www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zondag 23/02/2020

15:00Gijzel-Oosterzele A-Kieldrecht1-1
.Doorslaar A-

YB SK Beveren

0-2
.

Heikant-Zele

-Zaffelare A3-0
.E.Buggenhout-

Bazel

1 -3
.

Sinaai

-Edeboys3-0

zaterdag 29/02/2020

19:30Kieldrecht6- 3Bazel-
.Sinaai8- 8KV.Sint-Gillis-
20:00TK.Meldert2 -6Vrasene-

zondag 01/03/2020

15:00E.Buggenhout1-3YB SK Beveren-
.Doorslaar A9-1Zaffelare A-
.Heikant-Zele9-3Sp.Waasmunster A-
.Schoonaarde7 -2Edeboys-
.Gijzel-Oosterzele A7-7Grembergen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Grembergen52127-1.(0)
2.Doorslaar A45773.
3.KV.Sint-Gillis43107.-4(0)
4.Vrasene4177.-2(0)
5.Schoonaarde4077
6.YB SK Beveren3997
7.Gijzel-Oosterzele A3567
8.Heikant-Zele30671.
9.Kieldrecht3047
10.Sinaai2957.4
11.Zaffelare A2777-3.(0)
12.Bazel2647
13.Sp.Waasmunster A2507
14.Edeboys*1828
15.E.Buggenhout*1708
16.TK.Meldert1117.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Sp.Waasmunster A

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

3/10

1.YB SK Beveren9
2.Grembergen9
3.KV.Sint-Gillis7
4.Schoonaarde7
5.Vrasene6
6.Zaffelare A6
7.Gijzel-Oosterzele A5
8.Bazel4
9.Sinaai4
10.Doorslaar A4
11.Heikant-Zele3
12.Kieldrecht1
13.Edeboys*0
14.E.Buggenhout*0
15.Sp.Waasmunster A0
16.TK.Meldert0

Heikant-Zele

1.Za-31/08/1919:30Kieldrecht-Heikant-Zele0 -4

3

33
2.Zo-08/09/1915:00Heikant-Zele-Gijzel-Oosterzele A2 -2144
3.Zo-15/09/1915:00Bazel-Heikant-Zele3 -2047
4.Zo-22/09/1915:00Heikant-Zele-Edeboys5 -3

3

74
5.Za-28/09/1920:00YB SK Beveren-Heikant-Zele0 -3

3

102
6.Zo-06/10/1915:00Heikant-Zele-KV.Sint-Gillis1 -20107
7.Zo-13/10/1915:00Zaffelare A-Heikant-Zele1 -4

3

135
8.Zo-20/10/1915:00Heikant-Zele-Vrasene0 -50138
9.Zo-27/10/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Heikant-Zele2 -5

3

165
10.Zo-03/11/1914:30Heikant-Zele-Grembergen0 -40167
11.Zo-10/11/1914:30Heikant-Zele-TK.Meldert4 -0

3

196
12.Zo-17/11/1914:30Doorslaar A-Heikant-Zele2 -10197
13.Zo-24/11/1914:30Heikant-Zele-Sinaai2 -30197
14.Zo-01/12/1914:30E.Buggenhout-Heikant-Zele1 -11207
15.Zo-08/12/1914:30Heikant-Zele-Schoonaarde0 -50209
16.Zo-15/12/1914:30Heikant-Zele-Kieldrecht0 -202010
17.Zo-05/01/2014:30Gijzel-Oosterzele A-Heikant-Zele3 -202012
18.Zo-12/01/2014:30Heikant-Zele-Bazel3 -0

3

2310
19.Zo-19/01/2015:00Edeboys-Heikant-Zele1 -112410
20.Zo-26/01/2015:00Heikant-Zele-YB SK Beveren2 -1

3

279
21.Zo-02/02/2015:00KV.Sint-Gillis-Heikant-Zele2 -10279
23.Za-15/02/2019:30Vrasene-Heikant-Zele3 -00279
22.Zo-23/02/2015:00Heikant-Zele-Zaffelare A3 -0

3

308
24.Zo-01/03/2015:00Heikant-Zele-

Sp.Waasmunster A

-.
25.Zo-08/03/2015:00Grembergen-Heikant-Zele -.
26.Za-14/03/2020:00TK.Meldert-Heikant-Zele -.
27.Zo-22/03/2015:00Heikant-Zele-Doorslaar A -.
28.Zo-29/03/2000:00Sinaai-Heikant-Zele -.
29.Zo-19/04/2000:00Heikant-Zele-E.Buggenhout -.
30.Zo-26/04/2000:00Schoonaarde-Heikant-Zele -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Sp.Waasmunster A

