www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:30Vrasene-

KV.Sint-Gillis

1 -3
20:00TK.Meldert-

Bazel

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

E.Buggenhout

-Schoonaarde2-1
.Sinaai-

Kieldrecht

1-2
.Zaffelare A-

Grembergen

1 -4
.Sp.Waasmunster A-YB.Beveren2 -2
.

Doorslaar A

-Gijzel-Oosterzele A4 -1
.

Heikant-Zele

-Edeboys5 -3

zaterdag 28/09/2019

19:30Kieldrecht0- 1E.Buggenhout-
20:00YB.Beveren6- 3Heikant-Zele-

zondag 29/09/2019

15:00KV.Sint-Gillis4 -3Sp.Waasmunster A-
.Zaffelare A0-3Vrasene-
.Gijzel-Oosterzele A6-2Sinaai-
.Bazel3-3Doorslaar A-
.Edeboys0 -0TK.Meldert-
.Grembergen4-3Schoonaarde-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.YB.Beveren10
2.Bazel9
3.Grembergen8
4.Heikant-Zele7
5.Gijzel-Oosterzele A7
6.KV.Sint-Gillis7
7.Schoonaarde7
8.E.Buggenhout7
9.Doorslaar A6
10.Vrasene6
11.Kieldrecht6
12.Sp.Waasmunster A4
13.Zaffelare A3
14.Sinaai3
15.Edeboys0
16.TK.Meldert0

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> TK.Meldert

periode 1

4/10

1.YB.Beveren10
2.Bazel9
3.Grembergen8
4.Heikant-Zele7
5.Gijzel-Oosterzele A7
6.Schoonaarde7
KV.Sint-Gillis7
8.E.Buggenhout7
9.Doorslaar A6
10.Vrasene6
11.Kieldrecht6
12.Sp.Waasmunster A4
13.Zaffelare A3
14.Sinaai3
15.Edeboys0
16.TK.Meldert0

periode 2

0/10

1.Sp.Waasmunster A0
Vrasene0
Schoonaarde0
TK.Meldert0
Grembergen0
Doorslaar A0
Gijzel-Oosterzele A0
Sinaai0
Kieldrecht0
Heikant-Zele0
E.Buggenhout0
Edeboys0
Bazel0
KV.Sint-Gillis0
Zaffelare A0
YB.Beveren0

periode 3

0/10

1.Sp.Waasmunster A0
Vrasene0
Schoonaarde0
TK.Meldert0
Grembergen0
Doorslaar A0
Gijzel-Oosterzele A0
Sinaai0
Kieldrecht0
Heikant-Zele0
E.Buggenhout0
Edeboys0
Bazel0
KV.Sint-Gillis0
Zaffelare A0
YB.Beveren0

Edeboys

1.Zo-01/09/1915:00Edeboys-Zaffelare A1 -40012
2.Za-07/09/1919:30Vrasene-Edeboys2 -00015
3.Zo-15/09/1915:00Edeboys-Sp.Waasmunster A1 -30015
4.Zo-22/09/1915:00Heikant-Zele-Edeboys5 -30015
5.Zo-29/09/1915:00Edeboys-

TK.Meldert

-.
6.Zo-06/10/1915:00Doorslaar A-Edeboys -.
7.Zo-13/10/1915:00Edeboys-Sinaai -.
8.Zo-20/10/1915:00E.Buggenhout-Edeboys -.
9.Zo-27/10/1900:00Edeboys-Schoonaarde -.
10.Zo-03/11/1900:00Kieldrecht-Edeboys -.
11.Zo-10/11/1900:00Edeboys-Gijzel-Oosterzele A -.
12.Zo-17/11/1900:00Bazel-Edeboys -.
13.Zo-24/11/1900:00Grembergen-Edeboys -.
14.Zo-01/12/1900:00Edeboys-YB.Beveren -.
15.Zo-08/12/1900:00KV.Sint-Gillis-Edeboys -.
16.Zo-15/12/1900:00Zaffelare A-Edeboys -.
17.Zo-05/01/2000:00Edeboys-Vrasene -.
18.Zo-12/01/2000:00Sp.Waasmunster A-Edeboys -.
19.Zo-19/01/2000:00Edeboys-Heikant-Zele -.
20.Zo-26/01/2000:00

TK.Meldert

-Edeboys -.
21.Zo-02/02/2000:00Edeboys-Doorslaar A -.
22.Zo-09/02/2000:00Sinaai-Edeboys -.
23.Zo-16/02/2000:00Edeboys-E.Buggenhout -.
24.Zo-01/03/2000:00Schoonaarde-Edeboys -.
25.Zo-08/03/2000:00Edeboys-Kieldrecht -.
26.Zo-15/03/2000:00Gijzel-Oosterzele A-Edeboys -.
27.Zo-22/03/2000:00Edeboys-Bazel -.
28.Zo-29/03/2000:00Edeboys-Grembergen -.
29.Zo-19/04/2000:00YB.Beveren-Edeboys -.
30.Zo-26/04/2000:00Edeboys-KV.Sint-Gillis -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

