www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/04/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 07/03/2020

19:30Vrasene-Doorslaar A1-1
.Sp.Waasmunster A-TK.Meldert1-1
20:00YB SK Beveren-

Schoonaarde

1-2

zondag 08/03/2020

15:00

Zaffelare A

-Sinaai4 -0
.

KV.Sint-Gillis

-E.Buggenhout1-0
.

Edeboys

-Kieldrecht1-0
.

Bazel

-Gijzel-Oosterzele A3 -2
.Grembergen-

Heikant-Zele

1-2

woensdag 01/07/2020

00:00Edeboys-E.Buggenhout-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00E.Buggenhout-Zaffelare A-PP
.Sinaai-Vrasene-PP
.Kieldrecht-YB SK Beveren-PP
.TK.Meldert-Heikant-Zele-PP
.Schoonaarde-KV.Sint-Gillis-PP
.Doorslaar A-Sp.Waasmunster A-PP
.Gijzel-Oosterzele A-Edeboys-PP
.Bazel-Grembergen-PP

25/30

1.Grembergen5265-3.(0)
2.Doorslaar A4735
3.Schoonaarde46105.3
4.KV.Sint-Gillis4675
5.Vrasene45105.-4(0)
6.YB SK Beveren4295
7.Gijzel-Oosterzele A3855
8.Heikant-Zele3695-2.(0)
9.Sinaai3265.1
10.Kieldrecht31254.
11.Zaffelare A3175
12.Bazel3075
13.Sp.Waasmunster A2615
14.Edeboys*2136
15.E.Buggenhout*17062.
16.TK.Meldert1215.-1(1)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Sp.Waasmunster A

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

5/10

1.Schoonaarde13
2.YB SK Beveren12
3.Vrasene10
4.Zaffelare A10
5.KV.Sint-Gillis10
6.Grembergen9
7.Heikant-Zele9
8.Gijzel-Oosterzele A8
9.Bazel8
10.Sinaai7
11.Doorslaar A6
12.Edeboys*3
13.Kieldrecht2
14.Sp.Waasmunster A1
15.TK.Meldert1
16.E.Buggenhout*0

Sp.Waasmunster A

1.Zo-01/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-

Sp.Waasmunster A

3 -00013
2.Zo-08/09/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Bazel0 -10014
3.Zo-15/09/1915:00Edeboys-

Sp.Waasmunster A

1 -3

3

312
4.Zo-22/09/1915:00

Sp.Waasmunster A

-YB SK Beveren2 -21412
5.Zo-29/09/1915:00KV.Sint-Gillis-

Sp.Waasmunster A

2 -00413
6.Zo-06/10/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Zaffelare A1 -0

3

712
7.Za-12/10/1919:30Vrasene-

Sp.Waasmunster A

4 -20712
8.Zo-20/10/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Grembergen2 -30714
9.Zo-27/10/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Heikant-Zele2 -50714
10.Zo-03/11/1914:30TK.Meldert-

Sp.Waasmunster A

0 -1

3

1013
11.Za-09/11/1919:30

Sp.Waasmunster A

-Doorslaar A0 -011113
12.Za-16/11/1919:30Sinaai-

Sp.Waasmunster A

2 -3

3

1411
13.Zo-24/11/1915:00

Sp.Waasmunster A

-E.Buggenhout2 -1

3

1710
14.Za-30/11/1919:30Schoonaarde-

Sp.Waasmunster A

1 -111810
15.Zo-08/12/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Kieldrecht2 -0

3

217
16.Zo-15/12/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Gijzel-Oosterzele A0 -50218
17.Zo-05/01/2014:30Bazel-

