www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 18/01/2020

19:30

Kieldrecht

-Sinaai7 -2
20:00

YB SK Beveren

-Sp.Waasmunster A2-0

zondag 19/01/2020

15:00

Schoonaarde

-E.Buggenhout1-0
.

Grembergen

-Zaffelare A1-0
.

KV.Sint-Gillis

-Vrasene3 -2
.Edeboys-Heikant-Zele1-1
.Bazel-TK.Meldert1-1
.Gijzel-Oosterzele A-

Doorslaar A

1 -4

zondag 26/01/2020

15:00Heikant-Zele3- 1YB SK Beveren-
.Sp.Waasmunster A7- 6KV.Sint-Gillis-
.Vrasene10 -4Zaffelare A-
.E.Buggenhout3-6Kieldrecht-
.Sinaai4-10Gijzel-Oosterzele A-
.Doorslaar A12-4Bazel-
.TK.Meldert4 -4Edeboys-
.Schoonaarde8-4Grembergen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Grembergen405-3.(1)
2.Doorslaar A389.4
3.Vrasene349.-1(3)
4.Schoonaarde338
5.KV.Sint-Gillis338
6.YB SK Beveren306.-4(3)
7.Gijzel-Oosterzele A299
8.Kieldrecht269
9.Sp.Waasmunster A2541.
10.Heikant-Zele244.2
11.Sinaai247
12.Bazel221
13.Zaffelare A204-2.(1)
14.Edeboys172
15.E.Buggenhout171
16.TK.Meldert1023.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> KV.Sint-Gillis

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

9/10

1.Doorslaar A19
2.Vrasene17
3.KV.Sint-Gillis16x
4.Kieldrecht15x
5.Sp.Waasmunster A15x
6.Grembergen14x
7.Gijzel-Oosterzele A14x
8.Schoonaarde14x
9.YB SK Beveren13x
10.Edeboys12x
11.Zaffelare A12x
12.Sinaai10x
13.Heikant-Zele8x
14.TK.Meldert8x
15.Bazel7x
16.E.Buggenhout3x

periode 3

0/10

1.Sp.Waasmunster A0
Vrasene0
Schoonaarde0
TK.Meldert0
Grembergen0
Doorslaar A0
Gijzel-Oosterzele A0
Sinaai0
Kieldrecht0
Heikant-Zele0
E.Buggenhout0
Edeboys0
Bazel0
KV.Sint-Gillis0
Zaffelare A0
YB SK Beveren0

Sp.Waasmunster A

1.Zo-01/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-Sp.Waasmunster A3 -00013
2.Zo-08/09/1915:00Sp.Waasmunster A-Bazel0 -10014
3.Zo-15/09/1915:00Edeboys-Sp.Waasmunster A1 -3

3

312
4.Zo-22/09/1915:00Sp.Waasmunster A-YB SK Beveren2 -21412
5.Zo-29/09/1915:00

KV.Sint-Gillis

-Sp.Waasmunster A2 -00413
6.Zo-06/10/1915:00Sp.Waasmunster A-Zaffelare A1 -0

3

712
7.Za-12/10/1919:30Vrasene-Sp.Waasmunster A4 -20712
8.Zo-20/10/1915:00Sp.Waasmunster A-Grembergen2 -30714
9.Zo-27/10/1915:00Sp.Waasmunster A-Heikant-Zele2 -50714
10.Zo-03/11/1914:30TK.Meldert-Sp.Waasmunster A0 -1

3

1013
11.Za-09/11/1919:30Sp.Waasmunster A-Doorslaar A0 -011113
12.Za-16/11/1919:30Sinaai-Sp.Waasmunster A2 -3

3

1411
13.Zo-24/11/1915:00Sp.Waasmunster A-E.Buggenhout2 -1

3

1710
14.Za-30/11/1919:30Schoonaarde-Sp.Waasmunster A1 -111810
15.Zo-08/12/1915:00Sp.Waasmunster A-Kieldrecht2 -0

3

217
16.Zo-15/12/1915:00Sp.Waasmunster A-Gijzel-Oosterzele A0 -50218
17.Zo-05/01/2014:30Bazel-Sp.Waasmunster A4 -5

3

248
18.Zo-12/01/2015:00Sp.Waasmunster A-Edeboys2 -21258
19.Za-18/01/2020:00YB SK Beveren-Sp.Waasmunster A2 -00259
20.Zo-26/01/2015:00Sp.Waasmunster A-

KV.Sint-Gillis

-.
21.Zo-02/02/2015:00Zaffelare A-Sp.Waasmunster A -.
22.Za-08/02/2019:30Sp.Waasmunster A-Vrasene -.
23.Zo-16/02/2015:00Grembergen-Sp.Waasmunster A -.
24.Zo-01/03/2000:00Heikant-Zele-Sp.Waasmunster A -.
25.Zo-08/03/2000:00Sp.Waasmunster A-TK.Meldert -.
26.Zo-15/03/2000:00Doorslaar A-Sp.Waasmunster A -.
27.Zo-22/03/2000:00Sp.Waasmunster A-Sinaai -.
28.Zo-29/03/2000:00E.Buggenhout-Sp.Waasmunster A -.
29.Zo-19/04/2000:00Sp.Waasmunster A-Schoonaarde -.
30.Zo-26/04/2000:00Kieldrecht-Sp.Waasmunster A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