TK.Meldert

1.Za-31/08/1919:30Schoonaarde-

TK.Meldert

5 -10014
2.Za-07/09/1920:00

TK.Meldert

-Kieldrecht0 -10016-
3.Zo-15/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-

TK.Meldert

4 -00016-
4.Za-21/09/1920:00

TK.Meldert

-Bazel1 -20016-
5.Zo-29/09/1915:00Edeboys-

TK.Meldert

-.
6.Za-05/10/1920:00

TK.Meldert

-YB.Beveren -.
7.Zo-13/10/1915:00KV.Sint-Gillis-

TK.Meldert

-.
8.Za-19/10/1920:00

TK.Meldert

-Zaffelare A -.
9.Zo-27/10/1900:00Vrasene-

TK.Meldert

-.
10.Zo-03/11/1900:00

TK.Meldert

-Sp.Waasmunster A -.
11.Zo-10/11/1900:00Heikant-Zele-

TK.Meldert

-.
12.Zo-17/11/1900:00

TK.Meldert

-Grembergen -.
13.Zo-24/11/1900:00

TK.Meldert

-Doorslaar A -.
14.Zo-01/12/1900:00Sinaai-

TK.Meldert

-.
15.Zo-08/12/1900:00

TK.Meldert

-E.Buggenhout -.
16.Zo-15/12/1900:00

TK.Meldert

-Schoonaarde -.
17.Zo-05/01/2000:00Kieldrecht-

TK.Meldert

-.
18.Zo-12/01/2000:00

TK.Meldert

-Gijzel-Oosterzele A -.
19.Zo-19/01/2000:00Bazel-

TK.Meldert

-.
20.Zo-26/01/2000:00

TK.Meldert

-Edeboys -.
21.Zo-02/02/2000:00YB.Beveren-

TK.Meldert

-.
22.Zo-09/02/2000:00

TK.Meldert

-KV.Sint-Gillis -.
23.Zo-16/02/2000:00Zaffelare A-

TK.Meldert

-.
24.Zo-01/03/2000:00

TK.Meldert

-Vrasene -.
25.Zo-08/03/2000:00Sp.Waasmunster A-

TK.Meldert

-.
26.Zo-15/03/2000:00

TK.Meldert

-Heikant-Zele -.
27.Zo-22/03/2000:00Grembergen-

TK.Meldert

-.
28.Zo-29/03/2000:00Doorslaar A-

TK.Meldert

-.
29.Zo-19/04/2000:00

TK.Meldert

-Sinaai -.
30.Zo-26/04/2000:00E.Buggenhout-

TK.Meldert

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Gijzel-Oosterzele A67:0+7
2E.Buggenhout66:3+3
3YB.Beveren64:1+3
4Schoonaarde45:1+4
.Grembergen45:1+4
6KV.Sint-Gillis44:1+3
7Heikant-Zele47:5+2
8Doorslaar A35:3+2
9Vrasene33:30
10Bazel33:7-4
11Sp.Waasmunster A12:3-1
.Sinaai12:3-1
13TK.Meldert01:3-2
14Zaffelare A01:5-4
15Edeboys02:7-5
16Kieldrecht00:7-7

alle wedstrijden (4/30)

1YB.Beveren107:3+4
2Bazel96:8-2
3Grembergen810:3+7
4Heikant-Zele713:8+5
5Gijzel-Oosterzele A710:6+4
6KV.Sint-Gillis78:4+4
7Schoonaarde78:4+4
8E.Buggenhout77:8-1
9Doorslaar A610:7+3
10Vrasene68:5+3
11Kieldrecht63:8-5
12Sp.Waasmunster A45:7-2
13Zaffelare A35:9-4
14Sinaai33:4-1
15Edeboys05:14-9
16TK.Meldert02:12-10

uitwedstrijden (2/15)

1Kieldrecht63:1+2
.Bazel63:1+2
3Grembergen45:2+3
4YB.Beveren43:2+1
5Heikant-Zele36:3+3
6Vrasene35:2+3
7Doorslaar A35:4+1
8KV.Sint-Gillis34:3+1
9Zaffelare A34:40
10Schoonaarde33:30
11Sp.Waasmunster A33:4-1
12Sinaai21:10
13Gijzel-Oosterzele A13:6-3
14E.Buggenhout11:5-4
15Edeboys03:7-4
16TK.Meldert01:9-8