Sp.Waasmunster A

4 -5

3

248
18.Zo-12/01/2015:00

Sp.Waasmunster A

-Edeboys2 -21258
19.Za-18/01/2020:00YB SK Beveren-

Sp.Waasmunster A

2 -00259
20.Zo-26/01/2015:00

Sp.Waasmunster A

-KV.Sint-Gillis1 -302510
21.Zo-02/02/2015:00Zaffelare A-

Sp.Waasmunster A

3 -002511
22.Za-08/02/2019:30

Sp.Waasmunster A

-Vrasene0 -402511
23.Zo-16/02/2015:00Grembergen-

Sp.Waasmunster A

2 -102512
24.Zo-01/03/2015:00Heikant-Zele-

Sp.Waasmunster A

4 -202513
25.Za-07/03/2019:30

Sp.Waasmunster A

-TK.Meldert1 -112613
26.Vr-10/07/2000:00Doorslaar A-

Sp.Waasmunster A

-PP.
27.Di-28/07/2000:00

Sp.Waasmunster A

-Sinaai -.
28.Wo-29/07/2000:00E.Buggenhout-

Sp.Waasmunster A

-.
29.Do-30/07/2000:00

Sp.Waasmunster A

-Schoonaarde -.
30.Vr-31/07/2000:00Kieldrecht-

Sp.Waasmunster A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Sinaai

1.Zo-01/09/1915:00Grembergen-Sinaai1 -1118
2.Za-07/09/1919:30Sinaai-E.Buggenhout1 -11210
3.Zo-15/09/1915:00Schoonaarde-Sinaai0 -01314
4.Zo-22/09/1915:00Sinaai-Kieldrecht1 -20314
5.Zo-29/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-Sinaai1 -11414
6.Zo-06/10/1916:00Sinaai-Bazel0 -30414
7.Zo-13/10/1916:00Edeboys-Sinaai1 -2

3

713
8.Za-19/10/1919:30Sinaai-YB SK Beveren2 -1

3

1012
9.Zo-27/10/1915:00KV.Sint-Gillis-Sinaai3 -7

3

1310
10.Zo-03/11/1914:30Sinaai-Zaffelare A3 -311411
11.Za-09/11/1919:30Vrasene-Sinaai4 -101411
12.Za-16/11/1919:30Sinaai-

Sp.Waasmunster A

2 -301412
13.Zo-24/11/1914:30Heikant-Zele-Sinaai2 -3

3

1711
14.Zo-01/12/1916:00Sinaai-TK.Meldert1 -201712
15.Zo-08/12/1914:30Doorslaar A-Sinaai6 -201712
16.Zo-15/12/1915:00Sinaai-Grembergen1 -0

3

2012
17.Zo-05/01/2014:30E.Buggenhout-Sinaai0 -5

3

2310
18.Zo-12/01/2016:00Sinaai-Schoonaarde0 -01249
19.Za-18/01/2019:30Kieldrecht-Sinaai7 -202411
20.Zo-26/01/2015:00Sinaai-Gijzel-Oosterzele A0 -012511
21.Zo-02/02/2015:00Bazel-Sinaai1 -112610
23.Za-15/02/2020:30YB SK Beveren-Sinaai2 -002611
22.Zo-23/02/2015:00Sinaai-Edeboys3 -0

3

2910
24.Za-29/02/2019:30Sinaai-KV.Sint-Gillis2 -1

3

329
25.Zo-08/03/2015:00Zaffelare A-Sinaai4 -00329
26.Vr-10/07/2000:00Sinaai-Vrasene -PP.
27.Di-28/07/2000:00

Sp.Waasmunster A

-Sinaai -.
28.Wo-29/07/2000:00Sinaai-Heikant-Zele -.
29.Do-30/07/2000:00TK.Meldert-Sinaai -.
30.Vr-31/07/2000:00Sinaai-Doorslaar A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/15)

1Grembergen2926:10+16
2YB SK Beveren2833:14+19
3Doorslaar A*2536:15+21
4Vrasene2532:18+14
5KV.Sint-Gillis2523:19+4
6Schoonaarde*2224:12+12
7Gijzel-Oosterzele A*2124:15+9
8Heikant-Zele1926:29-3
9Zaffelare A1821:18+3
10Sinaai*1616:160
11Edeboys**1316:21-5
12Bazel*1323:35-12
13Sp.Waasmunster A1315:27-12
14Kieldrecht*1219:26-7
15E.Buggenhout*1018:29-11
16TK.Meldert58:32-24

alle wedstrijden (25/30)

1Grembergen5256:21+35
2Doorslaar A4761:31+30
3Schoonaarde4654:31+23
4KV.Sint-Gillis4647:35+12
5Vrasene4558:31+27
6YB SK Beveren4248:34+14
7Gijzel-Oosterzele A3851:38+13
8Heikant-Zele3652:48+4
9Sinaai3241:48-7
10Kieldrecht3135:41-6
11Zaffelare A3140:400
12Bazel3042:61-19
13Sp.Waasmunster A2633:55-22
14Edeboys*2136:55-19
15E.Buggenhout*1726:57-31
16TK.Meldert1216:70-54

uitwedstrijden (13/15)

1Schoonaarde2430:19+11
2Grembergen*2330:11+19
3Doorslaar A2225:16+9
4KV.Sint-Gillis*2124:16+8
5Vrasene*2026:13+13
6Kieldrecht1916:15+1
7Heikant-Zele*1726:19+7
8Bazel1719:26-7
9Gijzel-Oosterzele A1727:23+4
10Sinaai1625:32-7
11YB SK Beveren*1415:20-5
12Sp.Waasmunster A*1318:28-10
13Zaffelare A*1319:22-3
14Edeboys820:34-14
15E.Buggenhout*78:28-20
16TK.Meldert*78:38-30