KV.Sint-Gillis

1.Zo-01/09/1915:00YB SK Beveren-

KV.Sint-Gillis

2 -10010
2.Zo-08/09/1915:00

KV.Sint-Gillis

-Grembergen1 -11112
3.Zo-15/09/1915:00

KV.Sint-Gillis

-Zaffelare A3 -0

3

48
4.Za-21/09/1919:30Vrasene-

KV.Sint-Gillis

1 -3

3

76
5.Zo-29/09/1915:00

KV.Sint-Gillis

-Sp.Waasmunster A2 -0

3

103
6.Zo-06/10/1915:00Heikant-Zele-

KV.Sint-Gillis

1 -2

3

132
7.Zo-13/10/1915:00

KV.Sint-Gillis

-TK.Meldert0 -01142
8.Zo-20/10/1915:00Doorslaar A-

KV.Sint-Gillis

5 -10143
9.Zo-27/10/1915:00

KV.Sint-Gillis

-Sinaai3 -70148
10.Zo-03/11/1914:30E.Buggenhout-

KV.Sint-Gillis

1 -4

3

175
11.Zo-10/11/1914:30

KV.Sint-Gillis

-Schoonaarde4 -41187
12.Za-16/11/1919:30Kieldrecht-

KV.Sint-Gillis

0 -1

3

215
13.Zo-24/11/1914:30

KV.Sint-Gillis

-Gijzel-Oosterzele A0 -20215
14.Zo-01/12/1914:30Bazel-

KV.Sint-Gillis

2 -21225
15.Zo-08/12/1914:30

KV.Sint-Gillis

-Edeboys2 -1

3

255
16.Zo-15/12/1914:30

KV.Sint-Gillis

-YB SK Beveren2 -1

3

284
17.Zo-05/01/2015:00Grembergen-

KV.Sint-Gillis

0 -01295
18.Zo-12/01/2015:00Zaffelare A-

KV.Sint-Gillis

1 -11305
19.Zo-19/01/2015:00

KV.Sint-Gillis

-Vrasene3 -2

3

335
20.Zo-26/01/2015:00Sp.Waasmunster A-

KV.Sint-Gillis

-.
21.Zo-02/02/2015:00

KV.Sint-Gillis

-Heikant-Zele -.
22.Za-08/02/2020:00TK.Meldert-

KV.Sint-Gillis

-.
23.Zo-16/02/2015:00

KV.Sint-Gillis

-Doorslaar A -.
24.Zo-01/03/2000:00Sinaai-

KV.Sint-Gillis

-.
25.Zo-08/03/2000:00

KV.Sint-Gillis

-E.Buggenhout -.
26.Zo-15/03/2000:00Schoonaarde-

KV.Sint-Gillis

-.
27.Zo-22/03/2000:00

KV.Sint-Gillis

-Kieldrecht -.
28.Zo-29/03/2000:00Gijzel-Oosterzele A-

KV.Sint-Gillis

-.
29.Zo-19/04/2000:00

KV.Sint-Gillis

-Bazel -.
30.Zo-26/04/2000:00Edeboys-

KV.Sint-Gillis

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Grembergen2321:6+15
2YB SK Beveren2220:12+8
3Doorslaar A*2132:10+22
4Vrasene2028:17+11
5Schoonaarde*1822:9+13
6KV.Sint-Gillis1820:18+2
7Gijzel-Oosterzele A*1419:14+5
8Sp.Waasmunster A1213:19-6
9Kieldrecht*1117:18-1
10Edeboys*1013:18-5
11Heikant-Zele1017:26-9
12E.Buggenhout*1014:21-7
13Sinaai*911:15-4
14Zaffelare A911:18-7
15Bazel*918:30-12
16TK.Meldert44:21-17

alle wedstrijden (19/30)

1Grembergen4046:16+30
2Doorslaar A3853:23+30
3Vrasene3445:26+19
4Schoonaarde3344:25+19
5KV.Sint-Gillis3335:31+4
6YB SK Beveren3029:28+1
7Gijzel-Oosterzele A2943:33+10
8Kieldrecht2630:300
9Sp.Waasmunster A2528:38-10
10Heikant-Zele2440:39+1
11Sinaai2435:40-5
12Bazel2232:52-20
13Zaffelare A2028:35-7
14Edeboys1731:46-15
15E.Buggenhout1722:45-23
16TK.Meldert1011:45-34

uitwedstrijden (10/15)

1Grembergen*1725:10+15
2Doorslaar A1721:13+8
3Kieldrecht1513:12+1
4Schoonaarde1522:16+6
5Gijzel-Oosterzele A1524:19+5
6KV.Sint-Gillis*1515:13+2
7Sinaai1524:25-1
8Heikant-Zele*1423:13+10
9Vrasene*1417:9+8
10Sp.Waasmunster A*1315:19-4
11Bazel1314:22-8
12Zaffelare A*1117:170
13YB SK Beveren*89:16-7
14E.Buggenhout78:24-16
15Edeboys718:28-10
16TK.Meldert*67:24-17