1.Zo-01/09/1915:00Gijzel-Oosterzele A-

Sp.Waasmunster A

3 -00013
2.Zo-08/09/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Bazel0 -10014
3.Zo-15/09/1915:00Edeboys-

Sp.Waasmunster A

1 -3

3

312
4.Zo-22/09/1915:00

Sp.Waasmunster A

-YB SK Beveren2 -21412
5.Zo-29/09/1915:00KV.Sint-Gillis-

Sp.Waasmunster A

2 -00413
6.Zo-06/10/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Zaffelare A1 -0

3

712
7.Za-12/10/1919:30Vrasene-

Sp.Waasmunster A

4 -20712
8.Zo-20/10/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Grembergen2 -30714
9.Zo-27/10/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Heikant-Zele2 -50714
10.Zo-03/11/1914:30TK.Meldert-

Sp.Waasmunster A

0 -1

3

1013
11.Za-09/11/1919:30

Sp.Waasmunster A

-Doorslaar A0 -011113
12.Za-16/11/1919:30Sinaai-

Sp.Waasmunster A

2 -3

3

1411
13.Zo-24/11/1915:00

Sp.Waasmunster A

-E.Buggenhout2 -1

3

1710
14.Za-30/11/1919:30Schoonaarde-

Sp.Waasmunster A

1 -111810
15.Zo-08/12/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Kieldrecht2 -0

3

217
16.Zo-15/12/1915:00

Sp.Waasmunster A

-Gijzel-Oosterzele A0 -50218
17.Zo-05/01/2014:30Bazel-

Sp.Waasmunster A

4 -5

3

248
18.Zo-12/01/2015:00

Sp.Waasmunster A

-Edeboys2 -21258
19.Za-18/01/2020:00YB SK Beveren-

Sp.Waasmunster A

2 -00259
20.Zo-26/01/2015:00

Sp.Waasmunster A

-KV.Sint-Gillis1 -302510
21.Zo-02/02/2015:00Zaffelare A-

Sp.Waasmunster A

3 -002511
22.Za-08/02/2019:30

Sp.Waasmunster A

-Vrasene0 -402511
23.Zo-16/02/2015:00Grembergen-

Sp.Waasmunster A

2 -102512
24.Zo-01/03/2015:00Heikant-Zele-

Sp.Waasmunster A

-.
25.Za-07/03/2019:30

Sp.Waasmunster A

-TK.Meldert -.
26.Zo-15/03/2015:00Doorslaar A-

Sp.Waasmunster A

-.
27.Zo-22/03/2015:00

Sp.Waasmunster A

-Sinaai -.
28.Zo-29/03/2000:00E.Buggenhout-

Sp.Waasmunster A

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Sp.Waasmunster A

-Schoonaarde -.
30.Zo-26/04/2000:00Kieldrecht-

Sp.Waasmunster A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Grembergen2925:8+17
2YB SK Beveren2832:12+20
3Doorslaar A*2434:13+21
4Vrasene2431:17+14
5KV.Sint-Gillis2222:19+3
6Schoonaarde*1923:12+11
7Gijzel-Oosterzele A*1823:15+8
8Heikant-Zele1622:27-5
9Zaffelare A1517:18-1
10Sinaai*1314:15-1
11Sp.Waasmunster A1214:26-12
12Kieldrecht*1118:25-7
13Edeboys**1015:21-6
14E.Buggenhout*1016:26-10
15Bazel*1020:33-13
16TK.Meldert56:28-22

alle wedstrijden (23/30)

1Grembergen5255:18+37
2Doorslaar A4558:28+30
3KV.Sint-Gillis4345:33+12
4Vrasene4153:28+25
5Schoonaarde4051:30+21
6YB SK Beveren3944:30+14
7Gijzel-Oosterzele A3548:35+13
8Heikant-Zele3046:45+1
9Kieldrecht3034:39-5
10Sinaai2939:43-4
11Zaffelare A2734:38-4
12Bazel2638:58-20
13Sp.Waasmunster A2530:50-20
14Edeboys*1835:54-19
15E.Buggenhout*1724:53-29
16TK.Meldert1113:65-52

uitwedstrijden (12/15)

1Grembergen*2330:10+20
2Schoonaarde2128:18+10
3Doorslaar A2124:15+9
4KV.Sint-Gillis*2123:14+9
5Kieldrecht1916:14+2
6Vrasene*1722:11+11
7Gijzel-Oosterzele A1725:20+5
8Bazel1618:25-7
9Sinaai1625:28-3
10Heikant-Zele*1424:18+6
11Sp.Waasmunster A*1316:24-8
12Zaffelare A*1217:20-3
13YB SK Beveren*1112:18-6
14Edeboys820:33-13
15E.Buggenhout*78:27-19
16TK.Meldert*67:37-30