www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 07/03/2020

19:30Vrasene-Doorslaar A1-1
.Sp.Waasmunster A-TK.Meldert1-1
20:00YB SK Beveren-

Schoonaarde

1-2

zondag 08/03/2020

15:00

Zaffelare A

-Sinaai4 -0
.

KV.Sint-Gillis

-E.Buggenhout1-0
.

Edeboys

-Kieldrecht1-0
.

Bazel

-Gijzel-Oosterzele A3 -2
.Grembergen-

Heikant-Zele

1-2

woensdag 01/07/2020

00:00Edeboys-E.Buggenhout-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00E.Buggenhout-Zaffelare A-PP
.Sinaai-Vrasene-PP
.Kieldrecht-YB SK Beveren-PP
.TK.Meldert-Heikant-Zele-PP
.Schoonaarde-KV.Sint-Gillis-PP
.Doorslaar A-Sp.Waasmunster A-PP
.Gijzel-Oosterzele A-Edeboys-PP
.Bazel-Grembergen-PP

25/30

1.Grembergen52651.
2.Doorslaar A47352.
3.Schoonaarde46105
4.KV.Sint-Gillis4675.-4(0)
5.Vrasene45105.-2(0)
6.YB SK Beveren4295
7.Gijzel-Oosterzele A3855
8.Heikant-Zele3695
9.Sinaai3265.3
10.Kieldrecht3125
11.Zaffelare A3175-3.(0)
12.Bazel3075
13.Sp.Waasmunster A2615-1.(1)
14.Edeboys*2136
15.E.Buggenhout*17064.
16.TK.Meldert1215
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> TK.Meldert

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

5/10

1.Schoonaarde13
2.YB SK Beveren12
3.Vrasene10
4.Zaffelare A10
5.KV.Sint-Gillis10
6.Grembergen9
7.Heikant-Zele9
8.Gijzel-Oosterzele A8
9.Bazel8
10.Sinaai7
11.Doorslaar A6
12.Edeboys*3
13.Kieldrecht2
14.Sp.Waasmunster A1
15.TK.Meldert1
16.E.Buggenhout*0

Grembergen

1.Zo-01/09/1915:00Grembergen-Sinaai1 -1119
2.Zo-08/09/1915:00KV.Sint-Gillis-Grembergen1 -11210
3.Zo-15/09/1915:00Grembergen-E.Buggenhout4 -0

3

56
4.Zo-22/09/1915:00Zaffelare A-Grembergen1 -4

3

83
5.Zo-29/09/1915:00Grembergen-Schoonaarde2 -0

3

111
6.Za-05/10/1919:30Vrasene-Grembergen1 -3

3

141
7.Zo-13/10/1915:00Grembergen-Kieldrecht2 -0

3

171
8.Zo-20/10/1915:00Sp.Waasmunster A-Grembergen2 -3

3

201
9.Zo-27/10/1915:00Grembergen-Gijzel-Oosterzele A3 -1

3

231
10.Zo-03/11/1914:30Heikant-Zele-Grembergen0 -4

3

261
11.Zo-10/11/1915:00Grembergen-Bazel3 -2

3

291
12.Za-16/11/1920:00

TK.Meldert

-Grembergen1 -8

3

321
13.Zo-24/11/1915:00Grembergen-Edeboys1 -20321
14.Zo-01/12/1915:00Grembergen-Doorslaar A4 -0

3

351
15.Za-07/12/1920:00YB SK Beveren-Grembergen2 -10351
16.Zo-15/12/1915:00Sinaai-Grembergen1 -00351
17.Zo-05/01/2015:00Grembergen-KV.Sint-Gillis0 -01361
18.Zo-12/01/2014:30E.Buggenhout-Grembergen1 -11371
19.Zo-19/01/2015:00Grembergen-Zaffelare A1 -0

3

401
20.Zo-26/01/2015:00Schoonaarde-Grembergen0 -2

3

431
21.Zo-02/02/2015:00Grembergen-Vrasene2 -1

3

461
22.Za-08/02/2019:30Kieldrecht-Grembergen0 -3

3

491
23.Zo-16/02/2015:00Grembergen-Sp.Waasmunster A2 -1

3

521
24.Zo-01/03/2015:00Gijzel-Oosterzele A-Grembergen1 -00521
25.Zo-08/03/2015:00Grembergen-Heikant-Zele1 -20521
26.Vr-10/07/2000:00Bazel-Grembergen -PP.
27.Di-28/07/2000:00Grembergen-

TK.Meldert

-.
28.Wo-29/07/2000:00Edeboys-Grembergen -.
29.Do-30/07/2000:00Doorslaar A-Grembergen -.
30.Vr-31/07/2000:00Grembergen-YB SK Beveren -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

