www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 07/03/2020

19:30Vrasene-Doorslaar A1-1
.Sp.Waasmunster A-TK.Meldert1-1
20:00YB SK Beveren-

Schoonaarde

1-2

zondag 08/03/2020

15:00

Zaffelare A

-Sinaai4 -0
.

KV.Sint-Gillis

-E.Buggenhout1-0
.

Edeboys

-Kieldrecht1-0
.

Bazel

-Gijzel-Oosterzele A3 -2
.Grembergen-

Heikant-Zele

1-2

woensdag 01/07/2020

00:00Edeboys-E.Buggenhout-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00E.Buggenhout-Zaffelare A-PP
.Sinaai-Vrasene-PP
.Kieldrecht-YB SK Beveren-PP
.TK.Meldert-Heikant-Zele-PP
.Schoonaarde-KV.Sint-Gillis-PP
.Doorslaar A-Sp.Waasmunster A-PP
.Gijzel-Oosterzele A-Edeboys-PP
.Bazel-Grembergen-PP

25/30

1.Grembergen5265
2.Doorslaar A4735.-1(1)
3.Schoonaarde461052.
4.KV.Sint-Gillis4675
5.Vrasene45105
6.YB SK Beveren4295
7.Gijzel-Oosterzele A38554.
8.Heikant-Zele3695.-3(3)
9.Sinaai3265
10.Kieldrecht3125.3
11.Zaffelare A3175
12.Bazel3075
13.Sp.Waasmunster A2615-4.(3)
14.Edeboys*2136
15.E.Buggenhout*1706.1
16.TK.Meldert1215-2.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Vrasene

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

5/10

1.Schoonaarde13
2.YB SK Beveren12
3.Vrasene10
4.Zaffelare A10
5.KV.Sint-Gillis10
6.Grembergen9
7.Heikant-Zele9
8.Gijzel-Oosterzele A8
9.Bazel8
10.Sinaai7
11.Doorslaar A6
12.Edeboys*3
13.Kieldrecht2
14.Sp.Waasmunster A1
15.TK.Meldert1
16.E.Buggenhout*0

Vrasene

1.Zo-01/09/1915:00Bazel-

Vrasene

0 -5

3

31
2.Za-07/09/1919:30

Vrasene

-Edeboys2 -0

3

61
3.Za-14/09/1920:00YB SK Beveren-

Vrasene

2 -0064
4.Za-21/09/1919:30

Vrasene

-KV.Sint-Gillis1 -30610
5.Zo-29/09/1915:00Zaffelare A-

Vrasene

0 -0179
6.Za-05/10/1919:30

Vrasene

-Grembergen1 -30710
7.Za-12/10/1919:30

Vrasene

-Sp.Waasmunster A4 -2

3

109
8.Zo-20/10/1915:00Heikant-Zele-

Vrasene

0 -5

3

136
9.Za-26/10/1919:30

Vrasene

-TK.Meldert1 -11147
10.Zo-03/11/1914:30Doorslaar A-

Vrasene

1 -2

3

174
11.Za-09/11/1919:30

Vrasene

-Sinaai4 -1

3

204
12.Zo-17/11/1914:30E.Buggenhout-

Vrasene

0 -01214
13.Za-23/11/1919:30

Vrasene

-Schoonaarde4 -2

3

243
14.Za-30/11/1919:30Kieldrecht-

Vrasene

2 -10243
15.Za-07/12/1919:30

Vrasene

-Gijzel-Oosterzele A3 -31254
16.Za-14/12/1919:30

Vrasene

-Bazel3 -1

3

283
17.Zo-05/01/2014:30Edeboys-

Vrasene

1 -2

3

313
18.Za-11/01/2019:30

Vrasene

-YB SK Beveren5 -1

3

343
19.Zo-19/01/2015:00KV.Sint-Gillis-

Vrasene

3 -20343
20.Zo-26/01/2015:00

Vrasene

-Zaffelare A0 -01354
21.Zo-02/02/2015:00Grembergen-

Vrasene

2 -10355
22.Za-08/02/2019:30Sp.Waasmunster A-

Vrasene

0 -4

3

384
23.Za-15/02/2019:30

Vrasene

-Heikant-Zele3 -0

3

414
24.Za-29/02/2020:00TK.Meldert-

Vrasene

2 -4

3

443
25.Za-07/03/2019:30

Vrasene

-Doorslaar A1 -11455
26.Vr-10/07/2000:00Sinaai-

Vrasene

-PP.
27.Di-28/07/2000:00

Vrasene

-E.Buggenhout -.
28.Wo-29/07/2000:00Schoonaarde-

Vrasene

-.
29.Do-30/07/2000:00

Vrasene

-Kieldrecht -.
30.Vr-31/07/2000:00Gijzel-Oosterzele A-

Vrasene

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

E.Buggenhout

1.Zo-01/09/1915:00E.Buggenhout-Doorslaar A4 -2

3

36
2.Za-07/09/1919:30Sinaai-E.Buggenhout1 -1146
3.Zo-15/09/1915:00Grembergen-E.Buggenhout4 -0049
4.Zo-22/09/1915:00E.Buggenhout-Schoonaarde2 -1

