeboys**1835:51-16
15E.Buggenhout**1723:50-27
16TK.Meldert1113:65-52

uitwedstrijden (12/15)

1Grembergen*2330:10+20
2Schoonaarde2128:18+10
3Doorslaar A2124:15+9
4KV.Sint-Gillis*2123:14+9
5Kieldrecht*1815:13+2
6Vrasene*1722:11+11
7Gijzel-Oosterzele A1725:20+5
8Sinaai1625:28-3
9Heikant-Zele*1424:18+6
10Sp.Waasmunster A*1316:24-8
11Bazel*1315:24-9
12Zaffelare A**1217:170
13YB SK Beveren**810:18-8
14Edeboys*820:30-10
15E.Buggenhout*78:27-19
16TK.Meldert*67:37-30