TK.Meldert

1.Za-31/08/1919:30Schoonaarde-

TK.Meldert

5 -10014
2.Za-07/09/1920:00

TK.Meldert

-Kieldrecht0 -10016-
3.Zo-15/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-

TK.Meldert

4 -00016-
4.Za-21/09/1920:00

TK.Meldert

-Bazel1 -20016-
5.Zo-29/09/1915:00Edeboys-

TK.Meldert

4 -00016-
6.Za-05/10/1920:00

TK.Meldert

-YB SK Beveren0 -10016-
7.Zo-13/10/1915:00KV.Sint-Gillis-

TK.Meldert

0 -01116-
8.Za-19/10/1920:00

TK.Meldert

-Zaffelare A0 -30116-
9.Za-26/10/1919:30Vrasene-

TK.Meldert

1 -11216-
10.Zo-03/11/1914:30

TK.Meldert

-Sp.Waasmunster A0 -10216-
11.Zo-10/11/1914:30Heikant-Zele-

TK.Meldert

4 -00216-
12.Za-16/11/1920:00

TK.Meldert

-Grembergen1 -80216-
13.Za-23/11/1920:00

TK.Meldert

-Doorslaar A1 -30216-
14.Zo-01/12/1916:00Sinaai-

TK.Meldert

1 -2

3

516-
15.Za-07/12/1920:00

TK.Meldert

-E.Buggenhout1 -0

3

816-
16.Za-14/12/1920:00

TK.Meldert

-Schoonaarde0 -01916-
17.Za-04/01/2019:30Kieldrecht-

TK.Meldert

4 -20916-
18.Za-11/01/2020:00

TK.Meldert

-Gijzel-Oosterzele A0 -20916-
19.Zo-19/01/2015:00Bazel-

TK.Meldert

1 -111016-
20.Zo-26/01/2015:00

TK.Meldert

-Edeboys2 -211116-
21.Za-01/02/2020:00YB SK Beveren-

TK.Meldert

10 -001116-
22.Za-08/02/2020:00

TK.Meldert

-KV.Sint-Gillis0 -501116-
23.Zo-16/02/2015:00Zaffelare A-

TK.Meldert

3 -001116-
24.Za-29/02/2020:00

TK.Meldert

-Vrasene2 -401116-
25.Za-07/03/2019:30Sp.Waasmunster A-

TK.Meldert

1 -111216-
26.Vr-10/07/2000:00

TK.Meldert

-Heikant-Zele -PP.
27.Di-28/07/2000:00Grembergen-

TK.Meldert

-.
28.Wo-29/07/2000:00Doorslaar A-

TK.Meldert

-.
29.Do-30/07/2000:00

TK.Meldert

-Sinaai -.
30.Vr-31/07/2000:00E.Buggenhout-

TK.Meldert

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/15)

1Grembergen2926:10+16
2YB SK Beveren2833:14+19
3Doorslaar A*2536:15+21
4Vrasene2532:18+14
5KV.Sint-Gillis2523:19+4
6Schoonaarde*2224:12+12
7Gijzel-Oosterzele A*2124:15+9
8Heikant-Zele1926:29-3
9Zaffelare A1821:18+3
10Sinaai*1616:160
11Edeboys**1316:21-5
12Bazel*1323:35-12
13Sp.Waasmunster A1315:27-12
14Kieldrecht*1219:26-7
15E.Buggenhout*1018:29-11
16TK.Meldert58:32-24

alle wedstrijden (25/30)

1Grembergen5256:21+35
2Doorslaar A4761:31+30
3Schoonaarde4654:31+23
4KV.Sint-Gillis4647:35+12
5Vrasene4558:31+27
6YB SK Beveren4248:34+14
7Gijzel-Oosterzele A3851:38+13
8Heikant-Zele3652:48+4
9Sinaai3241:48-7
10Kieldrecht3135:41-6
11Zaffelare A3140:400
12Bazel3042:61-19
13Sp.Waasmunster A2633:55-22
14Edeboys*2136:55-19
15E.Buggenhout*1726:57-31
16TK.Meldert1216:70-54

uitwedstrijden (13/15)

1Schoonaarde2430:19+11
2Grembergen*2330:11+19
3Doorslaar A2225:16+9
4KV.Sint-Gillis*2124:16+8
5Vrasene*2026:13+13
6Kieldrecht1916:15+1
7Heikant-Zele*1726:19+7
8Bazel1719:26-7
9Gijzel-Oosterzele A1727:23+4
10Sinaai1625:32-7
11YB SK Beveren*1415:20-5
12Sp.Waasmunster A*1318:28-10
13Zaffelare A*1319:22-3
14Edeboys820:34-14
15E.Buggenhout*78:28-20
16TK.Meldert*78:38-30