3

78
5.Za-28/09/1919:30Kieldrecht-E.Buggenhout0 -1

3

105
6.Zo-06/10/1915:00E.Buggenhout-Gijzel-Oosterzele A3 -50108
7.Zo-13/10/1915:00Bazel-E.Buggenhout2 -3

3

136
8.Zo-20/10/1915:00E.Buggenhout-Edeboys2 -21145
9.Za-26/10/1920:00YB SK Beveren-E.Buggenhout2 -10149
10.Zo-03/11/1914:30E.Buggenhout-KV.Sint-Gillis1 -401410
11.Zo-10/11/1915:00Zaffelare A-E.Buggenhout5 -101410
12.Zo-17/11/1914:30E.Buggenhout-

Vrasene

0 -011510
13.Zo-24/11/1915:00Sp.Waasmunster A-E.Buggenhout2 -101512
14.Zo-01/12/1914:30E.Buggenhout-Heikant-Zele1 -111613
15.Za-07/12/1920:00TK.Meldert-E.Buggenhout1 -001614
16.Zo-15/12/1914:30Doorslaar A-E.Buggenhout6 -001614
17.Zo-05/01/2014:30E.Buggenhout-Sinaai0 -501614
18.Zo-12/01/2014:30E.Buggenhout-Grembergen1 -111714
19.Zo-19/01/2015:00Schoonaarde-E.Buggenhout1 -001715
20.Zo-26/01/2015:00E.Buggenhout-Kieldrecht1 -201715
21.Zo-02/02/2015:00Gijzel-Oosterzele A-E.Buggenhout3 -001715
22.Zo-23/02/2015:00E.Buggenhout-Bazel1 -301715
24.Zo-01/03/2015:00E.Buggenhout-YB SK Beveren2 -301715
25.Zo-08/03/2015:00KV.Sint-Gillis-E.Buggenhout1 -001715
23.Wo-01/07/2000:00Edeboys-E.Buggenhout -PP.
26.Vr-10/07/2000:00E.Buggenhout-Zaffelare A -PP.
27.Di-28/07/2000:00

Vrasene

-E.Buggenhout -.
28.Wo-29/07/2000:00E.Buggenhout-Sp.Waasmunster A -.
29.Do-30/07/2000:00Heikant-Zele-E.Buggenhout -.
30.Vr-31/07/2000:00E.Buggenhout-TK.Meldert -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/15)

1Grembergen2926:10+16
2YB SK Beveren2833:14+19
3Doorslaar A*2536:15+21
4Vrasene2532:18+14
5KV.Sint-Gillis2523:19+4
6Schoonaarde*2224:12+12
7Gijzel-Oosterzele A*2124:15+9
8Heikant-Zele1926:29-3
9Zaffelare A1821:18+3
10Sinaai*1616:160
11Edeboys**1316:21-5
12Bazel*1323:35-12
13Sp.Waasmunster A1315:27-12
14Kieldrecht*1219:26-7
15E.Buggenhout*1018:29-11
16TK.Meldert58:32-24

alle wedstrijden (25/30)

1Grembergen5256:21+35
2Doorslaar A4761:31+30
3Schoonaarde4654:31+23
4KV.Sint-Gillis4647:35+12
5Vrasene4558:31+27
6YB SK Beveren4248:34+14
7Gijzel-Oosterzele A3851:38+13
8Heikant-Zele3652:48+4
9Sinaai3241:48-7
10Kieldrecht3135:41-6
11Zaffelare A3140:400
12Bazel3042:61-19
13Sp.Waasmunster A2633:55-22
14Edeboys*2136:55-19
15E.Buggenhout*1726:57-31
16TK.Meldert1216:70-54

uitwedstrijden (13/15)

1Schoonaarde2430:19+11
2Grembergen*2330:11+19
3Doorslaar A2225:16+9
4KV.Sint-Gillis*2124:16+8
5Vrasene*2026:13+13
6Kieldrecht1916:15+1
7Heikant-Zele*1726:19+7
8Bazel1719:26-7
9Gijzel-Oosterzele A1727:23+4
10Sinaai1625:32-7
11YB SK Beveren*1415:20-5
12Sp.Waasmunster A*1318:28-10
13Zaffelare A*1319:22-3
14Edeboys820:34-14
15E.Buggenhout*78:28-20
16TK.Meldert*78:38-30